FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
با سلام

فقط در یک کلام با رفتن به سایت:
http://www.fifplay.com

با انتخاب league iranian می توانید از این به بعد لیگ ایران را در بازی fifa مشاهده کنید .

شاید اینکه، این بازی رو دوست نداشته باشید ولی می توانید با این کار تا حدی کشور خود را بزرگ تر کنید.

فقط سریعتر این کار را انجام داده و بین دیگران هم پخش کنید زیرا لیگ های دیگری هم قرار دارند مثل عربستان

عزیز دلم این سایت fake هستش و اینو خود فیفا گفته،الکی خودتونو اذین نکنین
ضمنا ببخشیدا ولی لیگ ما چی داره که بخوان اضافه کنن؟ نمونه ی آخرش همین بازی پرسپولیس و استیل آذین

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
عزیز دلم این سایت fake هستش و اینو خود فیفا گفته،الکی خودتونو اذین نکنین
ضمنا ببخشیدا ولی لیگ ما چی داره که بخوان اضافه کنن؟ نمونه ی آخرش همین بازی پرسپولیس و استیل آذین
حق با ایشونه من ازبس که این مسئله رو فریاد زدم تو این تاپیکها حلقم ترکید:d
معمولا نظرسنجی چیزی بخوان برگذار کنن از صفحاتشون تو شبکه های اجتماعی استفاده میکنن واون صفحه ها برخلاف این وبسایت فیفاپلی رسمی هست.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
بیا عزیز دلم : FIFPlay.com is an unofficial community website for EA Sports' FIFA Football and FIFA Manager video-game
http://www.fifplay.com زیر what is fifplay رو بخون

نه عزیز چیز جدید نیومده...
گفته غیر رسمی هست نگفته که فیک و دروغ و دغله !

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
هر سال لیگ ایران تو این نظر سنجی اول میشه و تو فیفای بعدی هیچ اتفاقی نمی افته...
فیفای نو روز از نو روزی از نو.....

من کاری ندارم ربطی به فیفا یا اصلا ea sport داره یا نه ولی کلا یه بار دیگه ایران تو نظرسنجی بوده اونم FIFA 08 که مشترکا سوم (آخر) شد.

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
والا من موندم که فشار دادن دوبار کلید موس و با اینترنت دایل-آپ خیلی برای بعضی ها سخته؟؟؟؟؟؟
با ADSL که دیگه حتی صبر کردن هم نمیخواد........
والا چی بگم.........)x

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,679
نام
امیر
یک نظر سنجی گذاشتند و گفتند اختیاری میتونید شرکت کنید و به لیگ ایران رای بدید حالا یه عده که یا کلآ با اسم ایران مشکل دارند هر جا میرسن میخوان این مهم رو از ته حلق فریاد بزنن میتونن شرکت نکنن!
هر دفعه مییایم تو این تاپیک به امید اطلاعات جدید از بازی با این پستهای بی ارزش رو برو میشیم نمیدونم ناظم انجمن چیکار میکنه مثلآ پست 19# نمیدونم بیان اینگونه مساثل به تاپیک فیفا چه ربطی داره! لطفآ رسیدگی کنید تاپیک با با اسپم 2صفحه رفته جلو اما دریغ از چندتا پست مفید....

خودم از لیگ ایران خوشم نمیاد اما مشتاقم ببینم EAچطوری لیگی که نماینده اش 2سال نایب قهرمان آسیا شده درست میکنه . لیگ روسیه هم خوشم نمیومد اما چون با کیفیت بود گذاشته شد.

عزیز دلم این سایت fake هستش
شاید نظر سنجی فیک باشه اما این سایت رو همه میشناسن! و معنی غیر رسمی با فیک خیلی فرق میکنه!

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
سلام دوستان کجای سایت ا ز لیگ ایران صحبت شده؟ این که نظر سنجیش چیز دیگست.نوشته لیگ برزیل .آرژانتین .... ایران نداره ؟

Greek LeagueArgentinean LeagueBrazilian League
Greek LeagueArgentinean LeagueBrazilian LeagueGreek LeagueArgentinean LeagueBrazilian League

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
سلام
میگم پس این لیگ ایران چی شد؟
اگه رای هم بیاره احتمال زیاد نمیزارن چون تو ایران همه بازی کپی میخرن کی میره بازی رو ارجینال بخره به خاطر همین برای براشون نمی ارزه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر