FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
خدایی بی انصافی میکنی ... فک کنم با pes اشتباه گرفتی :D فقط این impact engine خراب کرد بازی رو ... یه مقدار گیم پلی از هر لحاظ. از بالانس دراومده وگرنه باقی مسائل همه رو به پیشرفته.. یعضی موقع ها یه شوت قدرتی میزنی انتظار داری گل بشه ولی در کمال ناباوری دروازه بان میگیره .. بعضی موقع ها هم اشتباها دستت به دگمه شوت میخوره میبینی با یه شوت زمینی ساده گل شد :D 11 اینطور نبود ..

امیدمون به 13 ه.. :D

من بارها گفتم که PES به هیچ وجه به گرد FIFA هم نمی رسه..البته بعد از PES 6.حالا هم EA اگه همون نسخه قبلی رو به عنوان 13 بده، بازم نمراتش عالی میشه و همه هم بازیش میکنن و تعریف میکنن.اما این چیزی نیست که ما،کسایی که از اولین نسخه های فیفا و PES فوتبال بازی می کردیم،باهاش راضی بشیم.حالا که کونامی از دور رقابت خارج شده این درست نیست که EA هم بیاد نسخه های جدید بازیشو با کمترین تغییرات بده بیرون.

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
من بارها گفتم که PES به هیچ وجه به گرد FIFA هم نمی رسه..البته بعد از PES 6.حالا هم EA اگه همون نسخه قبلی رو به عنوان 13 بده، بازم نمراتش عالی میشه و همه هم بازیش میکنن و تعریف میکنن.اما این چیزی نیست که ما،کسایی که از اولین نسخه های فیفا و PES فوتبال بازی می کردیم،باهاش راضی بشیم.حالا که کونامی از دور رقابت خارج شده این درست نیست که EA هم بیاد نسخه های جدید بازیشو با کمترین تغییرات بده بیرون.
هه :)) خدایی یه لبخندی زدم :-j شما یا اصلا نمیدونی فیفا چیه ، یا گیرم نیستی ، یا Pes نمیدونی چیه :-??

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
ea_sports730.jpg

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خب مشکل اینه که انتظار دارین هر دفعه یک بازیه کاملا جدید بدن بهتون ! بازی فوتبال همیشه این بوده . فیفا هر سری تغییرات زیادی تو بازیش اعمال میکنه .
الان این سیستم دفاع کردن باور کنید چند سال دیگه یکی از استانداردهای بازیهای فوتبال میشه . موتور فیزیک بازی که ایراد زیاد داشت تو این نسخه مطمئنم مشکلاتش رفع میشه .
حتی این نسخه با اینکه باگ ایجاد میکرد ولی مصدومیتهارو واقعا طبیعی میکرد واقعا خوب بود . نباید اننظار داشته باشید اواخر نسل دوباره کل بازی رو جدید کنن .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
پیشرفت فیفا نسخه به نسخه کمتر داره میشه ...
تا دو نفر میان از بازی انتقاد میکنن امثال شما دور برمیدارن فکر میکنن خبریه! اگر بده بازی نکن اسلحه که شقیقه ات نزاشتن بازی کنی...نسخه به نسخه داره پیشرفتش بیشتر میشه و اون مثلا بازی فوتبال کونامی رو به زباله دان بازیهای ویدئویی فرستاده:) اینکه یه عده نوب اینجا دوست دارن از دم دروازه خودشون شوت کنن بره تو گل یه بحث دیگه اس. فیفا هر نسخه بیشتر داره به واقعیت نزدیک میشه و بطور کلی نوب جماعت نمیتونه ازش لذت ببره برای همین میان اینجا از بازی ناله میکنن. یکی از افتخارات این سری این بوده که نوب پراکنی کرده و این بهترین اتفاق ممکنه>:d

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خدایی بی انصافی میکنی ... فک کنم با pes اشتباه گرفتی :D فقط این impact engine خراب کرد بازی رو ... یه مقدار گیم پلی از هر لحاظ. از بالانس دراومده وگرنه باقی مسائل همه رو به پیشرفته.. یعضی موقع ها یه شوت قدرتی میزنی انتظار داری گل بشه ولی در کمال ناباوری دروازه بان میگیره .. بعضی موقع ها هم اشتباها دستت به دگمه شوت میخوره میبینی با یه شوت زمینی ساده گل شد :D 11 اینطور نبود ..

امیدمون به 13 ه.. :D
این IE نمیدونم چرا تو فیفا اینجوری میکنه. با اینکه تیم فیفا درستش کردن ولی توی بازیهای ورزشی دیگه خیلی عالی کار میکنه. نمونش Madden NFL 12 بود. یعنی هر کی اونو بازی بکنه تازه میفهمه فیزیک یعنی چی. ولی بر عکس توی فیفا اکثرا بدرد تولید باگ میخوره. :|:d

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
این IE نمیدونم چرا تو فیفا اینجوری میکنه. با اینکه تیم فیفا درستش کردن ولی توی بازیهای ورزشی دیگه خیلی عالی کار میکنه. نمونش Madden NFL 12 بود. یعنی هر کی اونو بازی بکنه تازه میفهمه فیزیک یعنی چی. ولی بر عکس توی فیفا اکثرا بدرد تولید باگ میخوره. :|:d
دوست گرامی این موتور رو تیم فیفا درست نکرده موتور ایمپکت انجین رو تیم Madden NFL درست کرده البته با همکاری بقیه استدیو های ورزشی در ضمن موتور ایمپکت به طور کامل با بازی Madden NFL همخوانی و طراحی شده بود که ساختش از اول نسل شروع شده بود بعدها این موتور به بازی های ورزشی دیگرشون هم سوق پیدا کرد و تیم فیفا به مدت 2 سال برروی این موتور کار کردن که با بازی فیفا بتونن هماهنگش کنن البته قابل ذکر هستش که این موتور فیریک مشکلاتی در بازی فیفا داره و خود سازندگان بازی هم گفتن که هنوز برای فیفا در سال اول به صورت پایه بنا شده و سال به سال پیشرفتش رو خواهید دید . به هر حال با تمامی این موضوعات درسته که این موتور باعث باگ هایی در بازی میشه در بعضی مواقع ولی از امکانات عالی این موتور مثل ضربه به قسمتی از بدن و مصدومیت اون ناحیه و برخورد های بی پایان که صد البته مشکلاتی توش هست یک جهش عظیم در این بازیه من مطمئنم امثال میبینید که چه جهش عظیمی این موتور میکنه و بسیاری از مشکلاتش حل میشه .......

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خدایی IE شاید بعضی وقت ها باگ داشت ولی یه صحنه هایی تولید میکرد که فکرش رو نمیکردم(بیش از اندازه واقعی).
مثلا یه بار بازیکنم خسته بود و یه تکل زد و پاش بد خورد به چمن و مصدوم شد.باورم نمیشد:d
یا بازیکنی که خسته ـست باهاش زیاد بدوی پاشو میگیره و نمیتونه ادامه بده.
در ضمن نباید انتظار داشته باشیم سال اول این موتور بدون مشکل باشه.
عده ای از ذوستان که میخوان به بازی چرت و پرت بگن لطفا اینجا الکی پست ندن.

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
تا 12 خوب بود ... ولی تو 13 چیزه جدیدی ندیدم

first touch ؟ :|

هر سال یه انقلابی تو بازی داشتیم
fifa 09 کلا یه انقلابی تو بازی های ورزشی بود
fifa 10 360 dribling
fifa 11 personaltity plus
fifa 12 impact engine
fifa 13 smart attackers ? lol

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
تا 12 خوب بود ... ولی تو 13 چیزه جدیدی ندیدم

first touch ؟ :|

هر سال یه انقلابی تو بازی داشتیم
fifa 09 کلا یه انقلابی تو بازی های ورزشی بود
fifa 10 360 dribling
fifa 11 personaltity plus
fifa 12 impact engine
fifa 13 smart attackers ? lol
نشون میده بازی کامل شده;)
5 تا قابلیت جدید معرفی کردن و همچنین همه ی چیز های قبلی به حد کامل میرسه.
===
الان داشتم سایت pes رو چک میکردم.درمورد مشخصات pes 2013 تحقیق کردم و دیدم حتی یه کلمه از cl و ul نبرده در حالی که همه ی game modes های بازی رو معرفی کرده بود:dعکس های درون بازی هم اصلا از cl نبود.امیدوارم ea کاری که آرزو داریم رو داریم رو انجام بده:dالبته بعید میدونم چون تاحالا معرفی نشده.راستی توی دموی pes هم فقط لیگ اروپا و لیبرتادورس هست:d
یه سوال از امین و هادی که نماینده های ea ـن و سریع خبر میدن:d:خبری بوده که بگن تا چند روز دیگه یه چیز جدید رو معرفی میکنیم و شگفت زده میشید؟؟
پ.ن:یه تریلر از pes دیدم که آخرش آرم لیگ قهرمانان و لیگ اروپا بود.این چه وضعیه آخه؟؟:((چرا آدم رو توی دو راهی قرار میدین؟؟:d(البته مال 10 june بود:d)

آخرین ویرایش:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
نشون میده بازی کامل شده;)
5 تا قابلیت جدید معرفی کردن و همچنین همه ی چیز های قبلی به حد کامل میرسه.
===
الان داشتم سایت pes رو چک میکردم.درمورد مشخصات pes 2013 تحقیق کردم و دیدم حتی یه کلمه از cl و ul نبرده در حالی که همه ی game modes های بازی رو معرفی کرده بود:dعکس های درون بازی هم اصلا از cl نبود.امیدوارم ea کاری که آرزو داریم رو داریم رو انجام بده:dالبته بعید میدونم چون تاحالا معرفی نشده.راستی توی دموی pes هم فقط لیگ اروپا و لیبرتادورس هست:d
یه سوال از امین و هادی که نماینده های ea ـن و سریع خبر میدن:d:خبری بوده که بگن تا چند روز دیگه یه چیز جدید رو معرفی میکنیم و شگفت زده میشید؟؟
پ.ن:یه تریلر از pes دیدم که آخرش آرم لیگ قهرمانان و لیگ اروپا بود.این چه وضعیه آخه؟؟:((چرا آدم رو توی دو راهی قرار میدین؟؟:d(البته مال 10 june بود:d)

قرارداد جام قهرمانان اروپا برای PES تا پایان سال 2012 میلادی هست و از سال دیگه که میشه 2013 از انحصاری کونامی خارجه....

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
رامین جان مثل اینکه فردا یه سری اخبار در مورد کری یر مود منتشر میشه و همه الان هایپ شدن اونجا :) یه چندتا عکس هم منتشر میشه.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
رامین جان مثل اینکه فردا یه سری اخبار در مورد کری یر مود منتشر میشه و همه الان هایپ شدن اونجا :) یه چندتا عکس هم منتشر میشه.
من نمیدونم نکته این ذره دره اطلاعات دادن چیه؟!:| بابا مثل ادم بیاید بگید داستان ــو! هرچند که فیفا در کل تغییرات زیادی نداره فقط رو گیم پلی و گرافیک کار میکنن و تغییری هم که هر سال میدن اسکن کردن تیمها یا لایسنس ورزشگاه های جدیده...پارسال منسیتی بود امسال تاتنهامه. تنها چیزی هم که حدس زده میشه امسال اضافه بشه لیگ قهرمانانه....بنابراین بنظر من دیگه نیازی به این مسخره بازی ها نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر