FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
من دیشب چند دستی بازی کردم.
خوشبختانه با demo خیلی متفاوته ! demo بازی به نظرم نا امید کننده بود.
تنها نکته بدی که من دیدم چمن بعضی از استادیوم ها و این که توپ موقع بعضی از stop ها خیلی از پای بازیکنا فاصله میگیره (درسته طبیعی شده ولی زیاد طبیعی هم خوب نیست:d)
در مورد چمن کاملا باهات موافقم

این بازی نسخه ی کپیش بدون دانگل اجرا میشه؟!
اینجا جاش نیست ولی بله میشه

اقا این چلسی رو چرا اینقدر ضعیف کردن نامردا؟!:|
ولی دستشون دردنکنه به ازارد دادن 87!البته 100% حقشه.:d
نبود نیو کمپ هم خیلی روی اعصابه خصوصا توی کریر مود.
خلاصه بازی نسبت به 12 و حتی دموی خودش خیلی بهتر شده...
من که خیلی راضیم

دوستان اول اینکه در مورد منچستر یونایتد بگید وضعیتش چطوره ( تا فردا نمیتونم صبر کنم)
بعداشم ایا اون چیزی که گفته میشد در بعضی ورزشگاهها میشه تغییر زمان رو توی هنگام بازی دید ایا صحت داره ( مثل اولترافورد )

دوستان اول اینکه در مورد منچستر یونایتد بگید وضعیتش چطوره ( تا فردا نمیتونم صبر کنم)
بعداشم ایا اون چیزی که گفته میشد در بعضی ورزشگاهها میشه تغییر زمان رو توی هنگام بازی دید ایا صحت داره ( مثل اولترافورد )

درباره تغییر زمان من تا الان چیزی ندیدم البته خیلی دقت نکردم منچستر خوبه ولی اینتر تیمه خیلی خوبی شده و خیلی کارامده حداقل برای من

نمیدونم چرا هیچ کدوم از بخش های فیفا به اندازه آنلاین بهم حال نمیده ، حتی اسکیل گیم که انقدر باحاله ، امروز چند دست آنلاین زدم واقعا روحم تازه شد :d

کسی میدونه دقیقا چه روز و چه ساعتی مچ دی آپدیت میشه؟

تو فیفا 13 حتی رو استایل دویدن بازیکن ها هم کار شده دویدن و استارت زدن سوپراستار ها درست مثل واقعیته،توی بارسا به دویدن پدرو و آلبا نگاه کنید بعد بیاید به دویدن پدرو و آلبا توی فیفا 13 نگاه کنید!!

1

نامردیه ! چرا انقد گرونه ؟؟؟ 210 تومن ؟؟؟ :[

شرمنده من زیاد نتونستم تاپیک رو کامل بخونم . خواستم بپرسم فرق این Unlimited Edition با نسخه نرمال در چیه ؟

نامردیه ! چرا انقد گرونه ؟؟؟ 210 تومن ؟؟؟ :[

شرمنده من زیاد نتونستم تاپیک رو کامل بخونم . خواستم بپرسم فرق این Unlimited Edition با نسخه نرمال در چیه ؟

فکر کنم تنها فرقشون تو قسمت Ultimate Team باشه که نسخه نرمال نداره و برای فعال کردنش باید پول بپردازی!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or