FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان یه سوال:
برای بازی کردن با Friend ها هم آنلاین پس لازمه یا نه؟ اگه لازم نیست اد کنید ما رو یه چند دست بازی کنیم ببینیم چی به چیه :D کلا آنلاین پس به چه کاری میاد دقیقا؟ :D
آیدیم هم همین Behnam_Yakuza
اره بهنام انلاین پس حتما لازم داری .

توی یه جمله فقط بگم که (حرف دلم رو گفتی).........
فرزاد جان این چیزی که در مورد باخت های نا جوانمردانه ! می گی رو قبول دارم و خودمم زیاد اینجوری باختم که رفته روی اعصابم . ولی واقعیت اینه که در فوتبال واقعی هم از این باخت های زیاد پیش میاد . کاری که چلسی پارسال با بارسلونا و بایرن انجام داد رو همه دیدن . قشنگی های فوتبال هم دقیقا به همین چیزاست . قبول دارم تیمی که می بازه خیلی براش ناراحت کننده هست . ولی در نهایت این مشکل تو فوتبال واقعی هم هیچوقت حل نخواهد شد چه برسه به یک بازی شبیه ساز ! ضمن اینکه به نظر من در نهایت اون تیمی هم که باخته نمی تونه همه چیز رو بذاره روی شانس و اقبال بد ! یه موقع طرف از 10 تا موقعیت با بی دقتی یه گلم نمی سازه . ولی یه نفر از یه موقعیتش خیلی راحت گل می سازه . که به نظر من ارزش اون دقت در زدن گل از 1000 تا ایجاد موقعیت بیشتر هست !

آخرین ویرایش:

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
یک سوال فنی؟
این مربی بدنساز یا دروازبان و ... که میخری دقیقا کجا استفاده میشن چون من میخرمش فقط میره تو کلاب ولی هیچی به هیچی
کسی میدونه باید چه کرد ؟

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
فرزاد جان این چیزی که در مورد باخت های نا جوانمردانه ! می گی رو قبول دارم و خودمم زیاد اینجوری باختم که رفته روی اعصابم . ولی واقعیت اینه که در فوتبال واقعی هم از این باخت های زیاد پیش میاد . کاری که چلسی پارسال با بارسلونا و بایرن انجام داد رو همه دیدن . قشنگی های فوتبال هم دقیقا به همین چیزاست . قبول دارم تیمی که می بازه خیلی براش ناراحت کننده هست . ولی در نهایت این مشکل تو فوتبال واقعی هم هیچوقت حل نخواهد شد چه برسه به یک بازی شبیه ساز ! ضمن اینکه به نظر من در نهایت اون تیمی هم که باخته نمی تونه همه چیز رو بذاره روی شانس و اقبال بد ! یه موقع طرف از 10 تا موقعیت با بی دقتی یه گلم نمی سازه . ولی یه نفر از یه موقعیتش خیلی راحت گل می سازه . که به نظر من ارزش اون دقت در زدن گل از 1000 تا ایجاد موقعیت بیشتر هست !

خب حالا مسئله ی اصلی اینکه اصلا به رئال هم خوردیم مشکلی نیس باز پارسال هم به وفور میخوردیم ولی الان مسئله اینکه دیگه دلچسب نیس H2H شده فقط رئال و هیچ تیم دیگه ای نیس تنوع داشته باشه واس من و از این دل زده میشم

حالا درسته از شانس آوردن و راحت گل خوردن مینالیم اما باز دهن تقریبا اکثرشون رو سرویس کردم و فقط 2 تا باخت داشتم که یکیش اینترنت قطع شد و یکیش هم 1-0 باختم و 27 تا برد داشتم که فک میکنم بدون اغراق 22 تا از این برد ها مقابل رئال بوده باشه و بقیه اش هم اون اوایل نمیدونم چه جوری بود که به یه منچستری و دو یا سه تا بارسایی و فک کنم یه اسپانیا هم بود که خوردم و بردمشون..

و یه دلیل عصبی شدنم هم اینکه میدونم اکثر کسایی که باهاشون مواجح میشم و رئال ورداشتن رئالی نیستن, اگه بودن باز یه چیزی, و وقتی به خاطر نتیجه تیم انتخاب میکنن و خوش اقبال هم هستن عصبیم میکنه
حالا نمیدونم من با رئال مشکل دارم و یا چیز دیگه هستش نمیدونم اما مثلا با یکی بازی میکنم معلومه بازیش ضعیفه اما به زور 3-2 میبرم و حتی مساو میشه بعد میرم آمارش رو میبینم 10 تا برده 14 تا باخته یه حس بدی بهم دست میده چون اکثرا باید بالای 5 تا میخوردن:d:d
به هر حال.....;)

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
منظورت منم؟
محض اطلاع من عشقم اولتيميت تيمه
راستي من الان بيش از 400 بازي در اولتميت تيم زدم تاحالا نديدم كسي مسي يا رونالدو رو داشته باشه پس بهانه نياريد كشكي
كسي كه داره واسه پلات اولتيميت تيم ميزنه با كسي كه داره واسه لذت بردن اولتيمت تيم ميزنه فرق ميكنه
اولا اصلا با تو تو نبودم مصطفی جان عزیز!مخاطبم :
montazery بود!!!!!!!!!!!!!!!!نمی فهمم چرا همچین فکری کردی!
دوما اره من واسه پلات التیمیت میزنم اینم انکار نمیکنم!!!!!!!!!!!!!جرمه؟!!!!!!!من فیفای معمولی رو بیشتر دوس دارم
سوما من با یکی بازی کردم که مسی داشت اتفاقا یادمه 4 تا گلم زدم و بردمش!!!!!!!!!!!!!!!
چهارما همه ی رونالدوها و مسی ها که تو aunction به فروش میرن صاحب دارن!!!!!!!!!!!!!
پنجما :
پس بهانه نياريد كشكي

من کجا بهونه اوردم؟!!!!!!!!!!!!!!بگو خودم بدونم!

RAMB0o0

کاربر سایت
Mar 9, 2010
227
نام
سیدحسن
سلام آقا تو التمات تیم توی لیستهای خرید یه گزینه داره به نام head coaches اینا کارشو دقیقا چیه کسی میتونه مختصر توضیح بده مثلا passing +10% بعد خریدش باید چیکارش کنیم مرسی دوستان

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
آقا چرا شوت فنی که میزنیم یا همش میره اوت یا دروازه بان میگیره ، تو فیفا 12 این خیلی رو مخ بود یارو از وسط زمین فنی میزد صاف میرفت تو گل الان تو محوطه جریمه فنی میزنی اوت میشه!!
شاید با 99% کسایی که بازی کردم هیچ کدومشون شوت فنی نزدن ولی تو فیفا 12 آماتورها هم راحت فنی میزدن!نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی!!

---------- نوشته در 06:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:21 PM ارسال شده بود ----------

سلام آقا تو التمات تیم توی لیستهای خرید یه گزینه داره به نام head coaches اینا کارشو دقیقا چیه کسی میتونه مختصر توضیح بده مثلا passing +10% بعد خریدش باید چیکارش کنیم مرسی دوستان

این ها رو که میخری تو عملکرد کلی تیمت و Chemistry تاثیر مستقیم داره،شما این ها رو میخری تو کلاب خودت نگهشون میداری بعد اینها باعث میشن تیمت منسجم تر بشه یا مثلا فیزیوتراپ که میگیری باعث میشه بازیکنات دیرتر خسته بشن و زودتر خستگیشون رفع بشه و کمتر نیاز به Fitness پیدا کنی،در مورد دکتر هم که باعث میشه مصدومیت بازیکنات زودتر بهبود پیدا کنه!
یه پا کارشناس Ultimate Team شدم واسه خودم!:d

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
این قسمت H2H هم واس ما شده مشکل

هر بار که میرم بازی فقط به ریال میخورم دیگه واقعا تهوع آور شده به خدا
حدود ۱۰ بازیه پشت سر هم هستش که فقط به ریال میخورم حتی اگه مثلا زیر دقیقه ی ۵ هم بیام بیرون دوباره بازی کنم فقط به ریال میخورم

به خدا دیگه اصلا این H2H نیس که شده الکلاسیکو (حداقل واسه من)

داداشم با میلان به همه ی تیم های متنوع میخوره چلسی منچستر دورتموند و... اما من به تیمی که خوشم نمیاد میخورم و شده تنها گزینم!

توی فیفا ۱۲ از هرچی ریال و کسی که ریال ور میداشت دوری میکردیم توی H2H حالا دیگه شده بلای جون

من هم که اعصاب اینو ندارم که همش موقعیت هایی که واسشون کلی آدم زحمت میکشه رو ببینم که کاسیاس میگیره بعد از اون طرف حریف با ۳ تا پاس راحت گل میزنه واقعا روی اعصابه
خدایی توپ هایی گل میخوره این والدز از ریال توی این H2H، که من اصلا نمیشوتم به سمت دروازه ی ریال

این مسئله واقعا داره میره روی اعصابم راهی هم واسش ندارم!!!!! فک کن بدونی هر دفعه که میری H2H فقط به یه تیم بخوری و یه سناریوی تکراری اجرا بشه(موقعیتات گل نشه و حریف با چندتا پاس گل بزنه) ادم اصلا زده میشه:-/

فرزاد ، و Armor2012
اقا یه سوال ازتون دارم
واقعا برام سواله چون خودم دنبال انگیزم تا بخش سیزن برم
واقعا انگیزتون از این رفتن بخش سیزن با اینکه رنک جهانی ندارین و از یه طرفم همش به رئالیها میخورین اینطوری میاین اینجا دردودل میکنین چیه؟ ( از رئالی بگذریم کلا بازی خارجیها رو اعصابه بعد هر گل اینقدر خوش حالی میکنن دهنمون سرویس میشه حالا از سبک بازیشون بگذریم )
ببینین باور کنین فیفا اینقدر بخش جذاب داره که این سیزن جلوش هیچی نیست
سیزن فقط بره کسایی خوبه که دنبال رنکن ( که اونم چیز چرتیه چون هر کی بیشتر بازی کنه رنکش بالا میره و اصلا به میانگین برد و باخت نگاه نمیکنن )
به نظر من تا وقتی بخش منیجر و التیمیت ( که داخلش برین اینقدر جذابه بیرون نمیتونین بیاین ) و بخش پرو کلاب که اخر حاله و همین بازی دوستانه هستن اصلا نباید سمت سیزن برین
به نظر من اگه میخواین لذت واقعی فیفارو درک کنین برین پرو کلاب و التیمیت
توی بازی دوستانه هم اشتباه نکنین با هرکسی بازی نکنین تا زده بشین چون این اواخر با یکی دو نفر بازی کردم که بعد بازی داشت حالم از سبک بازی مسخرشون بد میشد به جای این دست ادما برین با دو سه نفر که بازیشون خوبه و باهاشون حال میکنین بازی کنین کسایی که دنبال بردو باخت نیستن تا هر تاکتیک مسخره ای جلوتون بزارن ، بعد باختم نه میان بگن شانسی بردی نه میان بگن یکی دیگه پای دستگاه بود خودم باهات بازی نکردم!!
به نظر من تنها راه حل بره اینکه از شر باگ بازها خلاص بشین اینه اصلا بخش سیزن نرین ...

بعد برادرانه یه چیز دیگه میخوام بگم البته حرفم با فرزاد و اون دوست دیگمون نیست کلیه! بره اون کسایی که هنوز توی فیفا 13 تیم رویاییشون پیدا نکردن
سال قبل به همه گیر میدادیم چرا رئال میشین حرفمونم درست بود چون رئال با اختلاف نسبت به بقیه تیما سرتر بود ...
اما توی 2013 به جرات میتونم بگم توی فاز هجومی رئال نصف قدرت بارسارو نداره
یعنی من که این اواخر بارسا میشم چیزایی از بازیکنایی مثل مسی و سانچز و ویا دیدم که توی نفرات هجومی رئال فقط رونالدو قادر به انجام دادنشونه! یعنی بارسا کنار پیکه یه دفاع وسط مثل تیاگو سیلوا داشت دیگه بی نقص میشد
از بارسا بگذریم با پدیده ای به نام من سیتی اشنا میشیم
این من سیتی هم از خیلی از جهات از رئال بهتره
یعنی اکثر کسایی که من سیتی میشن با هوشمندی کارشون اینه 6 نفر دفاع نگه دارن و فقط با 4 نفر جلویی که اگرو ، توز ، بالوتلی و نصری هستن حمله میکنن و این تیم هم خوراک زوری جلو رفتنه و همیشه توی شلوغی ها توپ میوفته جلو پای اونا تا راحت گل بزنن!
اینو میخوام بگم اگه خیلی ها با ذهنیت فیفا12 به رئال و بارسا و من سیتی نگاه میکنن ، کارشون اشتباهه ، چون بارسا و من سیتی امسالو من به رئال ترجیح میدم اینجا نمیتونم کامل توضیح بدم بره هر کدوم از حرفامم دلیل دارم اما چیزی که برام عجیبه اینه واقعا چرا هیچکس بارسا نمیشه...

آخرین ویرایش:

RAMB0o0

کاربر سایت
Mar 9, 2010
227
نام
سیدحسن
آقا چرا شوت فنی که میزنیم یا همش میره اوت یا دروازه بان میگیره ، تو فیفا 12 این خیلی رو مخ بود یارو از وسط زمین فنی میزد صاف میرفت تو گل الان تو محوطه جریمه فنی میزنی اوت میشه!!
شاید با 99% کسایی که بازی کردم هیچ کدومشون شوت فنی نزدن ولی تو فیفا 12 آماتورها هم راحت فنی میزدن!نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی!!

---------- نوشته در 06:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:21 PM ارسال شده بود ----------

این ها رو که میخری تو عملکرد کلی تیمت و Chemistry تاثیر مستقیم داره،شما این ها رو میخری تو کلاب خودت نگهشون میداری بعد اینها باعث میشن تیمت منسجم تر بشه یا مثلا فیزیوتراپ که میگیری باعث میشه بازیکنات دیرتر خسته بشن و زودتر خستگیشون رفع بشه و کمتر نیاز به Fitness پیدا کنی،در مورد دکتر هم که باعث میشه مصدومیت بازیکنات زودتر بهبود پیدا کنه!
یه پا کارشناس Ultimate Team شدم واسه خودم!:d

مرسی داداش اونوقت بنظرت بهترین راه برای پول در اوردن چی هستش؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سینا دفاع وسط های بارسلونا به علت کمبود سرعت ویرانت می کنن :D روی همین حساب خیلی این تیمو بر نمی دارن ! ضمن اینکه از سوتی های والدز هم نمی شه گذشت ! یه گل هایی می خوره که هیچکسی نمی خوره .

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
درود به اقا سینا و راهنمایی و نظر کاملشون...
بی شک هدف من در سیزن ها رنک و از این جور موارد نیست و نبوده و نخواهد بود، چون همیشه سعی کردم برد و باخت اصلا برام مهم نباشه اینم می گم باخت های الکی چون دیگه واقعا الکی الکی گل هایی می خورم کرکر خنده یعنی ایرانی و خارجی . همین الانم در سیزن بیشتر باخت ها یا خارج شدم چون از طرف خوشم نیومده یا لگ داشته یا غیره ولی خب بازی هایی هم بوده باختم ولی اهمیت نداره . اگرم کسی واقعا جالب بازی کنه بهش احترام می زارم و ADD می کنم همین چند روز پیش با کسی بازی کردم بازیمون فوق العاده پر تنش بود بعدشم ADD کردم و جالبه اونم چنین نظری داشت . چون به نظرم بازی زیبا چیزی دیگرس تا کسب نتیجه رنک و غیره .این دقیقا همین نکته ای که می یاد روی اعصاب .شخصا بازی های پر طراوت دوست دارم ولی اکثر مواقع با سبک های اروم بسیار محتاطانه و کم جون مواجه می شم حتی بعضی از دوستان ایرانی .
قضیه مادرید شده همین به شدت بازی های مادریدی ها شبیه هم شده سبک های متفاوت کم دیده می شه جز یک نفر از دوستان ایرانی که با مادرید بلده بازی کنه و بازیشم می پسندم چون طراوات داره بقیه نقطه هدفشون می شه بردن. با مادرید هم منو راحت می شه برد چون دفاعی سنگین ندارم ولی بعد از برد تکرار مکررات می شه یک بازی دو بازی سه بازی خستت می کنه امروز بالاخره با من سیتی و من یونایتد موفق شدم بازی کنم!
این درد مزخرف از سیستم های پرشمار دفاعی شروع می شه .شخصا کشیدم از لاک دفاعی بیرون و سعی می کنم تا بتونم با ریسک بازی کنم اینجوری ارضا می شم! این حقیقت خسته کننده ای که یکنواخت با ریتم بازی کنی دفاع های تو در تو بچینی و غیره ولی فیفا اکثرش شده همین ! من بادوستان ایرانی کم بازی کردم ولی جز چند نفر ، بقیشون که بازیهاشون دیدم بازی های فوق العاده ای دارن ده برابر از من بهتر ولی ریمیتیک بازی می کنند. اره خودم یک مدتی دربند برد باخت بودم ولی کشیدم بیرون مهم نیست چند تا می خورم مهم اینه از بازی خودم خوشم بیاد باختم باختم ولی بازی کرده باشم موقعیت بسازم گل بزنم موقعیت خراب کنم هر تک به تکی هم نباید تا حلق دروازه بیای بزنی تو گل می شه از دور شوت زد حتما نباید گل بشه مهم اینه موقعیت قشنگ خلق بشه .
این قضیه سیزن بر می گرده به این مسعله ها که من با Ultimate team & Pro Club اشنایی ندارم نمی دونم سیستم بازیهاش با هوش مصنوعی هست یا نه ولی دلیل اصلی من در سیزن بازی کردن قرار گرفتن در مقابل یک شخص هست نه چیز دیگه!
هر چند این شخص ها روی اعصاب هستند ولی بازم شخص هستند سوتی می دن ، گل می زنند، گل می خورند ، ناراحت می شن ،خارج می شن، کرم می ریزن، فش می دن(!) ثابت و بی تحرک نیستن هر چقدر فیفا هوش مصنوعیش منعطف باشه بازم برام بی روح.
این دقیقا جایی هست که بازی های چند نفره ای مثل FPS هایی که باهاشون آشنا هستی موفق می شن وگرنه سیستم بخش های چند نفره می تونه بر اساس هوش های مصنوعی طراحی بشه ( مثل حالت های بازی کیلزون ) ولی پایه موفقیت این مورد بازی ها بعد از کیفیت مطلوب بازی ها کشش افراد و شخص برای بازی کردن باهم و در کنار هم هست...
شاید بگین اینا همش حرف ولی خب امیدوارم بتونم بهشون عمل هم کنم همیشه...

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
سینا دفاع وسط های بارسلونا به علت کمبود سرعت ویرانت می کنن :D روی همین حساب خیلی این تیمو بر نمی دارن ! ضمن اینکه از سوتی های والدز هم نمی شه گذشت ! یه گل هایی می خوره که هیچکسی نمی خوره .
والدز دقیقا مثل واقعیتش ساخته شده ، هر شوتی تو چهارچوب باشه گله :d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
والدز دقیقا مثل واقعیتش ساخته شده ، هر شوتی تو چهارچوب باشه گله :d

:)) گل گفتی
دیگه کفرم درومده!!!!!!!!!!!!!
هر جای دروازه توپ میره والدز فقط نگاش میکنه:D
مسی باید قوی تر بود!پاس های ژاوی و خدیرا اصلا فرقی باهم نداره!!!!!!!!!!با اینیستا نمیشه پا به توپ موند و دو سه نفر رو دریبل کرد!!!!!!!!!!ولی از این جهات باز خیلی بهتر از 12 هست!!!!!!!!!!!
التیمیت هم دوری از پلات(الان مصطفی به من می خنده یا مسخرم میکنه:D) جذابه!!!!!!!!!!!!!مخصوصا موقع مزایده و خریدن یه بازیکن تاپ:D

راستی شدیدا نیازمند یه شخص هستم که من رو تو کلابش راه بده فقط یه دست یه کلاب رو ببریم:D
هر کی میتونه ادم کنه:)

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
شایعست!:D
کیوان واقعیته ها
من فکر کنم با جووینکو بود ، فقط سعی میکردم تو چهارچوب بزنم ، صد در صد گل بود ، عین واقعیت عکس العمل نشون میداد :d

البته یک سری سیستم های عجق وجق جدیدا میچینن که میتونن بارسا رو بردارن ، چون بارسا خط حملش قویه معمولا مسی و سانچز رو میزارن خط حمله ، بقیه دفاع :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر