FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
سلام مجدد خدمت دوستان
گفتم برم یکم فیفا بازی کنم تا فردا پس فردا که می خوام شروع کنم دستم راه بیوفته
رفتم تو قسمت wireless controller setting و alternate رو انتخاب کردم
اما هر کار کردم نتونستم sprint و move player رو تغییر بدم
این کار تو فیفا امکان پذیر نیست؟
اینفدر pes بازی کردم اینجوری اصلا نمی تونم بازی کنم
مثل این می مونه راست دست باشی یهو اجبار بشه با دست چپ بنویسی

پیشاپیش از راهنمایی تون سپاسگذار
راستی نمی دونم چرا همه فیفا رو پیشنهاد میدن در حالی که گیم پلی pes بهتره(البته از نظر شخصی)

تو همو قسمت کنترلر میتونی باز زدن ضربدر روی هر کدوم از گزینه ها و رفتن روی دکمه مورد نظرت و دوباره زدن ضربدر اون دکمه رو عوض کنی بعد بعنوان Custom سیوش کن،هیچ کار خاص دیگه ای هم نمیخواد انجام بدی!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خیلی داغونه بلژیکت!همون من سیخی خوبه واست.:D
ولی من چند نفر دیگه ام دیده بودم بلژیک بر میدارن.هازارد و کمپانی و دو سه تا بازیکن خوب دیگه هم داره .ولی کلا یکجوریه.

=======
این خارجیا تو سیزن چرا انقدر داغونن؟خدایی بچه های ایرانی خیلی بازیشون عالیه.نمیدونم شاید من خیلی استرس دارم تو این لیگ میگا اما کلا سیزن برام راحتتره.از وقتی دستمو درست کردم راحت اکثر بازیامو ببرم.دسته اول هم قهرمان شدم بالاخره.

باو خارجيا كه مثه ما نيستن همه يا تو اولتيميت هستن يا پروكلاب:d

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
خیلی داغونه بلژیکت!همون من سیخی خوبه واست.:D
ولی من چند نفر دیگه ام دیده بودم بلژیک بر میدارن.هازارد و کمپانی و دو سه تا بازیکن خوب دیگه هم داره .ولی کلا یکجوریه.

=======
این خارجیا تو سیزن چرا انقدر داغونن؟خدایی بچه های ایرانی خیلی بازیشون عالیه.نمیدونم شاید من خیلی استرس دارم تو این لیگ میگا اما کلا سیزن برام راحتتره.از وقتی دستمو درست کردم راحت اکثر بازیامو ببرم.دسته اول هم قهرمان شدم بالاخره.
امین از بلژیک زده شدم :d
دوباره برگشتم به بارسا و البته یه بازی هم رئال شدم
ولی خدایی هیچ تیمی اینتر خودمون نمیشه
همیشه باهاش انگیزه دارم بازی کنم

دوستان یه چیزی
اقا با عرض شرکندگی من دیگه توی هوای بارونی بازی نمیکنم
امروز با یکی 3 دست بازی کردم هر 3 دستش بارونی بود و با یکی دو نفر دیگه هم نصف بازیهایی که کردیم بارونی بودش
بحث اصلا سر بردو باختش نیست اتفاقا معمولا توی هوای بارونی بهتر نتیجه میگیرم اما خود فیفا کم رو اعصابه این هوای بارونیش بدترش هم میکنه
به هر حال گفتم بچه ها در جریان باشن چون خدایی بازی میکنیم یکم حال کنیم نه اینکه بریم یه مشت باگ ببینیم

---------- نوشته در 06:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:05 PM ارسال شده بود ----------

فردا صبح می خوام برم بازی رو بخرم
اگر الان اکانت اروپا بسازم حتما باستی ریجن 2 بگیرم بازی رو؟
ببین بهتره ریجن بازیت با اکانتت یکی باشه اما اجباری نداره
اگه بازیت ریجن یک باشه باید بری یه اکانت ریجن یک بسازی کدش داخل اون بزنی و بعد که اکتیو شد روی اکانت های دیگه دستگهات با هر ریجنی میتونی بازی کنی

در مورد گیم پلی ببین باید فیفا رو بیشتر بری هنوز PES ظرافت و تنوع گیم پلی فیفا رو نداره و از همه مهمتر بخش انلاینش گسترده تره
البته هیج کدوم از دوستان فیفا بازی که میشناسم PES13 نرفتن ( فوقش دموش رفته باشن ) اما PES 13 خیلی بهتر شده و اگه لایسنس های لیگ های معتبر داشت یه ثانیه هم توی فیفا نمیموندم شاید هنوز راه داشه باشه به فیفا برسه اما حداقل یه مشت باگ تحویلمون ندادن چون هرچی توی فیفا بازیت بهتر بشه میفهمی فقط یه سری باگ تحویل مردم دادن و بعد به جایی میرسی که بره گل زدن فقط باید تاکتیکت روی اون باگ ها طراحی کنی
الان تمام کسایی که میشناسم و بازیشون خوبه فقط از روی باگ جلو میان شاید خودشون قبول نداشته باشن اما توی فوتبال واقعی خیلی از این گل ها و حرکات امکان پذیر نیست( همونطوری که منم اینکار میکنم چون خود فیفا مارو به این سمت میبره )

یه سوال هم از دوستان بارسایی دارم
به نظرتون توی سیستم 4-3-1-2 ژاوی پشت دو مهاجم بزارم بهتره یا یکی از هافبک های وسطی؟

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
این که سینا میگه باگ و اینا با حرفاش موافقم تا حدود زیادی, اینقد بازیها تکراری شده که تقریبن میشه حرکات خیلیا رو پیش بینی کرد و عملن اونایی که فقط یه جور بازی میکنن بعده چند بازی که بازیشون دستت اومد خودبه خود بازنده ن.
با تیمای پنج ستاره این مورد مشهودتره و واسه همین هم هست که دوست دارم با تیمای 4/5 ستاره یا پایینتر بازی بکنم چون با این تیما کمتر میشه باگ اومد و حداقل گلهای متنوع تری زد.

او بازی هندوستان با یه تیم دسته دومیه فرانسوی رو یادته سینا? دی:

Sent from my MB525 using Tapatalk

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
این که سینا میگه باگ و اینا با حرفاش موافقم تا حدود زیادی, اینقد بازیها تکراری شده که تقریبن میشه حرکات خیلیا رو پیش بینی کرد و عملن اونایی که فقط یه جور بازی میکنن بعده چند بازی که بازیشون دستت اومد خودبه خود بازنده ن.
با تیمای پنج ستاره این مورد مشهودتره و واسه همین هم هست که دوست دارم با تیمای 4/5 ستاره یا پایینتر بازی بکنم چون با این تیما کمتر میشه باگ اومد و حداقل گلهای متنوع تری زد.

او بازی هندوستان با یه تیم دسته دومیه فرانسوی رو یادته سینا? دی:

Sent from my MB525 using Tapatalk
اره :d
این هند تیمش خیلی خوب و سرعتیه! اصلا بهش نمیخوره 1 ستارس!
یه بازی دیگه هم یه تیم دسته دو ایتالیایی شدم با درخشش ماکارونه! بردمت :d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
تازه دارم به اشتباهم در مورد مسی و ژاوی و اینیستا پی میبرم که میگفتم خوب ساخته نشدن!مخصوصا اینیستا و مسی!حرف های سینا و فرزاد درست بود!

---------- نوشته در 08:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:02 PM ارسال شده بود ----------

به نظرتون توی سیستم 4-3-1-2 ژاوی پشت دو مهاجم بزارم بهتره یا یکی از هافبک های وسطی؟

اولا به نظرم با بارسا این سیستم حال نمیده:D
همون دیفالت خودش!
اگرم این طوری حال میکنی ژاوی رو بزار cam . یا مسی رو بزار بعد سانچز و ویا رو بزار جلو!
تو سیستم جایی برا اینیستا نیست.واسه همین دوسش ندارم:D

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad

سلام ما بعد از چند روز نبودن برگشتیم چقدر هم ماشالله جاهای مختلف باما کار داشتن!! همیشه که هستیم کسی حالمون رو هم نمیپرسه :d

سینا باید بگم که اتفاقا این سیستم یه جورایی خیلی هم جواب میده(برخلاف گفته ی مهدی جان)
این رو میگم چون توی سیزن دیده بودم بارسایی هایی رو که جلوی من بازی کردن و با این ترکیب چقدر بوی گل زدن میدادن!! شاید موقعیت هاشون کمتر از من میبود اما کاملا حس میشد که اگه یه توپ رد بشه گل میزنن!!!

دو مهاجم رو مسی و سانچز بذاری بهترین نتیجه رو میگیری!!! (این هم چیزی هستش که جلوم بازیکردن و دیدم عالیه و هم خوده من توی 12 که 4 مهاجم بازی میکردم تقریبا میشه گفت مهاجم های اصلی ام مسی و سانچز توی همین آرایش(4-3-1-2) هستن که 90% زهر خط حمله ام بودن) موقع تعویض هم باز سرعتی ها میرن خط جلو اگه دقت میکردی اون موقع ها و مقایسه کنی جای مسی و سانچز رو توی اون آرایش 4 مهاجمه ی من و 2 مهاجمه ی این ترکیب میشه گفت همون جاها هستن فقط فرقش این بود که من از دو مهاجم کناری واسه باز کردن دفاع های حریف خیلی سود و استفاده میکردم و توی ضد حمله ها هم دفاع حریف شانسی نداره واسه پوشش

توی این ترکیبی که میگی اون دو تا گوش ها نیستن اما به نظر من اگه یکی زرنگ باشه میتونه از اصل این موضوع که مهم اون دوتا وسطی هستن استفاده کنه

پشتش هم فک میکنم اینیستا باشه بهتره(من خودم توی اسپانیا که یه مهاجم کاذب داشت توی 12 از ژاوی استفاده میکردم همین طور توی اون ترکیب بارسای 12) دلیل اینکه میگم اینیستا باشه بهتره واس اینکه فک میکنم تو بهتر باهاش نتیجه میگیری

اما در مجموع من خودم که به هر حال این ترکیب رو استفاده نمیکنم به خاطر اینکه باید از یکی مثل ویا چشم پوشی کنم که نمیتونم و جدیدا شوت هایی باهاش گل مینم هااا:d و یه نکته ی دیگه ای که هست اینکه 4-3-3 بارسا دیگه رفیق قدیمیمه اما چون تو با ترکیب 4-3-1-2 آشنایی داری و یه جورایی توی اینتر هم استفاده میکردی ریزه کاری های این ترکیب رو خوب میشناسی و من نظرم اینکه بد نمیشه!

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
امین از بلژیک زده شدم :d
دوباره برگشتم به بارسا و البته یه بازی هم رئال شدم
ولی خدایی هیچ تیمی اینتر خودمون نمیشه
همیشه باهاش انگیزه دارم بازی کنم
اینتر امسال داغونه!من 3-4 سال فقط با اینتر بازی میکردم.در تمام شرایط اینتر بودم مگه اینکه حریفم ضعیف بود و دورتموند میشدم اما امسال خدایی شدنی نیست بازی با اینتر.نمیدونم دلیلش چیه چون از نظر بازیکنی مشکلی نداره اما یکجوری شده امسال.برای همین امسال با دورتموند بازی میکردم که اونم دیدم جلوی امثال رئال جوابگو نیست برای همین رفتم رو آرژانتین.دفاع نداره اما خط حمله خوبی داره.واسه منی که بیشتر ضد حمله میزنم عالیه.

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
آقا خداییش با اینکه طرفدار 2 آتیشه بارسا هستم تصمیم گرفتم دیگه تا جایی که میتونم بارسا بر ندارم،نه برای اینکه بارسا مشکل داره!اتفاقا خیلی هم خوبه!
اما میدونید مشکل چیه!از 10 تا حریف تو سیزن 9 تاشون رئالن!دیگه دارم از رئال تو فیفا متنفر میشم!همه به امید رونالدو و سرعتش و فراراش رئال بر میدارن!
بریم شاختار رو برداریم بهتره تا بارسا حداقل حریفمون دیگه رئال نیست!!

برای اینکه نمیدونم خود فیفا یه کاری کرده یا شانسیه چیه اینطوری میشه.
یعنی ریال برداری تو سیزن میخوری به بارسا.بارسا برداری میخوری به ریال:d
میشینم بازیه فرزاد رو نگاه میکنم میخوام تیم بعدیش که بهش میخوره رو حدس بزنم دیگه روم نمیشه حدس بزنم.فقط میخوره به...
واسه حمید هم میشینم بازی هاشو نگاه کنم بالعکس میشه.:d

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
اینتر امسال داغونه!من 3-4 سال فقط با اینتر بازی میکردم.در تمام شرایط اینتر بودم مگه اینکه حریفم ضعیف بود و دورتموند میشدم اما امسال خدایی شدنی نیست بازی با اینتر.نمیدونم دلیلش چیه چون از نظر بازیکنی مشکلی نداره اما یکجوری شده امسال.برای همین امسال با دورتموند بازی میکردم که اونم دیدم جلوی امثال رئال جوابگو نیست برای همین رفتم رو آرژانتین.دفاع نداره اما خط حمله خوبی داره.واسه منی که بیشتر ضد حمله میزنم عالیه.
اره دقیقا واژه ای که منم میتونم براش بکار ببرم اینه یه جوریه!!
اینتر نسبت به سال قبل مقایسه میکنم یه سری جاها بهتر شده یه سری جاها هم ضعیف شده اما نمیدونم چرا سبک فیفا 13 طوری شده نمیشه با اینتر مثل 2012 بازی کرد

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دیشب با یه یارو تو اولتیمت بازی کردم روانی کامل بود !! تا دقیقه 70 2 _2 مساوی بودیم . بعد یه جا تک به تک شد زد خورد به تیرک همون توپ برگشت ولبک کرد تو گل :D بعد اون گل قاطی کرد هی توپو می داد به دروازه بان می زد تو گل خودش :D اینقدر این کارو کرد تا اخر بازی 8 9 تا گل شد و بعدم اومد بیرون :D

خدایا شفای عاجل عنایت بفرما !

p.s : سینا تیم رو دارم ایتالیایی می کنم شدید :D الان کم کم همه بچه های تیم ملی ایتالیا دارن به شیاطین سرخ می پیوندند :D بعدم اینکه اونموقع که می گم به بلژیک بخندم کری می خونی :D حالا بیا تحویل بگیر :D

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله

آقای فلدوسی پول ! نه! شما به من بگید! کوجااای دنیا کی و کِی و چرا چه کسی گفته که دورتموند جلوی رئال جوابگو نیست ؟ :p

این بازی دوشب پیشمون خیلی حال داد، شما آرژانتین بودی من دورتموند، تو 20 دقیقه اول بود فک کنم دوتا گل خوردم ازت، گورخیدم بر خودم:p ترکیبت هم 4321 بود فک کنم، گل دومو که خوردم منم همون ترکیبو گذاشتم و خروشیدم چونان اسب رستم تهمتن که جواب داد اتفاقن ! :p 4 -2 بردم :d برگشت شیرینی بود :p

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,345
نام
امیر
ما که دیشب کلوپ بودیم با یکی از دوستان آنلاین زدیم و صفا کردیم بسیار. آنلاین پرو باید بیاد جلو فیفا بووووووق بزنه اساسی. (آنلاین پرو2012 و 2013 رو بازی کردم که میگم)
ولی هیچی مثل بازی با استقلال حال نداد. البته اس اس 90 هست. با یه خارجی 2بار بازی کردم. جفت بازیها رو باخت. بعد از بازی اول پیام داد بازی رو بگذار سریعتر (سرعت نرمال بود.) که اینم باخت. بعد با یکی از بروبچ ایرونی ادلیست اکانت صاحب کلوپی یه دست زدیم. که ایشون رو مساوی کردیم متاسفانه.
راستی کسی اینجا fifa interactive world cup میزنه؟ من تازه شروع کرم و فکر کنم 3 برد 3 باخت هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر