FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
ببخشید یه سوال شاید اینجا جاش نیست
اما ببخشید من چجوری فیفا ۱۳ رو اپدیت کنم ؟؟؟
سیم مودم رو وصل کن بهش بزن بره تو بازی میاد میگه که میخاد آبدیت کنی یا نه
60 مگم بیشتر نیست ok کن راحت آبدیت میشه

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من برای اولین بار هست دارم انلاین بازی میکنم.حقیقتش چون زیاد دو دسته بازی نمیکنم.میخوام سطح بازیم را متوجه بشم.به خاطر همین از کسی که بازیش قوی هست بگه یک قرار انلاین با هم بزاریم.
من danielo_0666 هستم

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
خب من اینجا چجوری یکی رو ادد کنم که باش بازی کنم ؟؟؟ :(

سادس ؛ همین سایت ، حتی همین قسمت می تونید PSN ID دوستان رو بگیرید( در قسمت پروفایل یا حتی همین قسمت پایین اوتار دوستان می تونید PSN ID ها بچه ها ببنید یا از خودشون کسی دوست داری بگیری ) ، در PS3 براشون ADD بفرستید و تمام دیگه ، برید فیفا ;;)

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,765
نام
محمد امین
با سلام
امروز با یکی از دوستان داشتم بازی میکردم واقعا بازی جالبی بود

3 تا بازی کردیم 1 بازی بردم یه بازی باختم یه بازی هم مساوی کردم

این دوستمون تو 3 بازی رئال رو برداشت و طوری که من امار رو داشتم میددیم 90% پاسا پیش رونالدو بود یعنی واقعا خیلی داشتم حرس میخوردم به طوری مه خواستم از بازی بیامبیرون ولی نیومدم چون نمیخواستم فردا پشتم حرف باشه در هر صورت این عذته منه من کلا با بازیکنایی که رئال رو ورمیدارن بازی نمیکنم ( مخصوصا اونایی که همش با رونالدو بازی میکنن ) در هر صورت این اخلاق منه چه خوب چه بد

خواهشا دوستانی که میخوان منو اد کنن لطفا بازیکنانی نباشن که رئالی باشن چون واقعا اذیت میشم

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
خیلی آپدیت های فیفا جالبه. دل بخواهی نقل و انتقالات تیم ها رو انجام داده. مثلا خسوس ناواس و فرناندینیو رو برای سیتی گرفته ولی از اونور کولو توره رو به لیورپول نداده. یا ویلفرد زاها رو به منچستر داده ولی یورنته ای که از نیم فصل انتقالش قطعی شده رو هنوز به یوونتوس نیاورده.

البته امیدوارم فردا که اول جولای هست و تمام انتقالات قطعی میشه ، در آپدیت بعدی فیفا شاهد آپدیت شدن تیم ها باشیم و اکثر نقل و انتقالات حداقل مهم انجام شده باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر