FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
توی کدوم استور زود تر بازی ریلیز میشه واسه دانلود ؟ uk یا us ؟
یک سئوالی! بازی حالا به هر دلیلی از روی هارد ps3 بعداً پاک بشه اون وقت چی میشه ؟

الان هم توی استور US و UK میتونید بازی رو پیش خرید کنید ! روز عرضه میتونید دانلود کنید !
اگه پاک شه مراجعه میکنید به اکانت و دوباره دانلود میکنید:d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
خوب اگر 2 بار بازی دانلود شده باشه چی!!؟
تعداد دفعات دانلود مهم نیست ! شما هزار بار بازی رو روی کنسولت پاک کن دوباره دانلود کن
مهم اینه بازی روی چندتا PS3 اجرا شده که نباید بیشتر از 2 تا باشه

شما اینو مطمئنی؟

آره
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
دوستان از استور بخوایم بخریم رایگانه ؟ اگر نه کارت psn چقدی باید باشه ؟
رایگان که نیست . دقیقا همون 59 دلار قیمت داره که شما باید یه کارت 50 دلاری به علاوه 10 دلاری بخری و دانلود کنی . اگه دو نفر باشین می صرفه و گرنه با این وضعیت دلار همون نسخه فیزیکی رو بخرید بهتره .

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
میشه مثلان هر شب 2 گیگ از fifa 13 رو از ps store دانلود کنی بعدش pause کنی فرداشب که اینترنتت دوباره مفتی شد resum کنی تا ادامه ی دانلود انجام بشه؟؟؟

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,766
میشه مثلان هر شب 2 گیگ از fifa 13 رو از ps store دانلود کنی بعدش pause کنی فرداشب که اینترنتت دوباره مفتی شد resum کنی تا ادامه ی دانلود انجام بشه؟؟؟

شدنش که میشه ولی.اگه زیاد pause کنی فایلش خراب میشه من اینفیموس 1 دانلود کردم 7 گیگ چون زیاد استوب شده بود خراب شد

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
شدنش که میشه ولی.اگه زیاد pause کنی فایلش خراب میشه من اینفیموس 1 دانلود کردم 7 گیگ چون زیاد استوب شده بود خراب شد
اون در صورتی که با pc دانلود کنید ، اگه با خود کنسول دانلود کنید 100 بارم استپ کنید باز خرابی در کار نخواهد بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر