FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خیلی خوب بود . کاش میشد همه رو اسکن میکردن اینجوری :|
نوید کم کم هرچی بازیکن خوب هست رو اسکن میکنن
نمیدونم چرا اینا رنگ مو رو کشک حساب میکنن ! :D الان بالوتلی موهاش کجاش مشکیه که مشکی درست کردن ؟ تو نسخه-ی قبل هم مشکلات رنگ مو زیاد بود :D

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
اینم لینک دانلود ویدئوی جدید برای کسایی که قیلتر شکن ندارن و هنوز ندیدن(از گیم اسپاته)
Manchester CIty - FIFA Soccer 13: New Home Kit Trailer - GameSpot.com
==
تریلر باحالی بود.کوفت طرفدارای سیتی بشه که بازیکناش رو اسکن میکنن:d
اون صحنه هم که توپ به تور میخوره چه صدای قشنگی میده:d
این روش جدید ضربه آزاد زدن هم خیلی کیف میده.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اینم لینک دانلود ویدئوی جدید برای کسایی که قیلتر شکن ندارن و هنوز ندیدن(از گیم اسپاته)
Manchester CIty - FIFA Soccer 13: New Home Kit Trailer - GameSpot.com
==
تریلر باحالی بود.کوفت طرفدارای سیتی بشه که بازیکناش رو اسکن میکنن:d
لینک دانلود برای کسایی که امکان مشاهده‌ی آنلاین رو ندارن:
Hi-Res H.264 MP422.9MB Download
Lo-Res IPOD / PSP5.9MB Download
حتما ببینید!
مدل جدید ضربه آزاد زدن هم اضافه شده که واقعا عالی ـه!!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد

دیگه خیلی صداش غلیظ بود خدایی چندشم شد :d

آره 50 نفر از رو توپ میپرن و به هم پاس میدن آخرشم هیچکس شوت نمیزنه :d

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ضربه ازاد زدن تو فیفا متاسفانه تعادل لازم رو نداره! یه سال هرچی کاشته بزنی میره تو گل تو سخه بعدی همچین سختش میکنن که از هر 10 تا یکیش هم گل نمیشه:d من چند وقت پیش بعد مدتها یه کاشته گل کردم از خوشحالی نمیدونستم باید چیکار کنم؟:d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
ضربه ازاد زدن تو فیفا متاسفانه تعادل لازم رو نداره! یه سال هرچی کاشته بزنی میره تو گل تو سخه بعدی همچین سختش میکنن که از هر 10 تا یکیش هم گل نمیشه:d من چند وقت پیش بعد مدتها یه کاشته گل کردم از خوشحالی نمیدونستم باید چیکار کنم؟:d
اتفاقا ضربه آزاد زدن توی فیفا 12 سخت نیست.یه قلق داره که اگه یاد بگیری خیلی راحته.میتونی هم توپ رو از روی دیوار دفاع بزنی و هم از کنارش.خواستی بگو کامل تر توضیح بدم:d
==
برای کاشته زدن کلا با چشم ـه بسته این 3 تا دکمه رو بزنید بیشتر از 70 درصد توپ گل میشه :biggrin1: : LT بعد A بعدشم B.
اگه حریفت سریع باشه و یه یار سریع بیاره خیلی قشنگ به یار حریف پاس میدی و نمیتونی شوت کنی:d

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
اتفاقا ضربه آزاد زدن توی فیفا 12 سخت نیست.یه قلق داره که اگه یاد بگیری خیلی راحته.میتونی هم توپ رو از روی دیوار دفاع بزنی و هم از کنارش.خواستی بگو کامل تر توضیح بدم:d
==

من میخوام اگه میشه برام پ.خ کن تا کسی یاد نگیره به خودمون گل بزنه:d:|

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
هرچند که دیگه داریم به فیفا 13 نزدیک میشیم ولی بیا توضیح بده از جهالت درمون بیار:d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خوب به خاطر درخواست دوستان بخش آموزش ضربه آزاد زنی رو شروع میکنیم:dدوستان برای امتحان هم از 10 ضربه آزاد خودشون فیلم میگیرن و میفرستن برام:d(اینجا میزارم که عمومی باشه:d).خدایی توضیحش هم سخته اگه کسی مشکلی داشت بیاد توی پروفایلم بگه.
حالا دور از شوخی:
ضربه آزاد از روی دیوار دفاع(قدرتی):
1-جهتتون رو با توجه به فاصله ای که از دروازه دارین تنظیم میکنین.هرچی دورتر باشه کات توپ بیشتر میشه و بنابراین شما باید بیشتر برخلاف جهت دروازه جهت رو ببرین.در ضمن روی دیوار دفاع جهتتون باشه حتما.(توپ کات زیادی بر نمیداره در این حالت)
2-حالا آنالوگ سمت چپ رو به طرف بالا میبرین و نگه میدارین(تا شوت زده نشده آنالوگ رو پایین نیارین وگرنه میره توپ توی اوت)
3-قدرت رو باید پر کنید که رابطه ی مستقیمی با فاصله داره.هرچی فاصله دورتز بود قدرت بیشتر.(اینو یکم توی تمرینات ـش تمرین کنید تا قدرتش در فواصل مختلف دستتون بیاد).
حالا اگه همه ی مراحل درست باشه احتمال زیاد به یه گل میرسین:d
---
ضربه آزاد از بغل دیوار دفاع(کات دار):
1-جهت تون رو جوری تنظیم کنید که اگه توپ بخواد مستقیم بره با فاصله ی 3-4 متری از کنار دروازه عبور کنه.بازیکنتون هم یه جورایی روی بازیکن سوم اون باشه.
2-حالا آنالوگ سمت چپ رو به صورت مورب تنظیم کنید.اگه از سمت چپ دیوار دفاع میخواستید توپ رو عبور بدید آنالوگ رو به سمت شمال غربی و اگه از سمت راست شمال شرقی.:d(مثل حالت قبلی حالت آنالوگ رو تا آخر ضربه حفظ کنید)
3-قدرت با توجه به فاصله پر کنید.
==
این هم از این:dشفاهی ـش یکم سخت بود ولی تمرین کنید خیلی آسون میشه.
فقط بهتون پیشنهاد میکنم برای ضربات دور از ضربه آزاد قدرتی و در فاصله ی نزدیک از کات دار استفاده کنید.
مشکلی هم داشتید خوشحال میشم کمک کنم.اگه درست یاد بگیرید تا ضربه آزاد بدست میارین خیلی خوشحال میشین:d

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن
همچنین در آخر دموی PLAYER ID تصویری از لیبل چمپیونزلیگ نبود! فقط لیگ اسپانیا و لیبرتادورس بود .فکر کنم نه کونامی تائید کرده که چمپونزلیگ رو از دست داده
نه EA گفته که این ویژگی رو در بازی قرار خواهد داد
عوضش اول دموی PES که لیبلش بود:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
تو این نسخه مربی و نیمکت نشین ها به صحنه ها واکنش نشون میدن !
آقا واقعا مطمئنی توی پیش نمایش ها خوندم که بازیکنان ذخیره نشین کنار زمین خودشون رو گرم میکنن . ولی اینایی رو که گفتی جایی خوندی اگه اینطوری باشه که :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر