FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

blashirkh

کاربر سایت
Sep 12, 2011
37
اگه میشه چندتا عکس هم بذارید...راستی چندتا ورزشگاه تو نسخه دمو هست؟
شبه یا روز؟
گرافیک چمن و تماشاگرا بهتر شده یا نه؟

گرافیک چمن خیلی خاص نیست و چیز جالبی نداره با اینکه نسخه دمو و استادیوم های دیگه رو باید دید

دوستان اون اندک لگ هایی که FIFA 11 تو Se7en داشت ، تو این نسخه برطرف شده ؟

بله لگ نداره خیالت راحت !

• Like
Reactions: pedramstalker

abed_pc

کاربر سایت
Oct 27, 2006
185
نام
عابد
خوب دوستان امروز دمو را بازی کردم در یک کلام واقعان امسال عالیه از همه لحاظ اصلان افت فرم نداشتم دوستانی که افت فرم دارن مشکل از سیستمتونه و من از اول فیفا را با کیبورد بازی کردم و میکنم بنابر این دسته را چک نکردم در نگاه اول به نظرم اومد نسبت به 11 تغییری نکرده اما وقتی یک مقدار بیشتر بازی کردم پی بردم که واقعان خیلی بهتر شده نسبت به 11 رفت تو لیست اورجینال خریدن فقط تنها مشکلش اینه که تنظیم برای کیبورد نداره یعنی دکمه های کیبورد را نمیشه تنظیم کرد که اونم فکر میکنم چون دمو اینطوری باشه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
اتفاقا من نسخه ی کنسولی 11 دارم جوک فعلا شمایی که نمی تونی تفاوتش رو بفهمی
نوژن من که خودی هستم ولی راست میگه دیگه تو 11 الان 3 تا نسخه را دارم میبینم غیر از دروازه بان و چند تا چیز که بالای صفحه برای امار و ارقام هست هیچ فرق دیگه ای نداره :d
البته اگه از نظر فنی بگی اره تو کنسول ها سانتر ها از کنار بیشتر کات بر می داره

kaveh_2005

کاربر سایت
Mar 9, 2007
343
ایول باحال بود
فقط دهنم سرویس شد تا بازی کنم .. دکمه های کیبورد عوض کردن

یک صحنه جالب بود وقتی که گل زدم بازی کن هدایت کردم وسط زمین
اونجا بازی کن های دیگه گرفتنش و بقیش فیلم شد که همون جای زمین بود

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin

من زیاد فرقی ندیدم بیشتر از نزدیک بهتر شدن داخل بازی تقریبا همونه

کوچک ترین لگی ندیدم کاملا روان

توی خوشحالی های بعد از گل و صحنه های آهسته هم روی 60 فریم فیکس هست یا مثه نسخه ی 11 روی 30 فریمه ؟

نوژن من که خودی هستم ولی راست میگه دیگه تو 11 الان 3 تا نسخه را دارم میبینم غیر از دروازه بان و چند تا چیز که بالای صفحه برای امار و ارقام هست هیچ فرق دیگه ای نداره
yahoo_4.gif

حسین پس اون سیستم دفاعی جدید تغییری ایجاد نکرده ؟ Impact Engine تاثیری توی بازی داره ؟ شوت زدن و سانتر ها بهتر نشده ؟ پس چی میگن اینایی که دمو رو تست کردن ؟ :(

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
نوژن من که خودی هستم ولی راست میگه دیگه تو 11 الان 3 تا نسخه را دارم میبینم غیر از دروازه بان و چند تا چیز که بالای صفحه برای امار و ارقام هست هیچ فرق دیگه ای نداره :d

حسین رفتی زیر تانک خودی؟

بابا بهتره باور کن تغییر زیاد داره فنی زیاد داره تو با رضا گرافیک دوستین چون گرافیکش فرقی نکرده می گین تغییری نداره کی 11 انقدر روان بود و حال می داد هم انیمشن ها بهتره هم هوش مصنوعی هم دفاع هم داوری هم پاس هم شوت دیگه چی می خوای از pes که بهتره بدترم شده

اگه گیم اسپات مدال مثل سال گذشته رو داد من حرفم رو پس می گیرم اگه نداد خودتون می دونید:d

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا

مُرده ی ادبت شدم من!

ببین پسر خوب، آیا MW3 نسبت به MW2 و اون هم نسبت به COD4 بهتر نشده؟ جواب اینه که شده. ولی آیا این بهبود همونیه که هوادارها انتظارشو داشتن؟ جواب اینه که با اینکه بازی جدید عالیه، ولی توقعات ارضا نشده. اینجا هم با این دمو اوضاع همینه. فیفا 10، 11 و الان 12 هر سه عالی بودن. فیفا 11 بهترین بازی ورزشی سال شد و تغییراتش نسبت به 10 توی گرافیک نامحسوس ولی توی ایرادات بازی خیلی محسوس بود. الان فیفا 12 همون entrance، تقریبا همون منو، همون شکل خوشحالی (بلکم بدتر شده چون خیلی زوم می کنه رو بازیکنها). من به نظرم نمی رسه این نسخه ی نهایی باشه. پارسالم دموش با نسخه ی نهایی تفاوت داشت. اما کلا تفاوت همون impact engine و tactital defence هست و این چیز خارق العاده ای نیست. بعد از یک سال و یک 60 یوروی جدید هزینه ی بازی، توقع همون بازی قبل ولی بهتر شده ش نمی ره قطعا.

شما که می گی فن بازی نیستی بهتره پس اظهار نظر تخصصی نکنی. اگه هم فن هستی پس ازین ترفند برای قبولوندن حرفت استفاده نکن! اونی تغییرات رو می فهمه که 10 بار manager mode رو رفته و لااقل 200-300 بازی آنلاین کرده تا همه چم و خم بازی دستش بیاد. کسی هم که فن نیست، عمرا این تغییرات جزیی رو درک نمی کنه. پس بازارگرمی نکن!

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
تنظیمات کیبورد رو میشه عوض کرد .... یه بازی رو بیارید ، اون صفحه ای که Team Management Game Settings , Controls و ... رو داره رو همون کنترلز برید با shift می تونید منوهاش رو عوض کنید . تو همون تب حمله می تونید دکمه ها رو عوض کنید خود به خود برای دفاع هم تنظیم میشه .
من فقط نمی دونم چطوری دسته رو تنظیم کنم . الان با دسته می تونم بازی کنم ولی دکمه هاش بهم ریخته ست . .. :(

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
من فردا نسخه xbox رو تست میکنم ببینم فرقی داره با pc یا نه بعد نظرمو در مورد هر دونسخه میگم،چون پارسال هم بعضی ها میگفتن فرق نداره ولی خیلی فرق داشت.

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
sسلام دوستان یکسی تنظیمات دسته رو بذاره لطفا
در ضمن من هم ایکس باکس و هم پی سی رو دیدم اصلا فرقی ندارند اونایی هم که میگن خوب نیست چیز عجیب نیست عادت میکنن در اصل ما پی سی بازا تا الن داشتیم فیفا 10میزدیم یکدفعه دو پله پریدیم به همین خاطر یه مقدار برامون گیم پلی سخته ....

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
من فردا نسخه xbox رو تست میکنم ببینم فرقی داره با pc یا نه بعد نظرمو در مورد هر دونسخه میگم،چون پارسال هم بعضی ها میگفتن فرق نداره ولی خیلی فرق داشت.

اینطور که توی فروم های خارجی خوندم ، گویا ایندفعه دیگه واقعا یکسان هستن و از نظر گیم پلی و مودهای بازی فرقی با هم دیگه ندارن بلکه روی PC بخاطر Full HD بودن رزولوشن کیفیت بهتر هم به نظر میاد . بالاخره از شر کنسول راحت شدم و میتونم با رزولوشن بالا و انتی آلایز یه فوتبال خوب رو تجربه کنم >:d

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
فرق این نسخه اساسی من مشکلی در اجرا نداشتم راحت اومد بالا دستم 360
تو پاس کاری مثل نسخه قبل pc پینگ پنگی نیست و راحتم نیست باید دقت بیشتری داشته باشیم

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
حسین رفتی زیر تانک خودی؟

بابا بهتره باور کن تغییر زیاد داره فنی زیاد داره تو با رضا گرافیک دوستین چون گرافیکش فرقی نکرده می گین تغییری نداره کی 11 انقدر روان بود و حال می داد هم انیمشن ها بهتره هم هوش مصنوعی هم دفاع هم داوری هم پاس هم شوت دیگه چی می خوای از pes که بهتره بدترم شده

اگه گیم اسپات مدال مثل سال گذشته رو داد من حرفم رو پس می گیرم اگه نداد خودتون می دونید:d

بابا من منظورم تو فیفا 11 بود نوژن این که هنوز ندیدیم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر