FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
مرسی از جوابت. میخواستم بدونم دو رنگ بودن نوار استقامت چیه؟ سفیده چیه ک زیاد کم نمیشه؟دکمه هارو تنظیم کردم. نمیشه. راستی اگه فقط این مشخصاتو میگه پس ability بازیکنارو کجا میشه دید؟ (سرعت و قدرت و ...)

اونارم نوشته دیگه. همونجا توی چند تا تب هست. چپ و راست که می کنی، تب ها عوض میشن و چیزهای متفاوتی رو نشون می دن.

ببین این عکس اون نوار که می گی، خوب؟

31962507427125292178.jpg

سمت راست که شماره ست. بالای اسم یه بار هست که سیاهه (یا شایدم بی رنگه) که با یه نوار آبی پر شده. این یعنی بازیکن چقدر خسته ست. هرچی آبی تو اون نوار بیشتر باشه، بازیکن درواقع کمتر خسته ست و سرحال تره. اینجا توی این عکس ویا داشته می دویده، پس اون بار آبی رو یه بار سفید پر می کنه و که نشون دهنده ی میزان نفسیه که یه بازیکن موقع استارت زدن و دویدن داره. اگه بار سفید تمام بار آبی رو پر کنه، بازیکن هنوز می دوه، ولی ماکسیسمم سرعتش نیست و شتابی نداره. اگه به عکس توجه کنی، می بینی توی همون بار، یه قسمت بی رنگ هست. این بخشیه که قبلا آبی بوده، یعنی بازیکن نفس داشته، ولی در طول مدت بازی از نفسش طبعا کم میشه و خسته می شه. بذار اینطور بگم، بازیکن که می دوه، بار سفید بار آبی رو پر می کنه، بعد که دیگه نمی دوه، بار آبی دوباره برمیگرده سرجاش، ولی به مرور زمان و بسته به میزان دویدن، دیگه لزوما بار بی رنگ رو پر نمی کنه و در جایی عقب تر از جای قبلش می ایسته.

اون زیر هم که قدرت شوت بازیکن هاست که با یه بار سبز توی بار سیاه (یا بی رنگ) نشون داده شده.

ببین این آخه انقدر واضحه که توضیح دادنش اینطور پیچیده میشه. یه بازیکن یه نفس خاصی داره برای دویدن. خوب خسته که میشه دیگه همون نفس قبلی رو نداره دیگه. با این شکل و شمایل سعی دارن این رو نشون بدن. همین.

---------- نوشته در 10:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:52 AM ارسال شده بود ----------

حسین جان حرفت که درسته،ولی در اینجا این قوز کردن،استایل و نحوه ی دویدن بازیکن ها رو بهم زده.بازی کنی که سرش پایینه و توپ رو میبینه صرفا قوز قوز راه نمیره.
تو اینجا بازیکن ها کاملا خمیده هستند که این ضربه بدی به شکیل بودن بازی میزنه! و چیزی کاملا غیر واقعی رو نشون میده!

منم موافقم. فوتبال رو داریم هر روز می بینیم دیگه. هیچکس موقع دویدن مثل این قوزی ها قوز نمی کنه، سرشو می ندازه پایین، نه اینکه قوز کنه. بعدشم این ها که توی دمو اومدن بازیکن های تراز اول دنیان که هیچکدوم نباید قوز کنن که EASPORTS اصلا همچین چیزی نداره متاسفانه که بازیکن ها استایل خودشون رو داشته باشن.

راستی فکر کنم سازنده خیلی از مسی بدش میومده. چون واقعا ظاهرش فاجعه ست. مسی کجا این ریختیه. مثل این گداهای سر چهارراه ها شده!

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
راستی فکر کنم سازنده خیلی از مسی بدش میومده. چون واقعا ظاهرش فاجعه ست. مسی کجا این ریختیه. مثل این گداهای سر چهارراه ها شده!

باز قیافه ایراد نداره،مشکل استایلشه،دقت کردی از دور چه قدر گنده و هیکلی به نظر میاد؟
خدا کنه تو نسخه نهایی اصلاح بشه،وگرنه من که بد ضده حال میخورم :(
--------------------------------------------------------------------

دوستان یک سوال! شما قسمت "کریر مود" بازی رو چه جوری میرید؟
از تیم های کوچیک و رده پایین شروع میکنید؟ یا از همون اول تیم های بزرگ رو برمیدارید؟

آخرین ویرایش:

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
باز قیافه ایراد نداره،مشکل استایلشه،دقت کردی از دور چه قدر گنده و هیکلی به نظر میاد؟
خدا کنه تو نسخه نهایی اصلاح بشه،وگرنه من که بد ضده حال میخورم :(
--------------------------------------------------------------------

دوستان یک سوال! شما قسمت "کریر مود" بازی رو چه جوری میرید؟
از تیم های کوچیک و رده پایین شروع میکنید؟ یا از همون اول تیم های بزرگ رو برمیدارید؟

من که همیشه با تیم های ضعیف فیفا رو شروع می کنم و درجه سختی رو هم کم می ذارم. به تدریج که لیگ بالاتر می ره، سختی رو زیاد می کنم و وقتی به لیگ برتر می رسم، سختی رو روی worldclass می ذارم. اینطوری تماما فوت و فن فیفا کامل دستم میاد. همیشه هم انگلستان می رم، چون تنها لیگی که 4 دسته پایینتر هم داره تو فیفا همینه. یادمه فیفا 2006 با oxford united، سال 2010 با QPR که اون موقع دسته دو انگلیس بود و الان دو دسته بالا اومده و لیگ برتری شده و فیفا 11 رو هم با Bradford City بازی کردم. با همه شونم لیگ برترو گرفتم. البته سالهای 2007 تا 2009 به خاطر کیفیت خیلی پایین فیفا بازی نکردم. یه بارم با همین فیفا 11 career mode قاطی کرد و خراب شد، با سویا رفتم که انقدر تیمم قوی شد که دیگه مزه نمی داد بازی کردن حتی رو Legendary.

ولی برای بازی آنلاین همیشه اینترمیلان بر می دارم.

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
من که همیشه با تیم های ضعیف فیفا رو شروع می کنم و درجه سختی رو هم کم می ذارم. به تدریج که لیگ بالاتر می ره، سختی رو زیاد می کنم و وقتی به لیگ برتر می رسم، سختی رو روی worldclass می ذارم. اینطوری تماما فوت و فن فیفا کامل دستم میاد. همیشه هم انگلستان می رم، چون تنها لیگی که 4 دسته پایینتر هم داره تو فیفا همینه. یادمه فیفا 2006 با oxford united، سال 2010 با QPR که اون موقع دسته دو انگلیس بود و الان دو دسته بالا اومده و لیگ برتری شده و فیفا 11 رو هم با Bradford City بازی کردم. با همه شونم لیگ برترو گرفتم. البته سالهای 2007 تا 2009 به خاطر کیفیت خیلی پایین فیفا بازی نکردم. یه بارم با همین فیفا 11 career mode قاطی کرد و خراب شد، با سویا رفتم که انقدر تیمم قوی شد که دیگه مزه نمی داد بازی کردن حتی رو Legendary.

ولی برای بازی آنلاین همیشه اینترمیلان بر می دارم.

یعنی هیچ وقت تیمت رو در طول مربیگری عوض نمیکنی؟

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
یعنی هیچ وقت تیمت رو در طول مربیگری عوض نمیکنی؟

نه بابا! یه بار کردم فکر کنم، اصلا حال نداد! تیم رو خودم از دسته چهار با هزار مکافات می بندم. دلم نمیاد ولش کنم بره. کدوم تیم برم بازیکنهاش انقدر با سلیقه ی خودم خریداری شده باشند؟ نه هیچوقت عوض نمی کنم.

باز قیافه ایراد نداره،مشکل استایلشه

این عکس ها رو ببین.

این دو تا رم ببین!

چیه آخه این قیافه ها! فاجعه ست به خدا آخه!

سلام.یاری

کاربر سایت
Jul 11, 2011
64
نام
حمید
وای دارم از فیفا ناامید میشم چرا این مسی شبیه منگولاست
ویا که ئیگه کلن هیچ ربطی نداره
وای این فیفا داره گند میزنه تازه میخواستم بیام از pes بیام فیفا بازی کنما یواش یواش دارم بی خیالش میشم صد حمت به افساید ها و خطا های pes اقا تورو خا بگین درستش کنند فیفا11 اینجوری بود انقدر تعریف میکردید

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
وای دارم از فیفا ناامید میشم چرا این مسی شبیه منگولاست
ویا که ئیگه کلن هیچ ربطی نداره
وای این فیفا داره گند میزنه تازه میخواستم بیام از pes بیام فیفا بازی کنما یواش یواش دارم بی خیالش میشم صد حمت به افساید ها و خطا های pes اقا تورو خا بگین درستش کنند فیفا11 اینجوری بود انقدر تعریف میکردید

عزیز من مسی تو واقعیت همینطوریه مثل عقب افتاده ها ! :d

کلا هرکی رو قوزی درست کرده باشن مسی رو دقیقا مثل خودش درست کردن ! شاید از مسی کپی گرفتن همه بازیکن ها رو ساختن فقط قیافه هاشونو عوض کردن ! اما استایل قوزی بودن تو همشون مشترک شده !=))

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
قیافه بازیکنا خیلی مهم نیست چون از دور مشخص نیست که ضایع باشه مگه بخواد از نزدیک نشون بده،به نظر من واسه این قیافه ها و چمن رو گرافیکشو سنگین نکردن که بازی رو کنسول روون اجرا بشه وگرنه واسشون کاری نداشت.

h!dden

کاربر سایت
Dec 7, 2009
24
نام
علیرضا
به نظر من دارین گیر بیخودی میدین !
قیافه رو چی کار دارین بازی رو بچسبین !
قیافه Pique تویه PES 2012 رو دیدین !
واقعی :
Pique_Puyol.jpg

Pes :

pes-2012-pique.jpg

به نظرتون درست کردن چهره از این بدتر هم میشه ؟

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
دوست عزیز pes از هرچی کمتر باشه تو face بازیکن ها خیلی سرتر از فیفاست.. همین جرارد پیکه که 60متر فکش رو باز کرده خیلی بیشتر شبیه خودش هست تا مسی که در حالت عادی هم(تو فیفا) شبیه بهادر عبدی میمونه !!!

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
دوست عزیز pes از هرچی کمتر باشه تو face بازیکن ها خیلی سرتر از فیفاست.. همین جرارد پیکه که 60متر فکش رو باز کرده خیلی بیشتر شبیه خودش هست تا مسی که در حالت عادی هم(تو فیفا) شبیه بهادر عبدی میمونه !!!
ریختین تو تاپیک فیفا 12 هرچی هیچی نمیگیم ، هی میاین .... و شعر سر هم میکنین واسه خودتون .... آره امسال میدونی به جا PES 2012 بهش میگن 2012 Pro Evolotion Vessel ، رگ گردن برات درست کردن در حد تیم ملی ، بابا به خدا کونامی خوب میتونه زامبی طراحی کنه ، باید Techland یاد بگیره واسه Dead island 2 میتونه از همین PK تو PES 2012 کپچر بگیره برا زامبیاش !!!!!! :-&

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
مرسی پویا جان.آقا این فیفا 12 چرا انقد سخته؟؟؟؟!!! رو semi-pro بزور گل میزنم! تو profesional که دیگه هیچی! نفوذ تو دفاع خیلی سخته. بعدشم تیم خوب همراهی نمیکنه. یارا جلو نمیکشن. چراااا؟؟؟؟؟اعصابم دیگه خورد شده!راستی تو صفحات قبل یه پچ گذاشته شد واسه افزایش زمان و ... اونو دانلود کردم نصب کردم البته زود پاک کردم ولی حس میکنم بعد اون بازی خیلی سخت شده. کسی اون پچو امتحان کرده؟ همچین مشکلی نداره؟؟؟

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
من تعصب رو چیزی ندارم منتظر نسخه اصلی هردو بیاد ولی قیافه گفتین تا حدود درست بد طراحی شده ولی مقایسه میکنین بین دو نسخه این
کمی درست نیست چون هر دو مشکل خودشون دارن کلا شخصت بازیکین در 2012 PES مثل این میمونه که طراحی شو دادن به طراح بازی Silent Hill یا Saw مال خود کونمامی:-s
دیگه تمومش کنید :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر