FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
لطف داری داداش sayeh04 ای دیم هست

e ! گفتما یه چیزش کمه :d.. کلن یکی از لذت بخش ترین قسمتای فیفا واسم همینه .. که آی دی های جدید.. با آدمای جدید بازی کنم . مخصوصن اون دفعه اولش که اصلن هیچ شناختی از بازیش نداری .. خیلی خوبه ! بعدن که یواش یواش بازیش دستت اومد و تکراری شد دیگه واسم بستگی داره بازی طرف و بستگی داره به خوده طرف که تا چه حد بتونه به بازیش تنوع بده تا زده نشم از بازی باهاش .. چون من خودم عادت دارم متنوع بازی کنم .. خودمم دوست دارم خودمو غافلگیر کنم :d این شکلی بازی حال میده .. وگرنه خوده بازی که به قول سینا همش باگه .. دیگه مام بخوایم هی به یه شکل و ماشینی بازی کنیم دیگه لذت بازی از بین میره .

:)) ramtinnno که داری دادا این یه ایدی دیگس چون ut با اون میزنم بیشتر با اون آنم

او ! الان زدیم که ! :d با وجود اینکه لگ بود ولی انقد حال داد که سه دست زدیم فک کنم .. نه ؟ بازیکن باهوشی هستی ..یعنی یه بار یه جا رو ول بدم زدیااا
yahoo_4.gif
فک کنم چندماه پیش زده بودیم آخرین بار .. اونموقع هم لگی بود بازیمون .

ارزو به دل موندیم یبار رنگو بیاد بگه اقا این amin_7018 هم بازیش خوبه. اد کنید ...هی:(:D

:bighug: نشد بزنیم شرمنده .. قبل تو این رامتینه .. (بالاییه ) مسیج داد منم به اون گفتم ok .

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
جالب نبود :|
/////////

آقا این آرف نوپور رو عد کنید
بازیش خوبه .. همین الان یه چهار پنج دست زدم باهاش و حال داد کلن
Aref_nopour
ایشون هم بازیشون خوبه : shakhshikan1
میگفت که تو مسابقات جام تهران .. سوم یا یه همچین چیزی شده
heratnazanin هم اهل افغانستانه ! و بازیش هم خوبه لولش هفتادو خرده ای و اینا بود آخرین سری که یادمه .. تیم محبوبش هم زسکاموسکوئه و با 4231 خیلی خوب بازی میکنه .. با خارجکیا که نمیشه زد ولی نمیدونم چطوریه که با این برادر همسایه میشه بدون لگ بازی کرد !
این رفیق خوش صدا و خواننده ما هم بازیش بد نیست و بچه باحالیه کلن : FiFarsi
دوست خیلی خوبم که عشق آقای خاص هستن هم که معرف حضور همه هستن فک کنم .. خیلی بچه مودب و با پشتکاریه و پیشرفتی که تو فیفا13 داشت برا من یکی خیلی جالب و غیر منتظره بود در کل ! ماشینی و سفت و محکم بازی میکنه .. با 4231 و رئال رو که ورمیداره بردنش سخت میشه تا حدودی >> jose-mourinho2
tripleamir رو هم دریابید که بازیش سطح بالاست
slimshady2312
mehdicage
saeedcr7
Ali_sarvaretun
amirmufc
Danial-matador
ganghino99
tiger-general
bnd123456789
gonzogonzo89
oltraggio
progamer1376
king_of_persia1
ووو
فرشاد و فرزاد هم که نیستن کلن !

این shakhshikan که خوب نبود زیاد
یه دست 6 تا زدم،دست دوم سه تا خورد قطع کرد!

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
e ! گفتما یه چیزش کمه :d.. کلن یکی از لذت بخش ترین قسمتای فیفا واسم همینه .. که آی دی های جدید.. با آدمای جدید بازی کنم . مخصوصن اون دفعه اولش که اصلن هیچ شناختی از بازیش نداری .. خیلی خوبه ! بعدن که یواش یواش بازیش دستت اومد و تکراری شد دیگه واسم بستگی داره بازی طرف و بستگی داره به خوده طرف که تا چه حد بتونه به بازیش تنوع بده تا زده نشم از بازی باهاش .. چون من خودم عادت دارم متنوع بازی کنم .. خودمم دوست دارم خودمو غافلگیر کنم :d این شکلی بازی حال میده .. وگرنه خوده بازی که به قول سینا همش باگه .. دیگه مام بخوایم هی به یه شکل و ماشینی بازی کنیم دیگه لذت بازی از بین میره .

او ! الان زدیم که ! :d با وجود اینکه لگ بود ولی انقد حال داد که سه دست زدیم فک کنم .. نه ؟ بازیکن باهوشی هستی ..یعنی یه بار یه جا رو ول بدم زدیااا :d فک کنم چندماه پیش زده بودیم آخرین بار .. اونموقع هم لگی بود بازیمون .

:bighug: نشد بزنیم شرمنده .. قبل تو این رامتینه .. (بالاییه ) مسیج داد منم به اون گفتم ok .
آره 3 دس زدیم حال داد اما خداییش خیلی کند بود عادت دارم سریع پاسکاری کنم نمیشد رفته بود رو نرو :) اون صحنه یادته 4 تا زدم تو تیر هر 4 تا تیرتو لرزوندم :d ایشالا فردا میزنیم باز

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
سلام دوستان
کسی از ویژگی gameface استفاده کرده ؟؟
بازیکنی که میسازید تو بازی هم میاد ؟؟

و یه سوال مهم

دوست عزیزی هست که بخواد اکانتش رو با من به اشتراک بزاره تا بتونم فیفا 13 بازی کنم البته اگه مایل باشه و نسخه دانلودی رو داشته باشه !

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان
آره من ساختم اتفاقا هم خوب در میاد توی بازی هم میاد شما موقع ساختن بازیکن بجای درست کردن صورت بزن دانلود گیم فیس خودش میره دانلود میکنه

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
این shakhshikan که خوب نبود زیاد
یه دست 6 تا زدم،دست دوم سه تا خورد قطع کرد!

به قول خودش دو سه ماه دور بوده از بازی و اینا .. من رو هم کلافه کرده اینروزا . میگم بابا نتت خوب نیست لگی میشه تیک میزنه نمیشه بازی کرد برمیگرده میگه تو از من میترسی . :|

آره 3 دس زدیم حال داد اما خداییش خیلی کند بود عادت دارم سریع پاسکاری کنم نمیشد رفته بود رو نرو :) اون صحنه یادته 4 تا زدم تو تیر هر 4 تا تیرتو لرزوندم :d ایشالا فردا میزنیم باز

هاها ! آره ! دی: بعد بازی خواستم یه اشاره ای بکنم بهش، گشادیم اومد :d صحنه جالبی بود ! دیدی بعده اینکه توپ دستم اومد یه دوثانیه ای مکث کردم ؟! دی: خنده م گرفته بود :p تلاش هات برای بردن قابل ستایش بود ولی آخرش بردم .. چسبید :d

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
سلام دوستان

و یه سوال مهم

دوست عزیزی هست که بخواد اکانتش رو با من به اشتراک بزاره تا بتونم فیفا 13 بازی کنم البته اگه مایل باشه و نسخه دانلودی رو داشته باشه !

والله ما که بهت پیغام دادیم و گفتیم میتونیم اکانتمون رو اشتراکی استفاده کنیم

naser36

کاربر سایت
Jun 29, 2013
144
سلام دوستان من وقتي ميخوام fifa 13. online freindli بازي كنم اين ارور رو ميده چي كار بايد كرد؟
the connection with your opponent has been lost
راهنمايي كنين لطفا

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
سلام دوستان من وقتي ميخوام fifa 13. online freindli بازي كنم اين ارور رو ميده چي كار بايد كرد؟
the connection with your opponent has been lost
راهنمايي كنين لطفا

یه مدت سرعت اینترنتم خراب بود (حدو یه هفته) این پیغام رو میزد ، سرعت اینترنتت و مهم تر پینگ خرابه ...
یه تست بگیر بزار اینجا تا معلوم شه ...
Speedtest.net

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان و فن های فیفا
کسی میدونه چجوری میشه اون آبدیت 3075kb رو که وقتی میخای آنلاین بازی کنی دان میکنه ذخیره کرد که دیگه هر دفعه که وصل شدی قرار نباشه دان کنی و یا وقتی میخای آفلاین با کسی بازی کنی تغییرات انجام شده باشه؟؟؟
هر کس یه راه حل بده شب جمعه ای یه فاتحه واسه امواتش میفرستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر