FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

ممد آساسین

کاربر سایت
May 9, 2011
93
نام
محمد
قسمت تورنومنت ، اونجا همه لیگ ها و .. وجود داره . در مورد اون کلمه هم شما فرض کن معنی اوکی می ده !

عزیز من به همین قسمت میرم ولی وقتی advence رو میزنم فقط روزهاوماها زود رد میشن.وقتی هم stop advence رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته.:-o:-o:-o

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
عزیز من به همین قسمت میرم ولی وقتی advence رو میزنم فقط روزهاوماها زود رد میشن.وقتی هم stop advence رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته.:-o:-o:-o
دوست عزیز زیباترین بخش FIFA برای کسایی که میخوان این بازی بصورت افلاین بازی کنن بخش Manager
توی این بخش میتونین مربیگری کنین مثلا تیم میلان انتخاب کنین و یه بودجه در اختیارتون قرار میگیره و میتونین بازیکن خرید و فروش کنین و داخل بازی هم برین بازی کنین
اون بخش Advance بزنی تاریخ جلو میره و دیگه stop نباید بزنین تا زمانی که به یک بازی برسین مثلا شما لیگو از تاریخ 1 اکتبر شروع میکنین و به طور مثال 15 اکتبر توی سوپر کاپ با یووه بازی داری و وقتی advance بزنی روزها جلو میره و زمانی که به 15 اکتبر برسه خودش متوقف میشه و گزینه انجام بازی اضافه میشه و شما از اونجا میتونین برین بازیوتون انجام بدین

ممد آساسین

کاربر سایت
May 9, 2011
93
نام
محمد
دوست عزیز زیباترین بخش FIFA برای کسایی که میخوان این بازی بصورت افلاین بازی کنن بخش Manager
توی این بخش میتونین مربیگری کنین مثلا تیم میلان انتخاب کنین و یه بودجه در اختیارتون قرار میگیره و میتونین بازیکن خرید و فروش کنین و داخل بازی هم برین بازی کنین
اون بخش Advance بزنی تاریخ جلو میره و دیگه stop نباید بزنین تا زمانی که به یک بازی برسین مثلا شما لیگو از تاریخ 1 اکتبر شروع میکنین و به طور مثال 15 اکتبر توی سوپر کاپ با یووه بازی داری و وقتی advance بزنی روزها جلو میره و زمانی که به 15 اکتبر برسه خودش متوقف میشه و گزینه انجام بازی اضافه میشه و شما از اونجا میتونین برین بازیوتون انجام بدین

ممنون دوست عزیز از راهنماییت.

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
البته کلاب خودم الان دیویژن 4 شده هرکی پایه بود بیاد من any برمیدارم چون از اول فقط کلاب بازی میکردم تو h2h دفاعم قویه نه حمله ولی بازیم خوبه تو 12 کلابم شد 218 با 6900 p :))

alexxxx

کاربر سایت
Feb 1, 2012
78
نام
کیوان
سلام.دوستانی که شریکی بازیو دانلود کردن لطف کنن جواب این سوال منو بدن:
میشه بصورت همزمان با 1 اکانتی که بازیو خریدیم دو نفری بازیو دانلود کنیم؟؟یا نه باید یکی صبر کنه تا دانلود اونیکی تموم بشه بعد دانلود کنه؟؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام.دوستانی که شریکی بازیو دانلود کردن لطف کنن جواب این سوال منو بدن:
میشه بصورت همزمان با 1 اکانتی که بازیو خریدیم دو نفری بازیو دانلود کنیم؟؟یا نه باید یکی صبر کنه تا دانلود اونیکی تموم بشه بعد دانلود کنه؟؟

مشکلی نیست همزمان میتونید دانلود کنید

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
بچه ها اینجا کسی این بازی رو دیجیتالی نگرفته که بخواد Share کنه به کسی ؟ ( نه اینکه کل آیدی رو بخواد بفروشه) :d
وضع دلار خیلی داغونه :d
اگه کسی رو آیدیش داره یه قیمت پیشنهادی به ما بده به ما هم شیر شه

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام
دوستان من قبلا pes باز بودم ولی این ورژن فیفا شاهکاره منو جذب کرد
راستش به یه مشکل بر خوردم
تو Manager رو word class بازی میکنم خیلی سخته ولی رو pro خیلی اسون میشه برام
نمیشه تنضیماتشو طوری دست کاری کرد حد وسط این 2 بشه؟
خسته شدم همش رو word class بازی میکنم مفت مفت گل میخورم اصلا یه پاس هایی میده و گل هایی میزنه رویایی
yahoo_21.gif
و فقط با شوت از پشت 18 میتونم گل بزنم
yahoo_22.gif

اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشه
yahoo_8.gif

آخرین ویرایش:

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
سلام
کسی از دوستان میدونه که باید چطور تو FIFA 13 دفاع کرد؟ اگه با بازیکن حریف رو به رو شد چطور باید توپو ازش گرفت؟
با تشکر

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
سلام
کسی از دوستان میدونه که باید چطور تو FIFA 13 دفاع کرد؟ اگه با بازیکن حریف رو به رو شد چطور باید توپو ازش گرفت؟
با تشکر
همه روتو قسمتtutorialآموزش میده خودش
بانگهداشتن ضربدربازیکن حریفو دنبال میکنه و بازدن مربع میتونی ازش توپو بگیری البته همه ی اینا بسته گی به خودت داره

نمیشه تنضیماتشو طوری دست کاری کرد حد وسط این 2 بشه؟
نه نمیشه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر