FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Nasle88

کاربر سایت
May 27, 2009
97
نام
کمال
دوستان من میخواستم ازفیفا آپدیت بگیرم وقتی download updates میزنم ازم اینو میخواد که بهه هیچ وچه درست نمیشه origin account (ea) creation

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستان سلام
میخاستم بدونم توی این بازی میشه توی پنالتی ها با دروازبان شیرجه رفت؟
چطوری؟

این سوالو خیلی ها میپرسن آخه کاری نداره که.با آنالوگ سمت چپ میتونی روی خط دروازه به سمت چپ و راست حرکت کنی و با آنالوگ سمت راست هم به هر طرفی که بخوای میتونی شیرجه بزنی.

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
یه تایتل آپدیت اومده من با جیتگ گرفتم ولی احساس میکنم شدیدا گیم پلی مثل 12 میشه با این آپدیت.همه تیما تیکی تاکا میکنن و به هیچ قیمتی توپو از دست نمیدن..

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
1.تو fsd برو رو ایکون بازی بعد Y رو بزن
2.یه منو میاد manage title updates رو بزن
3.واسه دانلود فکرکنم دوباره Y رو میزنی(خودش میگه چیو بزن) دانلود میکنه
4.با A انتخابش میکنی که فعال بشه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دوستان من الان یه کریر جدید با تاتنهام شروع کردم.ولی همون فصل اول،بلافاصله بعد از بازی با چلسی،دستگاه هنگ میکنه.خیلی برام عجیبه.چون من با بارسلونا 3 فصل بازی کردم و هرگز مشکلی نداشتم.دیسکم برنرمکس هست.مشکل از کجاست؟
حسین جون همین مشکل که خودتم داری:d این یه ایراد تکنیکیه که خیلی زشته وجودش تو بازی...یعنی چک نکردن این بازی رو ؟ البته گفتن اپدیت میدن برای حل این مشکل منتها اپدیتشون هم تاخیر خورده!!

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
به نظر من دیسکتون از یه جای دیگه بگیرین اگه با بازی مشکل دارین.احتمالا بد رایت شده
چون من تا الان یه بارم هنگ و فریز و رستارت نداشتم..

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
میشه چند تا ترفند باحال ( ترجیحا با بارسا ) یاد بدید :d ؟
اگه منظورت skill هاس Ltرو بگير بعد دگمه شک سمت راست رو اينقد باهاش بازي کن تا دستت بياد.البته تو بازي وقتي استارت رو بزني تو منوي help آموزشاش هست..

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر