FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
اقا من همچنان با این شوک سمت راست دسته مشکل دارم

الان دو تا دسته دارم یکیش شوک سمت راستش کار میکنه یکیش نمیکنه.بت همون طریقی که صفحات قبل هست درستش کردم یعنی همون فایل رو دو تا جا کپی کردم

الان باید چیکار کنم؟

XerXeS-XxX

کاربر سایت
Apr 27, 2011
24

ماه اسفند
در اصفهان مسابقات( G.P.S(Game Pro Series برگذار میشه.که قبلا به عنوان F.P.S (Fifa pro Series)i شناخته میشد.ولی الان با 2 بازی دیگه که pes 2012 و STARCRAFT 2 باشن برگذار میشه.این اولین مسابقات sc2 کشوری هست که در ایران به این شکل برگزار میشه.این مسابقات تحت مدیریت FG|TNT پر افتخار ترین player ایرانی در سطح دنیا که همین اواخر در مسابقه ی WCG در رشته ی fifa که در کره برگذار شد عضو 16 نفر پایانی بود راه اندازی شده.FG|TNT قبلا چندین بار مسابقات کشوری برگذار کرده از جمله(3 تا F.P.S & جام دیجیتال که تحت حمایت بانک ملی بود & 2 مسابقه استانی که در رشته های fifa و pes برگذار شد.اینم بگم در مسابقه جام دیجیتال 1000 نفر شرکت کننده از سراسره ایران حضور داشتند.شما میتونید برای اطلاعات بیشتر به این لینک بریدhttp://forum.bazicenter.com/thread56312/
اینم 2تا عکس از مسابقاتی که کلن ما توش حضور داشته.
fg%20gaming1.jpg

fg%20gaming2.jpg

امیدوارم که همتون رو ببینیم>:d

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
سلام رفقا

از بچه های Career باز چندتا سوال داشتم که ممنون میشم کمک کنید.

۱ـ در مورد Youth Academy هست !
کلا من این قسمت رو قاط زدم :D
وقتی تو قسمت Scouting Network استعداد یاب ها رو به ماموریت میفرستید ، براتون یه سری استعداد نوجوان پیدا میکنن.
شما از هر کدوم که خوشتون بیاد میتونید وارد Youth Squad خودتون بکنید در غیر این صورت اگه کیس خوبی باشه در سه سوت رو هوا میزننش آمادمی تیم های دیگه !
حالا وقتی وارد Youth Squad شما میشن دارای ۲ مشخصه هستن :
یکی Overall فعلی اونا هست و یکی هم Player Potential (پتانسیل بازیکن) هست !
حالا مثلا من یه بازیکن رو به Youth Squad آوردم که Potential این بازیکن ۶۸ تا ۹۱ پیش بینی شده بود اما در کمال تعجب بعد از یه مدتی به جای اینکه سنش بیشتر بشه و تجربش و مهارتش نسبت به آموزش هایی که دیده میشه بره بالا ، Potential این بازیکن کاهش یافته به ۶۸ تا ۸۶ !!! خوب الان چه باید کرد ؟
به نظرتون بازیکن ها رو برای پیشرفت بیشتر بذارم تو Youth Squad بمونن یا واردشون کنم به تیم اصلی ؟

۲ـ در مورد ضربات ایستگاهی هست !
چجوری میشه مشخص کرد که کدون بازیکن تو محوطه جریمه باشه برای زدن ضربه سر ؟

مثلا تو تیم منچستر وقتی یه خطا میدم نزدیک نقطه کرنر در کمال تعجب ویدیچ و فردیناند سر زن میان دیواره دفاعی تشکیل میدن و رافائل و فافیو و اورا که کوتاه قد هستند و سرزن خوبی نیستن میرن تو محوطه و خوب نتیجش مشخصه !!!

۳ـ نظرتون در مورده پول درآوردن چیه ؟ بهترین روش برای اینکه یه پولی به جیب بزنیم چیه ؟ :D

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
دوستان کسی اموزش کامل شادی پس از گل فیفا12 داره یا اینکه کجا باید برم؟ تو گوگل هرچی گشتم چیز خاصی نیومد

تو خود هم بازی داره. یه بخشی هست نوشته celebrate اونجا باید بری.

تو گوگل چی سرچ کردی که پیدا نکردی؟ تو یوتیوب برو سری کاملشو با آموزش تصویری تکون دادن دسته گذاشتن!

Mehrdadxxx

کاربر سایت
Oct 20, 2010
27
نام
مهرداد
سلام///
دوستان تو fifa 11 در قسمت audio میشد صدا رو از استریو به dolby digital 5.1 تغیر داد اما تو fifa 12 نیستش کسی میدونه صدای دالبی رو از کجا باید فعال کرد crysis 2 / f1 2011 رو با صدای دالبی دارم اما فیفا نه
اصلا این بازی از dolby پشتیبانی میکنه؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
سلام رفقا

از بچه های Career باز چندتا سوال داشتم که ممنون میشم کمک کنید.

۱ـ در مورد Youth Academy هست !
کلا من این قسمت رو قاط زدم :D
وقتی تو قسمت Scouting Network استعداد یاب ها رو به ماموریت میفرستید ، براتون یه سری استعداد نوجوان پیدا میکنن.
شما از هر کدوم که خوشتون بیاد میتونید وارد Youth Squad خودتون بکنید در غیر این صورت اگه کیس خوبی باشه در سه سوت رو هوا میزننش آمادمی تیم های دیگه !
حالا وقتی وارد Youth Squad شما میشن دارای ۲ مشخصه هستن :
یکی Overall فعلی اونا هست و یکی هم Player Potential (پتانسیل بازیکن) هست !
حالا مثلا من یه بازیکن رو به Youth Squad آوردم که Potential این بازیکن ۶۸ تا ۹۱ پیش بینی شده بود اما در کمال تعجب بعد از یه مدتی به جای اینکه سنش بیشتر بشه و تجربش و مهارتش نسبت به آموزش هایی که دیده میشه بره بالا ، Potential این بازیکن کاهش یافته به ۶۸ تا ۸۶ !!! خوب الان چه باید کرد ؟
به نظرتون بازیکن ها رو برای پیشرفت بیشتر بذارم تو Youth Squad بمونن یا واردشون کنم به تیم اصلی ؟

۲ـ در مورد ضربات ایستگاهی هست !
چجوری میشه مشخص کرد که کدون بازیکن تو محوطه جریمه باشه برای زدن ضربه سر ؟

مثلا تو تیم منچستر وقتی یه خطا میدم نزدیک نقطه کرنر در کمال تعجب ویدیچ و فردیناند سر زن میان دیواره دفاعی تشکیل میدن و رافائل و فافیو و اورا که کوتاه قد هستند و سرزن خوبی نیستن میرن تو محوطه و خوب نتیجش مشخصه !!!

۳ـ نظرتون در مورده پول درآوردن چیه ؟ بهترین روش برای اینکه یه پولی به جیب بزنیم چیه ؟ :D

یعنی کسی نیست کمک کنه ؟

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
لطفا یک نفر لینک دانلود فایل آپدیت ترکیب تیم ها را که امروز منتشر شد را بذاره.
ممنون
--------------------------------------------------------------------------------------------
خودم این لینک را پیدا کردم ولی نمی تونم ازش دانلود کنم.میشه یک نفر که دانلود کرده برای من هم آپلود کنه.

http://dollarupload.com/download.php?file=13811

آخرین ویرایش:

GHOST 73

کاربر سایت
Nov 1, 2011
162
نام
بهرام
بچه ها چطور میشه توپ رو از حریف گرفت واقعا کلافه میشم برای گرفتن توپ. تکنیک ها رو چه جوری باید زد. میشه یه راهنمای pdf کل چیزهای فیفا 12 رو واسه دانلود بزارید.ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر