FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

عکسی جدید از بازی که تیم کاهیل رو توی لباس رد بولز نشون میده
599892_10151073266964288_2058485305_n.jpg

دوستان قسمت داوری هم به بازی اضافه شده
میتونید داور بشید.به جای مقایسه پس با فیفا که اینجا جاش نیست دنبال اخبار بازی فیفا باشید.
منبغ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه فیک نباشه دمشوووووووننن گرم

شایعه داوری کردن یکی دوسالی هست که مطرحه...بنظر خودم که جذابیتی نداره. داور شدن تو یه بازی فوتبال اونم فیفا به چه دردی میخوره اخه؟! با ذات بازی در تناقضه....بعید میدونم تو بازی قرار بدن همچین گزینه ای رو همین بازیکن شدن هم چندان محبوب نیست چه برسه به داور شدن! بنظرم اگر داورهای مطرح رو بتونن از اسم و صورتشون استفاده کنن خیلی جذاب تر میشه تا اینکه بخشی رو به داوری کردن تو بازی اختصاص بدن.
مثلا اگر هاوارد وب یا داورهای مشهور دیگه رو تو بازی داشته باشیم به طبیعی تر شدن بازی خیلی کمک میکنه.

این نو آوری های EA منو دیوونه کرده !

هرسال با نوآوری مواجه میشیم !

طوری بوده که من چند سالیه که اصلا دیگه Pes بازی نمیکنم !b-)​

شایعه داوری کردن یکی دوسالی هست که مطرحه...بنظر خودم که جذابیتی نداره. داور شدن تو یه بازی فوتبال اونم فیفا به چه دردی میخوره اخه؟! با ذات بازی در تناقضه....بعید میدونم تو بازی قرار بدن همچین گزینه ای رو همین بازیکن شدن هم چندان محبوب نیست چه برسه به داور شدن! بنظرم اگر داورهای مطرح رو بتونن از اسم و صورتشون استفاده کنن خیلی جذاب تر میشه تا اینکه بخشی رو به داوری کردن تو بازی اختصاص بدن.
مثلا اگر هاوارد وب یا داورهای مشهور دیگه رو تو بازی داشته باشیم به طبیعی تر شدن بازی خیلی کمک میکنه.

اتفاقاً خیلی حال میده:دی مثلاً داور بشیم به نفع تیمی که طرفدارش هستیم بگیریم!:دی خیلی حال میده!:دی یه پدری هم از این بارسلونا که داوری بازیهاش معروفه در بیاریم:دی
البته من که مطمئن نیستم وجود داشته باشه این مد.منبعی هست؟

منم کنجکاو شدم !

میخوام ببینم این داوری چجوری میشه ؟! اصلا چجوری امکان پذیره ؟ اونوقت بازی چطوری میشه ؟

کاش تریلری یا منبع موثقی وجود داشت .

دوستانی که از این قابلیت جدید بازی عکس و مطلب یا منبعی دارند خواهشا معرفی کنن .....​

باشه حال میده خدایی!
مثلآ طرف رو میزنن فلج میکنن! بعد خطا نگیری! بخاطر اعتراض اخراجشم بکنی>:)

این طوری هام نیست ! احتمالا اگرم در بازی داوری وجود داشته باشه

طوری هستش که باید خوب داوری کنی و خطاهای صحیح رو سوت بزنی و احتمالا امتیاز بگیری !

کماکان منتظر منبع یا مطلب یا عکس هستیم ! تا مطمئن بشیم !

اگه داوری مثل لیگ ایران بود حال میداد
مثلا سوت اشتباه بزنی بعد تماشاگرا بریزن رو سرت کتکت بزنن
بعد سرمربی ها باختشونو بندازن گردن داور و از این حرفا
داوری همراه با جنجال حال میده

اگه داوری مثل لیگ ایران بود حال میداد
مثلا سوت اشتباه بزنی بعد تماشاگرا بریزن رو سرت کتکت بزنن
بعد سرمربی ها باختشونو بندازن گردن داور و از این حرفا
داوری همراه با جنجال حال میده

آره بعدش با شعارایی مثل شیر سماور و ... روبرو میشدیم:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن