FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

بچه ها من به خاطر مشغله ی زیاد فرصت نکردم اطلاع رسانی کنم. خبر دارین که مسابقات فیفا و PES این هفته تو تهران برگزار میشه. سایت پلی استیشن، ایکس باکس - PsBox اولین دوره جام بزرگ باید ثبت نام کنین و اخبارو از همون جا دنبال کنین. 4 جور مسابقه هستش، فیفا و PES روی PS3 و Xbox360. ببخشید دیر و اینطوری اطلاع رسانی می کنم. وقت هام محدوده. ایشالله مسابقات خوبی رو داریم اونجا دور هم.

------------------------------------

مثل اینکه مهلت ثبت نام تا 8 صبح 3 شنبه تمدید شده.

آخرین ویرایش:
بچه ها دقت کردین پیشرفت بازیکن ها تو این نسخه چقدر کم شده !
قبلا هر سال ۳ تا ۵ به اورال بازیکن ها اضافه میشد اما تو این نسخه من توی ۷-۸ فصلی که رفتم یک یا نهایتا ۲ تا اضافه شده !

جریان چیه ؟ میشه یکاری کرد بازیکن ها تو منیجر مد بیشتر پیشرفت کنن ؟

بچه ها دقت کردین پیشرفت بازیکن ها تو این نسخه چقدر کم شده !
قبلا هر سال ۳ تا ۵ به اورال بازیکن ها اضافه میشد اما تو این نسخه من توی ۷-۸ فصلی که رفتم یک یا نهایتا ۲ تا اضافه شده !

جریان چیه ؟ میشه یکاری کرد بازیکن ها تو منیجر مد بیشتر پیشرفت کنن ؟

یه رنگی بنویس بشه خوندش!

آره باهات موافقم. youth player علی الخصوص هر چی هم بهش بازی می دی و بهترین بازیکن زمین میشه و کلی +3 اینا می خوره، سال بعدش باز همون overall سابق رو داره. بازی ایراد زیاد داره کلا. ولی خوب انقدر خوبه که ایناشو میشه بخشید.

یه رنگی بنویس بشه خوندش!

آره باهات موافقم. youth player علی الخصوص هر چی هم بهش بازی می دی و بهترین بازیکن زمین میشه و کلی +3 اینا می خوره، سال بعدش باز همون overall سابق رو داره. بازی ایراد زیاد داره کلا. ولی خوب انقدر خوبه که ایناشو میشه بخشید.

این داستان رنگ تقصیر من نیست عزیز !‌ چون با مک میام بعضی مواقع مشکل پیش میاد تو فروم های فارسی عزیز.
اما آخه تو فیفا دیگه تقریبا جوان گرایی تعطیل میشه اینجوری !

بعد چند سال بازی کردن تقریبا بازیکن ها تموم میشن :))‌ جدی بازیکن خوب نمیمونه ! بعدش چیکار کنیم ؟‌ :دی

از کجا بازیکن جوون خوب جور میشه کرد ؟ :دی

بچه ها یه نکته عجیب !
من وقتی با inter بازی میکنم (تو ورزشگاه سن سیرو) دوربین یجورایی زوم هست !
اصلا یه چیزه وحشتناکیه ! نمیشه بازی کرد !

شما هم این مشکل رو دارید ؟

بچه ها یه نکته عجیب !
من وقتی با inter بازی میکنم (تو ورزشگاه سن سیرو) دوربین یجورایی زوم هست !
اصلا یه چیزه وحشتناکیه ! نمیشه بازی کرد !

شما هم این مشکل رو دارید ؟

من که تیم اصلیم اینتره. مشکل دوربین ندارم. یه screenshot بذار ببینیم چطوریه.

من که تیمم الان بسیار جوونه و تا 5 سال دیگه شاید برسن به 30 سال. بعدشم مدام بازیکن خوب میاد به بازار. فقط اینکه youth player های خودمون از 70 بالاتر نمی رن خیلی رو اعصابه!

من که تیم اصلیم اینتره. مشکل دوربین ندارم. یه screenshot بذار ببینیم چطوریه.

من که تیمم الان بسیار جوونه و تا 5 سال دیگه شاید برسن به 30 سال. بعدشم مدام بازیکن خوب میاد به بازار. فقط اینکه youth player های خودمون از 70 بالاتر نمی رن خیلی رو اعصابه!

اسکیرین شات رو در اولین فرصت میذارم.

در رابطه به Youth Player که اصلا وضعیت عجیب خرابه ! اما تو لیست Transferها هم برای من بازیکن خوب و جوان اضافه نمیشه !!!!
الان من حدودا ۸ فصل میرم ! با منچستر هستم.
بازیکن های اصلی تیم مثل رونی ، نانی و یانگ رفتن بالای ۳۲ سال ! بازیکن های جوان امروزی (!) مثل کلورلی و ولبک هم دارن کم کم به ۳۰ میرسن
چندتا جوون خوب هم که خریدم مثل کریس اریکسن ، لوکاس ، گوتزه و لوکاکو هم دارن به ۲۷ سال میرسن
اما حالا دنبال یه سری جوون میگرم تو سن های ۲۰ سال با اوورال حدود ۸۰ که بدونم دست کم در ۲۴ سالگی به ۸۵ میرسن اما نیست که نیست !

شیوه ی من برای Youth player اینطوریه, اول استخدام دوتا استعداد یاب 5 ستاره بعد قرارداد بستن با بازیکنهایی که حداکثر پتانسیلشون در آینده بالای 90 هست بعد هم 2 سال قرضی میدمش یه تیم نسبتا خوب. حداکثر تا 20,21 سالگی میره بالای 80:d

شیوه ی من برای Youth player اینطوریه, اول استخدام دوتا استعداد یاب 5 ستاره بعد قرارداد بستن با بازیکنهایی که حداکثر پتانسیلشون در آینده بالای 90 هست بعد هم 2 سال قرضی میدمش یه تیم نسبتا خوب. حداکثر تا 20,21 سالگی میره بالای 80:d

بابک امکان نداره !!!
منم دقیقا همین کار رو میکنم ! در بهترین حالت به ۷۰ میرسن !!!!!!!!!!!!!!!!!

بابک امکان نداره !!!
منم دقیقا همین کار رو میکنم ! در بهترین حالت به ۷۰ میرسن !!!!!!!!!!!!!!!!!

حیف که این فصل رفتم دورتموند (:d) وگرنه یه عکس از آکادمیم توی یووه میزاشتیم همه کف کنیم :dبازیکنهای 16 سالم 63 تا 67 بود قدرتشون:d
فکر میکنم مشکل از بازیکنهایی باشه که استعداد یاب پیدا میکنه نه پیشرفت این بدبخت ها:d
البته اینم بگم توی هر فصل شاید بیشتر از 50تا بازیکن توی آکادمی جابجا میکنم.هر بازیکنی که توی تمرینات پتانسیلش از 85 پایینتر بیاد رو میندازم بیرون:d

حیف که این فصل رفتم دورتموند (:d) وگرنه یه عکس از آکادمیم توی یووه میزاشتیم همه کف کنیم :dبازیکنهای 16 سالم 63 تا 67 بود قدرتشون:d
فکر میکنم مشکل از بازیکنهایی باشه که استعداد یاب پیدا میکنه نه پیشرفت این بدبخت ها:d
البته اینم بگم توی هر فصل شاید بیشتر از 50تا بازیکن توی آکادمی جابجا میکنم.هر بازیکنی که توی تمرینات پتانسیلش از 85 پایینتر بیاد رو میندازم بیرون:d

اولا حرفه شما سنده عزیز ، نیاز به عکس نیست
بعدشم خوب اون که آره بازیکن تو آکادمی بعد دو سال میره بالا ۶۵ !

اما بعد چهار سال هنوز به ۸۰ نرسیده ! (یعنی در واقع سالی یک یا دو تا بهش اضافه میشه!)
جالب اینجاست منم دقیقا مثل تو عمل کردم !‌ همه ۹۱ ها رو نگه داشتم و پرورش دادم.
و بعد هم Loan فرستادمشون که بازی کنن.

نمیدونم چرا دیگه اینجوری میشه !!!

آخرین ویرایش:
دوستان میشه یکی پچ ترانسفر های زمستانیرو از اپلودر های وطنی اپلود کنه؟

برای من اتوماتیک توسط اوریجین دانلود میشه ، پچ ندارم.
اما اگه میشه استخراج کرد ازش بگو برات آپلود کنم.

===============================================

بچه ها دقت کردین چقدر این سیستم Career در طولانی مدت بده !
من الان حدودا سال ۲۰۲۰ هستم همه تیم ها به غیر از خودم بیچاره شدن :دی

همه ترکیب تیم ها که حدود ۳۰ تا ۳۵ ساله !
تیم هایی مثل منچستر سیتی ، رئال مادرید ، بارسلونا و چلسی که همیشه بهترین ها رو با قیمت فضایی میخرن الان تو باقالی هان !
باز بارسلونا چون جوون زیاد داره باز خوبه اما چلسی این دو سه ساله اخیر شانس آوورده سقوط نکرده !

از اون ور لیورپول که همیشه مشکل داشته و خداد ساله رنگ قهرمانی لیگ ندیده ، پیشنهاد میده ها !
هر فصل پیشنهادات بالای ۸۰ میلیون دلاری واسه همه بازیکن های من ردیف میکنه ! ناکس تیم جمع کرده همیشه بعد من دومه.

در رابطه با آرسنال هم چیزی نگم بهتره !

یکم هوش مصنوعی در این زمینه بد نیست خلاصه ! :دی

برای من اتوماتیک توسط اوریجین دانلود میشه ، پچ ندارم.
اما اگه میشه استخراج کرد ازش بگو برات آپلود کنم.

===============================================

بچه ها دقت کردین چقدر این سیستم Career در طولانی مدت بده !
من الان حدودا سال ۲۰۲۰ هستم همه تیم ها به غیر از خودم بیچاره شدن :دی

همه ترکیب تیم ها که حدود ۳۰ تا ۳۵ ساله !
تیم هایی مثل منچستر سیتی ، رئال مادرید ، بارسلونا و چلسی که همیشه بهترین ها رو با قیمت فضایی میخرن الان تو باقالی هان !
باز بارسلونا چون جوون زیاد داره باز خوبه اما چلسی این دو سه ساله اخیر شانس آوورده سقوط نکرده !

از اون ور لیورپول که همیشه مشکل داشته و خداد ساله رنگ قهرمانی لیگ ندیده ، پیشنهاد میده ها !
هر فصل پیشنهادات بالای ۸۰ میلیون دلاری واسه همه بازیکن های من ردیف میکنه ! ناکس تیم جمع کرده همیشه بعد من دومه.

در رابطه با آرسنال هم چیزی نگم بهتره !

یکم هوش مصنوعی در این زمینه بد نیست خلاصه ! :دی

من لیگ چهارمم با اینتر سال 2015. تیم های خفن هنوز خفن هستن. میلان امسال هرچی داشت فروخت اوضاش بیریخته. ولی بازیکن هاش رفتن مارسی و دورتموند که در عوض این دو تا تیم تا دلت بخواد قوی شدن. با اینکه ترانسفرهای عجیب غریب خیلی زیاد بوده همونطور که خودت هم حتما دیدی، اما تا اینجا قریب به اتفاق تیم های خوف هنوز هم خوفن، حتی با بازیکن های جدید و کسایی که من اسمشون رو نشنیده بودم دارن خوب بازی می کنن.

مشکلی که من با فیفا دارم اینه که تیم تو یه بازی یهو می زنه به سرش. خیلی بد بازی می کنه. بعد دقیقا تیم حریف تو همون بازی با بازیکن های معمولی از بازیکن های سوپراستار تو رد می شه و عین آب خوردن بهت گل می زنه! با گل خوردن مشکلی ندارم. ولی وقتی یه بازیکن 60-70 حریف چند تا مدافع منو با سرعتی باور نکردنی دریبل می ده، که هر کاری می کنم با بازیکن های 90 هم نمی تونم اون کارو کنم، خوب لجم می گیره واقعا. کاش تو سختی بالاتر هوش مصنوعی بازی بالاتر می رفت جای اینکه جرزنی کنن! شده مثل بازی های استراتژی؛ هر چی سخت تر میشه، کامپیوتر بیشتر جر می زنه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or