FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
من کامپیوتر دارم و با این سیستم جدید پنالتی آشنایی ندارم و یه سوال داشتم.
من میخواستم بدونم توی این سیستم جدید پنالتی برای کنترل دروازبان هنگام زدن ضربه به غیر از جهت دکمه دیگه ای رو هم باید بگیری؟ چون من وقتی جهت میگیرم نمیپره فقط یه بار پرید اونم نمیدونم چی شد!:-/
و یه سوال دیگه این که من هنگام بازی،بازی یکم تیک پیدا میکنه البته زیاد اذیت نمیکنه ولی بعضی از جاها خیلی شدید میشه به خصوص اواخر بازی.
سیستم من هم اینه:
CPU:Intel Core 2 Dou E 7400 2.80 GHz
Video Card:1Gig - GeForce 9400 GT
Memory:2 GB
Windows XP Service Pack 2
مشکل از چیه کسی میدونه؟

آخرین ویرایش:

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
دوستان من دمو رو دانلود کردم،وقتی روی EASetup کلیک میکنم که بازی نصب بشه،با پیغام زیر مواجه میشم!

من فیفا11 رو از روی سیستمم پاک کردم ولی فایده ای نداشت.
اگه میشه راهنماییم کنید.
با تشکر از دوستان عزیز.

دوستان مشکله من کسی نمیتونه حل کنه.موندیم تو کف =((

78610

کاربر سایت
Oct 7, 2010
73
بچه ها این حرفا رو ول کنید نسخه اصل بازی رو که اومد بگیرید یه 10 15 بار بازی کنید خوب که بازی دستتون اومد اونوقت نظر بدید من خودم فیفا 11 چند بار بازی کردم فقط از کامپیوتر گل میخوردم بعد که بازی دستم اومد اعصابم اروم شد و فهمیدم یه بازی خوب یعنی چی

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
من کامپیوتر دارم و با این سیستم جدید پنالتی آشنایی ندارم و یه سوال داشتم.
من میخواستم بدونم توی این سیستم جدید پنالتی برای کنترل دروازبان هنگام زدن ضربه به غیر از جهت دکمه دیگه ای رو هم باید بگیری؟ چون من وقتی جهت میگیرم نمیپره فقط یه بار پرید اونم نمیدونم چی شد!:-/
و یه سوال دیگه این که من هنگام بازی،بازی یکم تیک پیدا میکنه البته زیاد اذیت نمیکنه ولی بعضی از جاها خیلی شدید میشه به خصوص اواخر بازی.
سیستم من هم اینه:
CPU:Intel Core 2 Dou E 7400 2.80 GHz
Video Card:1Gig - GeForce 9400 GT
Memory:2 GB
Windows XP Service Pack 2
مشکل از چیه کسی میدونه؟
در مورد پنالتی اگه با دسته بازی میکنی آنالوگ سمت راست برای گرفتن توپ تو پنالتی هست.
در مورد لگ داشتن هم که مشخصه به خاطر کارت گرافیکت هست.

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
sسلام کسی خبر نداره عکس العمل ea به کند بودن بازی چیه ایا تو نسخه اصلی سرعت و تغییر میدن یا ما خودمونو تغییر بدیم
وقتی فوتبال جام باشکاه ها رو از تلویزیون نگاه می کنیم واقعا شبیه فیفاست :d فقط یه مقدار سرعت دویدن با سرعت توپ تو واقعیت بیشتره ...حالا کدومشون مشکل داره :>

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
دوستان یک سوال داشتم؟
چرا بازیکن ها خمیده هستن؟ انیمیشن ها خیلی روون شده ولی این خمیدگیه بازیکن ها
من رو یاده این PES لعنتی مینداره!! یا شاید من اینطور میبینم!
کلا انتظارات من رو بر آورده نکرد،البته شاید با بازیه بیشتر ازش خوشم بیاد

mahmoudi

کاربر سایت
Nov 21, 2010
220
دوستان یه خبر جدید اومده تو PCGamer:

1-اگه فیفا نصبه :
یا پاکش کنید
یا یه TXT بسازید اسمش بذارید demofix.reg بعد داخلش این رو بنویسید REGEDIT4 بعد سیو کنید بیاید بیرون.روش دبل کلیک کنید (که Run شه) الان دیگه مشکلی نیست میشه بدون پاک کردن FIFA 11 بازی کنید.

[
Code:
HTML]http://www.pcgames.de/FIFA-12-PC-236492/News/FIFA-12-PC-Demo-womoeglich-mit-schwerwiegenden-Problemen-Umfrage-844440/[/HTML]

دوست عزیز با تشکر فراوان اما آموزشتون کامل نبود این یه تیکه هم باید مینوشتید

Code:
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\1DC6AEF331AE7EC47AE47AA4A4A0B7C5]

این فایل رجیستری باید حلش کنه

با تشکر فراوان دوستان هرکی قبلا مثل من دمو 12 را گرفته و میخواد دمو و 11 را با هم داشته باشه این فایل رجیستری را که دوست گلمون قرار داده را دان کنه

دوستان یک سوال داشتم؟
چرا بازیکن ها خمیده هستن؟ انیمیشن ها خیلی روون شده ولی این خمیدگیه بازیکن ها
من رو یاده این PES لعنتی مینداره!! یا شاید من اینطور میبینم!
کلا انتظارات من رو بر آورده نکرد،البته شاید با بازیه بیشتر ازش خوشم بیاد

خمیدگی بخاطر سبک جدید دفاع هست شما دیگه دنبال بازیکن نمیدوی و فضا را پر میکنی برای همین اینطوری به نظر میاد اما به نظر من سبک دفاع بازی را به واقعیت شبیه کرده من که خودم تو چمن بازی میکنم وقتی فیفا بازی میکردم از سبک دفاش بدم میومد انگار EA صدای دل ما را شنیده

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
بچه ها من یک چیزه جالب که آلان متوجه شدم اینه که،قبل از این که بازی شروع بشه تو قسمت Game Setting برین
و وارد تب VISUAL بشین،اونجا آخرین گزینه هست Net Tension، که در واقع تنظیمان تور دروازه ها هست،که میتونید
انتخاب کنید تور دروازه سفت باشه یا شل!! خیلی جالب بود واسه من!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
خوب رفقا ما هم دمو رو تست کردیم
اولا بگم گیم پلی پیشرفته خوبی داشته ، مخصوصا صحنه های برخورد بازیکن ها که واقعا جالب شده ، از نظر گرافیک هم شاید بهبودهایی دیده بشه اما پیشرفت خیلی زیادی وجود نداره !
اما نکته ای که من خیلی باهاش حال کردم انیمیشن ها هستند ! جوری که مثلا در هنگام تعویض ها وقتی ۳ تا بازیکن رو با ۳ تای دیگه تعویض کنید میبینید که در یک انیمیشن هر ۶ بازیکن رو نشون میده که با هم دست میدن و ۳ تای اونها وارد زمین میشن. نکته جالب اینه که بعد از گل زدن میتونید به سمت هر بازیکنی که دوست دارید بدوید و بقل هر کی که برید دقیقا از همون نقطه دمو میشه.
حتی جالبه اگه سمت توپ برید ، توپ رو برمیداره و برمیگرده که بازی رو سریعتر شروع کنه.
من به شخصه به عنوان کسی که همیشه با فیفا بوده با این دمو اساسی حال کردم و به نظرم یک سال توپ با FIFA 12 خواهیم داشت :d

اینها تماما نظر شخصی بود.

آخرین ویرایش:

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
کلا ما PC باز ها خیلی با این فیفای جدید حال خواهیم کرد. چون بالاخره مارو آدم حساب کردن و این ویژگی ها که همه تون اشاره می کنین رو برامون گذاشتن، چیزهایی که تو فیفا 11 کنسول هم بود و منم موافقم که همین چیزهای کوچیک خیلی به جذابیت بازی کمک می کنه.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
کلا ما PC باز ها خیلی با این فیفای جدید حال خواهیم کرد. چون بالاخره مارو آدم حساب کردن و این ویژگی ها که همه تون اشاره می کنین رو برامون گذاشتن، چیزهایی که تو فیفا 11 کنسول هم بود و منم موافقم که همین چیزهای کوچیک خیلی به جذابیت بازی کمک می کنه.

پویا جان کدوم از اینا تو فیفا ۱۱ کنسولی بود ؟
من نسخه کنسولی هم تست کردم ، اما با هیچ کدوم از اینا برخورد نداشتم !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر