FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان اول اینکه در مورد منچستر یونایتد بگید وضعیتش چطوره ( تا فردا نمیتونم صبر کنم)
مهمترین نکته در مورد وین رونی هست . متاسفانه رونی نسبت به نسخه قبل ضعیف تر شده که دلیلیشم همه می دونن ! چون فان پرسی اومده توی تیم نباید یونایتد خیلی قوی بشه از نظر دوستان فیفا ساز !! وین رونی ضعیف شده و اون رونی سابق نیست . یه دلیل دیگشم شاید اینه که دیگه روی باکس شات بازی نیست ! تا اون زمان هم که کریس تو یونایتد بود و بهترین بازیکن جهان هم شد توی یونایتد باز در حد کریسی که در رئال ساختن هیچموقع کریس رو نساختن . کلا نمی دونم چه مشکلی دارن با یونایتد ! بقیه بازیکن ها هم خوبن در کل من مشکلی با یونایتد ندارم ولی قضیه رونی رو اعصابه !

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان خواهشا یکی بیاد کاربرد همه ی دکمه ها بگه , که من بتونم تغییر بدم به حالتی که 10 ساله داریم بازی میکنیم

tnx a lot

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
امروز چند صحنه دروازبان با خودش درگیری داشت ، اصلا الکی شیرجه میرفت و همش روی زمین بود ، دو ساعت دفاع من داره توپ رو دفع میکنه و هی توپ بر میگرده ولی دروازبانم هنوز تو حال و هوای خودشه ، انگار نه انگار تو این بازی بود :|

Hamed_Myth

کاربر سایت
Jun 6, 2012
107
نام
Hamed
این وسط سر ما بی کلاه موند , آقا یکی نیست بیاد شریکی بگیریم , همه تا من پ خ میدم میگن دیر پیام دادی شریک گیراوردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
امروز چند صحنه دروازبان با خودش درگیری داشت ، اصلا الکی شیرجه میرفت و همش روی زمین بود ، دو ساعت دفاع من داره توپ رو دفع میکنه و هی توپ بر میگرده ولی دروازبانم هنوز تو حال و هوای خودشه ، انگار نه انگار تو این بازی بود :|

این قضیه برای من هم اتفاق افتاد فکر کنم این اولین باگ فیفاست که امسال کشف شد!!

---------- نوشته در 09:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:37 AM ارسال شده بود ----------

دوستان اول اینکه در مورد منچستر یونایتد بگید وضعیتش چطوره ( تا فردا نمیتونم صبر کنم)
بعداشم ایا اون چیزی که گفته میشد در بعضی ورزشگاهها میشه تغییر زمان رو توی هنگام بازی دید ایا صحت داره ( مثل اولترافورد )

عرضم به حضورت که رونی مو کاشته!! و دیگه اون رونی قدیم نیست بجاش فن پرسی داره خط حمله رو میچرخونه!

---------- نوشته در 09:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:38 AM ارسال شده بود ----------

دوستان خواهشا یکی بیاد کاربرد همه ی دکمه ها بگه , که من بتونم تغییر بدم به حالتی که 10 ساله داریم بازی میکنیم

tnx a lot

نمیدونم درست جوابتو دادم یا نه!

حمله :
مربع : سانتر
دایره : شوت
مثلث : پاس عمقی
ضربدر : پاس معمولی
L1 : سوییچ بازیکن
L2 : فعال کننده دریبل
R1 : سرعت یا اسپرینت
R2 : شوت یا پاس یا ضربه فنی

دفاع :
مربع : هد یا تکل ایستاده
دایره : تکل زمینی
مثلث : خروج دروازه بان
ضربدر : شارژ
L1 : سوییچ بازیکن
L2 : جاکی
R1 : سرعت یا اسپرینت
R2 : فراخوانی دفاع دوم

---------- نوشته در 09:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:43 AM ارسال شده بود ----------

این وسط سر ما بی کلاه موند , آقا یکی نیست بیاد شریکی بگیریم , همه تا من پ خ میدم میگن دیر پیام دادی شریک گیراوردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز فکر کنم یه کم دیر اقدام کردی.

sam1990

کاربر سایت
Jan 11, 2012
89
نام
Ali
دوستان زمانی که بازی میخوام اجرا کنم مثلا بخش کریر مود یا تورتمنت مود کنسول هنگ میکنه مشکلش از چی هست بازی یا کنسول؟
دستگاهم فریمور 3.55 هست

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
حالا یه باگ دیگه
دیروز داشتم چلسی-من سیتی بازی میکردم گزارشگره کل نیمه اول رو ساکت بود!
یعنی با این همه موقعیت حساس و 2 تا گل که زدم لام تا کام حرف نزد!تازه از نیمه دوم از دقیقه 55 به بعد درست شد!
یعنی اعصابم رو خرد کرده بود!:|

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
دوستان کسی نیست کمک کنه؟؟
دوست عزیز شما بدون redeem کردن یا وارد کردن آنلاین پس نمیتونی آنلاین بازی کنی!
پس باید اون رو تو اکانتتون وارد کنید.
والا این قضیه زیاد مشکل نیست و بیشتر از این صحبت نداره.

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
امروز داشتم آنلاین بازی میکردم ، 2-0 از طرف جلو بودم ، اواسط نیمه دوم بود که اینترنت طرف نکشید و از بازی افتادیم بیرون ، انتظار داشتم یک برد برام ثبت کنه ،ولی بازی رو انجام نشده حساب کرد :| یعنی نه باختی برام زد نه بردی :|

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
یکی میتونه به من بگه قضیه شریکی گرفتن چه جوریاس ؟ یعنی چه جوری شریکی میگیرین ؟ ، یعنی یه هفته دست اون یه هفته دست این هااا ؟
یکی پیام خصوصی بده بی زحمت و برام توضیح بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر