FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
تکلیف ما ریال با زها چیه؟؟؟؟؟؟؟؟:(( امسال که مسی رو کاور هست و تو تمام تریلر ها بارسلونا به ریال گل زده............100% هم بارسلونا رو قوی تر میسازن دیگه...............:(( نا سلامتی قهرمان امسال لالیگا ما هستمیو!!!!!!!!!!!!!!!
بیخیال بابا :D رونالدو رو مثلا نساختن ولی رسما من هروقت باهاش بازی کردم ترکونده . رونالدو بنظر من قوی ترین بازیکن تو فیفا 12 بود . از نظر افبک هم که اوزیل رو عالی ساختن از اونور واسه ما اینیستا و فابرگاس رو ساختن . مثلا بنزما و هیگواین رو خیلی خوب ساختن در صورتی که تو بارسا
مسی رو نصفه نیمه ساختن . ویا هم خیلی وقتها توپ رو جا میزاره ! سانچز فقط میدوئه ! پدرو رو هم که انگار نساختن ! :D آلونسو و خیدرا رو خیلی خوب ساختن در صورتی که تو بارسا اصلا ژاوی نیست ! فقط بوسکتس رو خوب ساختن .
فقط میمونه دروازبانها که والددز رو خیلی اصغر تر از چیزی که هست ساختن . از اونور کاسیاس هم زیاد خوب نساختن . سوتی خیلی میده .
بابا بالاخره بعد از قرنی یه مسی درست حسابی باید داشته باشیم ما دیگه :D نمیگم تو این نسخه ضعیف بود ولی هرچی بود مسی نبود . قدرت بدنیش رو نسبت به هم قد و قواره-هاش پایین درست کردن ! سرعت حمل توپش خیلی وقتها پایین میاد . استامیناش سریع کم میشه . فقط میشه باهاش تک به بک گل کرد :D
امسال دیگه استایل دویدن و حرکاتش دقیقا شبیه سازی میشه :D

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
به نظر من هم مسی خیلی تو 12 ضعیف بود دریبل زنی ریبری از مسی روونتر ساخته بودن و از اون طرف رونالدو بهترین بازیکن 12 بود
به نظرم مسی تو 11 خیلی بهتر بود تا توی 12 ، کما این که تو 11 اسکیل موو هاش 5 ستاره بود و توی 12 4 ستاره کردن !

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
شایعه:
در فروم ea شایعه شده چمپیونزلیگ تو فیفا 13 باشه:
سه تا دلیل واسش آوردن:
1-آقای آرون مک هاردی در مصاحبه با سایت gamrReview.com یه نشانه هایی داده:
Interviewer: With FIFA being the only officially licensed FIFA game on the market, do you have any plans to expand upon that by acquiring the licenses for the European Competitions in the game? Aaron McHardy: We always try and do the most we can to bring authenticity to the table, especially in terms of licenses. Teams and stadiums and leagues all of that stuff we have a department whose whole year is dedicated to our bringing the most authentic content to our football fans. They are working tirelessly to get the most of that in the game because obviously it has an impact on things like career mode, wanting to have international competitions and inter-league competitions in career mode are things that we want to do. While we haven’t talked about career mode just yet, there will be some announcements around that kind of stuff in the future so

keep your ears attentive.
2-قرار داد کونامی با یوفا امسال تموم میشه.به مدت چهار سال بود از 2009 تا 2012
On November 9, 2008, Konami officially released the news that they had secured a four-year deal for the rights of the Champions League starting with Pro Evolution Soccer 2009 and ending with Pro Evolution Soccer 2012. The deal allowed Konami to use the details of the UEFA Champions League in a separate game mode within the game, although not all teams in the

competition were featured in the game.
3-هیچ تریلر یا ویدئویی از چمپونزلیگ در بازی pes ندیدیم در صورتی که هر سال این موقع یه تریلر حداقل ازش میومد.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
اگر میشد بیخیال پول درآوردن بیشتر بشن Euro و World Cup رو هم توی Career میذاشتن عالی میشد دیگه :d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
مسی تو همه شماره های فیفا ضعیف بود اصلا باهاش روون نمیشه دریبل زد یا بازیکن با جثه متوسط رد کرد انقدر توان بدنیش ضعیف ولی تو واقعی راحت تمام بازیکن های قدو نیم قدو جا میزاره
ولی رونالدو یه ستاره به تمام معنا طراحی کردن نصف گل هایی که تو سایت اصلی ea انتخاب میشن بعنوان بهترین گل ها رونالدو زده یا دخالت داشته انقدر این بازیکن رو کامل طراحی کردن فقط یکی مثل دنی آلوز میتونه جلوشو بگیره یا لام بقیه سوت میشن سرعتشم که خیلی بالاست
رو این دریبل های ریزم باید بیشتر کار کنن چون اکثر موقع ها اصلا نمیگریه و راحت توپو از دست میدیم ولی همینشم خیلی عالی بود رواحت با روبن - ریبری - مسی و بازیکنای قد کوتاهتر میشه دریبل سرعتی زد که تحول خوبی بنظرم تو سرعت بازی و تکروی با بازیکنای ستاهر که تو نسخه های قبل اصلا نمیشد با کی مثل رونالدو هم تک روی کرد
کلا بازیکنای کوتاه قد تو فیفا محون و هیچ نقشی تو بازیسازی و گل زدن تو محوطه ندارن مثل اینیستا - سسک - ژاوی و .... ولی همین اینیستا رو تو وش بذار ببین چحوری بازی میکنه یا آلکسیس و ویا که مثل جت میدوند و موقعیت میسازن ولی بازیکنای تو همین قد تو پست هافبک هیچ کاری نمیتونن بکنن و فقط میشه باهاش پاس داد یکی مثل ژاوی که من تاحالا 1 دهمه ژاوی تو واقعیتم نتونستم باهاش بازی کنم
این مشکلاتو باید حل کنن که انگار توجهی نمیکنن

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
اگه cl اضافه بشه که واقعا بی نظیره.فقط چرا تاحالا اعلام نکردن؟؟
به نظرم یکم چلسی و میلان باید از قدرتشون کم بشه.خیلی الکی قوی ـن.تایوو نمیذاشت رونالدو حرکت کنه یا ماتا روی سر په په سر میزد.
کاسیاس هم بعضی وقت ها سوتی میده که باید حل بشه.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
به شخصه با همتون مخالفم:dمسی تو فیفا 11 خیلی مزخرف بود.ولی تو فیفا 12 مسی فوق العادس.من هروقت بارسا میشم تو آنلاین،با مسی دهن طرف رو سرویس میکنم.استارتهاش که بی نظیره.به طور مثال وقتی با توپ دارید حرکت میکنید،کافیه از right stick استفاده کنید و ببینید چجوری توپ رو میندازه جلو و چه استارت وحشتناکی میزنه.ضربات finess شوتش هم که بدون هیچ شکی بهترینه.فقط کافیه یه لحظه جلوم خالی بشه،از 30 متری هم باشه سریع RT رو میگیرم و شوت میزنم و یه راست میره تو گل.من به شخصه مسی رو بهترین میدونم.اگر هم کسی قبول نداره،تشریف بیاره لایو تا بهش نشون بدم:dاز اونور اینیستا بی نظیره.واقعا بی نظیره.دریبلهای ریزی که میشه باهاش زد واقعا منحصر به فرد هست.فابرگاس متاسفانه از لحاظ مانور دادن خیلی کند هست.ولی پاسهاش بی نظیره.به خصوص پاسها LT+Y که به بهترین شکل میندازه جلوی پایه مسی.دفاعهای بارسا هم که واقعا هیولا هستن.عمرا کسی بتونه از آلور و پویول رد بشه.پیکه هم جای خود داره.آبیدال هم که ماشااله اسبه خوبیه:dکلا من از بارسا تو این شماره راضیم.خدایی خیلی قوی ساختنش.فقط باید روی فابرگاس و ژاوی بیشتر کار کنن.ژاوی پاسهایی که با Y میدی رو بی نظیر میده.یعنی عمرا کسی بتونه مثل ژاوی پاس در عمق بده.ولی متاسفانه پاسهای معمولی که با A داده میشه رو خیلی بد میده.اکثر این پاسها رو خراب میکنه.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
EA رسما اعلام کرد تاتنهام هم به مدت 3 سال به جمع تیمهایی که با EA پارتنرشیپ دارن (از لیگ انگلیس) اضافه شد. (آرسنال, استون ویلا, چلسی, اورتون, فولهام, نیوکاسل و منچستر سیتی)
خوب تیم تاتنهام امسال اسکن میشه و ورزشگاه وایت هارت لن هم به جمع استادیوم ها اضافه میشه. علاوه بر اینها پس از عرضه بازی طرافداراشونم میتونن کاور اختصاص تاتنهام رو دانلود بکنن.

Ea Sports Joins Tottenham Hotspur As Official Video Game Partner 19072012 - News - tottenhamhotspur.com

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
نشستیم اینجا برای خودمون خیال بافی می کنیم آخرشم همون قبلی رو با درست شدن نقل و انتقالات و لباسا میدن تحویلمون :D

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
نشستیم اینجا برای خودمون خیال بافی می کنیم آخرشم همون قبلی رو با درست شدن نقل و انتقالات و لباسا میدن تحویلمون :D

خدایی بی انصافی میکنی ... فک کنم با pes اشتباه گرفتی :D فقط این impact engine خراب کرد بازی رو ... یه مقدار گیم پلی از هر لحاظ. از بالانس دراومده وگرنه باقی مسائل همه رو به پیشرفته.. بعضی موقع ها یه شوت قدرتی میزنی انتظار داری گل بشه ولی در کمال ناباوری دروازه بان میگیره .. بعضی موقع ها هم اشتباها دستت به دگمه شوت میخوره میبینی با یه شوت زمینی ساده گل شد :D 11 اینطور نبود ..

امیدمون به 13 ه.. :D

آخرین ویرایش:

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
لیگ قهرمانان رو لایسنس کنن عالی میشه>:d< جای خالیش تو سری فیفا بشدت احساس میشه.

نمیشه چون امتیازش دست کونامی هست
اون ارم لیگ فهرمانان و اینا همه مال کونامی هست و هیچ رقمه حاضر نیست بده به EA
فک کنم تنها عامل فروش PES همین باشه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من همه انتقادات رو قبول دارم ولی یه لحظه فقط یه لحظه فکر کنید که اعلام کنن فیفا دیگه منتشر نمیشه کی حاضره بره پرو بازی کنه؟:d من که میزارم کنار ویدئو گیم رو:d برید انتقادات و پیشنهادات رو بنویسید رو دیوار فیسبوکشون یا سایتهایی که برای انتقاد و پیشنهاد راه اندازی کردن و یکی دو صفحه پیش هادی لینکشونو گذاشت...مطمئن باشید خونده میشه وگرنه هیچ وقت سری فیفا نمیتونست اینقدر پیشرفت کنه.

نمیشه چون امتیازش دست کونامی هست
اون ارم لیگ فهرمانان و اینا همه مال کونامی هست و هیچ رقمه حاضر نیست بده به EA
فک کنم تنها عامل فروش PES همین باشه
قراردادشون منقضی شده ظاهرا...یعنی دیگه از امسال لیگ قهرمانان در انحصار کونامی نیست.

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
قراردادشون منقضی شده ظاهرا...یعنی دیگه از امسال لیگ قهرمانان در انحصار کونامی نیست.

اگه اینجوری باشه و بندی عجیب غریبی تو قراردادشون نباشه 100 در 100 میزارن
چون من یادمه یکی از مدیرای EA گفته حق استفاده از CL رونداریم وگرنه استفاده میکردیم
+++++++
الان فورزا بالاخره تو نسخه ی جدیدش میتونه از پورشه استفاده کنه اینکه چیزی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر