FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
تو سلسله باگ یابی هامون به نکته های جالب تری داریم میرسیم !:))
در حال حاضر تو کریر مود به خاطر درخشیدن تو یه تیم دسته یکی به تیم ملی دعوت شدیم و بازیکن سال هم شدیم !:|
خُب تا این جاش درست !حالب اینجاست که ونگر بهم میگه یه لیست درست کردم تو رو هم گذاشتم توش که با بری قرضی !:))
در حال حاضر بهترین پاس گل رو دارم تو کل لیگ ولی آقای ونگر به خاطر تعدد زیاد هافبک ها میخواد من تو تیم نباشم !:))
واقعا سر سری درست کردن بخش هایی از این کریر مود رو ! امیدوارم درست کنن این اشکالات رو تو بازی بعدی :|

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
دوستان من 2 روز اول فک میکردم بازی نسبت به فیفا12 افت کرده اما تو روز سوم جزعیات کنترل توپ و کلا همه چی به چشم میخوره من با بایرن تو بوندسلیگا بازی میکنم واقعا خدایی احساس میکنم دارم بازی واقعی نگاه میکنم البته به جز افکت خوشحالی و کارت دادن داور و اینجور چیزا همه چیز بهتر شده این بازی واقعا ارزش ارجینال خریدن داره
کاملا تایید میشه
یه مدت که با 13 بازی کردید برین یه دست 12 بزنین پیشرفت رو با تمتم وجود حس کنین
در مورد سختی هم به نظر من 12 غیرعادی سخت بود یه جورایی هوش مصنئعی سو استفاده میکرد :d درستشم همینه که یه فیفا باز حرفه ای بعد از چندین دست راحت بتونه cpu رو ببره.مثل سال های قبل..

-RAIDEN-

کاربر سایت
Jun 11, 2011
231
نام
MAHDI
این دوستمون راست می گن
واقعا بازی اسون شده
تو بازی نیست که خوده من کمتر از 4 تا بزنم
حالا شما احساست اینه یه حرفه دیگست .
راست میگه منم چند وقت قبل این حرف رو زدم همه مسخرم کردن:d
البته به نظرم برای اونایی که بازی مستقیم با حرکات فردی دارن خیلی اسون شده

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
اقا بالا رو ببینید راهنمایی کنید .بازی حال نمیده با خود دستگاه لول 100 هم ببری نبری. اصل لایو و دوستانه با دیگری و تیم خرید کردن وکل کلشه ول کنید اسون بشه سخت اصلا فرق نداره جواب ما رو یکی بده.

SHOPX360

کاربر سایت
Sep 15, 2012
7
برا من یه مشکل جدید پیدا شده !! فصل اول رو به راحتی تموم کردم اما فصل دوم که میخوام بازی کنم تو خرید فروش بازیکنا مشکلی نداره ولی تا یه بازیکن میخرم 1 2 روز بعدش که میره جلو هنگ میکنه بازی تنها راهشم اینه که دستگاه رو خاموش کنی از اول روشن کنی !!! با 1 2 دیسک دیگه هم تست کردم اینجوری بود !!!

دوست عزیز بازیت باگ داره ، یعنی سرسش ناقصه ...

حتی اگر هم برنر مکس باشه ممکنه بد رایت کرده باشه برات یا جنس دیسکش فوق العاده پایین باشه که بد رایت شده باشه.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
این دوستمون راست می گن
واقعا بازی اسون شده
تو بازی نیست که خوده من کمتر از 4 تا بزنم
حالا شما احساست اینه یه حرفه دیگست .
کلا عادت مردم عزیز ما اینه که،وقتی خودشون یه کاری رو نمیتونن بکنن،به اونی که موفق شده اون کارو بکنه فحش بدن.اصلا هم برام اهمیتی نداره.کسی که انقدر بچس که فکر میکنه یه آدم میاد برای یه بازی خالی بندی کنه اصلا ارزش وقت گذاشتن و جواب دادن نداره.
راست میگه منم چند وقت قبل این حرف رو زدم همه مسخرم کردن:d
البته به نظرم برای اونایی که بازی مستقیم با حرکات فردی دارن خیلی اسون شده
احسنت.دقیقا مشکل همینه.دریبل زدن وحشتناک آسون شده.مثلا من الان برای بارسا Neymar رو خریدم.گذاشتمش سمت چپ و مسی هم وسطه.با این 2 نفر راحت 4-5 نفرو دریبل میکنم و تک به تک میشم.دلیل بردهای پرگلم هم همینه.این نیمار وحشتناک خفنه.یعنی ازش یه هیولا ساختن.واقعا امسال فیفا بهم ضد حال بدی زد.12 خیلی خیلی خیلی بهتر بود.

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315

کلا عادت مردم عزیز ما اینه که،وقتی خودشون یه کاری رو نمیتونن بکنن،به اونی که موفق شده اون کارو بکنه فحش بدن.اصلا هم برام اهمیتی نداره.کسی که انقدر بچس که فکر میکنه یه آدم میاد برای یه بازی خالی بندی کنه اصلا ارزش وقت گذاشتن و جواب دادن نداره.

احسنت.دقیقا مشکل همینه.دریبل زدن وحشتناک آسون شده.مثلا من الان برای بارسا Neymar رو خریدم.گذاشتمش سمت چپ و مسی هم وسطه.با این 2 نفر راحت 4-5 نفرو دریبل میکنم و تک به تک میشم.دلیل بردهای پرگلم هم همینه.این نیمار وحشتناک خفنه.یعنی ازش یه هیولا ساختن.واقعا امسال فیفا بهم ضد حال بدی زد.12 خیلی خیلی خیلی بهتر بود.

حالا جون اون اقا به من نگفتن به من ارتباطی نداشت جوابشو بدم
اما حرفت درسته

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
درود
یکی بیاد بگه این تکنیک های بازی را کجاش میشه یاد گرفته دقیقا
دریبل زدن و ..............
یا افیلم چیزی هست لینکشو بزاردید ممنون

به نظرم اینجا میتونی دریبلا رو یاد بگیری
settings_button help_ یه قسمت هست مربوط به دریبلا.....

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
من یه اشتباهی که از موقعی که ایکس باکس گرفتم این بود که یه پروقایل افلاین جدا ساختم و تمام محتویات بازیهام من جمله فیفا توشه
من میخواستم تو این کرشن سنتر تیمهای که دانلود میکنم و هم ادیت بازیکنا تو کریر رو انجام بدم که دیدم نمیشه .چون باید تو پروفایل لایوت باشن .ولی من نمیدونستم.الان راهی هست که بشه سیو هام رو بریزم روی پروفایل لایوم و از اونجا اپگرید کنم.چون من روی پروفایلم لایوم بازی افلاین نمیکردم.

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
یک نفر مرد پیدا بشه جواب منو بده!
من از سال 2002 به اینطرف فیفا بازی نکردم زیاد آشنا نیستم.
الان که بازی میکنم یا باید دروازه بان باشم یا یک بازیکن خاص! مثلا تو رئال باید بنزما باشم! چطوری میشه هدایت کل تیم دست خودم باشه؟!

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
یک نفر مرد پیدا بشه جواب منو بده!
من از سال 2002 به اینطرف فیفا بازی نکردم زیاد آشنا نیستم.
الان که بازی میکنم یا باید دروازه بان باشم یا یک بازیکن خاص! مثلا تو رئال باید بنزما باشم! چطوری میشه هدایت کل تیم دست خودم باشه؟!

آقا حامد منظورتو نمیفهمم.... یعنی کجا؟؟؟ توی kick_off???

اگه تو بازی فقط با یه بازیکن میاد میتونی دکمه back رو بزنی شاید درست شه و هدایت کل تیم بیاد دستت........

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
آقا حامد منظورتو نمیفهمم.... یعنی کجا؟؟؟ توی kick_off???

اگه تو بازی فقط با یه بازیکن میاد میتونی دکمه back رو بزنی شاید درست شه و هدایت کل تیم بیاد دستت........
ببین مثلا تو حالت نرمال باید اینطوری باشه که توپ رو به هر بازیکن تیمت که پاس میدی کنترل بازیکن صاحب توپ هم میاد دست خودت.
ولی الان اینطوری نیست. فقط کنترل یک بازیکن تو تیم دست منه.
یادمه تو pes 11 هم اولش همینطوری بود بعد تو تنظیمات یک کاری کردم درست شد ولی فیفا نمیشه لعنتی! :D
بعدشم شما بگو از کجا باید آزاد بازی کرد. یعنی تو حالت لیگ و بازیکن بخری و بفروشی و اینا نباشه؟ :">:d
بازم دمت گرم رفیق>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر