FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
نه اقا معراج خبری نیست هنوز من خودم اینجا کنتور انداختم هم تو abgx هم تو iso ولی خبری نیست فقط چند صفحه پیش دوستمون jeff hardy یک چیزی گفت همه رو به شبعه انداخت حالا واقعیت بودن یا نبودنش نمیدونم

• Like
Reactions: Lord Stark
برای اولین بار میخوام تو این تاپیک پست بدم
امروز بعد از کلی دردسر دموی fifa12 رو دانلود کردم و چند دست بازی کردم
واقعا تعجب میکنم از دوستانی که تا این حد از این بازی طرفداری میکنن
کلا هیچ چیزه خاصی توش ندیدم؟!
یه نکته که برام جالب هست اینه که تو بازی نه از هیکل و نه از قیافه و نه از طرز حرکت بازیکنها
نمیشه متوجه شد که کی به کیه؟!
فقط پویول رو میشه شناخت اونم از رو رنگه موهاش
در کل میتونم بگم اصلا چیزی که تو تصورم بود با توجه به طرفدارهایی که داره رو ندیدم
البته نمیگم آشغاله و .... ولی با هیچیش حال نکردم
یه نکته رو هم متوجه شدم که 100% دوستانه فیفا باز هم که PES حال نمیکنن همین حالته من رو دارن
کلا مثله اینکه به هر کدوم عادت کنیم اون یکی تو ذوق میزنه
من حاضرم با شما شرط ببندم 70 درصد بچه هایی که این جا هستن قبلا pes بازی میکردن . بعد دوست عزیز شما هیچ چیز خاصی تو فیفا 12 ندیدین داری شوخی میکنی iE خودش کل pes رو زیر سوال میبره بقیه بماند .

بالاخره من هم با تاخیر دمو رو بازی کردم.
در یک کلام مثل همیشه عالی نبود بلکه فوق عالی بوووووود:d
فیزیک توپ که در یک کلام محشر بود.
سرعت هم به نظرم خوب بود و خیلی بازی رو طبیعی کرده بود.
در کل بازی خیلی باحال بود و تنها نکته ی منفیش وقت کمش بود.
انیمیشن ها و جزئیات و فیس ها هم که کولاک میکنه
دفاع جدید هم هیجان بازی رو خیلی بیشتر کرده

آخرین ویرایش:
بالاخره من هم با تاخیر دمو رو بازی کردم.
در یک کلام مثل همیشه عالی نبود بلکه فوق عالی بوووووود:d
فیزیک توپ که در یک کلام محشر بود.
سرعت هم به نظرم خوب بود و خیلی بازی رو طبیعی کرده بود.
در کل بازی خیلی باحال بود و تنها نکته ی منفیش وقت کمش بود.
انیمیشن ها و جزئیات و فیس ها هم که کولاک میکنه
دفاع جدید هم هیجان بازی رو خیلی بیشتر کرده

در اینکه باید از بازیه مورده علاقتون طرفداری کنید شکی نیست ( من هم همین کار و میکنم و خواهم کرد )
ولی شما یه بار دیگه همون دمو رو بازی کن و یه نگاهی به قیافه مسی بنداز ببین هیچ شباهتی داره باهاش؟!
بدونه تعصب به لباسه بازیکنها و اسماشون نگاه کن ببین وقتی خوشحالی میکنن و دستشون بالا میره نوشته لباسهاشون هم بزرگ و کوچیک میشه؟!:d
انگار که خالکوبی هست رو پوستشون
موقع راه رفتن هم که انگار لی لی میرن( چرا اینقدر بالا پایین میپرن وقتی راه میرن مخصوصا دروازه بانها؟!)
فوق عالی که هیچ خیلی هم معمولی بود
نمیدونم به چیه این بازی اینقدر تاکید دارید ولی از همه چیش میشه ایراد گرفت

من حاضرم با شما شرط ببندم 70 درصد بچه هایی که این جا هستن قبلا pes بازی میکردن . بعد دوست عزیز شما هیچ چیز خاصی تو فیفا 12 ندیدین داری شوخی میکنی iE خودش کل pes رو زیر سوال میبره بقیه بماند

این نظره شما هست
این iE که گفتین چی هست؟

در اینکه باید از بازیه مورده علاقتون طرفداری کنید شکی نیست ( من هم همین کار و میکنم و خواهم کرد )
ولی شما یه بار دیگه همون دمو رو بازی کن و یه نگاهی به قیافه مسی بنداز ببین هیچ شباهتی داره باهاش؟!
بدونه تعصب به لباسه بازیکنها و اسماشون نگاه کن ببین وقتی خوشحالی میکنن و دستشون بالا میره نوشته لباسهاشون هم بزرگ و کوچیک میشه؟!:d
انگار که خالکوبی هست رو پوستشون
موقع راه رفتن هم که انگار لی لی میرن( چرا اینقدر بالا پایین میپرن وقتی راه میرن مخصوصا دروازه بانها؟!)
فوق عالی که هیچ خیلی هم معمولی بود
نمیدونم به چیه این بازی اینقدر تاکید دارید ولی از همه چیش میشه ایراد گرفت

این نظره شما هست
این iE که گفتین چی هست؟
لطفا تاپیک رو به آشوب نکشید و به بحثای بی خودی نپردازید و سعی نکنید بازی خودتون رو با این کارا تبلیغ کنید:))

بازیها گویای کیفیتشون هستن و نیاز به تبلیغ و کل کل نیست و این موضوع بارها گفته شده:|

امیدوارم ناراحت نشین من کاره ای نیستم ولی گفتم که تاپیک از بحث اصلیش خارج نشه;)

من برای حفظ آرامش تاپیک بحث pes رو پیش نمیکشم.
راستی hustler این ها شاید فقط نظر من نباشه و نظر کلی گیمر و نقد کننده باشه.
جالبه بدونی این بازی یکنواخت جایزه ی بهترین بازی کنسولی از games com و بهترین بازی ورشی رو از e3 دریافت کرده.
برای من هم خوشحالی پس از گل مهم نیست و مهم گیم پلی هستش که هیچوقت خسته کننده نمیشه برخلاف pes

جزئیات Creation Center
که واقعا پیشرفت های خوبی داشته.
Changes to Create A Player

• All existing FIFA 11 Creation Centre options remain.
  • New 3d widget for player face creation.
  • Additional player appearance options including hairstyles, head shapes, eye colors, facial hair styles, skin tones and variations bringing the number of possible combinations from 400,000 in FIFA 11 to more than two billion for FIFA 12.
  • New branded boots.
  • Branded Gloves and Long pants option for Goalkeepers.
  • New attributes including contract length, international reputation and potential, for use in Career Mode.
Changes to Create A Team

• All existing FIFA 11 Creation Centre options remain.
  • More team crest logo templates.
  • New branded kit templates.
  • Additional colours for team crests, and kit colors.
  • Option to choose primary, secondary, and tertiary colors separately for shirts, shorts and socks.
  • New attributes inclufing domestic and international prestige, and transfer budget, for use in Career Mode.
  • New and improved Squad interface.
  • Ability to upload a custom image to use as a team logo.
  • Ability to upload oone custom image for the front of shirts.
Create A Tournament (New!)

• You can now create tournaments consisting of created teams, either your own or other publicly available teams.
  • There are three tournament types to choose from:

• Knock Out​
    • Group and Knock Outs​
    • Leagues​
  • Choose which trophy to present to the winner.
Not bad at all, so here are the caveats and limits:

• Create up to 50 players
  • Create up to 50 teams
  • Create one tournament
Of those, you can have 50 players, 24 teams, and one tournament downloaded in game at any one time. There is no limit to the amount of times you can delete, recreate or download content in game or on the web, but the teams assigned in a tournament will count towards your team limit.
Here is the big one… Anyone can download anything created, premium or otherwise, for free, as long as it has been publicly published. I know a few people have been worried about premium content being locked to premium users so it’s a relief to have this confirmed. The premium side of premium content applies to creating and editing only.
Which leads us nicley on to what those premium options are. The below is a list of all editing packs that will be available to purchase.
Tournaments Pack

• Allows you to upload custom images as the tournament logo.
  • Expands your Tournament allowance from 1 to 5, Both in game and on the web.
Career Mode Pack

• Allows you to use downloaded Creation Centre teams in Career Mode.
  • Allows you to use a downloaded Creation Centre tournament (league type only) in Career Mode by selecting the league during New Career setup.
Teams Pack

• Enables you to create an additional 50 teams, bringing your total from 50 to 100.
  • Increases your in game team storage allowance from 24 to 48.
  • Allows you to use custom images as team logos for all of your created teams.
  • Allows you to use custom images as shirt stamps for all of your created shirts.
Yet 10 More Pack

• Increases your in game allowance by ten, taking it from 24 to 34.
Licensor Pack

• Allows you to add any licensed players from the FIFA12 disk into your Created teams.
  • Allows you to add any licensed teams from the FIFA12 disk into your Created tournaments.
  • Allows you to use any licensed stadiums from the FIFA12 disk as the home ground for your Created teams.
*The above can only be added as is. They cannot be edited.
Serious Editor Pack

• Create A Player

• Allows you to assign secondary, tertiary, and fourth preferred positions to each player you create.​
    • Enables additional hair colours.​
  • Create A Team:

• Lets you to edit a third kit for any teams you create.​
    • Allows you to create custom formations.​
  • Create A Tournament:

• Allows you to edit which ball is used for custom tournaments.​
    • Allows you to edit which color combinations are used in the broadcast graphics for your custom tournaments.​
    All Packs-In-One
    You can also buy all of the above in one bundle at a discounted rate.
So there you have it. Everything we wanted to know about the Premium Content for Creation Centre. Well. Almost. We still don’t know how much it costs, but all of the above will be free to EA Season Ticket holders.

I'm Not Separe Bala

سلام دوستان!
لطفا از سپر بلا نمودن بنده بپرهیزید:دی
تو صفحه 63 دوستمون Shayan7 پرسید بدون قفل؟!
بعد جناب شاهین آرایایی فرمودند:بله بدون قفل!
بعد یک نفر پرسید بدون چه قفلی(یا یه همچین چیزی) که بلافاصله پستش حذف شد:دی
من هم دیدم یه قفل بیشتر نیست و گفتم بدون XGD3!!!
حالا گناه من چیه؟!:دی
-----------------------------------------------------------------
دوستان بازی من امروز میرسه!
Messi از PES قویتر شده یا نه؟!

FIFA CREATION CENTER

هادی جان من به شدت از تو ممنونم که این خبر رو گذاشتی . تمام مدت خدا خدا میکردم که نکنه creation center حذف شده باشه
با اجازتون میخوام توضیح مفصلی راجع به CC که به نظرم جذابترین مود فیفا هست بدم چون میدونم خیلی از دوستان اطلاع چندانی از این مود ندارن

Create-players-and-teams-right-now-for-FIFA-11.jpg

creation center درواقع امکانییه که شما در اون میتونید بوسیله اینترنت (البته با pc) بازیکن و تیم بسازید با جزئیات بسیار زیاد و جالب که برای اینکار باید به سایت ea برید و اونجا بعد از لاگین کردن این امکان در اختیارتون قرار میگیره بعد از اینکه تیم رو ساختید بوسیله کنسولتون به لایو وصل میشید و تیم ها و بازیکنایی که ساختید رو ایمپورت میکنید
اما امکان دیگه ای که این مود رو جذاب کرده چیه ؟؟؟؟
تقریبا اکثر کسایی که فیفا بازی میکنن نه تنها در دنیای گیم بلکه در دنیای واقعیت هم طرفدار فوتبالن (البته الان همه طرفدار فوتبالن منظورم به صورت دو آتیشه و حرفه ای) و اصولا هم اگر طرفدار تیم یا تیمهایی باشن به شدت پیشینه اون رو دنبال میکنن:x
من همیشه وقتی فیفا بازی میکردم به خودم میگفتم کاش میشد تیمهای قدیمی ملی و باشگاهی و یا منتخب هر لیگ و قاره رو هم داشت و میتونستیم با اونا بازی کنیم ( این حرف من رو دوستانی که یه مقداری سنشون بیشتره و یا فوتبالدوست تیفوسی هستن بیشتر درک میکنن:d) خوب در چند نسخه آخر تیمی به نام classic xi بود که میشد انتخاب کرد ولی خوب یک تیم بود با بازیکنهای محدود .... فوتبال شرکت کونامی هم از چندین سال قبل 7 تیم ملی رو به صورت کلاسیک داشت که به دلیل نداشتن لایسنس اسامی خیلی لذتی نداشت و باز هم گزینه محدود بودن در اون به چشم میخورد ..... تا اینکه از فیفا 11 که وارد دنیای لایو شدم با CC کار کردم و متوجه شدم چیزی بیشتر از نیازم رو پیدا کردم به طوریکه اولش شوکه شده بودم از خوشحالی
بله مهمترین مود cc اینه که در تمام دنیا هر کسی که تیم و یا بازیکنی رو ساخته اون رو share میکنه و بقیه میتونن اون رو دانلود کنن و ازش لذت ببرن
فقط و فقط اسم بعضی از این تیمها رو میبرم تا وسوسه بشید

آلمان - ایتالیا - انگلیس - فرانسه - هلند - برزیل - آرژانتین - اسپانیای کلاسیک - منتخب بایرن - منتخب آث میلان - منتخب یووه - منتخب منچستر - آژاکس سال 94-95 - دورتموند سال 97 - رئال سالهای 2002 تا 2005 - آلمان سال 90 - منتخب جام جهنی 86 - 90 -94 - 98 - منتخب اروپا و آفریقا و آمریکا و آسیا و جهان - منتخب لیگ برتر و سری آ و لا لیگا و بوندس لیگا و ........... . خیلی خیلی تیمهای دیگه که گیمر های باسلیقه و حوصله در گوشه گوشه دنیا اونا رو ساختن با بازیکنهای درست با اسمهای صحیح فیس های تقریبا شبیه و قدرتهای دقیق درست و منطقی. من حتی پرسپولیس و استقلال رو هم دانلود کردم
الان اون دوستای عشق کلاسیک میفهمن من چی میگم حس نوستالژیک شدیدی ایجاد میشه :d
حالا در کنار اینها این رو هم داشته باشید که شما حودتون هم میتونین دست به کار بشید و تیم مورد علاقتون رو بسازید و دیگه بازیکنها رو نسازید و از آرشیو چند میلیونی بازیکن هر کدوم رو که خواستید فقط دانلود کنید و به تیمی که خواستید بیارید (این یعنی هر کسی با سلیقه خودش منتخب جهان یا هر منتخبی رو که خواست بسازه)

خلاصه اینکه اگر وارد دنیای cc بشید میبینید که انتها نداره و واقعا هر لحظه یک چیز جدید پیدا میکنید

امیدوارم تونسته باشم با توضیحاتم مفهوم رو برسونم البته خیلی از دوستان با این مود آشنایی دارن و خودشون خوره هستن اما چون تا بحال کسی راجع بهش توضیح کاملی نداده بود بنده حقیر اینکار رو کردم

• Like
Reactions: War Has Change

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or