FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
این آپدیت جدید واقعا عالی بود
مارکیزیو ، ویدال ، کیه لینی و بارتزالی 85 شدن. آساموا سرعتش 2 تا بیشتر شد ، جووینکو هم اورالش یکی کم شد ، هم سرعتش 2 تا :| آخه جووینکو هر چقدرم ضعیف بشه سرعتش که پایین نمیاد :d
پوگبا هم یکی کم شد 77 شد.

85 شدن اون 4 بازیکنی که گفتم کاملا به حق بود ، هر چند معتقدم هنوزم جا پیشرفت دارن. وقتی پیکه 87 هست ، چرا کیه لینی و بارتزالی باید 85 باشن؟
ولی مارکیزیو و ویدال با توجه به شرایط کنونی اورال خوبی دارن ولی تازه 25 سالشونه ، اگر امسال یوونتوس جزو چهار تیم اروپا قرار بگیره ، حس میکنم ویدال و مارکیزیو قابلیت اورال 87 88 رو دارن

حس میکنم بوفون هم یه تغییراتی کرده ، این دو بازی ای که با آپدیت جدید کردم ، به نظرم دیگه اون منگل بازیها رو انجام نمیده ، همون بوفون خودمون شده :d

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
هرچی میگردم fifa 13 فروشی پیدا نمیکنم آکبندش هم که ............
با x360 یکی از دوستان بازی کردم نمیدونم چطور از سرعت بازیکنا ایراد میگیرین ؟
مثلا خودم با یووه همه کار میکنم :d
اصلا هم تو مهار رونالدو موشکل ندارم :d
مهار کردنش دوشواری نداره خیلی هم یکه :|

dlvt

کاربر سایت
Dec 15, 2012
3
سلام.
با ٢-٣ نفر بازي كردم بسي حال داد.البته من فرندلي اصلا نميزنم دوستامم ٥نفر هستن.اما با اين alexacm1990 بازي كردم.خدايي ته بازيكنه.با ميلانش قورت ميده.رحم هم نميكنه.با خيلي ها جهاني و افلاين بازي كردم اما كلاس بازيش و سبك بازيش انصافا يه رده بالاتره.بدون تعارف.

دوستان يه پيشنهاد:بيايد از خودتون يه مشخصات اوليه بدين.عكستونو بذاريد ببينيم با كي بازي ميكنيم.حال ميده.من خودم دوست دارم ببينم دوستام چطور هستن!

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
این فرشاد مسی مجازی فیفا 13 ئه :d کلن از یه سیاره دیگه اومده :p
ولی اون ترکیب کاستومش رو ازش بگیری میاد رو زمین، در حد اِمره بلوزوغلو میشه :p

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,993
نام
مهدی
این اتلتیکو عوضش یه جورایی یه نرمی و روونی تو خط هافبک و حمله داره که یه جورایی اسپانیاییه و تکنیکی تره که تو دورتموند یه نموره کمتره این موضوع که البته مستقیما به بازیکنا بر میگرده بیشتر !
دورتموند واقعن خیلی تیم خوبیه، تنها نقطه ضعفی که داره اینه که بیشتر تیم دفاع و ضد حمله ست، واسه همین وقتی حتی تیمای 5 ستاره هم میان و بخوان هجومی بازی کنن تو ضد حمله ها میشه یقه شون رو گرفت، ولی اگه کسی بخواد با تیمای 5 ستاره دفاعی بازی کنه اون موقع یکم مشکل پیش میاد :d
مواقعی که جلو میفتم از حریف یه چشمم به بازیکنای دورتموندی دیگه تو قسمتای دیگه زمینه و حرکاتشون رو وقتی میبینم فرقشون با تیمای دیگه مشخص میشه .. تو جایگیری و حرکات بدون توپ خیلی خوب برنامه ریزی کردن این تیمو و بازیکناشو .. حتی وقتی کاستوم ستینگز دورتموند (همون درصد پرسینگ و لاین خط دفاعی و درصد پاسکاری کوتاه یا بلند و.. ) رو روی تیمای دیگه امتحان کردم مثل دورتموند جواب نگرفتم . البته این به این معنی نیست که تیمای دیگه رو بد ساختن ! حتی تیم والنسیا رو که خیلی کم میبینم بچه ها بر دارن رو اگه باهاش بازی کرده باشید تو خط هافبکش اون اِوربانگا و یکی دوتا بازیکن دیگه واقعن عالیه تو پاسکاری و همکاری که تو دورتموند نیست به اون شکل (ماشینی تره ) عوضش ولی خط حمله ش ضعیفه :|
درکل به نظرم این تفاوت تیمها بیشتر به بازیکنها برمیگرده .
این روزا نتم یکم خوب شده میشه سیزن بازی کرد یکم فرصت شد که با دانیال ماتادور که تو آلمانه یکی دودست بزنم .. تکنیک خیلی بالایی داره این بشر :p و بازیش هم عالیه
دریبل زدن های به موقع رو آدم اگه بتونه یاد بگیره مخصوصن با L2 و اون ماسماسک سمت راستیه، هم بازی آدم زیباتر میشه و آدم خودش لذت میبره و هم امکان گل زدن بیشتر میشه (مثل این پسره slemshady و همین دانیال )
که البته من بلد نیستم زیاد :p ولی سعی میکنم روش کار کنم که بهتر بشه و یکم بازیم باطراوت تر بشه :p الان سبک بازیم بیشتر فقط رو پاسکاری و حفظ توپه .. دریبل مریبل یوخدی :p واسه همین بعضی اوقات از بازی خودم خسته میشم، یکم باید رو این دریبل ها کار کنم . *-:)

یه چیز دیگه هم بگم .. اینکه تو پاسکاری های ظریف و خیلی مینیمالیستی ! و کنترل دقیق و حرفه ای روی توپ .. اونم توی محوطه جریمه
بهترین بازیکنی که تاحالا دیدم همین m_d (مهدی) خودمونه :d با بارسلون با اینیستا و مسی و ژاوی وقتی به محوطه جریمه ادم نزدیک میشه یه گل های ظریفی میزنه که جیگر آدم حال میاد :p
اون چند تا گلی که ازش خوردم تو این بازیای آخرمون یعنی انقد قشنگ دروازه مو باز کرد که خودم گل میزدم اینقد حال نمی کردم :d کارش خیلی درسته درکل .

نظر لطفته:)
ولی خودم اینایی که میگی رو متوجه نمی شم:D
این ریزه کاریارو میگم:D فک کنم تو وجودم هست و ناخوداگاه این کارارو میکنم:D

در ضمن تیم التیمیتم هم میخوام تقریبا 6-7 فرش رو از دورتمند و المان بگیرم!!!!خیلی خوبن!

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
خدا بگم این ea رو چیکار نکنه اینهمه وقت گذاشتم برای ut تیم جمع کردم 25000 تا هم داشتم جناب ea ترکیدند و همه بازیکنام + پول های جمع آوری شده رفت جالب اینجاست اصن نمیتونم دیگه بازی کنم چون نه پول دارم نه بازیکن ...

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
این فرشاد مسی مجازی فیفا 13 ئه :d کلن از یه سیاره دیگه اومده :p
ولی اون ترکیب کاستومش رو ازش بگیری میاد رو زمین، در حد اِمره بلوزوغلو میشه :p

از این ترکیب ما چی دیدی چشت گرفتش اخه؟:dمن اینو از 12 دارمش.رو دستمه راحتم باهاش.الان همچین میگی ترکیبشو بگیری تمومه انگار چی ساختم!!یه نموره تغییر دادم.5 تا دفاع اوتوبوسی نذاشتم که.خیلیم عالیه:dیکه:pموشکل ندارم من:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب الحمدالله تاپيك شده رئال و رونالدو هيتر8-|
اون كسايي كه از سرعت رونالدو شاكي هستن اگه ميتونن تشريف ببرن ديويژن 1 اولتيميت تيم تا بفهمن بازيكن سرعتي يعني چه طرف تمام 11 بازيكنش سرعتن حتي دروازه بان و مدافع وسطش
بهرحال كسي كه اين چيزارو نديده قطعا شاكي هست از رونالدو

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
خب الحمدالله تاپيك شده رئال و رونالدو هيتر8-|
اون كسايي كه از سرعت رونالدو شاكي هستن اگه ميتونن تشريف ببرن ديويژن 1 اولتيميت تيم تا بفهمن بازيكن سرعتي يعني چه طرف تمام 11 بازيكنش سرعتن حتي دروازه بان و مدافع وسطش
بهرحال كسي كه اين چيزارو نديده قطعا شاكي هست از رونالدو

دوست گلم اولا من منظورم رونالدو نبود ثانیا شما میتونی تو فرندلیستت ببینی که من همین الان هم دیویژن یک هستم پس نگو این چیزها رو ندیدم،اما بحث خارجی ها نیست بحث یک سری دوستانه خاصه!!که من ایرادی به نحوه بازیشون نمیگیرم فقط میگم که بیش از حد متکی به یک بازیکن خاص هستند!حالا شاید چون شما رئال بر میداری فکر کردی منظور من رونالدوــه!!

---------- نوشته در 07:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:08 PM ارسال شده بود ----------

خدا بگم این ea رو چیکار نکنه اینهمه وقت گذاشتم برای ut تیم جمع کردم 25000 تا هم داشتم جناب ea ترکیدند و همه بازیکنام + پول های جمع آوری شده رفت جالب اینجاست اصن نمیتونم دیگه بازی کنم چون نه پول دارم نه بازیکن ...

یه کار کن از طریق سایت وارد اولتیمیت تیمت بشو ببین اونجا هم همین مشکل رو داری!!؟اگر مشکلت ادامه داشت میتونی به ساپورت EA ایمیل بزنی یا توی فرومشون موضوع رو بهشون بگی احتمالا پیگیری میکنند،به هر حال یک تیری در تاریکی بنداز!!

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,993
نام
مهدی
اصن یاد داوید سیلوا نبودم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پولامو جم کنم بگیرمش عالیه!چه طور تا الان به فکرم نرسیده بود!!!!!!!!!!!!!
یه سوال از کسایی که التیمیت میزنن:
واسه هافبک دفاعی ژابی النسو بهتره یا جرارد یا لمپارد؟

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
اصن یاد داوید سیلوا نبودم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پولامو جم کنم بگیرمش عالیه!چه طور تا الان به فکرم نرسیده بود!!!!!!!!!!!!!
یه سوال از کسایی که التیمیت میزنن:
واسه هافبک دفاعی ژابی النسو بهتره یا جرارد یا لمپارد؟
مهدی سیلوا همچین بازیکن شاخی هم تو میگی نیست :d اون حرفه ای هایی که من سیتی میشن این بچه رو بیرون میزارن!
در مورد سوالت هم جرارد و لمپارد هافبک دفاعی نیستن پس همون ژابی الونسو بگیر :d

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
:d
دوستان تو پوست خود نميگنجم به هيچ وجه من الوجوه!!!جان من اصرار نكنين كه راه نداره:d
به خاطر بارش شديد برف فردا دانشگاهمون تعطيله.اي ذوق كرديم با بروبكس
حالا امشب به خاطر خوشحالي مفرط هر كي بود ميزنيم له ميكنيم تو فيفا...رحم هم يخدي:d

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,838
نام
علی متالیکا
دوستان نمیدونم این bug رو کسی قبلا گفته یا نه ! ولی یه باگ پیدا کردم در حد خدا !!!
توی Seasons بعد از بردی که Promotion میگیرید یا قهرمان میشید وقتی بر میگردید به منو اون پایین یه مقداری امتیاز و xp بهتون میده !
حالا اگه سیزن بعدی که شروع شد سرچ دادین و رفتین توی بازی قبل از دقیقه 5 از بازی بیایید بیرون ، دوباره همون مقدار امتیاز و xp رو بهتون میده ! :d من با 5 مچ این رو تست کردم خیلی باحال بود کلی xp گرفتم !!!

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
من یک دوشواری دارم :D
حس میکنم بازیکن ها تو التیمیت سرعتی ترند تا فرندلی که با دوستان میزنیم
همین دورتموند تو التیمت بازیکناش خیلی سرعتیند ولی تو فرندلی خیلی ارومند چرا ؟
دلیلی داره؟

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
دوستان نمیدونم این bug رو کسی قبلا گفته یا نه ! ولی یه باگ پیدا کردم در حد خدا !!!
توی Seasons بعد از بردی که Promotion میگیرید یا قهرمان میشید وقتی بر میگردید به منو اون پایین یه مقداری امتیاز و xp بهتون میده !
حالا اگه سیزن بعدی که شروع شد سرچ دادین و رفتین توی بازی قبل از دقیقه 5 از بازی بیایید بیرون ، دوباره همون مقدار امتیاز و xp رو بهتون میده ! :d من با 5 مچ این رو تست کردم خیلی باحال بود کلی xp گرفتم !!!

بله واسه من هم اتفاق افتاده و خیلی هم اتفاقی بود چند بار دیگه هم این کارو کردیم تا سود کنیم اما به طور کلی چه فایده وقتی اونقدر باگ داره که پوشش این چیزارو بده وقتی میبری xp نمیده یا challenge میری نمیده یه جورایی جبران میکنه هیچ تازه عقب هم میندازه
اینم هم یه بخش از مجموعه باگ های فیفا هستش دیگه:| زیاد نباید خوشحال شیم اگه یه جا سود کردیم/:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر