FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
توی 12 که کلا رونالدو نیست یکی دیگس کلا اما اسمش رونالدوـه . واقعا چه فکری کردن این بچه رو اینجوری طراحی کردن فیسش رو ؟ :d
دیگه اینجوری هم که تو میگی نیست نوید:d خیلی شبیه هست ولی با این سیستم اسکن اگر درستش کنن میشه مثل خودش...خوشبختانه تیم منو کاملا اسکن کردن پارسال و امسال چهره ارتتا رو اسکن کردن فقط پودولسکی و کوشیلنی و ژسنی اسکن نشدن که امیدوارم اونها هم چهره هاشون اسکن بشه.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
توی 12 که کلا رونالدو نیست یکی دیگس کلا اما اسمش رونالدوـه . واقعا چه فکری کردن این بچه رو اینجوری طراحی کردن فیسش رو ؟ :d
نوید معراج راست میگه خداییش شبیهش درست کردن دیگه :D درسته اسکن نشده ولی شبیهش هست . استایل بازیش هم که دقیقا خودشه . مارو چی میگی نوید سال قبل این بازیکنهای اصلیمون درست نبودن
والدز-پویول-آلوز-آدریانو-بوسکتس-ژاوی-تیاگو-مسی-پدرو-سانچز
تازه اینا بازیکن اصلیامون بودن ! :D البته امسال وضعمون خیلی بهرت میشه ولی تو این چند ساله داغون بودیم ! :D مثلا ژاوی یکم صورتش شبیهش هست ولی اصلا بازیساز خوبی نیست ! من موندم چرا تیاگو رو اسکن میکنن ژاوی رو نه !
آرسنال هم که کلا همشون درستن احتمال خیلی زیاد بازیکنهای جدیدشون هم درست میشن معراج.
الان فقط یه سوال پیش میاد . رونالدو که با PES قرارداد داره چجوری اینا میخوان اسکنش کنن ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
حالا یکم شبیه بود :d ولی خدایی دی ماریا یا کوئنترائو یا مارسلو و خیلی ها دیگه رو آدم میبینه خندش میگیره :d کلا من همیشه با فیفا مشکل فیس داشتم از بین این همه تیم و بازیکن فقط چندتارو خوب در میارن بقیه افتضاح

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
حالا یکم شبیه بود :d ولی خدایی دی ماریا یا کوئنترائو یا مارسلو و خیلی ها دیگه رو آدم میبینه خندش میگیره :d کلا من همیشه با فیفا مشکل فیس داشتم از بین این همه تیم و بازیکن فقط چندتارو خوب در میارن بقیه افتضاح
دی ماریا که دیگه اوکی ـه:d
رونالدو هم که گفتم:dفکر نکنم مارسلو فرقی کنه ولی کونترائو چرا.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
فیفا کم کم داره دامنه-ی بازیکنهای درست شدش رو بیشتر میکنه . خداییش هم کسایی رو که اسکن میکنه خیلی شبیهشون در میان و خیلی طبیعی میشن .
ولی خب اونایی که درست نمیکنه خیلی رو مُخ هستن . مثلا من بئسکتس و پدرو رو از نزدیک تو بازی ببینم فقط از روی قدشون میتونم تشخیصشون بدم !

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
خداییش اونایی که از فیس توی فیفا ایراد میگیرن مگه بازی رو با چه دوربینی بازی میکنن که اینقدر صورت بازیکنان معلومه؟

من خودم بازی را با دوربین tele که بالا هست و همه چیز زیر نظره بازی میکنم و اصلا هیچ کمبودی از نظر فیس توی بازیکنان حداقل حس نمیکنم برعکس چمن و جو ورزشگاه و وضعیت گیم پلی بازی چشم نواز هستو بازی رو داغ میکنه....

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
چند روز نت نداشتیم چقدر خبر اومده! :d:|
دیگه اینجوری هم که تو میگی نیست نوید:d خیلی شبیه هست ولی با این سیستم اسکن اگر درستش کنن میشه مثل خودش...خوشبختانه تیم منو کاملا اسکن کردن پارسال و امسال چهره ارتتا رو اسکن کردن فقط پودولسکی و کوشیلنی و ژسنی اسکن نشدن که امیدوارم اونها هم چهره هاشون اسکن بشه.

معراج یه جا دیدم پودولسکی رو اسکن کردن. به همراه تیم ملی آلمان اسکن شده بود.

یه ایراد دیگه ای که کریر مود داره این سیستم روحیه مسخرس. تو FIFA Manager کلی باهاش مشکل داشتم به 12 هم اضافه شد. :| مشکل این سیستم اینه که یکطرفه س. یعنی من نمیتونم با بازیکن صحبت کنم. مثلا توی برنامه میبینی تو طول 5 روز 2 بازی داری ترجیح میدی بعضی از ستاره هاتو رو نیمکت بذاری تا توی بازی مهمتر ازشون استفاده کنی. وقتی اینکارو میکنی زود بازیکن میاد میگه من خیلی آماده بودم چرا منو رو نیمکت گذاشتی؟ :|. مجبور میشم بازییش بدم. :| اونوقت بازی دیگه مشکل میشه. کلا باید سیستمش رو یه تغییراتی بدن.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
وقتی اینکارو میکنی زود بازیکن میاد میگه من خیلی آماده بودم چرا منو رو نیمکت گذاشتی؟ :|. مجبور میشم بازییش بدم. :| اونوقت بازی دیگه مشکل میشه. کلا باید سیستمش رو یه تغییراتی بدن.

من رونالدو رو به خاطر همین کارم از دست دادم :)) 2تا بازی بهش بازی ندادم تا برای بازی سوم که خیلی حساس بود کامل آماده باشه بعد گفت من میخوام برم ازین تیم :d آخر فصل مجبوری 183 تا کردمش تو پاچه من سیتی :d
تو فیفا 13 PSG هم به من سیتی اضافه میشه
بعد کلا من نمیدونم بازیکن چه معنی داره اینقدر زر بزنه با مربی و هی دستور بده :d واقعا خیلی مسخرست

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
با ایرادی که نوید و هادی گرفتن موافقم بنظر من هم باید سیستم گفتگو بین بازیکن و مربی دو طرفه باشه....به عنوان مثال یه بازیکنی میاد یه دفعه میگه میخوام برم از این تیم! مربی باید این شانس رو داشته باشه تا بتونه قانعش کنه که بمونه نه اینکه بازیکن بگه میرم هیئت مدیره هم بزارتش تو لیست فروش:| ضمن اینکه من فکر میکنم جا داره بیشتر رو نقل و انتقالات کار بکنن میتونن گزینه بازیکن + پول رو تو نقل و انتقالات قرار بدن مثلا برای خرید یه بازیکن 20 میلیونی 10 + یه بازیکن پیشنهاد بدیم به تیم مقابل....یا رو اکادمی ها بیشتر کار بکنن بهتره مثلا میتونن دسترسی ما رو به اکادمی تیمهای مقابل باز کنن همونطور که الان تیمهای دیگه میتونن بازیکن اکادمی ما رو کش برن:d ما هم بتونیم از اکادمی اونها بازیکن بگیریم...اگر کسی به صفحه فیسبوک فیفا سر میزنه به من یه پی ام بده ترجمه انگلیسی همین کامنت رو بهش بدم بره تو قسمت پیشنهادات قرار بده بلکه یه فرجی بشه.

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
با ایرادی که نوید و هادی گرفتن موافقم بنظر من هم باید سیستم گفتگو بین بازیکن و مربی دو طرفه باشه....به عنوان مثال یه بازیکنی میاد یه دفعه میگه میخوام برم از این تیم! مربی باید این شانس رو داشته باشه تا بتونه قانعش کنه که بمونه نه اینکه بازیکن بگه میرم هیئت مدیره هم بزارتش تو لیست فروش:| ضمن اینکه من فکر میکنم جا داره بیشتر رو نقل و انتقالات کار بکنن میتونن گزینه بازیکن + پول رو تو نقل و انتقالات قرار بدن مثلا برای خرید یه بازیکن 20 میلیونی 10 + یه بازیکن پیشنهاد بدیم به تیم مقابل....یا رو اکادمی ها بیشتر کار بکنن بهتره مثلا میتونن دسترسی ما رو به اکادمی تیمهای مقابل باز کنن همونطور که الان تیمهای دیگه میتونن بازیکن اکادمی ما رو کش برن:d ما هم بتونیم از اکادمی اونها بازیکن بگیریم...اگر کسی به صفحه فیسبوک فیفا سر میزنه به من یه پی ام بده ترجمه انگلیسی همین کامنت رو بهش بدم بره تو قسمت پیشنهادات قرار بده بلکه یه فرجی بشه.
این دو تا برای گذاشتن پیشنهادات عالین از اینا استفاده بکن:
FIFA 13 – Your Wishlist | FIFPlay
Ideas | Game Changers | EA SPORTS

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
منم امیدوارم این اشکالاتی که بالا اشاره شد حتما حل بشه.
بعد مثلا لیگ اسپانیا هم بهش پرداخته بشه.مثلا توی مصاحبه های قبل از بازی توی لیگ انگلیس اسم مربی حریف رو مینویسه ولی توی لیگ اسپانیا میزنه real madrid's manager که به نظرم مسخرست.البته ایراد کوچیک ـیه.
سیستم صحبت ها هم دو طرفه باشه خیلی خوب میشه.
این مشکل هم که ساراگوسا از بارسا بهتر تیکی تاکا رو اجرا میکنه امیدوارم حل بشه:d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان هنوز خبری از انتقال سیو نیست؟آب و هوا دینامیک چی؟
پ.ن:من که فقط از کریرش منیجر تیم ملی می خوام...فک کنم پیر شم و نبینم!آخه چه قدر سخته مگه؟

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دوستان هنوز خبری از انتقال سیو نیست؟آب و هوا دینامیک چی؟
پ.ن:من که فقط از کریرش منیجر تیم ملی می خوام...فک کنم پیر شم و نبینم!آخه چه قدر سخته مگه؟

انتقال سیو که فکر نکنم به غیر از VP چیز دیگه ای رو بشه انتقال داد.
آب و هوای داینامیک هم فعلا در حد شایعه س. البته منظور از آب و هوای داینامیک بیشتر منظورم قسمت نورپردازیشه. (مثلا بازی عصر شروع میشه هوا رفته رفته تاریک میشه دقیقا مثل سیستمی که توی بازی Madden NFL پیاده ش کردن.)
مربیگری تیم ملی رو هم فکر نکنم تو فیفا بذارن. اینو معمولا توی بازی های World Cup یا EURO قرار میدن که تعداد تیم های ملی خوبه و تورنمنت ها هم لیسانس شدن.

به نظر من تنها چیزی که تو این نسل تو فیفا نسبت به قبل افت زیادی داشته آب و هوای بارانیشه. یعنی نسخه PS2 افکت بارونش خیلی از این افکت فعلی طبیعی تر و زیبا تر بود. :|
یه چیز دیگه هم اندازه استادیوماس. نمیدونم شاید من اینطور احساس میکنم ولی اصلا نمیشه بزرگیشون رو احساس کرد. مثلا اولدترافورد یا سن سیرو توی فیفا اصلا اون ابهت و عظمت واقعیتشونو ندارن. البته زمین چمن رو نمیگم منظورم نمای کلی استادیومه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر