FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
کیوان واقعیته ها
من فکر کنم با جووینکو بود ، فقط سعی میکردم تو چهارچوب بزنم ، صد در صد گل بود ، عین واقعیت عکس العمل نشون میداد :d

البته یک سری سیستم های عجق وجق جدیدا میچینن که میتونن بارسا رو بردارن ، چون بارسا خط حملش قویه معمولا مسی و سانچز رو میزارن خط حمله ، بقیه دفاع :d
من با پنج - چهار - یک هفته پیش نایب قهرمان مسابقات فیفا ـی دانشگاه شدم :| :D! فینال دو - یک به من سیتی باختم!
تو فیفا من یاد گرفتم تا می تونم خط هافبکم رو پر کنم. سانچس و مسی هم اونایی که می ذارن تارگت چیزی حالیشون نیست!:D
یدونه ایلا ایلا ویلا ویا می ذارم اون جلو، کافیه...:D!

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
من با پنج - چهار - یک هفته پیش نایب قهرمان مسابقات فیفا ـی دانشگاه شدم :| :D! فینال دو - یک به من سیتی باختم!
تو فیفا من یاد گرفتم تا می تونم خط هافبکم رو پر کنم. سانچس و مسی هم اونایی که می ذارن تارگت چیزی حالیشون نیست!:D
یدونه ایلا ایلا ویلا ویا می ذارم اون جلو، کافیه...:D!
دانشگاه رو با آنلاین مقایسه میکنی؟ :d
تو آنلاین فیفا بازهای حرفه ای هم هستن ولی تو دانشگاه بعیده بیشتر از 2 3 تا فیفا باز حرفه ای وجود داشته باشه

تو ترکیب کاستوم درست میکنی؟
من با عبدالله هم داشتم در این مورد میحرفیدم ، نمیدونم چرا اون چیزی که میخوام رو ترکیب کاستوم بهم نمیده ، با ترکیب دیفالت بهتر کار میکنم ، با ترکیب کاستوم انگار تیم سر در گمه

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
دانشگاه رو با آنلاین مقایسه میکنی؟ :d
تو آنلاین فیفا بازهای حرفه ای هم هستن ولی تو دانشگاه بعیده بیشتر از 2 3 تا فیفا باز حرفه ای وجود داشته باشه

تو ترکیب کاستوم درست میکنی؟
من با عبدالله هم داشتم در این مورد میحرفیدم ، نمیدونم چرا اون چیزی که میخوام رو ترکیب کاستوم بهم نمیده ، با ترکیب دیفالت بهتر کار میکنم ، با ترکیب کاستوم انگار تیم سر در گمه
چنتاشون زندگیشون وقف فیفا بوده، لوث نکن آقا این افتخار رو :| :| :D!
نه دیفالت 1-4-5 خطی بازی میکنم.سرعت پاسکاری رو هم می چسبونم ته، (Passing)...
دیفالت منظورت همونیه که خودش هست برای هر تیم؟ مثلا واسه بارسا چهر سه سه و رئال چار دو سه یک ـه. منظورت اینه از دیفالت؟

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
من بارسا رو زیاد برنداشتم , هرموقع هم برداشتم این دفاع های کندش آدمو ناامید میکنن , اون از پویول اون هم از پیکه که یهوئی میبینه تا محوطه جریمه هم میاد سرخورد ! الکس سانگ رو هم گذاشتم افاقه نکرده , خیلی دوست دارم با فرزاد بازی کنم ببینم اون با بارسلون چطور دفاع میکنه , حالا فرقی نمیکنه ترکیب کاستوم بزاره یا دیفالت , با فرشاد یه هفت هشت دست زدم ( دورتموند-میلان) که خیلی بازیهای قشنگی شد , از 12 تا الان با خیلیا بازی کردم , به جرات میتونم بگم بهترین ترکیب کاستوم (ترکیبای دفاعی و تخیلی رو اصلن ترکیب حساب نمیکنم ) برا همین فرشاده , یه 4.3.3 ساخته عجیب ! دست از پا خطا کنی هم سوراخ سوراخت میکنه
butwhy.png
عین این غول های معمولی 5 - 6 تا نمیزنه که دوازده سیزده تا میزنه
waa.png

جلوش یه چهارپنج تا ترکیب مختلف رو تست کردم و ترکیبی که جلوش خوب جواب داده همون ترکیب دیفالت اتلتیکو مادرید بوده 4.3.3 )

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
چنتاشون زندگیشون وقف فیفا بوده، لوث نکن آقا این افتخار رو :| :| :D!
نه دیفالت 1-4-5 خطی بازی میکنم.سرعت پاسکاری رو هم می چسبونم ته، (Passing)...
دیفالت منظورت همونیه که خودش هست برای هر تیم؟ مثلا واسه بارسا چهر سه سه و رئال چار دو سه یک ـه. منظورت اینه از دیفالت؟
منظورم از ترکیب دیفالت ترکیب هایی که خود فیفا ساخته است

من بارسا رو زیاد برنداشتم , هرموقع هم برداشتم این دفاع های کندش آدمو ناامید میکنن , اون از پویول اون هم از پیکه که یهوئی میبینه تا محوطه جریمه هم میاد سرخورد ! الکس سانگ رو هم گذاشتم افاقه نکرده , خیلی دوست دارم با فرزاد بازی کنم ببینم اون با بارسلون چطور دفاع میکنه , حالا فرقی نمیکنه ترکیب کاستوم بزاره یا دیفالت , با فرشاد یه هفت هشت دست زدم ( دورتموند-میلان) که خیلی بازیهای قشنگی شد , از 12 تا الان با خیلیا بازی کردم , به جرات میتونم بگم بهترین ترکیب کاستوم (ترکیبای دفاعی و تخیلی رو اصلن ترکیب حساب نمیکنم ) برا همین فرشاده , یه 4.3.3 ساخته عجیب ! دست از پا خطا کنی هم سوراخ سوراخت میکنه
butwhy.png
عین این غول های معمولی 5 - 6 تا نمیزنه که دوازده سیزده تا میزنه
waa.png

جلوش یه چهارپنج تا ترکیب مختلف رو تست کردم و ترکیبی که جلوش خوب جواب داده همون ترکیب دیفالت اتلتیکو مادرید بوده 4.3.3 )
اونوقت منی که چپ و راست بهت میبازم ، چند تا از فرشاد میخورم؟ :d

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
مرسی داداش اونوقت بنظرت بهترین راه برای پول در اوردن چی هستش؟

خرید بازیکن های معروف به قیمت مناسب و فروش اونها و همچنین شرکت مستمر تو لیگ و نه کاپ ! چون کاپ برای بار اول خوبه دفعه های بعدی چون امکان حذف هست فقط میشه وقت تلف کردن و از بین بردن Fitness , Contract و بقیه چیزا، مورد آخر هم حتی المقدور سعی کن Golden Pack بخری که با فروش محتویاتش میتونی کاسبی کنی و چیزهایی که توش در میاد هم شاید به دردت بخوره!!

matin2050

کاربر سایت
Oct 25, 2009
3
سلام به همه
من پلی تری دارم فیفا 13 رو خریدم اما نمیدونم کجا
EA SPORTS ONLINE PASS وارد کنم تا بتونم آنلاین بازی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,828
نام
مرتضی
سلام به همه
من پلی تری دارم فیفا 13 رو خریدم اما نمیدونم کجا
EA SPORTS ONLINE PASS وارد کنم تا بتونم آنلاین بازی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

با همون فونت عادی بنویسی هم میبینیم:d
برو تو psstore(از منو ps3)اونجا وارد کن کد رو

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان در مورد مدافعان بارسا و کند بودنشون به نظر من دیگه خیلی دارین بزرگش میکنین
شاید پیکه و سونگ در مقایسه با مدافعان رئال یا من سیتی کمی کند باشن اما از خیلی از دفاعای دیگه بهترن
بعد یه مشکلی که اکثر فیفاباز ها دارن اینه کار پوشش خوب انجام نمیدن
مثلا وقتی میبینین توپو توی عمق بره رونالدو میندازن شما به جای اینکه سمت رونالدو برین باید سمت دروازه برین تا اونو پوشش بدین چون از نظر سرعتی بهش نمیرسین
نکته دیگه هم اینکه تا وقتی پاسی به رونالدو نرسه دیگه سرعت پیکه مشکل نمیشه
شما باید بلافاصله بعد اینکه توپو از دست دادین بازیکنایی که کار ضد حمله رو طراحی میکنن ( مثل اوزیل ) پرس کنین و نزارین توپو پشت مدافعا بره بازیکنای سرعتی بندازن تا وقتی هافبک هاتون بتونن کار پرس هافبک های حریف بخوبی انجام بدن دیگه کند بودن مدافعا اهمیت پیدا نمیکنه
در مورد والدز هم با کمال موافقم و واقعا عین واقعیت ساختنش همین امروز با یکی بازی کردم و والدز ستاره تیمم بود خیلی وقتا هم هر شوتی بهم میزنن این والدز نه نمیگه توی فوتبال واقعی هم همینه

حالا یه سوال از بچه های بارسایی دارم! چرا اینقدر این پیکه بی بخاره؟؟ :d باور کنین دیشب داشتم بازی میکردم جووینکو بالا سرش هد زد!!
@Mhedicage
مهدی جان در مورد ژاوی و مسی مخصوصا خواهشا مظلوم نمایی نکن :d
مسی بهترین بازیکن فیفا اما مشکل اینه بازی کردن باهاش کار هر کسی نیست
الان کسی که یه روزه دسته PS3 لمس کرده میتونه توپو بندازه با رونالدو فرار کنه اما مسی باید خیلی هوشمندانه تر باهاش بازی کرد تا بفهمیم چقدر بازیکن خوبیه ( تو هم با مسی هر شوتی میزنی گل میشه بره چی ازش راضی نیستی؟ :d )
در مورد ژاوی هم خود من فابرگاس بهش ترجیح میدم اما توی پاس های عمقی بلند هیچ تیمی بازم مثل بارسا نیست یعنی با فابرگاس واینیستا شما در جهتی پاس بلند بفرستین 99% به مقصد میرسه
مهدی تو چون بیشتر بازیت روی زمینه شاید هنوز اینو نفهمیدی

بعد حالا یه سوال دیگه هم دارم چون خیلی وقته دارم بهش فکر میکنم
این جووینکو کجاش توی فوتبال واقعی اینقدر خوبه که توی فیفا اینقدر تخیلی شده؟؟ خود من به عنوان یه ایتالیایی خیلی دوسش دارم بازیکن خوبی هم هست اما نه در این حد ، این بچه یه زمانی قرار بود جانشین الکس کبیر بشه که اخرش قرضش دادن یه تیم دیگه بعد اینکه دوباره پیشرفت کرد برگشته یووه اما همین بازیهای اخرو ذخیره یه مهاجم درجه 2 مثل کوالیارلا شده!
حالا هم بخاطر این خیلی ها میرن یووه و ایتالیا میشن مثل مهراد ، کیانوش ، امیر و ... ( که البته همشون بازیشون عالیه و خود من با اون دو نفر اولی بیشتر از هر فیفاباز دیگه ای دوستانه زدم چون بازیشون خوبه )
@mostafa682
مصطفی باید دو نفری برین توی کلاب
بیشتر از دو نفر لگ میندازه
من یه زمانی تقریبا هر شب با بهراد یا با مهراد بازی میکردیم و معمولا لگ خیلی زیاد نبود اما هر موقع 3 نفر میشدیم لگ زیاد میشد
یه بار دیگه هم با مهدی و مهراد رفتیم اما با اینکه لگ زیاد بود باز خیلی حال داد

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سینا وقتی با مدافع های بارسا کشیدی عقب که مثلا پوشش بدی و رونالدو از 24 متری شوت زد و والدز گل خورد اونموقع متوجه حرف من می شی :D
بعد حالا یه سوال دیگه هم دارم چون خیلی وقته دارم بهش فکر میکنم
این جووینکو کجاش توی فوتبال واقعی اینقدر خوبه که توی فیفا اینقدر تخیلی شده؟؟ خود من به عنوان یه ایتالیایی خیلی دوسش دارم بازیکن خوبی هم هست اما نه در این حد ، این بچه یه زمانی قرار بود جانشین الکس کبیر بشه که اخرش قرضش دادن یه تیم دیگه بعد اینکه دوباره پیشرفت کرد برگشته یووه اما همین بازیهای اخرو ذخیره یه مهاجم درجه 2 مثل کوالیارلا شده!
حالا هم بخاطر این خیلی ها میرن یووه و ایتالیا میشن مثل مهراد ، کیانوش ، امیر و ... ( که البته همشون بازیشون عالیه و خود من با اون دو نفر اولی بیشتر از هر فیفاباز دیگه ای دوستانه زدم چون بازیشون خوبه )
الان رو چه حسابی به من تهمت زدی که من به خاطر جووینکو ایتالیا بر می دارم و طرفدار این تیم نیستم ؟ :D اگه به بازیکن باشه که منچستر سیتی رو هر کسی برداره خوشبخته :D چرا به خاطر یه جووینکو که روی توپ های هوایی صفر و فقط رو زمین خوبه ایتالیا بردارم !؟ مخالفم با حرفت ! ایتالیا یه تیم خوب رو به بالا هست . ولی رئال و سیتی و ... خیلی از ایتالیا قوی تر هستن ! ضمن اینکه جووینکو تو واقعیت هم معروف هست به مورچه اتمی و خیلی هم خوب ساختنش . چون دقیقال موقع استارت و نفوذ همین سرعت رو داره . فینیشینگش هم که چنگی به دل نمی زنه خیلی ! فقط پا به توپش خوبه .

آخرین ویرایش:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سینا وقتی با مدافع های بارسا کشیدی عقب که مثلا پوشش بدی و رونالدو از 24 متری شوت زد و والدز گل خورد اونموقع متوجه حرف من می شی :D

الان رو چه حسابی به من تهمت زدی که من به خاطر جووینکو ایتالیا بر می دارم و طرفدار این تیم نیستم ؟ :D اگه به بازیکن باشه که منسچتر سیتی رو هر کسی برداره خوشبخته :D چرا به خاطر یه جووینکو که روی توپ های هوایی صفر و فقط رو زمین خوبه ایتالیا بردارم !؟ مخالفم با حرفت ! ایتالیا یه تیم خوب رو به بالا هست . ولی رئال و سیتی و ... خیلی از ایتالیا قوی تر هستن !
کیانوش حساب امثال تو و کمال و خیلی های دیگه جداس :d
مهرادم بعد من یونایتد طرفدار یوونتوسه
اما حرف من اینه کسایی که یووه یا ایتالیا میشن به هرحال تاکتیکشون بیشتر روی جووینکو همونطوری که رئالی ها بیشتر روی رونالدو مانور میدن کجا تهمت زدم :d
اما جووینکو توی فوتبال واقعی در اون حد نیست

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کیانوش حساب امثال تو و کمال و خیلی های دیگه جداس :d
مهرادم بعد من یونایتد طرفدار یوونتوسه
اما حرف من اینه کسایی که یووه یا ایتالیا میشن به هرحال تاکتیکشون بیشتر روی جووینکو همونطوری که رئالی ها بیشتر روی رونالدو مانور میدن کجا تهمت زدم :d
اما جووینکو توی فوتبال واقعی در اون حد نیست

سينا منو مهدي الان بخوايم بيام تو پرو كلاب شما چيكا بايد بكنيم:d
بازيكنم خيلي قوي شده ولي فك كنم پرو كلاب يه نفر پاسور ميخواد يه نفر هم مهاجم
با مهدي چند دست زديم بنظرم هردوبازيكن پست داشته باشن بهتره اين گزينه any چيز شيتيه:-&

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر