FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
بچه ها کسی میدونه خریدهای نیم فصل کی آپدیت میشن؟ مثل فیفاهای قبل باید تا 23 فوریه صبر کنیم یا با این آپدیت هفتگی دونه دونه اضافه میشن؟

لوسیو با یوونتوس فسخ قرارداد کرد ، تو آپدیته این هفته لوسیو رو از یوونتوس حذف کردن. به نظرتون برای خریدها هم همینکارو میکنن؟ مثلا امروز پلوسو به یوونتوس پیوست. تو آپدیت شنبه به تیم اضافه میشه؟
کمال اگه لوسیو ورداشتن پس بره خرید ها هم همینکار میکنن
باز از بدی های فیفا همیشه گفتیم از خوبیهاشم بگیم
این اپدیت های هفتگیش واقعا ایده خوبی بود و توی ژانویه حالا خیلی به کارمون میاد

راستی دوستان کلا اگه دقت کرده باشین بعد از اپدیت های فیفا ، یه مقدار بازی تغییر میکنه مثلا یه سری شوت ها سختتر گل میشه یا سانترها اسون تر میشن و از این دست تغییرات جزئی
اما این اواخر که من 3 دفاعه میچینم نسبت به قبل خیلی بهتر شده طوری که به جرات میتونم بگم مثل فیفا 12 سیستم 3 دفاعه دیگه خیلی بهتر شده
به خوبی میتونیم پوشش بدیم و توی حالت هجومی هم تیم توازن خوبی داره
بهترین سیستم 3 دفاعه دیفالت هم الان بره یوونتوسه که در حالت دفاعی خط هافبکش یه دیوار ایجاد میکنن که اصلا نمیشه ازش رد شد!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کمال اگه لوسیو ورداشتن پس بره خرید ها هم همینکار میکنن
باز از بدی های فیفا همیشه گفتیم از خوبیهاشم بگیم
این اپدیت های هفتگیش واقعا ایده خوبی بود و توی ژانویه حالا خیلی به کارمون میاد

راستی دوستان کلا اگه دقت کرده باشین بعد از اپدیت های فیفا ، یه مقدار بازی تغییر میکنه مثلا یه سری شوت ها سختتر گل میشه یا سانترها اسون تر میشن و از این دست تغییرات جزئی
اما این اواخر که من 3 دفاعه میچینم نسبت به قبل خیلی بهتر شده طوری که به جرات میتونم بگم مثل فیفا 12 سیستم 3 دفاعه دیگه خیلی بهتر شده
به خوبی میتونیم پوشش بدیم و توی حالت هجومی هم تیم توازن خوبی داره
بهترین سیستم 3 دفاعه دیفالت هم الان بره یوونتوسه که در حالت دفاعی خط هافبکش یه دیوار ایجاد میکنن که اصلا نمیشه ازش رد شد!
اره دهن مارو اين تيمهاي سه دفاعه صاف كردن يه بازيكنهاي خنده داري هم دارن بعد مارو با اون تيم كهكشاني ميبرن:-o
بعضي وقتا ميگم حيف اين همه سكه كه خرج شما ها كردم:|

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
فکر کنم بعد از پایان مهلت ترانسفر یه آپدیت بدن بیرون اینطوری اگر بخوان واسه هر بازیکنی که ترانسفر میشه آپدیت بدن که هر روز باید آپدیت بدن آخه فقط تیمهای بزرگ که نیستن کل تیمها رو آپ میکنن!
نه شما منظورمو متوجه نشدی ، بقیه متوجه شدن

این آپدیت های هفتگی نقل و انتقالات هم فکر کنم آپدیت کنه. همونطور که گفتم لوسیو حذف شده ، یاکوئینتا هم حذف کردن. حالا باید یکی بره سائوپائولو بببینه لوسیو اضافه شده یا نه ، اگر اضافه شده بود نقل و انتقالات تو همین آپدیت هفتگی انجام میشه.

اما نکته دیگه که برام عجیبه اینه که الکس تو سیدنی اف سی نیست ، نمیدونم چرا اینو درست نمیکنن :|

pes baz

کاربر سایت
Aug 21, 2011
25
نام
به احترام مسی لیونل
سلام رفقا؟احوالک؟آقا چنده فیفا؟میخوام بخرم!راستی الان فیفا 12 و پی اس 11 و پی اس 10 رو چند میخرن ازم؟میدونم به این جا ربط نداره.ولی اینو زیر سیبیلی رد کنید. :d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
فکر کنم بعد از پایان مهلت ترانسفر یه آپدیت بدن بیرون اینطوری اگر بخوان واسه هر بازیکنی که ترانسفر میشه آپدیت بدن که هر روز باید آپدیت بدن آخه فقط تیمهای بزرگ که نیستن کل تیمها رو آپ میکنن!

---------- نوشته در 05:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:07 PM ارسال شده بود ----------

آقا کسی میدونه چطوری میشه Save Replay گل هایی که میزنیم رو اینجا آپ کنیم تا بقیه دوستان ببینن بار تکنیکی تاپیک هم یه کم بره بالا!:d

---------- نوشته در 05:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:09 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من یک مشکل دارم :

من با یکی از بچه های سایت بازی رو از استور آمریکا شریکی خریدیم و با یک ایمیل مشترک که مخصوص اینکار بود بازی رو دانلود کردیم،بعد من با ایمیل و پروفایل خودم که مال اماراته وارد بازی شدم و XP ها و LVL که از فیفا 12 داشتم توی فیفا 13 وارد شد،حالا مشکل من اینه که وقتی میخوام از طریق سایت EA یا اپلیکیشن ios اون وارد اکانتم بشم میگه پسورد اشتباهه در صورتی که مطمئنم پسورد رو درست میزنم و حتی وقتی Forgot Pass رو میزنم که پسوردمو ریست کنه میگه که ایمیل حاوی لینک به آدرس Gmail فرستاده شده اما هیچ ایمیلی نه تو اسپم نه تو اینباکسم میاد ممنون میشم اگر کسی راه حلی داره بهم پیشنهاد کنه.

---------- نوشته در 05:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:41 PM ارسال شده بود ----------

این صفحه هم راجع به کلاهبرداری هایی که EA راجع بهشون هشدار داده حتما مطالعه کنید ضرر نداره!

FIFA 13 | Ultimate Team Account Safety | EA SPORTS

---------- نوشته در 05:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:43 PM ارسال شده بود ----------

اینم گذاشتم که یه کمی روحیه دوستان شاد بشه!
32206684.jpg

بله اینقدر این جا رفتم تو اون چن روز که دیگه حفظم.الان باید بزاری؟:D

آخرین ویرایش:

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
دوستان پیشنهاد میکنم اگر کوچکترین مشکلی در مورد بازی داشتید حالا لگ،باگ و غیره حتما به سایت help.ea.com سری بزنید کارشناسای EA بصورت آنلاین و از طریق چت و خیلی خیلی محترمانه بهتون کمک میکنن که مشکلتونو حل کنید،برای من که یه مشکل کوچک داشتم شاید نزدیک 30 دقیقه کارشناسشون با احترام و دقت کمکم کرد!

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
دقایقی پیش به کسی که اصلا بازی نکرد باختم :| کل بازی یک سانتر با بنزما کشید رو سر رونالدو گل شد. بعد همه بازی دسته من بود 16 تا شوت کردم 11 تا تو چهارچوب بود ولی همه رو کاسیاس گرفت :| آخرش که با کلی حمله گل زدم ، یک حمله دیگه کرد با کونترائو شوتید رفت تو گل :|

از آمار بازی عکس گرفته بودم ولی نمیدونم این رم ریدرم چش شده ، رممو نمیخونه تا عکس ها رو بریزم رو کامپیوتر :|

در راستای پست قبلیم هم بگم که چک کردم ، لوسیو به سائوپائولو نرفته ، پس این آپدیت ها فقط حذف میکنه ، بازیکنی به تیمی اضافه نمیکنه
یادمه تو نسخه دمو هم وقتی برای تست مچ دی آپدیت شد ، بنتنر از آرسنال حذف شد ولی به یوونتوس اضافه نشد.

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
آقا شرمنده می خواسم ببینک کسی بلد نیس تمارض کنه یه رفیقام بااین حرکت....م

ممنون می شم بگید

توی یه ویدئو در یوتیوب دیدم که می گفت در مواقعی که با دروازه بان تک به تک می شین با استفاده از مثلث و R2 می شه تمارض کرد .

آخرین ویرایش:

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
دوستان کسی رفته سایت Creation Center ؟ هرکی خواست بگه تا راهنماییش کنم چه کار کنه،لیگ ایران،تیم ملی ایران،منتخب سال های مختلف یوفا و فیفا ، بارسا و رئال کلاسیک و کلی چیز دیگه گوشه ای از این سایت هستند که شما میتونید همه رو وارد بازی کنید و ازشون لذت ببرین!

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
دوستان کسی رفته سایت Creation Center ؟ هرکی خواست بگه تا راهنماییش کنم چه کار کنه،لیگ ایران،تیم ملی ایران،منتخب سال های مختلف یوفا و فیفا ، بارسا و رئال کلاسیک و کلی چیز دیگه گوشه ای از این سایت هستند که شما میتونید همه رو وارد بازی کنید و ازشون لذت ببرین!
حب نه نرفتیم کلا جامع راهنمایی کن

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
میشه برا آنلاین ازشون استفاده کرد؟

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
حب نه نرفتیم کلا جامع راهنمایی کن

اول تشریف میبرین به این سایت Login | EA SPORTS Soccer
بعد یوزر و پس خودتون رو میزنید و بعد از اینکه وارد شدید میتونید تو قسمت Player،Team،،Tornument هر اسمی یا هر چیزی خواستید سرچ کنید بعد بوکمارک کنید بعد توی PS3 از منوی MY FIFA 13 وارد بخش Creation Center میشید و اونجا بوکمارک های خودتون رو دانلود کنید و توی بازی فقط تو بخش دوستانه وUnranked Head To Head و Career و یکی دو بخش دیگه میتونید از تیمتون استفاده کنید،حتی پرسپولیس و استقلال با پیراهن اصلی و اسپانسر های روی پیراهن هم هستند و تیم ملی ایران و لیگ ایران و ...

---------- نوشته در 06:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:01 PM ارسال شده بود ----------

میشه برا آنلاین ازشون استفاده کرد؟

فقط تو قسمت Unranked Head To Head

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر