FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
من لیگ چهارمم با اینتر سال 2015. تیم های خفن هنوز خفن هستن. میلان امسال هرچی داشت فروخت اوضاش بیریخته. ولی بازیکن هاش رفتن مارسی و دورتموند که در عوض این دو تا تیم تا دلت بخواد قوی شدن. با اینکه ترانسفرهای عجیب غریب خیلی زیاد بوده همونطور که خودت هم حتما دیدی، اما تا اینجا قریب به اتفاق تیم های خوف هنوز هم خوفن، حتی با بازیکن های جدید و کسایی که من اسمشون رو نشنیده بودم دارن خوب بازی می کنن.

مشکلی که من با فیفا دارم اینه که تیم تو یه بازی یهو می زنه به سرش. خیلی بد بازی می کنه. بعد دقیقا تیم حریف تو همون بازی با بازیکن های معمولی از بازیکن های سوپراستار تو رد می شه و عین آب خوردن بهت گل می زنه! با گل خوردن مشکلی ندارم. ولی وقتی یه بازیکن 60-70 حریف چند تا مدافع منو با سرعتی باور نکردنی دریبل می ده، که هر کاری می کنم با بازیکن های 90 هم نمی تونم اون کارو کنم، خوب لجم می گیره واقعا. کاش تو سختی بالاتر هوش مصنوعی بازی بالاتر می رفت جای اینکه جرزنی کنن! شده مثل بازی های استراتژی؛ هر چی سخت تر میشه، کامپیوتر بیشتر جر می زنه!

دقیقا حرفت درسته پویا جان.
منم این مشکل رو دقیقا تو فیفا دیدم ! مهاجم که اوورالش زیره ۸۰ هست از دقیقه ۸۵ تا ۹۰ در حالی که من با دو گل جلو هستم به شکلی هتریک میکنه که مدافعین من نقش باقالی رو پیدا میکنن !!!
یا مثلا بارها شده دو تا مدافع غول مثل هوملز و ویدیچ رو که هر دو از بهترین سرزن ها هستند تو محوطه جریمه داشتم بعد یه جوون کوتاه قد با اوورال زیره ۷۵ وسط این دوتا با سر به سادگی هر چه تمام تر گل میزنه.

اصلا تو حالت Legendry یه سری دقایق مشخصه که باید گل بخوری‌ (!)‌ دقایق آخر هیچ راهی نداره جز اینکه خیلی دقیق حفظ توپ کنی.

اما در مورد تیم ها برای من همونطور که گفتم تقریبا تیم های بزرگ نابود شدن از سمتی یه سری تیم ها مثل تاتنهام و اورتن به شکل عجیبی قدرتمند شدن !

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
راستی پویا جان این هم اسکیرین شاتی (!) که گفته بودم
فقط شرمنده با دوربین موبایل انداختم کیفیت نداره ! فقط خواستم حالت دوربین رو نشون بده.

1- عکس با تیم اینتر (بیش از حد زوم هست!)

2- عکس بدون مشکل با تیم خودم منچستر

3- عکس Setting دوربین بازی در هر دو حالت

آخرین ویرایش:

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
برای من اتوماتیک توسط اوریجین دانلود میشه ، پچ ندارم.
اما اگه میشه استخراج کرد ازش بگو برات آپلود کنم.

یکم هوش مصنوعی در این زمینه بد نیست خلاصه ! :D

فایل Squads ُ& Setting رو اپ کنی فک کنم ردیف شه یه دنیا ازت ممنون...>:d<

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
راستی پویا جان این هم اسکیرین شاتی (!) که گفته بودم
فقط شرمنده با دوربین موبایل انداختم کیفیت نداره ! فقط خواستم حالت دوربین رو نشون بده.

1- عکس با تیم اینتر (بیش از حد زوم هست!)

2- عکس بدون مشکل با تیم خودم منچستر

3- عکس Setting دوربین بازی در هر دو حالت

محمد جان بازیت مشکلی نداره.این واسه خود بازی هستش.اگه به بازیهای لیگ ایتالیا توی دنیای واقعی دقت کنی دوربین زاویه بسته تری نسبت به دوربین لیگهای دیگه مثل اسپانیا یا انگلیس نشون میده.این ها هم همین کارو توی بازی کردن.اگر هم اشتباه نکنم یکی دو سال پیش اولین بار PES این کارو برای بازیش و البته بخصوص ورزشگاه سنسیرو کرد.
خیالت راحت بازیتو کن و لذت ببر.روز خوش و عید هم به تو هم به بقیه بچه ها مبارک.موفق باشین.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
محمد جان بازیت مشکلی نداره.این واسه خود بازی هستش.اگه به بازیهای لیگ ایتالیا توی دنیای واقعی دقت کنی دوربین زاویه بسته تری نسبت به دوربین لیگهای دیگه مثل اسپانیا یا انگلیس نشون میده.این ها هم همین کارو توی بازی کردن.اگر هم اشتباه نکنم یکی دو سال پیش اولین بار PES این کارو برای بازیش و البته بخصوص ورزشگاه سنسیرو کرد.
خیالت راحت بازیتو کن و لذت ببر.روز خوش و عید هم به تو هم به بقیه بچه ها مبارک.موفق باشین.

مرسی داداش عید شما هم مبارک.
اما در مورد دوربین اگه واقعا اینجوری باشه باید به عقلشون شک کرد !
خوب من که سبک بازیم جوری هست که از فضا سازی استفاده میکنم و پاس های بلند میدم اینجوری عمرا نمیتونم بازی کنم !
راه حلی نداره ؟

ای بابا نمیدونم چرا پست امیر رو که نقل قول میکنم پاک میشه !
دوست عزیز یک ایمیل بهم بده برات ارسال میکنم.

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
خوب من که سبک بازیم جوری هست که از فضا سازی استفاده میکنم و پاس های بلند میدم اینجوری عمرا نمیتونم بازی کنم !
راه حلی نداره ؟

بی نهایت سپاس گذار....
Amir_gh987@yahoo.com

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
راه حلی نداره ؟

در مورد دوربین فکر کنم با تنظیم قسمت custome بشه یه کارهایی کرد یا اینکه همون قسمتی که مربوط به نوع های دوربین مختلف هستش بشه تغییر دادش.

در مورد فایل نقل و انتقالات هم میشه برای منم ارسال کنی.یه دنیا ممنونت میشم.شب خوش.موفق باشی.
pap71_45@yahoo.com

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
من هم بابرنامه Fifa12 i68Regeneratorمشکل دارم.میگه
If the game is actually installed on this system you have to search main folder manually.
بعد که آدرس بازی را بهش می دم میگه
Any version of the game appears to be installed on this system: Application cant run.
کسی می تونه راهنماییم کنه؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
من هم بابرنامه Fifa12 i68Regeneratorمشکل دارم.میگه If the game is actually installed on this system you have to search main folder manually.بعد که آدرس بازی را بهش می دم میگهAny version of the game appears to be installed on this system: Application cant run.کسی می تونه راهنماییم کنه؟
دوست عزیز لطفا سوالتون رو در تاپیک مشکلات بازی مطرح کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر