FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خب من هم یه 20 باری دمو رو بازی کردم
بنظر من گیم پلی فوق العاده شده . حرکت بازیکنها با توپ فوق العاده نرم و طبیعی هست . بالاخره میشه با یه بازیکن مثل ژاوی یا مسی حفظ توپ کرد مثل واقعیت ( تو نسخه-های قبلی بخاطر فیزیکی بودن بازی غیر ممکن بود )
دفاع کردن با توجه به این سیستم جدید خیلی سختتر شده ولی حرفه-ای تر و هیجان انگیزتر هم شده .
بالاخره به توپ یه وزنی دادن که دیگه حس توپ پلاستیکی یک لایه رو به بازیباز منتقل نکنه
انیمیشنهای بازیکنها هنگام تعوض و خطا کردن و کارت گرفتن و یا از دست دادن موقعیتها خیلی بهتر و جذابتر شده
IEخیلی خوبه هرچند هنوز کامل نیست و باگهایی داره مثل رو هم افتادن بازیکنها !!
البته این دمو مشکل هم کم نداره البته با توجه به اینکه این دمو 60% از بازیه اثلی هست احتمالا درست میشه
داوریه بازی بیش از حد پر ایرادِ . بیشتر خطاهارو نمیگیره . واقعا باید یه فکری به حالش بکنن
صدای تماشاچیا زیاد جالب نیست همینطور صدای برخورد توپ به تور توی پنالتی ها .
تماشاچیا هم یجورین بیش از حد یکدستن
فیزیک توپ با اینکه بهتر شده ولی دیگه بعضی وقتها احساس میکنم بیش از حد سنگین هست چون خیلی زمینی حرکت میکنه

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
دوستانی که به دمو اعتراض دارن اینو در نظر داشته باشند که نسخه اصلی خیلی با دمو فرق داره اینو بر حسب تجربه فیفا های قبلی عرض میکنم مثلا نسخه دمو فیفا 10 با نسخه اصلی از خیلی جهات فرقهای محسوسی داشت.ولی در کل چون استایل جدید هستش بعد یه مدت عادت میکنین.خود من به شخصه اولین بار که فیفا 11 بازی کردم خیلی تو ذوقم خورد ولی بعدا یه بازی جذاب شد برام.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
منم دمو رو بازی کردم.اولین چیزی که شدیدا خوشحالم کرد،این بود که مسی خیلی به واقعیتش نزدیک شده و قابل مقایسه با نسخه 11 نیست.خیلی راحت باهاش میتونم کل دفاع حریف رو بهم بریزم.
یا مثلا تو فیفا های قبلی فرق خاصی بین بازیکنا نبود.مثلا ویا با مسی فرقی به اون صورت نداشت.ولی این شماره تفاوت بازیکنا فاحش شده.

البته یه ایراد بزرگ هم داره،اونم اینکه نمیدونم چرا تمام تیما مثل بارسا میتونن پاسکاری کنن.یعنی من که چندین دست با کامپیوتر بازی کردم،جلوی هر تیمی بازی کردم مثل،دورتموند،میلان،سیتی،همشون مثل بارسا 200 تا پاس میدادن
:d

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
آی گفــتی !!
البته یه ایراد بزرگ هم داره،اونم اینکه نمیدونم چرا تمام تیما مثل بارسا میتونن پاسکاری کنن.یعنی من که چندین دست با کامپیوتر بازی کردم،جلوی هر تیمی بازی کردم مثل،دورتموند،میلان،سیتی،ه مشون مثل بارسا 200 تا پاس میدادن:d
تیکی تاکا جهانی شده دیگه :))
این هوش مصنوعیش کلاً تعطیله ، فقط مغزشون برای پاسکاری کار میکنه ؛ حمله و گل و اینا تعطیله کلاً :D
تازه یه گل هم که به حریف میزنی دیگه کلاً قفل باز میشه و گل های بعدی خودشون میان :D

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
شایان فکر کنم به خاطر این هست که از روی دیسک داری اجرا میکنی(اگه با 360 بازی کرده باشی)
برای منم همینطور هست اصلا صدای توپ و تور و تماشاچیان یا نمیاد یا اگه هم بیاد خیلی کمه!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
شایان فکر کنم به خاطر این هست که از روی دیسک داری اجرا میکنی(اگه با 360 بازی کرده باشی)
برای منم همینطور هست اصلا صدای توپ و تور و تماشاچیان یا نمیاد یا اگه هم بیاد خیلی کمه!
نه محمد من رو PS3 زدم اینجا هم نظرم رو گفتم :D
مشکل از خود بازیه
این هوش مصنوعیش کلاً تعطیله ، فقط مغزشون برای پاسکاری کار میکنه ؛ حمله و گل و اینا تعطیله کلاً :biggrin1:
تازه یه گل هم که به حریف میزنی دیگه کلاً قفل باز میشه و گل های بعدی خودشون میان :biggrin1:
پس چرا من انقدر گل میخورم از میلان ؟! :D
همه تیمهارو رو لجندری میبرم ولی از میلان همش میبازم فقط یبار با ضربه آزاد بهش گل زدم بازی 1-0 تموم شد دی
دروازبانها هم بعضی وقتها خون به مغزشون نمرسه شوت زمینی از پشت محوطه رو خیلی گل میخورن

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
آی گفــتی !!

تیکی تاکا جهانی شده دیگه :))
این هوش مصنوعیش کلاً تعطیله ، فقط مغزشون برای پاسکاری کار میکنه ؛ حمله و گل و اینا تعطیله کلاً :D
تازه یه گل هم که به حریف میزنی دیگه کلاً قفل باز میشه و گل های بعدی خودشون میان :D
اتفاقا هوش مصنوعیش فوق العاده شده الان اگه بازیکنی رو ببین به راحتی بش یه پاس عمقی میدن یا در موقعیت های تک به تک مثه خرا شوت محکم نمیزنن اگه بازیکن کنارشون باشه پاس هم میدن :D:D

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان کمک
من دمو را دنلود کردم حالا میخواهم دو راه را انتخاب کنم از طریق فلش که اصلا نمیدونم چطوری اجرا میشه
اما الان فکر میکنم از راه رایت روی دی وی دی بهتر باشه
من طبق راهنما همه کارها را انجام دادم از برنامه img burn اینکار را کردم اما اخرش که میخواست فینیش بده دی وی دی را بیرون داد و نوشت فیلد شده .
نمیدونم کجای کارم اشکال داره چون همه چیز مثل راهنما انجام دادم حالا یم سوال دیگه ایا حتمی باید روی دی وی دی 9 گیگ رایت بشه یا 4 هم میشه
خواهشن راهنماییم کنید

دوست عزیز به اختمال زیاد شما داری با لپ تاپ رایت میکنی اون فیلد آخرش چیز خاصی نیست بازیت کامل رایت شده

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
سلام به همه منم بالاخره دیروز دمو رو برای حدود 8 ساعت مداوم بازی کردم والان دیگه از چیزی به اسم فیفا حالم بهم می خوره(شوخی):d
بازی در یک کلام عالی شده
در مورد ایمپکت انجین من چون اکثر تکلام به حریف نمی خوره:d درست نمی تونم نظر بدم ولی برخورد ها خیلی خوب بود
هوش مصنوعی وحشتناک پیشرفت کرده و دربعضی از مواقع بدجوری دستتو می خونن
گرافیکم خوبه و قابله قبوله فقط برای نسخه اصلی یه ادیتش باید بکنن
یه گل باحالم زدم با فرپس فیلم گرفتم که بزارم براتون شد 316 مگ شرمندتون:d

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خوب مرسی از دوستان من برنامه را رایت کردم و دیشب اجرا کردم حدود 1 ساعت هم بازی کردم راستش خیلی برام عجیب بود که ea اینقدر بازی را تغییر داده دیگه نمیتونم درست دفاع کنم و یا من همیشه از گوش ه ها حمله میکردم و با ضربه سر گل میزدم اما الان خیلی سخت شده که خوب البته طبیعی تر شده من هم با دوستان موافقم نمیشه زیاد روی دمو نظر داد مثلا من زلاتان را که در عکس بازی دیدم چهره الان را داره که موهاش را بسته اما توی این دمو همان چهره قدیمش هست . کلا خوب بود اما نیاز به وقت داره تا دوباره مثل قبل بازی کنم ولی فکر میکنم یک سری تغییراتی باید به سیستم خودم بدم

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
این ابراهیموویچ باگ ضربه سر زدن داره رویه درجه لجندری اگه رو سرش سانتر بشه 100% هد رو میزنه تو چهارچوب هم میزنه !!! هی اینجوری ازش گل میخورم :D
هرچی بازی میکنم بیشتر به اشتباهات داوری و دروازبانی پی میبرم این دوتارو باید درست کنن خیلی آزار دهندست

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
این ابراهیموویچ باگ ضربه سر زدن داره رویه درجه لجندری اگه رو سرش سانتر بشه 100% هد رو میزنه تو چهارچوب هم میزنه !!! هی اینجوری ازش گل میخورم :biggrin1:

شدیدا این تایید میشه توپ رو هوا اگر باشه زلاتان 100 درصد گلش میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر