FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
من همتونا از دم تا آخر add میکنم تا فیفا بزنیم خسته شدم ازبسک با این اجنبی ها بازی کردم :-&
بی ذحمت منو هم اد کن :)
نمیدونم چرا به یکباره انقدر بازیم ضعیف شده. وحشتناک افت کردم. دیروز دوستم اومده بود ، کسی که همیشه از من 6 7 تا میخورد ، ازش 4-1 6-1 3-0 میباختم :|

واقعا این EA نمیخواد فکری به حال بوفون بکنه؟ رفیقم بارسا میشه ، والدز بهتر از بوفون دروازبانی میکنه :|

اخ گفتی دیروز با یه خارجیه انلاین میزدم طرف چلسی برداشته بود تعداد شوت های به دروازه من 20 تا زدم اون ققط1 ( نتیجه 1-0 )به نفع اون :| یعنی پیتر چک یه شوت هایی میگرفتاااا کفرمو بالا اورد یود
البته من با سیستم تاکتیکال دفاع مشکل دارم واسه همین سر یه حمله گل خوردم

کسی هست سیستم تاکتیکال رو با فن فنونش اموزش مختصر بهمون بده؟ چند خط مختصر کافیه زود یاد میگیرم @};-
ثواب داره به خدا بابام بچه یتیمه :d

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
هنوز هم کسی این مشکل رو نداشته ؛ یا حداقل داشته باشه و رفع کرده باشه ..

من هر کاری کردم نشد ؛ حتی زدم سیو دیتا و کل فایل های آنلاین رو پاک کردم ؛ دوباره رفتم تو درست شد ؛ اما باز مجدد که جدیدا رفتم توش نشد !!

06084147248528592241.jpg

این مشکل کلی هست ؛ یعنی فایل های ترکیب بازی رو هم آپدیت نمیکنه !

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
بی ذحمت منو هم اد کن :)

اخ گفتی دیروز با یه خارجیه انلاین میزدم طرف چلسی برداشته بود تعداد شوت های به دروازه من 20 تا زدم اون ققط1 ( نتیجه 1-0 )به نفع اون :| یعنی پیتر چک یه شوت هایی میگرفتاااا کفرمو بالا اورد یود
البته من با سیستم تاکتیکال دفاع مشکل دارم واسه همین سر یه حمله گل خوردم

کسی هست سیستم تاکتیکال رو با فن فنونش اموزش مختصر بهمون بده؟ چند خط مختصر کافیه زود یاد میگیرم @};-
ثواب داره به خدا بابام بچه یتیمه :d

نظر منو بخوای برای دفاع تاکتیکال ; خیلی باهاش بازی نکن (!) ساده بگم، سعی نکن خیلی دیگه دفاع برای خودت پیچیده کنی ،گول اسمشو نخور فقط 50 درصد دفاع دست تو هست ، بقیش دست بازی هست .

جابه جا کردن بیش از حد بازیکن ها برای توپ گیری بیشتر فضا خالی می کنه تقصیر بازیباز نیست تقصیر بازی بیشتر ! پس بازیکن ها بزار خودشون جابه جا می شن دستشون نزن یک بار امتحان کن! خودشون به موقع دفاع می کنن کافی آشفته و پراکنده بازی نکنی چون بیشترین ضربه ای که دفاع تاکتیکال می زنه اینه وقتی پهن بشه (!) تا بیای جمش کنی یک اتفاق بدی می افته. ( اینجا ترکیب خوب ، خوب خودشو نشون می ده)

L2 خیلی کمک می کنه برای کنترل به اصطلاح دقیق تر به خصوص در مقابل کسایی که تمایل دارن تا حلق دروازبان بیان جلو بعد گل بزنن .

گاهی هم فضاهایی ایجاد می شه باید بی خیال شد هر دفاعی این حالت براش پیش می یاد اگر گل خوردی یا تک به تکی دادی دلیل محکمی نمی شه برای اینکه دفاع تو خیلی بده بزار به حساب اینکه حمله طرف خیلی خوبه :)

دفاع تاکتیکال به نظر من خیلی وابسته به عادت هست این عادت با بازی های بیشتر برات طبیعی می شه ( روز های ابتدایی که دمو فیفا 12 اومده بود با این سیستم دفاعی یعنی تاکتیکال هممون فش می دادیم تو دل خودمون موقع بازی کردن (!) اما الان ازش راضیم چون بازی بیشتر و عادت بهش و حالا یکمم حساسیت باعث شده باهاش کنار بیایم تا حدی که از دفاع lagacy قبلی متنفر شدیم! ) اون فضاهای خالی که ایجاد می شه یا اینکه نمی شه بازیکن ها جمع کرد در ابتدا و یک سری از ریزه کاریهاش در طی همین عادت و بازی بیشتر دستت می یاد. فرمولی نداره که منو و شما بگیم اینجوری دفاع کنی تضمینی هست چنین چیزی نیست بیشتر تمرین تا یادگیری مستقیم !

خیلی با بازیکن هات بازی نکن، خیلی سوییچ نکن ، بزار 50 درصد کارو خودشون انجام می دن این خیلی کمک می کنه...

---------- نوشته در 01:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:06 AM ارسال شده بود ----------

هنوز هم کسی این مشکل رو نداشته ؛ یا حداقل داشته باشه و رفع کرده باشه ..

من هر کاری کردم نشد ؛ حتی زدم سیو دیتا و کل فایل های آنلاین رو پاک کردم ؛ دوباره رفتم تو درست شد ؛ اما باز مجدد که جدیدا رفتم توش نشد !!

06084147248528592241.jpg

این مشکل کلی هست ؛ یعنی فایل های ترکیب بازی رو هم آپدیت نمیکنه !

درود اول اینکه امیدوارم مشکلت زودتر حل بشه چون می دونم چقدر این جور مشکلات روی اعصاب زندگی رو مختل می کنه(!) برای ماها
خیلی مشکل مزخرفی هست هیچ پاسخ رسمی تقریبا براش وجود نداره هستن کسایی یک ماه این مشکل دارن هنوز رفع نشده از اون مشکلایی که شما داری و دیگری نداره و یا ممکن فردا حل بشه و یا نشه اما راه های مسخرش ایناس (!) برای عده ای جواب داده

یکیشو خودت گفتی.

بری KICK OFF بازی کنی در حالت MATCH DAY بعدش بزار SQUAD تغییر بده و بری داخل بازی و سریعا بعدش خارج بشی بری سیزن و دوباره بزاری دانلود کنه ممکن درست بشه .( این راهو خیلی ها تست کردن بد جواب نداده )

راه منطقی ترش بری پروفایل فیفا 13 خودت در "منو" بازی ، بعدش پروفایل دیلیت کنی و قسمت هایی پای آپدیت در میان هست دیلیت کنی ( ریسک) بعدش مجدد بازی لود کنی و ترکیب ها بارگذاری کنی و غیره

یک راه شاید مسخرشم اینه با اکانت دیگری امتحان کنی که همه چیش صفر هست بری فیفا و مثل روز اول از نو همه چی تنظیم کنه و دانلود کنه .

فروم ها داره از دست این مشکل پاره می شه و F..K گفتن ها یکی یکی به سوی EA داده می شه .

امیدوارم در آپدیت های بعدی درست بشه سری به اینجا بزن حوصله خوندنت گرفت شاید مشکلت حل بشه ( صفحات 8 به بعد راه حل هایی گفتن )
توی فروم های خود سونی هست ولی خب جواب دقیقی براش نیست.

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir

درود اول اینکه امیدوارم مشکلت زودتر حل بشه چون می دونم چقدر این جور مشکلات روی اعصاب زندگی رو مختل می کنه(!) برای ماها
خیلی مشکل مزخرفی هست هیچ پاسخ رسمی تقریبا براش وجود نداره هستن کسایی یک ماه این مشکل دارن هنوز رفع نشده از اون مشکلایی که شما داری و دیگری نداره و یا ممکن فردا حل بشه و یا نشه اما راه های مسخرش ایناس (!) برای عده ای جواب داده

یکیشو خودت گفتی.

بری KICK OFF بازی کنی در حالت MATCH DAY بعدش بزار SQUAD تغییر بده و بری داخل بازی و سریعا بعدش خارج بشی بری سیزن و دوباره بزاری دانلود کنه ممکن درست بشه .( این راهو خیلی ها تست کردن بد جواب نداده )

راه منطقی ترش بری پروفایل فیفا 13 خودت در "منو" بازی ، بعدش پروفایل دیلیت کنی و قسمت هایی پای آپدیت در میان هست دیلیت کنی ( ریسک) بعدش مجدد بازی لود کنی و ترکیب ها بارگذاری کنی و غیره

یک راه شاید مسخرشم اینه با اکانت دیگری امتحان کنی که همه چیش صفر هست بری فیفا و مثل روز اول از نو همه چی تنظیم کنه و دانلود کنه .

فروم ها داره از دست این مشکل پاره می شه و F..K گفتن ها یکی یکی به سوی EA داده می شه .

امیدوارم در آپدیت های بعدی درست بشه سری به اینجا بزن حوصله خوندنت گرفت شاید مشکلت حل بشه ( صفحات 8 به بعد راه حل هایی گفتن )
توی فروم های خود سونی هست ولی خب جواب دقیقی براش نیست.

مرسی ؛ از اینکه پاسخ دادی ؛

چقدر بد شد ؛ قبل اینکه اینجا پست دادی ؛ من رفتم و دقیقا همون سایت رو از سرچ گوگل پیدا کردم ؛ و 15 صقحه مردم اومده بودن یا ناسزا گفته بودن به ea یا زیر سوال برده بودن ؛ در نهایت هم بهترین روش همونطوری که خودت گفتی :

همون رفتن به یه بازی ساده و خارج شدن هست ! که مسخرگی این روش اینه که حتی برای دو بازی هم جواب نمیده ! هر بار باید هی بری بیرون بیای و دوباره تکرار کنی .. ! پیر میشه ادم !

خلاصه که مرسی به هر حال زحمت کشیدی .. ولی متاسفانه هیچ روشی فعلا نیست ! باید همین راه مسخره رو انجام بدیم !! اون پاک کردن سیو هم مثل که برای همه کار نمیکنه !

در هر صورت فعلا که نمیشه سیزن خیلی رفت .. ای دی من هم اد کنید ؛ کمی با ایرانی ها بازی کنیم..

amirmufc

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
مرسی ؛ از اینکه پاسخ دادی ؛

چقدر بد شد ؛ قبل اینکه اینجا پست دادی ؛ من رفتم و دقیقا همون سایت رو از سرچ گوگل پیدا کردم ؛ و 15 صقحه مردم اومده بودن یا ناسزا گفته بودن به ea یا زیر سوال برده بودن ؛ در نهایت هم بهترین روش همونطوری که خودت گفتی :

همون رفتن به یه بازی ساده و خارج شدن هست ! که مسخرگی این روش اینه که حتی برای دو بازی هم جواب نمیده ! هر بار باید هی بری بیرون بیای و دوباره تکرار کنی .. ! پیر میشه ادم !

خلاصه که مرسی به هر حال زحمت کشیدی .. ولی متاسفانه هیچ روشی فعلا نیست ! باید همین راه مسخره رو انجام بدیم !! اون پاک کردن سیو هم مثل که برای همه کار نمیکنه !

در هر صورت فعلا که نمیشه سیزن خیلی رفت .. ای دی من هم اد کنید ؛ کمی با ایرانی ها بازی کنیم..

amirmufc
خواهش می کنم .

خودت کاملا پس می دونی چه مشکل افتضاحی هست بخش season مشکلات خیلی زیادی داره این یکیش هس و فعلا بدترینش.

تونستی با یک اکانت جدید تست کن احتمالش زیاد حل بشه از هیچی بهتر هست.

باید صبر کرد فعلا این EA معلوم نیست چه غلطی داره می کنه به قول یکی از اعضای فروم ما 60 دلار ندادیم ارور و باگ ببینیم!

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
آقا شرمنده می خواسم ببینک کسی بلد نیس تمارض کنه یه رفیقام بااین حرکت....م

من شوت کات داربلدم ولی یه شوت هست قدرتی تیزه اونو کسی بلدنیس.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم بگید

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
عــــــــــــــــــــاغـــــــــــــــآ مگِه فصلِ امـــــــــــــــطهاناط نیــــــــــــــــــصط یعنی حیچ کدومطون دانشجو نیثطید خوش بهالطون حمش باظی میکنید :D :D

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad

ممنون می شم بگید

منظورت از شوت قوی چی هستش؟؟ خب شوت کات دار که معلومه همون fitness shot هستش اما در مورد شوت قوی هم باید بگم که همین جوری نسبت به فیفا های قبلی ماشاالله خیلی قوی تر شده;;)
ولی احتمالا شما دنبال شوتی قوی تر از شوت عادی بازی هستی که واسه ی این کار میری توی تنظیمات اونجا هرچیزی رو میتونی زیاد کنی از شوت گرفته تا سرعت و.... (فک کنم منظورت این بوده باشه)

تمارض هم من تا حالا نکردم و ندیدم کسی هم جلوم کرده باشه !!!

یه سوال از بچه ها داشتم !!
واس شما هم این مورد پیش اومده که بازی کنید بعد میخوایید تعویض کنید ولی نتونید؟؟؟!!!
حدودا یه 5 باری تا حالا واسه من اتفاق افتاده خیلی روی اعصاب هستش که میری بازی بعد تعویض نمیتونی بکنی ولی حریف میتونه به خصوص وقتی توی کاپ باشه و بره واسه 120 دقیقه اون وقت یه لشگر بی جون داری باهاش هیچ کاری هم نمیتونی بکنی
این فیفا هم هر سال یه باگ هایی تولید میکنه هااا تا حالا 2 بار تونستم دقیقه 90 نتیجه بگیرم سر این موضوع ولی خب اگه تعویضی داشته باشیم دهنمون سرویس نمیشه!!:|

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
منظورت از شوت قوی چی هستش؟؟ خب شوت کات دار که معلومه همون fitness shot هستش اما در مورد شوت قوی هم باید بگم که همین جوری نسبت به فیفا های قبلی ماشاالله خیلی قوی تر شده;;)
ولی احتمالا شما دنبال شوتی قوی تر از شوت عادی بازی هستی که واسه ی این کار میری توی تنظیمات اونجا هرچیزی رو میتونی زیاد کنی از شوت گرفته تا سرعت و.... (فک کنم منظورت این بوده باشه)

تمارض هم من تا حالا نکردم و ندیدم کسی هم جلوم کرده باشه !!!

یه سوال از بچه ها داشتم !!
واس شما هم این مورد پیش اومده که بازی کنید بعد میخوایید تعویض کنید ولی نتونید؟؟؟!!!
حدودا یه 5 باری تا حالا واسه من اتفاق افتاده خیلی روی اعصاب هستش که میری بازی بعد تعویض نمیتونی بکنی ولی حریف میتونه به خصوص وقتی توی کاپ باشه و بره واسه 120 دقیقه اون وقت یه لشگر بی جون داری باهاش هیچ کاری هم نمیتونی بکنی
این فیفا هم هر سال یه باگ هایی تولید میکنه هااا تا حالا 2 بار تونستم دقیقه 90 نتیجه بگیرم سر این موضوع ولی خب اگه تعویضی داشته باشیم دهنمون سرویس نمیشه!!:|
برای من هم شده این حالا خوبه یه بار واسه ی من بجای لیست تعویض تیم خودم از تیم حریف رو اورد که از اونو تعویض کنم

lockerr

کاربر سایت
Mar 3, 2010
84
نام
امیرهمایون

ممنون می شم بگید

سوال اولتو نمیدونم ولی سوال دومت
وقتی شوت میزینی یکم از حد معمولی بیشتر پر کن بعدش سریع دوباره دکمه شوت رو بزن
باید تمرین کنی چون اگه اندازش نیاد دستت شوتش زمینیُ خیلی اروم میشه ...

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
نظر منو بخوای برای دفاع تاکتیکال ; خیلی باهاش بازی نکن (!) ساده بگم، سعی نکن خیلی دیگه دفاع برای خودت پیچیده کنی ،گول اسمشو نخور فقط 50 درصد دفاع دست تو هست ، بقیش دست بازی هست .

جابه جا کردن بیش از حد بازیکن ها برای توپ گیری بیشتر فضا خالی می کنه تقصیر بازیباز نیست تقصیر بازی بیشتر ! پس بازیکن ها بزار خودشون جابه جا می شن دستشون نزن یک بار امتحان کن! خودشون به موقع دفاع می کنن کافی آشفته و پراکنده بازی نکنی چون بیشترین ضربه ای که دفاع تاکتیکال می زنه اینه وقتی پهن بشه (!) تا بیای جمش کنی یک اتفاق بدی می افته. ( اینجا ترکیب خوب ، خوب خودشو نشون می ده)

L2 خیلی کمک می کنه برای کنترل به اصطلاح دقیق تر به خصوص در مقابل کسایی که تمایل دارن تا حلق دروازبان بیان جلو بعد گل بزنن .

گاهی هم فضاهایی ایجاد می شه باید بی خیال شد هر دفاعی این حالت براش پیش می یاد اگر گل خوردی یا تک به تکی دادی دلیل محکمی نمی شه برای اینکه دفاع تو خیلی بده بزار به حساب اینکه حمله طرف خیلی خوبه :)

دفاع تاکتیکال به نظر من خیلی وابسته به عادت هست این عادت با بازی های بیشتر برات طبیعی می شه ( روز های ابتدایی که دمو فیفا 12 اومده بود با این سیستم دفاعی یعنی تاکتیکال هممون فش می دادیم تو دل خودمون موقع بازی کردن (!) اما الان ازش راضیم چون بازی بیشتر و عادت بهش و حالا یکمم حساسیت باعث شده باهاش کنار بیایم تا حدی که از دفاع lagacy قبلی متنفر شدیم! ) اون فضاهای خالی که ایجاد می شه یا اینکه نمی شه بازیکن ها جمع کرد در ابتدا و یک سری از ریزه کاریهاش در طی همین عادت و بازی بیشتر دستت می یاد. فرمولی نداره که منو و شما بگیم اینجوری دفاع کنی تضمینی هست چنین چیزی نیست بیشتر تمرین تا یادگیری مستقیم !

خیلی با بازیکن هات بازی نکن، خیلی سوییچ نکن ، بزار 50 درصد کارو خودشون انجام می دن این خیلی کمک می کنه...

ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت
حدود 14 سال از فیفا 98 تا حالا به سیستم lagacy عادت کرده بودیم این سیستم واسمون سخته انشااالله اینم با تمرین درست میشه
یکی از باگ هایی که میشه خیلی خوب تو این بازی ازش استفاده کرد پاس بوسیله سانت هست که با L1 + مثلث انجام میشه
کاملا تو 70/80% مواقع دفاع رو به قول گفتنی سوسک میکنه و دفاع کاملا جا میمونه
تو فوتبال واقعی چنین چیزی هست ولی نه اینطور که دفاع کاملا جا بمونه
به نظرم EAباید جلو این باگ تو دفاع رو بگیره

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
بچه ها کسی میدونه خریدهای نیم فصل کی آپدیت میشن؟ مثل فیفاهای قبل باید تا 23 فوریه صبر کنیم یا با این آپدیت هفتگی دونه دونه اضافه میشن؟

لوسیو با یوونتوس فسخ قرارداد کرد ، تو آپدیته این هفته لوسیو رو از یوونتوس حذف کردن. به نظرتون برای خریدها هم همینکارو میکنن؟ مثلا امروز پلوسو به یوونتوس پیوست. تو آپدیت شنبه به تیم اضافه میشه؟

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
بچه ها کسی میدونه خریدهای نیم فصل کی آپدیت میشن؟ مثل فیفاهای قبل باید تا 23 فوریه صبر کنیم یا با این آپدیت هفتگی دونه دونه اضافه میشن؟

لوسیو با یوونتوس فسخ قرارداد کرد ، تو آپدیته این هفته لوسیو رو از یوونتوس حذف کردن. به نظرتون برای خریدها هم همینکارو میکنن؟ مثلا امروز پلوسو به یوونتوس پیوست. تو آپدیت شنبه به تیم اضافه میشه؟

فکر کنم بعد از پایان مهلت ترانسفر یه آپدیت بدن بیرون اینطوری اگر بخوان واسه هر بازیکنی که ترانسفر میشه آپدیت بدن که هر روز باید آپدیت بدن آخه فقط تیمهای بزرگ که نیستن کل تیمها رو آپ میکنن!

---------- نوشته در 05:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:07 PM ارسال شده بود ----------

آقا کسی میدونه چطوری میشه Save Replay گل هایی که میزنیم رو اینجا آپ کنیم تا بقیه دوستان ببینن بار تکنیکی تاپیک هم یه کم بره بالا!:d

---------- نوشته در 05:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:09 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من یک مشکل دارم :

من با یکی از بچه های سایت بازی رو از استور آمریکا شریکی خریدیم و با یک ایمیل مشترک که مخصوص اینکار بود بازی رو دانلود کردیم،بعد من با ایمیل و پروفایل خودم که مال اماراته وارد بازی شدم و XP ها و LVL که از فیفا 12 داشتم توی فیفا 13 وارد شد،حالا مشکل من اینه که وقتی میخوام از طریق سایت EA یا اپلیکیشن ios اون وارد اکانتم بشم میگه پسورد اشتباهه در صورتی که مطمئنم پسورد رو درست میزنم و حتی وقتی Forgot Pass رو میزنم که پسوردمو ریست کنه میگه که ایمیل حاوی لینک به آدرس Gmail فرستاده شده اما هیچ ایمیلی نه تو اسپم نه تو اینباکسم میاد ممنون میشم اگر کسی راه حلی داره بهم پیشنهاد کنه.

---------- نوشته در 05:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:41 PM ارسال شده بود ----------

این صفحه هم راجع به کلاهبرداری هایی که EA راجع بهشون هشدار داده حتما مطالعه کنید ضرر نداره!

FIFA 13 | Ultimate Team Account Safety | EA SPORTS

---------- نوشته در 05:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:43 PM ارسال شده بود ----------

اینم گذاشتم که یه کمی روحیه دوستان شاد بشه!
32206684.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر