FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا نظرتون در مورد داوری چیه ؟ توی بخش Career دهن منو صاف کرده این داور بازی . بازیکنا میخورن به هم به شکل مسخره ای هر 2 میفتن زمین پنالتی میگیره . کوچکترین برخوردی رو پنالتی میگیره . بعد جالبه تمام این حرکات مسخره به نفع تیم حریف هستش
بعد یه چیز جالب دیگه . 1 بار نشد من حمله کنم بعد تیم حریف بکشه زیر توپ , توپ صاف نیفته جلو پای بازیکنشون ضد حمله نزنن :d انگار توپ رو جذب میکنن . طرف میکشه زیر توپ یوهو میبینم توپ چسبید به پای بازیکنشون که تو زمین من بوده
ولی این داوریش واقعا یه افتضاحه کامله . نمیدونم کی میخوان درست کنن اینو

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
آقا نظرتون در مورد داوری چیه ؟ توی بخش Career دهن منو صاف کرده این داور بازی . بازیکنا میخورن به هم به شکل مسخره ای هر 2 میفتن زمین پنالتی میگیره . کوچکترین برخوردی رو پنالتی میگیره . بعد جالبه تمام این حرکات مسخره به نفع تیم حریف هستش
بعد یه چیز جالب دیگه . 1 بار نشد من حمله کنم بعد تیم حریف بکشه زیر توپ , توپ صاف نیفته جلو پای بازیکنشون ضد حمله نزنن :d انگار توپ رو جذب میکنن . طرف میکشه زیر توپ یوهو میبینم توپ چسبید به پای بازیکنشون که تو زمین من بوده
ولی این داوریش واقعا یه افتضاحه کامله . نمیدونم کی میخوان درست کنن اینو
دقیقا این ایراد تو نسخه ی قبلیم بود اما تو این خیلی حاد تر شده توپو دور نمیکنن که در اصل ضد حمله میزنن هوش مصنوعی بازی تو بدترین شرایط دقیقا توپو دقیقا میندازه زیر پای بازیکن خودش و یه حمله ی وحشتناک میسازه مخصوصا تو دیقات آخر که بدجور اعصاب خورد کن میشه

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
بین مثلا تو حالت نرمال باید اینطوری باشه که توپ رو به هر بازیکن تیمت که پاس میدی کنترل بازیکن صاحب توپ هم میاد دست خودت.
ولی الان اینطوری نیست. فقط کنترل یک بازیکن تو تیم دست منه.
یادمه تو pes 11 هم اولش همینطوری بود بعد تو تنظیمات یک کاری کردم درست شد ولی فیفا نمیشه لعنتی! :D
بعدشم شما بگو از کجا باید آزاد بازی کرد. یعنی تو حالت لیگ و بازیکن بخری و بفروشی و اینا نباشه؟ :">:d
بازم دمت گرم رفیق>:d

eas fc __ kick off

از اینجا بازی کن.....

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
این فیفا چرا هر سال تخیلی تر میشه از داوری مسخره که بگذریم میرسم به درجه سختی بازی به نظر من legendary هنوز تا واقعیت خیلی راه داره بازی خیلی بد تخیلی میشه عین آب خوردن گل میخوری به قول این دوستمون بازیکن های حریف میشن عین آهن ربا

یه مشکل دیگه هم که از نسخه 11 شدید رفت رو اعصاب این فیزیک مسخره بازیه وقتی بازی رو رو fast میزاری و یه تیم قوی مثل بارسا بر میداری بازیکن ها میخورن به هم دیگه و توپ رو از دست میدن :| چون معمولا دفاعی کار میکنمو دفاع خیلی شلوغ میشه بازیکن ها میخورن بهم دیگه و کنترل تو پ رو از دست میدن آدم فکر میکنه با تیم کور ها داره بازی میکنه :|

هر سال دارن مد جدید به بازی اضافه میکنن ولی جونشون در میاد یه دستی به گیم پلی بازی بکشن ... فیفا خیلی بازی عالی ای هستش ولی با این وضعیت تا شبیه سازی واقعی خیلی راه داره ....

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
این فیفا چرا هر سال تخیلی تر میشه از داوری مسخره که بگذریم میرسم به درجه سختی بازی به نظر من legendary هنوز تا واقعیت خیلی راه داره بازی خیلی بد تخیلی میشه عین آب خوردن گل میخوری به قول این دوستمون بازیکن های حریف میشن عین آهن ربا

یه مشکل دیگه هم که از نسخه 11 شدید رفت رو اعصاب این فیزیک مسخره بازیه وقتی بازی رو رو fast میزاری و یه تیم قوی مثل بارسا بر میداری بازیکن ها میخورن به هم دیگه و توپ رو از دست میدن :| چون معمولا دفاعی کار میکنمو دفاع خیلی شلوغ میشه بازیکن ها میخورن بهم دیگه و کنترل تو پ رو از دست میدن آدم فکر میکنه با تیم کور ها داره بازی میکنه :|

هر سال دارن مد جدید به بازی اضافه میکنن ولی جونشون در میاد یه دستی به گیم پلی بازی بکشن ... فیفا خیلی بازی عالی ای هستش ولی با این وضعیت تا شبیه سازی واقعی خیلی راه داره ....
خوب دیگه بازی نکن!!!:dتنها راهش همینه:d
چون این فیفا دیگه آخر فوتباله و هیچی کم نداره:x

---------- نوشته در 06:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:05 PM ارسال شده بود ----------

در قسمت کریر یک قسمت است به نام ادیت پلیر که قفله چجوری بازش کنم
باید به لایو وصل باشیو خودتو تا لول 8 ارتقاع بدی بعد باز میشه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
خوب دیگه بازی نکن!!!:dتنها راهش همینه:d
چون این فیفا دیگه آخر فوتباله و هیچی کم نداره:x

در اینکه خیلی عالیه و این نسل هم از رقیبش بهتر بوده شکی نیست اما به هیچ وجه بازی کامل و بی نقصی نیست

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
2 سوال
1.کسی تا حالا به قسمت استور رفته اگه رفته چی توش است
2.من هر چی میپرسم شما میگید باید به اینترنت وصل بشی چجوری با ایکس باکس به اینترنت وصل بشم
لطفا فقط ساده ترین راه را بگید من فقط میخام یک لحظه وصل بشم استور را ببینم همین

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
در اینکه خیلی عالیه و این نسل هم از رقیبش بهتر بوده شکی نیست اما به هیچ وجه بازی کامل و بی نقصی نیست
من همچین جمله ای رو از چندین نفر شنیدم، خب شما که میگی بازی اشکال داره یه تعدادش رو بگو سرش با هم بحث می کنیم...

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من همچین جمله ای رو از چندین نفر شنیدم، خب شما که میگی بازی اشکال داره یه تعدادش رو بگو سرش با هم بحث می کنیم...
اشکالات و اشتباهات موءثر داوری
باگ ها و برخورد بازیکنان به هم که همیشه برای یوسر اتفاق میافته !
هوش مصنوعی کلی بازی(رفتار ها بازیکنان در زمین،انتخاب های مربی ها) واقعا ضعیفه
همین ها که مورد سوم خودش N تا مورد رو تو خوش جای داده ...

angle

کاربر سایت
Mar 4, 2007
170
نام
فرشید
سلام دوستان عزیز اگه می شه یکی لینک دانلود مستقیم این بازی رو قرار بدین از هر جا دانلود می کنم ایراد داره

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
کسی اگر لینک ساند ترکهای فیفا رو برای دانلود داره به من هم مرحمت کنه:d

پ.ن: بنظر من هم داوری مشکلات اساسی داره و امیدوارم بودم امسال رفع بشه که نشده متاسفانه:|

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اشکالات و اشتباهات موءثر داوری
باگ ها و برخورد بازیکنان به هم که همیشه برای یوسر اتفاق میافته !
هوش مصنوعی کلی بازی(رفتار ها بازیکنان در زمین،انتخاب های مربی ها) واقعا ضعیفه
همین ها که مورد سوم خودش N تا مورد رو تو خوش جای داده ...

اولآ که اشتباه داوری جزئی از بازیه:d خدایی یکم بد شده ولی اشتباهاتش باحاله! و باگ نیست جزء بازیه!
باگ و برخورد هم من والا یدونه دیدم اونم میشد طبیعی در نظر گرفت! همیشه به هم نمیخورن برا من!
هوش مصنوعی به نظرم خوبه ولی با تعویض و تغییر تاکتیکا موافقم که بده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر