FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
یکی لطف کنه تایپک رو مهم کنه ...
آقا می شه یه نفر این مچ دی یا لایو سیزن رو برای من شفاف سازی کنه و بگه قیمتش چنده ؟
ممنون

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
آقا می شه یه نفر این مچ دی یا لایو سیزن رو برای من شفاف سازی کنه و بگه قیمتش چنده ؟
خودم فهمیدم چیه , مصدومیت ها و محرومیت ها و کلا هر جیزی تو دنیای واقعی اتفاق می یافته رو تو بازی اعمال می کنه , قیمتش رو نمی دونم .
اینم بازی بارسا با PSG : لینک FIFA 13 Gameplay - Barcelona vs PSG (HD) - YouTube
به نظرم باید به آلبا یکم بیشتر می دادن , اینیستا هم می تونست بهتر باشه ...

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
این هم زمان اومدن دموی بازی برای ps3
11 سپتامبر 10 شب تا 2 صبح به وقت انگلیس!!! فکر می کنم الان حدود 3 ساعت با انگلیس تفاوت زمان داریم!!!! یک نکته هم بگم که نسخه ps3 یک استادیوم بیشتر از نسخه های 360 و پی سی داره!!! پس بزن اون کف قشنگه رو به عشق سونی
یک نکته ی عجیب هم اینه که لیگ عربستان هم تو بازی هست!!! به علاوه ی استادیوم ملک فحد عربستان!!! یادتون میاد استاد اسدی تو اونجا چکار می کرد؟؟؟

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
امشب دمو میاد
ویدئوهای منتشر شده کاملا قدرت تیم ها رو نشون داده ولی قطعا تو بازی اصلی یک سریا که الکی زیاد هستن درست میشن ، مثلا همین والدز که 85 هست

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خب از 1:30 دقیقه-ی صبح فردا ! باید بشینیم منتظر تا دمو رو بزارن تو PSN . صبر کردن خیلی سخته :D
فکر کنم حداقل حجمش 2 گیگ باشه . پس نتیجه میگیریم کنسول به فنا میره :D
امشب دمو میاد
ویدئوهای منتشر شده کاملا قدرت تیم ها رو نشون داده ولی قطعا تو بازی اصلی یک سریا که الکی زیاد هستن درست میشن ، مثلا همین والدز که 85 هست
خیالت راحت کمال پارسال هم قدرتش همین حدودا بود ولی کلا حکم خیار رو داشت تو تیم :D
امسال هم میره زیر 85 ولی کمتر از 81-82 نمیشه . چون نباید هم بشه . درسته خیلی سوتی داده ولی خیلی وقتها هم تیم رو از گل خوردن نجات داده . هرچند هیچوقت واسه من پیش نیومد که تو بازی کار خاصی بکنه :D

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
این روزها فقط باید حواسمون به نرخ دلار باشه خداکنه بیاد پایین با این نرخ موقع عرضه، فروش بازی راحت روی 200 میچرخه)x

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
خیالت راحت کمال پارسال هم قدرتش همین حدودا بود ولی کلا حکم خیار رو داشت تو تیم :D
امسال هم میره زیر 85 ولی کمتر از 81-82 نمیشه . چون نباید هم بشه . درسته خیلی سوتی داده ولی خیلی وقتها هم تیم رو از گل خوردن نجات داده . هرچند هیچوقت واسه من پیش نیومد که تو بازی کار خاصی بکنه :D
والدز تو فیفا ۱۳ شده ۸۴.خودم دیدم.کلا بارسا رو نسبت به فیفا ۱۲ ضعیف تر کردن.(نظر شخصی)یه کسی مثل البا رو کردن ۸۳ اما از بقیه کم کردن.مثل پویول ۸۵ و چند نفر دیگه....
حالا کسی خبر نداره این میلان overall بازیکن هاش چند شده؟؟؟

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
خب از 1:30 دقیقه-ی صبح فردا ! باید بشینیم منتظر تا دمو رو بزارن تو PSN . صبر کردن خیلی سخته :D
فکر کنم حداقل حجمش 2 گیگ باشه . پس نتیجه میگیریم کنسول به فنا میره :D
مگه ساعت 7 شب به وقت انگلیس نمیاد؟ خوب میشه ساعت 10:30 به وقت ما دیگه ، غیر اینه؟

میدونم اوورال ربطی به خوب بازی کردن بازیکن نداره ولی خوب همین که یکی مثل والدز انقدر بالاست ، کارشناس های بازی رو زیر سوال میبره :d

البته بیشتر تیم ها رو ضعیف کردن ، مثلا آرسنال و تاتنهام 4.5 ستاره شدن

والدز تو فیفا ۱۳ شده ۸۴.خودم دیدم.کلا بارسا رو نسبت به فیفا ۱۲ ضعیف تر کردن.(نظر شخصی)یه کسی مثل البا رو کردن ۸۳ اما از بقیه کم کردن.مثل پویول ۸۵ و چند نفر دیگه....
حالا کسی خبر نداره این میلان overall بازیکن هاش چند شده؟؟؟
من آخرین ویدئویی که دیدم والدز 85 بود

تو همین دمو میلان رو داره ، چندین چند ویدئو هم تو یوتیوب ازش هست ، اکثرا رو ضعیف کردن ، فقط بوآتنگ رو قوی کردن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان تاپيك مهم شد>:d<
خدایی دلم میسوزه برای دوستانی که اصل میخرن برا کنسولشون !
:|
200 فکر کنم باید باشه الان !
تو خودت قبلا مثه ما بودي نميدونم كي ازراه بدرت كرد؟:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر