FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
به قول فردوسی پور میتونم سرمو بکوبم به این میز؟!؟:|:d
امروز کاپ بازی کردم و رسیدم فینال بعد اومدم فینالو بازی کنم دیدم پنجره کاپ بسته شده و 11 روز دیگه باز میشه!!!!:|
حالا این به جهنم رفتم سیزن بازی کنم دیدم کلا 7 امتیاز از دو بازی نیاز دارم تا برم سیزن بعدی بعد رفتم از کاتلوگ (فروشگاه) یه extra match بخرم،اقا من خریدمو این از پولم کم کرد ولی هنوز توی transaction مونده بود و خریدم تایید نمیشد..!!)x
هیچی منم تا 10 دقیقه صبر کردم ولی انگار هنگ کرده بود،دستگاه رو خاموش کردمو و سرمو کوبیدم به میز!:|
کسی تا حالا به همچین باگی برخورد کرده؟!؟

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان یه چندتو سوال
1- بازی من کد آنلاین نداره برای اینکه بازی رو بروز کنم و بازیکن هایی که نیم فصل جابجا شدن اوکی بشن احتیاجی به کد هست یا نه؟
2- اگه کد باید باشه و نمیشه بروز کرد .
آیا میشه دستی بعضی بازیکن ها رو (بکام - بالوتلی - نوری شاهین - و........)رو جابجا کرد و از کدوم قسمت
3- الان دوستانی که بازی رو بروز کردن تیم دورتموند 5 ستاره شده یا نه همون 4.5 ستاره هست
4- توی قسمت تورنمنت ها میشه خودمون یه جام بذاریم به صورت افلاین و رفت و برگشت؟
مثلا 4تیم برداریم و رفت و برگشت همه با هم بازی کنن
ممنون از دوستانی که پاسخ میدن

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان یه چندتو سوال
1- بازی من کد آنلاین نداره برای اینکه بازی رو بروز کنم و بازیکن هایی که نیم فصل جابجا شدن اوکی بشن احتیاجی به کد هست یا نه؟
آیا میشه دستی بعضی بازیکن ها رو (بکام - بالوتلی - نوری شاهین - و........)رو جابجا کرد و از کدوم قسمت
3- الان دوستانی که بازی رو بروز کردن تیم دورتموند 5 ستاره شده یا نه همون 4.5 ستاره هست

درود.

1) تقریبا با درصد بالا فکر کنم نمی شه از آپدیت های هفتگی و بروز رسانی ها بدون Online Pass استفاده کرد ، هردفعه که بی شک FIFA رو اجرا کنی هنگام وصل شدن به سرور ازت درخواست Online Pass می کنه و در صورت لغوش فکر کنم دسترسی به EA قطع بشه و نشه کاری کرد . اما خب می تونی از اون فرصت دو روزه دسترسی رایگان به ویژگی های انلاین استفاده کنی (Free 2-Day Trial ) و طی این دو روز این کارها رو انجام بدی و هر آنچه مربوط به بخش آنلاین.

2) بازم فکر کنم اگر Squad ها به صورت اتوماتیک آپدیت نشه باید توی قسمت Edit team و Change Squad دنبال تغییرات بازیکن ها باشی ، اگر در این قسمت به Online Pass گیر نده ، چون فکر کنم بیشتر برای کسایی که ممکن Squad هاشون خودکار به روز نشه.

3) دورتموند هم هنوز 4.5 ستاره هست ( احتمالا با غارتی که در فصل های آتی روی این تیم صورت می گیره کاهش ستاره داشته باشه !:| امیدوارم این طور نشه )

4) برای بازی های چند نفره آفلاین اطلاعی در قسمت تورنمنت ندارم ولی فکر کنم چنین موردی امکان داشته باشه ( توی بحث اینکه چند نفر با هم ، هم تیمی بشن امکانش خیلی هست ) - تنظیمات رفت برگشت اینا و سیستم حذف اینا که خیلی کامل داره و می شه انتخاب کرد.

5) شرمنده اگر جواب ها احتمالی بود...

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
ممنون دوست عزیز
شرمنده یکی دوتا سوال دیگه هم پیش اومد
1- یعنی الان من یه اکانت هم ریجن بازی بسازم میتونم تا دو روز وصل بشم و ادیت ها رو انجام بدم؟
2-اون بخش از تمرینات رو که قبل از بازی میاد {سانت-پنالتی- چیپ و......} رو چگونه میشه رفت و قسمت دلخواه رو انتخاب کرد؟

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام به دوستان..........

من میخوام فیفا رو ps3 بازی کنم....ولی همون اول یه چند تا پنجره باز میشه با لاش نوشتهorgin پایینش هم ایمیل و پسورد میخواد هر چی میدم ارور میده ...داستان از چه قراره ...اگه امکان داره یکی ما رو راهنمایی کنه ممنون میشم....

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
ممنون دوست عزیز
شرمنده یکی دوتا سوال دیگه هم پیش اومد
1- یعنی الان من یه اکانت هم ریجن بازی بسازم میتونم تا دو روز وصل بشم و ادیت ها رو انجام بدم؟
2-اون بخش از تمرینات رو که قبل از بازی میاد {سانت-پنالتی- چیپ و......} رو چگونه میشه رفت و قسمت دلخواه رو انتخاب کرد؟

خواهش می کنم ،

1 ) آره ، کافی اکانت داشته باشید ( ترجیحا مطابق با ریجن بازی ) بعدش به سرور EA کانکت می شید و از اون فرصت دو روزه استفاده می کنید و تمام کارهایی که مربوط به بخش آنلاین هست ، از بازی کردن آنلاین در سیزن ها و قسمت های دیگه تا به روز رسانی های تیم ها و غیره رو می تونید طی این دو روز انجام بدید بدون مشکل.

در قسمت Customise FIFA در بخش EDIT Team قسمت Squad هم می تونید بدون نیاز به کانکت شدن به سرورها بازیکن ها انتقال بدید به تیم های دیگه مثلا تیم مورد علاقتون BVB و یک بازیکن جدید گرفته می تونید راحت منتقلش کنید ولی از تغییر قدرت بازیکن ها و دیگر بروز رسانی هاش خبر ندارم و بعید بشه انجام دادولی نقل و انتقال در این قسمت می شه بدون اتصال به سرورها انجام داد این مثل به روز رسانی Squad ها دقیق نیست تقریبا.

2 ) برای تمرین آزاد هم به در منو بازی به قسمت Skill Games می رید بعدش سومین آیتم یعنی Practice Arena رو انتخاب می کنید ، وارد محیط تمرین که شدید، برای تمرین های ویژه دکمه Select رو می زنید بعد از منویی که می یاد در بخش Practice Set Piece می تونید تمریناتی مثل پنالتی و کار های تیمی و کرنر و غیره انجام بدید.

- - -ویرایش - - -

سلام به دوستان..........

من میخوام فیفا رو ps3 بازی کنم....ولی همون اول یه چند تا پنجره باز میشه با لاش نوشتهorgin پایینش هم ایمیل و پسورد میخواد هر چی میدم ارور میده ...داستان از چه قراره ...اگه امکان داره یکی ما رو راهنمایی کنه ممنون میشم....

"ارورش رو می گفتید خوب بود."
طبیعتا باید ایمیل و پسووردتون مشکل داشته باشه ، فکر کنم البته ، ایمیل اکانت PSN با پسورد خودش بزنید ، از پسورد اکانت ایمیل در فضای گوگل یا غیره استفاده نکنید.باز ارورش رو بگید راحت حل می شه .

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
سلام به دوستان..........

ببین این مشکلیه که من قبلا داشتم؟
وارد FIFA 13 که میشم این پیغام رو میده! مشکل کجاست؟ همه ی مراحل پست اول رو انجام دادم/
یه جا باید یه پسووردی رو وارد کنیم نمیدونم چیه
یه پسوورد مثلا 10 رقمی وارد میکنم
بعدش میگه باید بین 8 تا 16 رقم باشه
همه جوره امتحان کردم نمیشه ...
http://upload.tehran98.com/img1/yjhlk768ok7ommybi810.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/irxvug7n68s0vkeo0dl.jpg

هر مدلی میزنم قبول نمیکنه!
احتمال اینکه آنلاین پس نصب نشده باشه هست؟ ربطی به اون داره؟!

اگه آره تو پسوردت از عدد.حروف کوچیک و بزرگ استفاده کن احتمالا درست میشه:bighug:

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
دوستان یه چندتو سوال
رفیق من فقط جواب اولی رو میدونم
حتی بدون کد هم تیم هارو واست اپدیت میکنه :)

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
همون جور که گفتی پسوردو وارد کردم......اون مرحله از ثبت نام رد شد ولی بعدش اینو داد.....

the email and password combination used is not valid.if you believe this emil to be a valid account,try resetting your password

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
همون جور که گفتی پسوردو وارد کردم......اون مرحله از ثبت نام رد شد ولی بعدش اینو داد.....

the email and password combination used is not valid.if you believe this emil to be a valid account,try resetting your password

اکثرا می گن باید Pass رو از طریق EA ریست کنی تا درسته بشه این مشکل ، دقت کنی اخرشم گفته ، بعضی ها اکانت عوض کردن کلا ( این اروری نوشتی خیلی انگار اذیت کننده شده ، واقها جکی شده این سرورهای EA )

( اگر اکانت نمی خوای عوض کنی ، ببین می تونی از طریق FB خود EA و یا سایتش براشون درخواست ریست Pass کنی یا کلا این ارور رو همین جور بنویس براشون ، اگر چند بار تست کردی و جواب نداد )

توی اون مرحله که باید حروف بزرگ و کوچیک توی pass بزنی رو رد کردی؟ من دقیق خاطرم نیست بعد اونجا چی می یاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر