FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
درسته از این نظر خوبه اما خدایش یک چیز را بخواهیم بدون تعصب بگیم ایا واقعا روی این کره خاکی کسی نیست جلوی مسی را بگیره ؟
ببین من قبول دارم که مسی فوق الااده است در واقعیت در یک بازی 2 تا 3 بار کارهای بسیار عجیبی انجام میده اما یک سوال ایا باید در فیفا 12 اورال این بازیک ن 95 باشه ؟
ببینید مسی از لحاظ دریبل عالی است شوت هم همینطور اما این بازیکن کوتاه قد نمیتونه ضربه سر بزنه در صورتی که من خودم در این دمو 3 تا 4 گل با ضربه سر زدم وقتی شما میاد میگید کسی 95 هست درسته این چطوریه مگه بر اساس واقعیت نیست پس چرا ضربه سر واقعی نیست .

دوست عزیز به نظر من مسی باید 96 میبود تازه ضربه سرش به منچستر رو فراموش کردید مگه؟حتی با سینه هم گل میزنه مسی هنوزم با چیزی که هست فاصله داره مسی از هر 20 توپ یکی رو لو میده با دندونم توپ میبره جلو باید بهتر از اینا باشه توی 12 من با کاگاوا اندازه مسی توپ رو حفظ میکنم

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
در مورد impect engin باید گفت که خارق العادست .ولی بعضی موقع ها یه سوتی هایی میدن که خیلی ضایعست
مثلا گیبس رو زدم دو ساعت روی هوا داشت با خودش چرخ میزد و می افتاد روی زمین . بعضی موقع ها هم توپ از کفش بازیکنا رد میشه و بعضی موفع عا هم کفش تو کفش میشن و از هم رد میشن
امیدوارم این باگ ها رفع بشه
من از سبک دروازه و تور خیلی بدم میاد
اصلا حس و حال یه دروازه واقعی رو نداره.وقتی توپ میخوره به تور تور صدای فنس میده
ولی مال pes واقعی تره (نرمه)
توپم یه مقدار بیش از حد سنگینه

mohammad.r

کاربر سایت
Jun 24, 2008
6
باسلام
من دموی فیفا 12 رو از لینک زیر دانلود کردم ولی هرکاری میکنم نمیتونم بارایت دمو در یک دی وی دی تو 360 بازی کنم یعنی کنسول نسخه رایت شده رو اجرا نمیکنه تو رو خدا هر کی بلده یه کمکی برسونه.البته تو خود سایت یک روش معرفی کرده بود که باز هم اجرا نشد.واین هم لینک مربوطه:

HTML:
http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/demos/9333-fifa-12-xbox-360-demo-download.html

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
باسلام
من دموی فیفا 12 رو از لینک زیر دانلود کردم ولی هرکاری میکنم نمیتونم بارایت دمو در یک دی وی دی تو 360 بازی کنم یعنی کنسول نسخه رایت شده رو اجرا نمیکنه تو رو خدا هر کی بلده یه کمکی برسونه.البته تو خود سایت یک روش معرفی کرده بود که باز هم اجرا نشد.واین هم لینک مربوطه:

HTML:
http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/demos/9333-fifa-12-xbox-360-demo-download.html

به شما پیشنهاد می کنم که به اینجا سری بزنید.

mohammadreza74

کاربر سایت
Aug 17, 2011
8
نام
محمد رضا
من بازي fifa 12 را براي xbox360 دان كردم اما هنگام اجرا اين پيغام رو ميده this disc is unreadbale لطفا كمك كنيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
من بازي fifa 12 را براي xbox360 دان كردم اما هنگام اجرا اين پيغام رو ميده this disc is unreadbale لطفا كمك كنيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احتمالا اون چیزی که دانلود کردید دموی بازیه و نه خود بازی
به حجمش نگاه کنید تا مطمئن بشید
اگر کمتر از دو گیگ هستش حتما دمو هستش
در ضمن فیفا 12 هنوز عرضه نشده که شما دانلودش کنید
خب احتمالا چیزی که دانلود کردید یا بد دانلود شده و یا کلا ناقص آپلود شده
شایدم هم اشتباه رایت کردید که دو پست لینک راهنمایش را گذاشتم

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
بی صبرانه منتظر فیفا12 هستم!
امیدوارم مثله همه ی سری های قبلی سیر صعودی خودش رو حفظ کنه!
از 08 به اینور ، هیچ وقت از فیفا نا امید نشدم!
ویرایش: بازی لیک شد؟

آخرین ویرایش:

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
بچه ها به نظر شما این دوربین Tele broadcast بهتره یا همون Tele ؟!!
با کدوم راحتتر هستید؟
لطفا هر قراره یه پستی بده،جواب این رو هم بده تا ببینیم چجوری هست قضیه.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
با کدوم راحتتر هستید؟
دوست من بهترینش custom هست.بزارش رو custom،بعد خودت هرجور که دوست داری میتونی تنظیمش کنی.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
چرا پستارو پاک می کنید؟این همه اسپم تو تاپیک دادن نوبته پست دادنه من که شد همه نگران خراب شدن تاپیک شدن؟من فقط پرسیدم که مطمئن شم خبر فیکه یا نه!دوباره مثله GeOW3 نباشه که یه خبر فیکه اینطوری اومد راجع بهش...

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
بستگی داره اگر زیاد عقب باشی نمیاد جلو ولی اگه یه گل عقب باشی میاد حداقل تو قبلی ها که اینطوری بود شایدم تنظیمات داره!

فقط یه سوال از کسانی که دمو رو بازی کردن : هنوز بازی کیک-بوکسینگه؟:d (بازیکن های فیزیکی حرف اول رو میزنن؟)
چندین بار شده که 1-0 عقب بودم و نیومده جلو. یعنی از نسخه ی PS2 به اینور ندیدم دروازه بان من بیاد جلو. :d
اتفاقا بهترین نکته دمو همینه. بازی دیگه مثل سابق فیزیکی نیست. (فیزیکی هستش ولی اغراق شده نیست.) یعنی بازیکنایی مثل مسی - ناباس - لنن - ولکات و ... کارایی شون فوق العاده بالا رفته.

با کدوم راحتتر هستید؟
به نظر من Broadcast از همشون بهتره :d. همه جا خیلی راحت دیده میشه. فقط سختیش همون عادت کردنشه که من سال 2005 عادت کردم. :d

• Like
Reactions: Amir09

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر