FIFA 12| PS3

smohammadhendi

کاربر سایت
Aug 4, 2011
5
باووو چی کار کنم من:D گزارش گرش اینگیلیش نمیشه:D

هر چي تنظيمات بازي روي كنسول ات سيو كرده را پاك كن دفعه بعد كه اجراش ميكني يه آپديت ميخوري و يه تنظيمات مجدد از نو !!
اطلاعات اصلي كه مربوط به بازي آنلاين ميشه را پاك نكن.
اگه هم ليگ و غيره باز ميكني مراقب باش اونا را پاك نكني. خلاصه كه فايل مربوط به setting را فقط پاك كن.

پ.ن:مسوليت بر عهده نميگيرم.:دي

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
خيلي مسخرست پشت محوطه جريمه به بازيكن پاس بدي ، يه ضرب بشوتي بدون استثنا توپ ميره تو دروازه ... ! راحت ميتوني اينطوري 6 تا گل بزني ! :|

جدی میگی ؟ پس چرا همه میگن گل زدن خیلی سخت تر شده ؟

خب آره به خاطر اين سيستم دفاع جديد ديگه مثل قبل نميشه از دفاع رد شد و گل زد ولي از پشت محوطه بشوتي 100% گل مگه اينكه به تيرك بخوره ...

آخرین ویرایش:

Ac - Dc

کاربر سایت
May 28, 2010
40
ps3 من نوشته ساخت سنگاپوره .. ریجن چند حساب میشه ؟ کدوم ریجن بازی روبگیرم واسه آنلاین زدن ؟ بعد , الان قیمتاشون چجوریاست ؟
ممنون.

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
ps3 من نوشته ساخت سنگاپوره .. ریجن چند حساب میشه ؟ کدوم ریجن بازی روبگیرم واسه آنلاین زدن ؟ بعد , الان قیمتاشون چجوریاست ؟
ممنون.
ریجن دستگاه شما 3 هست .. باید ببنی اکانت برای کدام کشور هست بعد ببنی اون کشور تو کدام قاره قرار دارد..من پیشنهاد میکنم امارات را درست کنید چون ریجن 2 محسوب میشه هم بازیهای ریجن 2 خیلی بیشتر از ریجنهای دیگه توی ایران میایند و هم psn card هم خیلی بهتر از هر جایی دیگه پیدا میشه.

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام اقا یکی بگه ببینم چه جوری باید دفاع کرد؟؟ هر دفعه حریف توپ میگره من یه گل براشون حساب میکنم مگر اینکه خودشون برن بزنن به تیر .

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام ... بازی من ریجن 3 ه .. الان هر چقدر کد وارد میکنم قبول نمیکنه ... account چه کشوری رو باز کنم قبول کنه ؟!

آخرین ویرایش:

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
از دوستانی که انلاین بازی میکنن یه سوال دارم:
هنورز اگه وسط بازی کانکشن رو قطع کنن بازی تموم میشه؟؟؟ چون میخوام ببینم اگه اینجوریه اپدیت 3.73 رو دانلود نکنم الکی.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
کسی میدونه این آپدیت جدیده که اومده واسه چیه ؟
تا اونجایی که من میدونم یسری باگ هارو گرفته مثلا بازیکنای تعویضی که معمولا اسماشون اشتباه بود درست شدن و چندتا چیز دیگه....
از دوستانی که انلاین بازی میکنن یه سوال دارم:
هنورز اگه وسط بازی کانکشن رو قطع کنن بازی تموم میشه؟؟؟ چون میخوام ببینم اگه اینجوریه اپدیت 3.73 رو دانلود نکنم الکی.
آره دیگه بازی تموم میشه از طرف هر کیم قطع شده باشه بازنده حساب میشه حتی اگه جلو بوده باشی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر