FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان عزیزم من یه سوالی دارم این لایسنس که میگین میشه ساده بگین یعنی چی فکر کنم به اون باشگاه پول میدن تا لباسشونو یا چیزای دیگرو درست کنن بعد این فیفا 5 مهر میاد دوستان میگن رو فیفا پی اس گرز قفل جدید گذاشته شده برا این بیادم نمیتونیم بازی کنیم باید تا کی صبر کنیم دوستان عزیزم .

دوستان کسی نتونست بالاخره اورالایه درسته بایرن پیدا کنه؟<br>مشخص نشد هنوز بازی لیک شده فقل داره نداره چقدر زجر میدن ادم من فقط همیشه زمان امدن فیفا که میشه روز شماری میکنم خدا کنه بیاد دیگه

منم با کلی تاخیر دمو رو روی 360 تجربه کردم . خیلی بهتر از پارسال شده فقط بعضی باگهای IE توی ذوق میزنه که اگه توی نسخه ی نهایی برطرف بشن میتونم بگم برای اولین بار یه شبیه ساز خیلی خوب فوتبال رو میتونیم تجربه کنیم.
به شخصه با سیستم دفاعی جدید خیلی حال کردم ، توپ هم با اینکه بیش از حد سنگین شده ولی بازم از پارسال خیلی بهتره.

برای اولین بار میخوام تو این تاپیک پست بدم
امروز بعد از کلی دردسر دموی fifa12 رو دانلود کردم و چند دست بازی کردم
واقعا تعجب میکنم از دوستانی که تا این حد از این بازی طرفداری میکنن
کلا هیچ چیزه خاصی توش ندیدم؟!
یه نکته که برام جالب هست اینه که تو بازی نه از هیکل و نه از قیافه و نه از طرز حرکت بازیکنها
نمیشه متوجه شد که کی به کیه؟!
فقط پویول رو میشه شناخت اونم از رو رنگه موهاش
در کل میتونم بگم اصلا چیزی که تو تصورم بود با توجه به طرفدارهایی که داره رو ندیدم
البته نمیگم آشغاله و .... ولی با هیچیش حال نکردم
یه نکته رو هم متوجه شدم که 100% دوستانه فیفا باز هم که PES حال نمیکنن همین حالته من رو دارن
کلا مثله اینکه به هر کدوم عادت کنیم اون یکی تو ذوق میزنه
دوسته عزيز از لحاظه گيم پلي كه اصلا قابل مقايسه نيستن هركسي كه فيفا بازي كنه بعد بره سراغ pes از باگها وگيم پلي آركيدش چنان عصباني ميشه كه ميزنه بازي رو مشكنه از لحاظ گيم پلي اصلا باهم قابل مقايسه نيستن واقعا pes فقط آدم رو زجر ميده ولاغير ولي يه نكته كه دوستان نگفتن اينه كه واسه يه pes باز خيلي سخته فيفا باز بشه وبايد به خودش خيلي سختي بده من تا همين پارسال pes باز بودم اما وقتي ديديم فيفا بهتره اينقد سختي هارو تحمل كردم تا ياد گرفتم;)

دوستان لطفا به نظر شخصی همدیگر احترام بذارید و سعی در مقایسه دو بازی نکنید.

دیروز تونستم دموی بازی Fifa12 رو پچ کنم، اینطوری وقت بازی شد 6 دقیقه و توی قسمت زمین تمرین هم اون بازیکن جاش رو به لیونل مسی داد. از اون Intro اول بازی هم میپره.

دوست عزیز و گرامی.اگر قرار بود دنی آلوز و مارسلویی که هر بازی حداقل یک گاف میده یکسان باشند که هیچ!
به نظرم توی 11 هم خط دفاع رئال خیلی تخیلی بود.دی ماریا و بنزما رو قبول دارم.اما ما بقی خیر.
موفق باشید
یاعلی

عزیز با بازی هایی که فصل پیش مارسلو انجام داد نشون داد که شایسته نمره 86 یا حداقل 85 هست . اصن میگیم قبول دفاع خوبه ولی تو خط هافبک و حمله در حق رئال اجحاف شده و هیچ بحثی توش نیست .

چه عجب یکی پیدا شد اسمی از اینتر هم اورد
عزیز من خیلی گشتم فقط یکی توی جوابهای یاهو پیدا کردم که مطمتن نیستم 100% درست باشه
Luca Caldirola 1/2/1991 Left Inter Milan Italy 69
Esteban Cambiasso 18/8/1980 Left Inter Milan Argentina 85
Luc Castaignos 27/9/1992 Right Inter Milan Netherlands 72
Luca Castellazzi 19/7/1975 Right Inter Milan Italy 75
Cristian Chivu - 26/10/1980 Left Inter Milan Romania 79
Iván Córdoba 11/8/1976 Right Inter Milan Columbia 78
Philippe Coutinho Correia Philippe Coutinho 12/6/1992 Right Brazil 74
Lorenzo Crisetig 20/1/1993 Left Inter Milan Italy 67
Lucimar da Silva Ferreira Lúcio 8/5/1978 Inter Milan Brazil 85
Marco Faraoni 25/10/1991 Right Inter Milan Italy 67
Diego Forlán 19/5/1979 Right Inter Milan Uruguay 84
Diego Milito - 12/6/1979 Right Inter Milan Argentina 81
Thiago Motta 28/8/1982 Left Inter Milan Italy 81
Sulley Muntari 27/8/1984 Left Inter Milan Ghana 78
Yuto Nagatomo - 12/9/1986 Right Inter Milan Japan 76
Joel Obi -22/5/1991 Left Inter Milan Nigeria 74
Paolo Orlandoni 12/8/1972 Right Inter Milan Italy 70
Giampaolo Pazzini 2/8/1984 Right Inter Milan Italy 83
Andrea Poli 29/9/1989 Right Inter Milan Italy 75
Andrea Ranocchia - 16/2/1988 Right Int… Milan Italy 80
Andrea Romanò - 23/7/1993 Right Inter Milan Italy 60
Walter Samuel - 23/3/1978 Left Inter Milan Argentina 85
Maicon Douglas Sisenando Maicon 26/7/1981 Inter Milan Brazil 85
Wesley Sneijder 9/6/1984 Right Inter Milan Netherlands 88
Júlio César Soares Espíndola Júlio César 3/9/1979 Brazil 85
Dejan Stanković 11/9/1978 Right Inter Milan Serbia 80
Emiliano Viviano 1/12/1985 Left Inter Milan Italy 80
Javier Zanetti 10/8/1973 Right Inter Milan Argentina 82
Mauro Zárate 18/3/1987 Right Inter Milan Argentina 80

البته نکاتی هم داره یکی اینکه من خودم در عکسی دیدم که بچه ها گذاشته بودند اسنایدر 89 بود
نکته بعدی دو نفر از بازیکنان اصلی اینتر در این لیست نیستند یکی ریکی الوارز که من شدیدا دلم میخواهد اونو تو فیفا 12 ببینم دیگری جانتان که اونم توی لیست نیست
کلا نسبت به میلان که مقایسه کردم همه چیز خوب بود به جز خط حمله که میلان قوی تر بود

آقا دستت درد نکنه . اگه این درست باشه واقعا در حق بعضی بازیکنا ظلم شده. میلیتو و فورلان اورالشون خیلی پایینه:-/
اگه اورال اینطور باشه آلوارز هم فکر نمیکنم خیلی خوب باشه. امسال باید یه تنه با اسنایدر تیم رو بچرخونبم. خدا کنه اورالش 89 باشه

یه سوال چرا سمیر نصری هنوز تو آرسناله با اینکه باید تو منچستر سیتی باشه.
این نقل وانتقالات تو نسخه اصلی درست میشه یا همین جوری میمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 02:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:34 PM ارسال شده بود ----------

یکی از نکات مثبت بازی تفاوت بازوبند کاپیتانی در تیم های مختلفه.با اینکه در سری های قبلی بازوبند فقط به شکل یه پارچه زرد بود و تو همه تیم ها یکی بود, واقعا خیلی مسخره بود.اما حالا با دقت زیادی طراحی شده و این نشون میده که درکل EA امسال به جرئیات خیلی توجه کرده و واقعا جای تقدیر داره .

یه سوال چرا سمیر نصری هنوز تو آرسناله با اینکه باید تو منچستر سیتی باشه.
این نقل وانتقالات تو نسخه اصلی درست میشه یا همین جوری میمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 02:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:34 PM ارسال شده بود ----------

یکی از نکات مثبت بازی تفاوت بازوبند کاپیتانی در تیم های مختلفه.با اینکه در سری های قبلی بازوبند فقط به شکل یه پارچه زرد بود و تو همه تیم ها یکی بود, واقعا خیلی مسخره بود.اما حالا با دقت زیادی طراحی شده و این نشون میده که درکل EA امسال به جرئیات خیلی توجه کرده و واقعا جای تقدیر داره .
درست می شه,کلا دمو رو قبل از پایان نقل و انتقالات کارشو تموم کرده بودن

دیروز تونستم دموی بازی Fifa12 رو پچ کنم، اینطوری وقت بازی شد 6 دقیقه و توی قسمت زمین تمرین هم اون بازیکن جاش رو به لیونل مسی داد. از اون Intro اول بازی هم میپره.

الان این دمو پچ شده رو نمیتونید برای ما قرار بدید ؟

واقعاً این فیفا فوق العادس....اگه از این قابلیتای جدیدی که گذاشتن استفاده کنین خیلی بازی واقعی تر و قشنگ تر میشه!!بدونه تعصب میگم:همه چیش عالیه!ولی خب عیبهای خیلی سطحی کوچیکی داره به هر حال دمو اِ دیگه.....!!من خودم تا حالا اون باگارو ندیدم!!کاملاً تغییرات مشخصه سازنده ها تمرکز اصلیشونو گذاشتن رو گیم پلی امّا بر عکس PES بیشتر به حواشی پرداخته تا خوده فوتبال!به نظره من این فیفا و PES مکمّل همن هر کودوم توو یه قسمت بهترن امّا 100% توو قسمتای مهمتر فیفا سرتره!
دوستان ببخشید میشه game id دموی فیفا 12 رو بدید.
برای من modio باز نمیشه.
فک کنم اینه:45418974

• Like
Reactions: rametzio

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or