FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
این سکو نشین رو خوب اومدی ، انصافا از دست این نت و کیفیت افتضاحش باید سر به بیابون گذاشت سکو که سهل .

انقدر در طی این مدت اخیر وضعیت اینترنت و اندکی هم EA ( چون واقعا بیشتر از سمت ما هست ) بد بود که واقعا دیگه با احتیاط وارد FiFa می شم اونم خیلی کم ، ترس درونی از لگ و این حرف ها خیلی بده، تمام لذت بازی رو نابود می کنه ، دل و دماغی برام نذاشته،همون یک ذره طراوت تازگی بازی رو هم داره از ما می گیره... آب خوش از گلوی ما پایین نرفت.

دو روز پیش اومدم FiFa بازی کنم بعد مدت ها ، بعد از اینکه انواع اقسام کنترل ها رو روی نت انجام دادم رفتم سمت بازی ، توی منو ابتدای بازی که کانکت نشد ، بعد یک وضعیت نکبتی کانکت شدم رفتم S بعدش ارور Squad File داد ! مجبور شدم دوباره کل مراحل رو برم این دفعه وصل شد رفتم داخل بازی ، از اینجا تا خدا Delay داشت به هرنکبتی بود تموم شد بعد قطع شدم مجدد و دیگه کانکت نشدم و EFC هم پرید .... این وضعیت ها رو می بینه آدم هر دفعه به خودم می گم ، سجاد دیوانه ای دفعه بعد بری سمتش و بیشتر از این گند بزنی به اعصاب خودت ولی چه کنیم که نمی شه ولی الان مدت هاس با FiFa غریبه شدم ، هر دفعه Champions League رو می بینم دلم آب می شه برای FiFA و سیزنش ولی وقتی یاد این وضعیت ها می فتم ترجیح می دم فقط سکوت کنم و سکوت... ( بازی های دیگه هم به همین منوال هستش بدتر از این و اینجا نمی شه گفت همه سرورها خراب هستن ، حقیقت می گه نت ما آشغال و با این نت بازی کردن خیلی عذاب ، چون پایدار نیست و این بزرگترین مشکل نت هست )

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
اگه نت ما به همین وضع نزار و مریض خودش حداقل رها بشه و کاری به کارش نداشته باشن باز فک کنم بهتر بشه اوضاع !
دلیل اصلی خرابی و بدتر شدن این دوسه هفته اخیر به نظرم این نرم افزارای مونیتورینگیه که مخابرات واسه *****ینگ نصب میکنه ..این نرم افزارا تو سرعت باز کردن صفحات معمولی و دانلود و اینا تاثیری ندارن اما واسه بازی باعث خرابی ping و تایم اوت میشن .. حالا یه عده میگن تا قبل انتخابات اینطوریه و بعدش حل میشه ولی من که چشمم آب نمیخوره :/

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
آقایون برای اپدیت بازیکن ها در حالت افلاین باید چیکار کنیم ؟ :|

تو حالت انلاین اسکواد اپدیت رو دانلود میکنم ولی وقتی میره تو حالت انلاین و Kick Off دوبار بر میگرده به همون حالت اولیه FIFA 13 !!

چیکار باید بکنیم دقیقا که تو حالت افلاین هم بازیکن ها اپدیت بشن و تو تیم های جدیدشون باشند ؟

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
آقایون برای اپدیت بازیکن ها در حالت افلاین باید چیکار کنیم ؟ :|

تو حالت انلاین اسکواد اپدیت رو دانلود میکنم ولی وقتی میره تو حالت انلاین و Kick Off دوبار بر میگرده به همون حالت اولیه FIFA 13 !!

چیکار باید بکنیم دقیقا که تو حالت افلاین هم بازیکن ها اپدیت بشن و تو تیم های جدیدشون باشند ؟
تو خود تیم ادیت باید بری اسکواد جدید رو دانلود کنی.

==========
امروز می خواستم بزنم سیدی فیفا رو خوردش کنما بعد دیدم سیدی میدی نداره بیخیال شدم!لامصب این آنلاین اسکوادش شده دردسر.هی میره ماله قدیم رو میگیره.چرا اینجوری میکنه؟2 ساعت بود نمیتونستم سیزن بازی کنم.10 بار اشتباهی دانلود کرد آخرم دیگه نمیفهمید مشکل داره و میرفت تو بازی و باز میپرید بیرون.
یک اتفاق باحالم تو بازی با یکی از بچه ها افتاد.رفتیم تو بازی بعد پیراهن هر دو تامون رو سیاه کرده در صورتی که من پیراهن اولمو برداشته بودم.خیلی خر میشه یک وقتایی!

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان من یه مشکلی دارم!
از زمان فیفا 12 من حدود 20 تا سیستم سیو کرده بودم که توی فیفا 13 هم مونده بود
بعد یک ماه قبل رفتم داخل بازی دیدم تمام سیستم ها پریده بعد دوباره رفتم چند سیستمی که زیاد استفاده میکردم ساختم اما دیشب بازم وقتی بازیو اپدیت کردم همشون پاک شدن ( دوستان فرمیشن ها پاک شدن و کاستوم تاکتیک ها مونده بودن )
کسی راه حلی نداره؟

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
چند وقت پیش واسه منم پاک کرده بود سینا، ولی چون تو اون مدت عادت کرده بودم ترکیبای دیفالت بازی کنم واسم مهم نبود، بعده یه مدت که دوباره آپدیت داده بود اون اول بازی که واردش میشی ( بعضی وقتا .. به ندرت ! .. ازت یه سوال میپرسه .. میگه " دوست داری تنظیمات قبلی رو سرورت رو بیاری یا همینجوری بری ؟ "من اونجا یادم نیست yes یا no رو زدم .. ولی اون ترکیبای قدیمیم رو اکثرشو آورد .. احتمال زیاد ترکیبای تو هم تو سرورای EA هست ولی دقیق نمیدونم چجوری میتونی برشون گردونی
واسه اینکه ترکیبات دوباره غیب نشه راه حلی که داری اینه که ترکیبای خوب و اونایی رو که بیشتر ازشون استفاده میکنی رو بری تو Shared tactics ت ذخیره کنی .. اونجا هر موقع که بخوای میتونی و حتی دوستات هم میتونن برن دانلود کنن استفاده کنن و پاک هم نمیشه هیچ وقت .. ( البته میتونی تنظیم کنی که کس دیگه نتونه ببینه و استفاده کنه ) هم فورمیشن ها و هم کاستوم ستینگزها . برا خودمه منو اگه بری ببینی سه چهار تا ترکیب و کاستوم ستینگز دارم اونجا .

هستی امشب؟ :d

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
چند وقت پیش واسه منم پاک کرده بود سینا، ولی چون تو اون مدت عادت کرده بودم ترکیبای دیفالت بازی کنم واسم مهم نبود، بعده یه مدت که دوباره آپدیت داده بود اون اول بازی که واردش میشی ( بعضی وقتا .. به ندرت ! .. ازت یه سوال میپرسه .. میگه " دوست داری تنظیمات قبلی رو سرورت رو بیاری یا همینجوری بری ؟ "من اونجا یادم نیست yes یا no رو زدم .. ولی اون ترکیبای قدیمیم رو اکثرشو آورد .. احتمال زیاد ترکیبای تو هم تو سرورای EA هست ولی دقیق نمیدونم چجوری میتونی برشون گردونی
واسه اینکه ترکیبات دوباره غیب نشه راه حلی که داری اینه که ترکیبای خوب و اونایی رو که بیشتر ازشون استفاده میکنی رو بری تو Shared tactics ت ذخیره کنی .. اونجا هر موقع که بخوای میتونی و حتی دوستات هم میتونن برن دانلود کنن استفاده کنن و پاک هم نمیشه هیچ وقت .. ( البته میتونی تنظیم کنی که کس دیگه نتونه ببینه و استفاده کنه ) هم فورمیشن ها و هم کاستوم ستینگزها . برا خودمه منو اگه بری ببینی سه چهار تا ترکیب و کاستوم ستینگز دارم اونجا .

هستی امشب؟ :d
اره میام
امروز زانتی مصدوم شد و 8 ماه نمیتونه بازی کنه و شایدم از فوتبال خداحافظی کنه از امروز که این خبر نشدیم بدجور حالم گرفتس گیم باعث میشه کمتر بهش فکر کنم امشبم میام ولی از بحران روحی که باهاش مواجه شدم سو استفاده نکنی :d

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
اوه! چه خبر بدی ! اینو الان دارم میخونم
ولی با اون حال گرفته ت اینشکلی بازی میکنی وای به روزی که دیگه d: با اون 3133 ت اگه بازی کنی رقیب نداری سینا .. دوسه بازی اول فوق العاده بودی ! اصلن بازیمو گم کرده بودم انقد که سریع و تهاجمی بودی .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
کاپیتان برمیگرده سینا.اصلا خودتو ناراحت نکن.یک مدت استراحت براش خوبه!

==========
باز یک بدبختی جدید!تو دو روز گذشته دو نفر این کارو باهام کردن.بلافاصله بعد سوت پایان نمیدونم چجوری کانکشن رو قطع میکنن و بوم!!میای بیرون میبینی نتیجه ثبت نشده.دو تا بردمو پروندن بیشرفا.

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
دوستان فیفا باز منو اد کنید باهم یه دست بزنیم
IDps:ali_of_iran

---------- نوشته در 06:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:46 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من توی انلاین یه مقدار مشکل دیر عملکرد دارم آیا شما هم همین مشکل رو دارید من اینترنتم وایمکس ایرانسله 1 مگ هست

Mohamad-Javad

کاربر سایت
Dec 2, 2012
1,385
نام
ااا
ببخشید دوستان من یه سوال داشتم:).وقتی که تو کریر مود یه بازیکنی وقتی از یه تیمی که اول با اون بازی رو شروع کردی میری ممکنه دوباره به اون تیم دعوت بشی؟:-/

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
اوه! چه خبر بدی ! اینو الان دارم میخونم
ولی با اون حال گرفته ت اینشکلی بازی میکنی وای به روزی که دیگه d: با اون 3133 ت اگه بازی کنی رقیب نداری سینا .. دوسه بازی اول فوق العاده بودی ! اصلن بازیمو گم کرده بودم انقد که سریع و تهاجمی بودی .
اون 3-1-3-3 اول با ناپولی جلوت بازی کردمو جواب داد
یکی دو دست همون بودم اما وقتی دورتموند ورداشتم حس کردم بلد شدی جلوش چطوری بازی کنی و اون 20 دقیقه اول خیلی خوب بازیو کنترل کردی
بعد رفتم همون 4-2-3-1 دیفالت دورتموند گذاشتم که واقعا عالی بود!
با ولنسیا هم واقعا خوب بازی میکنی! از یه طرف خیلی خوب حمله میکنی و پشت محوطه جریمه بازیو کنترل میکنی از طرف دیگه هم با اون سیستم 5 دفاعه و اون دفاع اخری که گذاشتی عملا گل زدن خیلی سخت شده
درکل وحشتناک حال داد مخصوصا اون بازی بوکاجونیورز و ریورپلاتی که بازی کردیم :d ( اگه دقیقه 88 دروازبانم اتون توپو گل میکرد خیلی باحال میشد چنان انرژی میگرفتم که میتونستم گل مساویو هم بزنم :d )

---------- نوشته در 05:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:40 PM ارسال شده بود ----------

کاپیتان برمیگرده سینا.اصلا خودتو ناراحت نکن.یک مدت استراحت براش خوبه!
خداکنه امین ... توی اپدیت بعدی فیفا زانتی هم میره ترکیب سوم :|

آخرین ویرایش:

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
سلام دوستان
من تازه زدم و فاز انلاین fifa13...اگه قابل میدونید مارو اد کنید
بزرگان اگه قابل میدونید یه بازی با ما بکنید و سطح ما رو بسنجید
دمتون گرم