FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

سلام. بلخره بازی کردم. فوق العادست!:x همه نقل و انتقالاتم انجام شده. من تازه فیفا باز شدم. اولین باره career mode بازی میکنم. واقعا عالی و حرفه ایه!:x فقط یه اشکال کوچیکش اینه که هر تیمی برداری سال اول رقابت اروپایی نداری. راستی جایی واسه تمرین دادن تیم یا تنظیم نوع تمرین تیم تو career mode به چشم نخورد! نداره؟ راستی گزارش عربی هم نداره!:-/

راستی رفیق! من نمیدونم چجوری باید از صحنه های بازی عکس بگیرم. اگه از career mode عکس میخوای بگو چجوریه بذارم واست.

خب منم بازی رو تست کردم ، خوشبختانه باگ های دمو خیلی کمتر شدن، البته یکی دو بار توی 3 ساعت بازی کردن پیش میومد که دو بازیکن به طور عجیبی به هم برخورد میکردن و پهن میشد وسط زمین ! ولی اونقدر کم بود که قابل چشم پوشیه .
تنها مشکل برای PC بازها شاید لگ های آزار دهنده باشه که البته با کمی دست کاری تنظیمات اون مشکلات هم برطرف میشه.
بر عکس خیلی ها که میگن بازی کند شده من فکر میکنم بسیار هم سرعت بازی خوبه و قبلا زیادی سریع بود ، فیزیک توپ فوق العاده بهتر شده و سنگینی خوبی داره . انیمیشن ها هم عالی هستن . سیستم دفاعی جدید رو خیلی دوس دارم و اگه چندساعت تمرین کنید میتونید به تسلط نسبی توی دفاع کردن دست پیدا کنید.خوشبختانه فیفا هم از نظر لایسنس و لیگ ها مثل همیشه هیچی کم نداره و از این بابت خیالمون راحته.کلا نسبت به نسخه ی قبل کنسول بهتر شده و از نسخه ی قبل PC خیلی خیلی خیلی بهتر شده برای کسایی که نسخه ی 11 کنسولی رو تجربه نکردن یه فوتبال رویایی خواهد بود.
من خودم قبل از ریلیز بازی و دمو فک نمیکردم اینقدر بازی خوب بشه ، ولی باید اعتراف کنم که خیلی بهتر از اون چیزی بود که تصور میکردم.
نسخه ی 360 رو هم بازی کردم ، هیچ فرقی با هم ندارن از نظر گیم پلی ، نسخه ی PC گرافیک خیلی بهتری هم داره اگه بتونید تنظیمات رو تا آخر بالا ببرید ، نمیدونم نسخه ی 360 دارای AA هست یا نه ولی مرز بدن بازیکنا توی بازی به شدت تو ذوق میزد و بعید میدونم AA داشته باشه.

لطفا هرکی نسخه اصلی بازی کرده بگه آیا چمن ورزشگاه برجسته شده و دونه های چمن معلومه یا تغییری نکرده ومثل دمو هنوز صاف است؟

---------- نوشته در 04:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:08 PM ارسال شده بود ----------

لطفا هرکی نسخه اصلی بازی کرده بگه آیا چمن ورزشگاه برجسته شده و دونه های چمن معلومه یا تغییری نکرده ومثل دمو هنوز صاف است؟;;)

سلام. بلخره بازی کردم. فوق العادست!:x همه نقل و انتقالاتم انجام شده. من تازه فیفا باز شدم. اولین باره career mode بازی میکنم. واقعا عالی و حرفه ایه!:x فقط یه اشکال کوچیکش اینه که هر تیمی برداری سال اول رقابت اروپایی نداری. راستی جایی واسه تمرین دادن تیم یا تنظیم نوع تمرین تیم تو career mode به چشم نخورد! نداره؟ راستی گزارش عربی هم نداره!:-/

راستی رفیق! من نمیدونم چجوری باید از صحنه های بازی عکس بگیرم. اگه از career mode عکس میخوای بگو چجوریه بذارم واست.

عکس که باید یا نرم افزار داشته باشی مثل fraps یا خیلی ساده printscreen بزن تو paint کپی کن بذارش اینجا ببینیم.

نه تمرین دادن تا پارسال هم نبود.

گزارشگر هر زبانی که می خوای، باید با همون زبان وارد بازی بشی.

سلام.
این مشکل رو من همیشه با فیفا داشتم امسال هم دارم.من نمیدونم فیفا کی میخواد این رو درست کنه.من هیجوقت نتونستم از دسته ی ps2 توی بازی استفاده کنم چون همش گزینه ها بالا و پایین میره و هیچ کاری نمیشه کرد.هر کاری هم کردمدرست نشده.گندشون بزنم بابا.
اگه کسی راهی چیزی میدونه ارایه بده.

سلام دوستان عزیز
آقا نسخه ی 360 رو بدانلودیم یا پی سی رو ؟ مثل قدیما نیست که نسخه پی سی پورت شده باشه ؟!
مرسی :دی

پورت که قطعا شده ! ولی ایندفعه از همون نسخه ی Fifa 12 ـه کنسول های 360 و PS3 پورت شده . از لحاظ گیم پلی هیچ فرقی با اونا نداره ، ولی از لحاظ لگ و افت فریم و این درده سرها اوضاش داغونه ... کافیه یه سر به فروم EA بزنی و ببینی چه خبره . البته من خیلی راحت مشکلم حل شد ، ولی خیلی ها مشکل دارن باهاش.

پس باید منتظر خیل عظیم پچ ها باشیم !!!!!!!!!!!! کسیان یکه دانلود کردم چندتا عکس از بازی بزارن !! کیفیت چمن چطوره !!! همون طوری کچله !!!!:d

من که با مشکل لگ و افت فریم مواجه نشدم! پارسال با فیفا 11 5850 داشتم لگ می زد! امسال با 560 TI لگ ندارم افت فریمم ندارم! رو 1920x1080 حدود 200 فریم هم میده! از 11 بهتر فریم میده! بازی خیلی روونه و اینکههمه این تعریف ها رو بذاریم کنار استیل بازی همون مثه فیفا 11 هست! یعنی منی که یکساله دارم فیفا 11 میرم الانم به راحتی اینو میرم و نه بازی واسم سخته نه مشکل خاصی هست.

من که با مشکل لگ و افت فریم مواجه نشدم! پارسال با فیفا 11 5850 داشتم لگ می زد! امسال با 560 TI لگ ندارم افت فریمم ندارم! رو 1920x1080 حدود 200 فریم هم میده! از 11 بهتر فریم میده! بازی خیلی روونه و اینکههمه این تعریف ها رو بذاریم کنار استیل بازی همون مثه فیفا 11 هست! یعنی منی که یکساله دارم فیفا 11 میرم الانم به راحتی اینو میرم و نه بازی واسم سخته نه مشکل خاصی هست.

مشکل اکثر افراد میزان فریم نیست ، Lag دار بودن ـه بازیه . خیلی ها 350 فریم هم میگیرن ولی بازی پر از لگه.
هسته ی بازی که مسلما همون فیفا 11 هست ، مگه قرار بود چیز جدیدی باشه ؟
بزرگترین فرق گیم پلی اضافه شدن Tactical Defending هست که اصلا و ابدا چنین چیزی توی فیفا 11 نبود . سیستم دفاع کردن بازی کلا عوض شده ، البته میتونید از توی تنظیمات به حالت Legacy تغییرش بدید و اون موقع دیگه دفاع کردن هم مشابه فیفا 11 میشه که خیلی ها چون با سیستم جدید کنار نیومدن همین کار رو کردن . یکی از تغییرات دیگه ی بازی استفاده از IE بوده که توی گیم پلی تاثیر چندانی نداره ولی توی طبیعی جلوه دادن بازی تاثیر زیادی داشته و البته باگ های بازی هم بیشتر شده.توی پستای قبلیم هم گفتم ، کسی که Fifa 11 ـه کنسول رو بازی کرده باشه به جز TD تغییرات خیلی زیادی احساس نمیکنه ولی کسی که Fifa 11 ـه PC رو بازی میکرده و بعد اینو بازی کنه تغییرات گیم پلی رو خیلی خیلی بیشتر احساس میکنه.

پس باید منتظر خیل عظیم پچ ها باشیم !!!!!!!!!!!! کسیان یکه دانلود کردم چندتا عکس از بازی بزارن !! کیفیت چمن چطوره !!! همون طوری کچله !!!!
yahoo_4.gif
رضا گرافیک بازی تغییر خاصی نکرده ، من فکر میکنم یه جورایی افت هم داشته توی بعضی جاها ...
چمن هم یه جوریه ، توی خوشحالی های بعد از گل که کلا آسفالته ! ولی از دور و توی صحنه آهسته برجستگی چمن رو میشه حس کرد.

خوب بروبچس پی سی باز با کنسول فرقی داره یا نه؟
yahoo_4.gif

خیر ، هیچ فرقی نداره . اگه هم داره اونقدر کم هست که من توی 3-4 ساعتی که بازی کردم متوجه نشدم . 1ی 2 ساعت نسخه ی 360 رو بازی کردم و بعدش چند ساعتی نسخه ی PC رو بازی کردم . بزرگترین فرقی که دیدم بهتر بودن گرافیک PC بود که خب علتش همون AA و رزولوشن بالاتره که چیز جدیدی هم نیست.

بچه ها الان نسخه سالم و انگلیسی بازی هم اومده ؟
( چون من نسخه 360 را گرفتم ولی نسخه pc را هم میخام بگیرم )

بله اومده ، نسخه های موجود توی بازار سالم و انگلیسی هستن و مشکلی هم ندارن اون PES ـه که هنوز نسخه ی انگلیسیش نیومده.

آخرین ویرایش:
سلام .دوستان من سیدی کی بازی رو از یکی از سایتها خریدم حالا تو برنامه origin وارد کردم و به لیستم اضافه شد. و اماده دانلود شد ولی حجمش 6 گیگه! خیلی زیاده. برای همین رفتم سیدی بازی رو خریدم. دوستان کسی میدونه من باید چطوری با سیدی که از بیرون خریدم بازی رو اکتیو کنم. خواهشا روی هوا نگید که یه موقع CD key بپره. هر کس با origin اشنایی داره هم میتونه راهنمایی کنه
مرسی

اقا در یک کلام با یک شاهکار طرف هستیم از همه لحاظ عالی هست واقعا کف کردم گرافیک بازی خیلی عالی شده دیگه هیچ ایرادی نمی توان گرفت گیم پلی زیبا و روان و تکنیک ها عالی شوت ها پر قدرت و سانتر ها کات دار

@ویرایش
این رئال چقدر قوی هست بارسا را سوسک کرد 10 تا بهش زدم :dالبته بازیم خیلی خوب هست از فیفا 98 بازی می کردم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or