FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
خیلی کم می بینم بین دوستان آنلاین و حتی تو سیزن که این ترکیبو بزارن
یه سری اون اوایل که فیورنتینا رو تازه ورش میداشتم ترکیب دیفالتش همون 433 بود (الان عوض شده البته ) انقد خوب بود یا اون شبش حالم خوب بود (نمیدونم ! دی: ) هشت 9 دست پشت سرهم سیزن زدم و بردم همه رو باهاش .

آی دیت چیه ؟
amirfifa
انلاین هم زیاد میزنم البته فقط
[h=2]Ultimate Team[/h]

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
خوب به آخرهاى عمر فيفا ١٣ نزديك ميشيم
٣ تا از بهترين تيمهاى فيفا ١٣ تو اين يكسالى كه بازى كردم:
يوونتوس : واقعا هيچ جاى تيم مشكل نداره فوق العادست.
دورتموند : نياز به هيچ توضيح اضافه نيست سوالى داشتيد از عبداله بپرسيد!!!
منچستر سيتى : ٩٠ درصد اوقات حتى اگر رو فرم نبودم بازيكنا كار خودشون رو انجام ميدادن : دى

با اينكه فن بارسا هستم بارسا رو بر نميداشتم بخاطر اينكه اينقدر با رئال مى افتادم ديگه حالم از بارسا و رئال تو فيفا بهم ميخورد!
براى همين فرصت نشد بارسا رو تست كنم!!!

Mani.Junior

کاربر سایت
May 21, 2013
43
نام
مانی
بچه ها ظاهرا سرعت بازی (Game Play) فیفا 14 نسبت به فیفا 13 بالاتر رفته، خودتون و واسه سریعترین فیفا تاریخ آماده کنید درضمن ظاهر منو Pause داخل بازی هم قشنگتر شده، ترکیبی از منو PES و منو سیستم عامل ویندوز موبایل:)

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
بچه ها ظاهرا سرعت بازی (Game Play) فیفا 14 نسبت به فیفا 13 بالاتر رفته، خودتون و واسه سریعترین فیفا تاریخ آماده کنید درضمن ظاهر منو Pause داخل بازی هم قشنگتر شده، ترکیبی از منو PES و منو سیستم عامل ویندوز موبایل:)

جو نده الکی برادر .. تو این ویدیوهایی که من دیدم .. همین الان هم بازی psg و bvb رو دیدم از یوتیوب که 14 رو رو xbox1 داشتن بازی میکردن
همچین خبری از سرعت و سریع ترین فیفای تاریخ و فلان نیست ! سرعت و حرکات مثل 13 بود تقریبن با یه سری حرکات جدید .

Mani.Junior

کاربر سایت
May 21, 2013
43
نام
مانی
جو نده الکی برادر .. تو این ویدیوهایی که من دیدم .. همین الان هم بازی psg و bvb رو دیدم از یوتیوب که 14 رو رو xbox1 داشتن بازی میکردن
همچین خبری از سرعت و سریع ترین فیفای تاریخ و فلان نیست ! سرعت و حرکات مثل 13 بود تقریبن با یه سری حرکات جدید .

من نسخه پلی استیشن 3 رو گفتم نه XBOX1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر