FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
هرچی بازی میکنم بیشتر به اشتباهات داوری و دروازبانی پی میبرم این دوتارو باید درست کنن خیلی آزار دهندست
آره. به نظرم بزرگترین مشکل دمو داوریشه. داوری رو با اکثر قابلیت های جدید هماهنگ نکردن. یعنی کاملا مشخصه که داوریش همون داوری فیفا 11 با کمی تغییره که نشون میده اونم ناقصه. البته یه صحنه دیدم که استثناً داور عالی بود. با مسی مدافع درتمندو دریبل کردم بازیکن از پشت سوارم شد داشتم از دستش خلاص میشدم که یه تنه جزئی بهم زد بازم روم سوار شد کمک داور بلافاصله خطا گرفت. (که اگه تو فیفا 11 بود اگه تنه محکم هم میزد خطا نمیگرفت 90 درصد مواقع:d).

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
شایان اون بازی که داشتیم میکردیم رو یادت رفته داور بدبخت 3 تا پتنالتی درست رو اعلام کرد؟:D داورش بگیر نگیر داره اما من مطمئنم مثل سال های قبل تو نسخه اصلی این مشکل بر طرف میشه چون گاهی اوقات بازیکن اشتباه رو نشون میداد(بعد از شوت یا هد زدن).

در مورد دروازبان ها هم به نظرم با توجه به قدرتی که براشون گذاشتند ضعیف عمل می کنند. اما در مجموع خیلی هم بد نبودند!

در ضمن با سیستم جدید دفاع بازی هم به شدت حال کردم:D خیلی حرفه ای شده و بیشتر از قبل بازی رو به واقعیت نزدیک کرده.

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلام

نه محمد من رو PS3 زدم اینجا هم نظرم رو گفتم :D
مشکل از خود بازیه

پس چرا من انقدر گل میخورم از میلان ؟! :D
همه تیمهارو رو لجندری میبرم ولی از میلان همش میبازم فقط یبار با ضربه آزاد بهش گل زدم بازی 1-0 تموم شد دی
دروازبانها هم بعضی وقتها خون به مغزشون نمرسه شوت زمینی از پشت محوطه رو خیلی گل میخورن
خب جواب خیلی راحته میلان قویه پس چی فکر کردی داداش نکنه انتظار داری میلان ببازه:))
به شدت خوشحال شدم ک زلاتان گلادیاتوروویچ هد میزنه چون تو 11 خیلی کم هد میزنه وای چه حالی بده با میلان بازم همرو میترکونم:p

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
شایان اون بازی که داشتیم میکردیم رو یادت رفته داور بدبخت 3 تا پتنالتی درست رو اعلام کرد؟:biggrin1: داورش بگیر نگیر داره اما من مطمئنم مثل سال های قبل تو نسخه اصلی این مشکل بر طرف میشه چون گاهی اوقات بازیکن اشتباه رو نشون میداد(بعد از شوت یا هد زدن).
آره برهان اون دست استثنا بود 3تا پنالتی اعلام کرد که درحالت عادی میگفتیم خطا نیست ولی تو صحنه آهسته معلوم شد خطا بوده
ولی باور کن همین امروزم کلی خطا باید میگرفت که نگرفت :D
این زلاتان همچنان رو مخ راه میره
آره. به نظرم بزرگترین مشکل دمو داوریشه. داوری رو با اکثر قابلیت های جدید هماهنگ نکردن. یعنی کاملا مشخصه که داوریش همون داوری فیفا 11 با کمی تغییره که نشون میده اونم ناقصه. البته یه صحنه دیدم که استثناً داور عالی بود. با مسی مدافع درتمندو دریبل کردم بازیکن از پشت سوارم شد داشتم از دستش خلاص میشدم که یه تنه جزئی بهم زد بازم روم سوار شد کمک داور بلافاصله خطا گرفت. (که اگه تو فیفا 11 بود اگه تنه محکم هم میزد خطا نمیگرفت 90 درصد مواقع:d).
هادی بعضی وقتها یه داوریهایی میکنه آدم کف میکنه ولی بشتر وقتها خطاهای الکی میگیره یا خطاهای واضح رو اصلا نمیگیره
تو 11 که تنه خیلی کم پیش میومد خطا بگیره مثلا 1 در 1000 :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
من که با بازی خیلی حال کردم.ولی از یه چیزش انقدر بدم اومد که دیشب نزدیک بود مانیتور رو از پنجره بندازم بیرون!!!
متاسفانه این منچستر سیتی فوق العاده چرت و مزخرف هست.البته برام قابل پیش بینی بود.چون تو 11 هم این تیم خیلی زیادی قوی بود.حالا تو این شماره که سیتی رو به صورت سفارشی هم درست کردن.یه بار نتونستم حتی با پویول از این یایا توره توپ بگیرم.دیشب داشتم بازی میکردم توپ دست داوید سیلوا بود،قشنگ زد پیکه،پویول،آدریانو،رو شوت کرد اونور زد تو گل.خیلی چرت شده این شیتی.حالم بهم خورد.خدا به داد برسه که تو آنلاین همه میخوان این تیم آشغال رو بردارن.

mehdi-ss

کاربر سایت
Oct 31, 2008
134
نام
مهدي
من که با بازی خیلی حال کردم.ولی از یه چیزش انقدر بدم اومد که دیشب نزدیک بود مانیتور رو از پنجره بندازم بیرون!!!متاسفانه این منچستر سیتی فوق العاده چرت و مزخرف هست.البته برام قابل پیش بینی بود.چون تو 11 هم این تیم خیلی زیادی قوی بود.حالا تو این شماره که سیتی رو به صورت سفارشی هم درست کردن.یه بار نتونستم حتی با پویول از این یایا توره توپ بگیرم.دیشب داشتم بازی میکردم توپ دست داوید سیلوا بود،قشنگ زد پیکه،پویول،آدریانو،رو شوت کرد اونور زد تو گل.خیلی چرت شده این شیتی.حالم بهم خورد.خدا به داد برسه که تو آنلاین همه میخوان این تیم آشغال رو بردارن.
اره با سیستم جدید دفاع کردن خیلی سخت می شه توپو گرفتن البته شاید هنوز عادت نکردیم ولی من امروز تنظیمات دسته رو برگردوندم به همون حالت فیفا 11 و دو تا بازی کردم با منچستر سیتی و هردو تا بازی رو بردم . درجه سختی رو هم رو لجندری گذاشته بودم .

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
اره با سیستم جدید دفاع کردن خیلی سخت می شه توپو گرفتن البته شاید هنوز عادت نکردیم ولی من امروز تنظیمات دسته رو برگردوندم به همون حالت فیفا 11 و دو تا بازی کردم با منچستر سیتی و هردو تا بازی رو بردم . درجه سختی رو هم رو لجندری گذاشته بودم .
دوست عزیز منم هرچی باهاش بازی کردم بردم.ولی موضوع اینه که تیمش اعصاب خورد کنه.یایا توره عین بوفالو سرش رو میندازه پائین میره،فقط با تکل میتونم ازش توپ بگیرم.کلا حالم از این شیتی بهم میخوره.

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
به نظر من هنوز خیلی دریبل زدن سخه مخصوصا اگه بازیکن سرعتی نباشه و نخوای با سرعت دریبل بزنی حتی کامپیوتر هم دیگه زیاد دریبل نمیزنه و بیشتر پاس کاری میکنه (منظورم دریبل معمولی هست نه حرکات تکنیکی که نسبت به نسخه قبل کاربردی تر هستند) بالاخره باید یکی دو نفر رو دریبل زد که بشه گل زد فقط با پاس کاری که نمیشه بعد وقتی پاس کاری میکنی معمولا به نتیجه نمیرسه یعنی 1 ساعت هم حفظ توپ بکنی فایده ای نداره بعد یه توپ معمولی میاد تک به تک میشه این مشکل تو نسخه قبلی هم بود راحت میشه گل نخورد کلا گل زدن به کامپیوتر خیلی سخته در جریان بازی.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دوست عزیز منم هرچی باهاش بازی کردم بردم.ولی موضوع اینه که تیمش اعصاب خورد کنه.یایا توره عین بوفالو سرش رو میندازه پائین میره،فقط با تکل میتونم ازش توپ بگیرم.کلا حالم از این شیتی بهم میخوره.
آره. کاملا باهات موافقم. دو سه تا بازی کردم با سیتی یا مساوی کردم یا به زور بردمشون. بعدش با میلان بازی کردم خیلی راحت بردمش. انصافا خط دفاع من سیتی رو خیلی تخیلی ساختن.
0-0 بود من سیتی موقعیت نداشت تا اون لحضه. یه توپ رسوندن به توز از وسط میدان یه شوت زد اگه من 100 بار هم شوت میزدم توپ اونجوری گل نمیشد. :d
البته من سیتی وقتی قویه که CPU کنترلشو داره. وقتی خودم انتخابش میکنم یا برادرم ورش میداره تیم متوسطیه.:d

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی

دوست عزیز اینطوری نگو .من خودم طرفدار منچستر سیتی هستم و کلی با این تیم و بازیکنانش حال میکنم .منتظرم فیفا 12 بیاد تا با سیتی همه تیم ها رو بترکونم .منم ممکنه از یه تیم خیلی بدم بیاد و حالم ازش بهم بخوره اما نمیام بگم که .

• Like
Reactions: Blaugrana

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
راستش خیلی چیزها توی این نسخه خوب شده مثلا اینکه توی بیشتر اوتها بازیکنی که نزدیک توپ هست میره اونو برمیداره و پرتاب میکنه
یکی از چیزهاش همین تغییر دادن جزئیات بازی است مثل وارد شدن بازیکنان به زمین بین دونیمه و بعد از شوت و یا از دست دادن توپ همینطور تعویضها که خیلی خوب شده .
اما من هنوز نتونستم درست و حسابی با سیستم جدید عادت کنم خدایش خیلی سخت شده من فکر میکنم اونقدر نیاز نبود که این همه دفاع کردن را تغییر بدن مثلا توی 11 وقتی تیمی مثل بارسا توپ را در اختیار داشت با کمی دقت میتونستی ارتباط را قطع کنی و صاحب توپ بشی اما الان خودمو میکشم نمیشه توپ را گرفت منظورم از بارسا نیست کلا هر تیمی.
یکی دیگه از ایرادهاش اینه که وقتی بازیکنی را از نزدیک نشون میده انگار پشتش را با فوتوشاپ پاک کردن یعنی مثل این میمونه که بازی نیاز به یک رندر شدن دیگه داشته باشه .
اما در کل من خودم فکر میکنم بهتره کم کم 11 را بزارم کنار و همش همینو بازی کنم تا بهش عادت کنم من هنوز 11 را دارم بازی میکنم و ازش لذت میبرم هر فیفایی که میاد دقیقا یک سال باهاش بازی میکنم و با داداش و پسر عمه هام یک رقابت بسیار شدیدی داریم .
فکر میکنم توی این نسخه مهارت یک پلییر بیشتر خودشو نشون میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر