FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
درسته حرف شما اما بهتر بود بجای اینکار بازیکنارو در پست های اصلی خودشون به کار می بردن مثلا مسی قابلیت بازی در پست مهاجم مرکزی و کناری (پست تخصصی) داشته باشه اما امکان بازی در دفاع رو نداشته باشه و از اورالش کم بشه. این کارو میکردن به واقعیت نزدیک تر نبود؟؟؟؟؟؟؟آخه این خیلی مسخره است که مسی تو دفاع همون قابلیت های حمله رو داشته باشه

به نظر من اين قضيه اورال در پست غير تخصصي زياد مهم نيستش
درسته كه اورال مثلا مسي در دفاع فزقي نمي كنه ولي خوب يك مدافع بجاي مهارت شوت و دريبلينگ به مهارت هاي ديگري نياز داره

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
کسی مثل من با دفاع جدید مشکل نداره؟خیلی اعصابم رو خورد کرد|-)
خب شما با هوش مصنوعی بازی میکنید یا نه ؟ اگر با کامپیوتر بازی میکنی که دوسته عزیز بهتره حالت دفاعی بزاری مثله فیفا11 اما اگر با یه نفر بازی میکنی خیلی حال میده و باید تمام تمرکزت بزاری که اشتباه کمتر کنی
البته دوستان اینم در نظر بگیرید در قسمت کونترل سیتینگ دسته برین اون حالتا یی که هست از اسیستس به سمی تغییر بدین تا بازیه دو نفره بهتون واقعا بچسبه
اقا چه میکنه این بایرن فوقالعادس اگر دوتا دفاع میانیش یکزره قویتر میساختن دیگه همچی حل بود منکه ترکیبه اصلیم پیدا کردم بهترین بازیکنمم بدون شک دروازبانمه واقعا رفلکساش عالیه گرچه از نظر اورالی اصلا راضی نیستم اما ea خوب تیممون بالانس کرده میشه از نامه بایرن در برابر حریفایه قدر دفاع کرد
درمرد باگ حقیقتش تو این 9ساعت بازیم یک باگه وحشتناکی رخ داد یکدفعه سرعت بازی سرعت نور شد نفهمیدم چی شد دوتا بازیکن بهم خوردن اینجوری شد یه بارم زدم زیره توپ ( به قوله بچه ها توپ تا اسمون رفت:d)بازیکنا منتظر بودن توپ بیاد رو زمین خیلی صحنه خوفی بود کلی خندیدیم
این گزارشگره دومی وقتی ریبری توپ میگره میگه روبیری رو اعصابه:d اخه این نمیفهمه اون روبیری لغب روبن ریبری هست نه اسمه ریبری:d
گرافیکه بازی بهتر شده زمین چمن کیفیتش بهتر شده فیسا عالین یعنی نسبت به ساله پیش بهترن فقط فیسه رافینا خوب نیست برامون تو ترکیبه اصلی
من همیشه فکر میکردم به خاطر حالت پرسی که این فیفا داره هیچوقت نشه از دریبلاش بشه استفاده کرد اما واقعا با یک فکر خوب تونستن این حالت پرس وحشتناکه غیر عادی از بازی بردارن و بشه از بازیکنایه تکنیکی کماله استفاده رو کرد و هرچه بیشتر به سمت یک فوتباله واقعیتر پیش برن
من همیشه از فیفا 09 به بعد فکر میکردم بهترین فیفا همین فیفا ساله بعد دیگه تغییری نمیتونن بدن اما هرسال که میبینم هر فیفا جدید خیلی بهتر از ساله گذشتش و واقعا تغییراتی کرده که ادم تا حد سوپرایز برده انشاالله این روند همینجور پایدار باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rametzio

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
sسلام من هم در اوایل ورود دمو با دفاع مشکل داشتم ولی حالا دیگه 85در صد از دفاع رو فهمیدم
ببینید این روش شاید سخت باشه ولی خیلی معقول تر از قبل هست چون به راحتی می تونید هر کاری دلتون می خواد سر حمله و مهاجم حریف میتونید انجام بدید مثلا می تونید به راحتی در شرایط پاس تو عمق حریف آخرین بازیکن رو جلو بیارید با این کار دمدافعان همسطح همه میان جلو آ،ساید بگیریرد
فقط نباید به فکر حمله به سمت مهاجم حریف کنید چون ما قبلا عادت کردهبودیم با نگه داشتن یدکمه وبدون هیچ فکری توپو بگیریم حالا روش من اینه ...
تا 20 متری به دروازه بدون گرفتن دکمه خواسی وبا گرفتن سرعت به سمت حریف بروید و حدود دو قدم مانده به حریف شوت رو بزنید ویا بستگی به شرایط تکل بروید
ولی در محوطه 18 متری باید دکمه پاس رو نگه دارید تا بازیکن شما روبروی حریف بایسته ودر بهترین موقع دکمه شوت رو بزنید در واقعی هم حریف توپ رو به کنار میکشه تا شوت کنه که شما سریع باید دکمه پاس رو رها وجلوی بروید حالا بازم بستگی به شرایط یا تکل ویا دکمه شوت..
موفق باشید

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
دوستان میشه یکی بگه چطوری میشه سیستم دفاع رو به شکل قبلی برگردوند ؟
دیگه کلا رو مخ هستش این سیستم دفاعی
اصلا نخواستیم همون قبلی رو میخوام ، فقط چجوری میشه سیستم رو عوض کرد ؟

Last edited by a moderator:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
عجب سخت شده دفاع کردن دیفیکالتی لجندری واقعآ اعصابم رو به هم ریخته. یه حرکت انجام میده 4تا دفاع محو میشن!:d

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان عزیز من نسخه پال فیفا 12 دیروز ظهر گرفتم 2 شنبه منظورمه پسر عالیه عالی دارم بازی میکنم لذت میبرم من قبلا pes باز بودم ولی الان فقط زنده باد فیفا چندتا مشکل داشتم اونم فقط به خاطره pes مثلا تو pes فقط کرنر یا کاشته میزنی شوتو کم زدی میتونی باز پرش کنی ولی اینجا یبار زدی همونه یا مثلا تو پاسا کم میزنم دکمه پاسو اروم میده من خیلی گشتم یه مشکلی توش پیدا کنم انصافا بی نخص بود جز یچی منو اذیت کرد اونم تکلاش بود در هر حالت تکل صحیح میزدم به پای بازیکن حریف توپ و نمیتونست بگیره تکلو میره ولی باز همون بازیکن حریف که توپ دستش بود باز توپو میگیره یه دونه اینش بد بود بازیکن حریف سریعتر پامیشه توپو ماله خودش میکنه تنها ایرادش همین بود اها بعضی زمیناشم خیلی روشن درستش کردن کاش اینجور نمیکردن خیلی سبز درستش کردن سبز روشن البته نه همه زمیناشا من تو سانتیاگو بازی کردم دهنم وا موند ولی در کل من نمره 9.5 میدم به این بازی عالی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر