FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
دوستان بارسلونا یکم زیادی قوی نشده ؟ :D درجه Legendary منظورمه . وقتی مسی پا به توپ میشه هیچ جوره نمیشه توپ رو ازش گرفت اصلا بهش نمی رسم ! ژاوی هم که از پشت محوطه هر چی میزنه گل میشه !!
با اینکه اصلا از دمو خوشم نیومد و با چیزی که انتظارشو داشتم خیلی فاصله داره ولی واقعا تا حالا هیچ وقت Face بازیکن ها اینقدر طبیعی و شبیه به خودشون ایجاد نشده .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
همین الان دمو رو بازی کردن بسیار غول باورم نمی شه اینقدر بازیش حال بده منی که نسخه ی قبلشم خیلی دوست نداشتم این ترکونده

این حرف های الکی هم که می گن هیچ تغییری نکرده رو باور نکنید فقط می خوان بگن ما هم هستیم دیگه منی که فن هیچ چیزی نیستم دارم می گم

این نسخه ی سایت ea هم هیچ مشکلی نداره دسته هم به خوبی می شناسه فقطم با دسته بازی کنید دکمه های دفاع کردنش زیاد شده همچنین بسار جذاب

هوش مصنوعی هم باور نکردنی بالا هست همچنین داوری بی نقص

به قول دوستمون pes جلوش فقط یه شوخیه

سرعت بازی هم که قابل تنظیمه قشنگ داخل اپشن موجوده چی میگید چرا نداره

سلام نوژن ، ما که هر چی پرسیدیم کسی جواب نداد ، نمیدونی این نسخه با نسخه ی کنسول فرق خاصی داره یا نه ؟ عقده ی یه فوتبال شبیه ساز درست و حسابی روی PC تو دلمون مونده =((

pirouz3

کاربر سایت
May 29, 2009
69
نام
پیروز
سلام نوژن ، ما که هر چی پرسیدیم کسی جواب نداد ، نمیدونی این نسخه با نسخه ی کنسول فرق خاصی داره یا نه ؟ عقده ی یه فوتبال شبیه ساز درست و حسابی روی PC تو دلمون مونده =((
تا اونجایی که من میدونم تفاوتی ندارن! فقط مثل اینکه کنسول گزارشگر عربی داره ولی pc نداره!!!البته اینی که گفتم واسه ورژن فوله!
اما در مورد بازی باید بگم که بازی فوق العادست و سرعتش هم عالیه! من هم دمو pes و هم fifa رو بازی کردم امتیاز من به این دو تا دمو:
fifa :9
pes:6.5

آخرین ویرایش:

kaveh_2005

کاربر سایت
Mar 9, 2007
343
همین الان دمو رو بازی کردن بسیار غول باورم نمی شه اینقدر بازیش حال بده منی که نسخه ی قبلشم خیلی دوست نداشتم این ترکونده

این حرف های الکی هم که می گن هیچ تغییری نکرده رو باور نکنید فقط می خوان بگن ما هم هستیم دیگه منی که فن هیچ چیزی نیستم دارم می گم

این نسخه ی سایت ea هم هیچ مشکلی نداره دسته هم به خوبی می شناسه فقطم با دسته بازی کنید دکمه های دفاع کردنش زیاد شده همچنین بسار جذاب

هوش مصنوعی هم باور نکردنی بالا هست همچنین داوری بی نقص

به قول دوستمون pes جلوش فقط یه شوخیه

سرعت بازی هم که قابل تنظیمه قشنگ داخل اپشن موجوده چی میگید چرا نداره

تنظیمات کیبورد نمیشه عوض کرد ؟

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا

170 مرتبه 170 نفر مختلف گفتن که هیچ فرقی نمی کنه! باز شما می گی کسی جواب مارو نداد!

---------- نوشته در 04:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:51 PM ارسال شده بود ----------

سال قبل با اينكه نسخه پي سي نكست بود ولي از كنسولا عقبتر بود آيا امسالم همينجوره يا كه نه دقيقا" يكين
:(( :((

---------- نوشته در 04:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:52 PM ارسال شده بود ----------

تنظیمات کیبورد نمیشه عوض کرد ؟

تو دمو نمیشه

---------- نوشته در 04:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:53 PM ارسال شده بود ----------

عجب جوکی! مگه به فن بودن نبودنه! با نسخه ی PC فیفا 11 فرق کرده، با کنسول اونقدری فرق نکرده.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
170 مرتبه 170 نفر مختلف گفتن که هیچ فرقی نمی کنه! باز شما می گی کسی جواب مارو نداد!

بعد از اومدن دمو هیچ کس اینو نگفت ، همه طبق حرفای EA که گفته بود نسخه های کنسولی و PC فرق خاصی ندارن این حرف رو میزدن ، من میخوام از کسی که خودش هر دو تا رو تست کرده بپرسم.

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
من دانلود کردم ، بازی خوب شده . کنترل ها بهتر شده . به خصوص دفاع ، دیگه مثل اسکول ها الکی rush in نمیکنن .

من هنوز نسخه کنسول رو بازی نکردم ، ولی به نظر میرسه امسال نسخه PC با کنسول یکسان شده .

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
دوستان یه خبر جدید اومده تو PCGamer:

EA تایید کرده دمویی که ماله PC داده دو تا باگ داره.یکی اینکه اگه FIFA 11 نصب باشه ممکنه استارت نشه و یکی دیگه با بعضی گیم پد ها از جمله XBOX 360 و Logitech مشکل داره.واسه همین فعلا لینک دانلود دمو رو از صفحاتش پاک کردن.
EA گفته فردا دموی اصلاح شده رو برای دانلود میذاره.
ولی دوستانی که اینو دانلود کردن یا دارن میکنن ناراحت نباشن برای رفع این دو تا باگ راه حل وجود داره.

1-اگه فیفا نصبه :
یا پاکش کنید
یا یه TXT بسازید اسمش بذارید demofix.reg بعد داخلش این رو بنویسید REGEDIT4 بعد سیو کنید بیاید بیرون.روش دبل کلیک کنید (که Run شه) الان دیگه مشکلی نیست میشه بدون پاک کردن FIFA 11 بازی کنید.

2-اگه با دسستون مشکل داره:
ابتدا این فایل رو دانلود کنید (4-5 کیلو بایته) :
http://www.mediafire.com/file/yfyhuh6yzvwxu22/buttonDataSetup.rar
بعد زیپش رو باز کنید بریزید اینجا "Documents / FIFA 12"
حالا این مشکل هم رفع میشه

ولی در کل توصیه میشه بعدا یه بار دیگه نسخه اصلاحی رو دانلود کنید( پس اگه تا الان شروع نکردید بذارید فردا دانلود کنید بهتره!)

منبع : از من کی موثق تر؟ :d
اینجا :
HTML:
http://www.pcgames.de/FIFA-12-PC-236492/News/FIFA-12-PC-Demo-womoeglich-mit-schwerwiegenden-Problemen-Umfrage-844440/

کار نکرد!

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
اگه میشه چندتا عکس هم بذارید...راستی چندتا ورزشگاه تو نسخه دمو هست؟
شبه یا روز؟
گرافیک چمن و تماشاگرا بهتر شده یا نه؟

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
آقا ببخشید من خر شدم از این لینک دانلود کردم...
http://static.cdn.ea.com/fifa/u/f/fifa12_demo_install_eu.zip

این لینک چند تا فایل نداره لطفا شما دانلود نکنید و لطفا اگه میشه این فایل هایی که میگم رو برام آپلود کنید ممنون میشم... منتظرم

FIFA12_EU\DotNet2Redistributable\dotnetfx.exe. The file is corrupt
FIFA12_EU\Game\data\ui\imgAssets\heads\2dheads3.bi g. The file is corrupt! CRC failed in FIFA12_EU\Game\data1.big. The file is corrupt
CRC failed in FIFA12_EU\Game\data4.big. The file is corrupt
CRC failed in FIFA12_EU\Game\data6.big. The file is corrupt
CRC failed in FIFA12_EU\Game\eng_us.big. The file is corrupt

البته اینم بگم که چون تو بخش اخبار این لینک رو داده بودن از اونجا دانلود کردم

منم همینو گرفتم. چون مشکل دسته مشکل دیگه ای ندارم. تو بازی می ره و کار می کنه.

---------- نوشته در 05:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:52 PM ارسال شده بود ----------

شبه یا روز؟

عکس که یکی از بچه ها گذاشته. ورزشگاه منچستر سیتیه. روزه. هوا معمولیه. از من می پرسی می گم گرافیک تغییری نکرده. انیمیشن اضافه شده ولی گرافیک همونه.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
170 میلیون نفر، 170 میلیون بار گفتن که مشکل گیم پدم با این کار حل شده اونوقت شما میگی کار نکرد ! ؟! :((

بله چونکه کار نکرد استاد! گیم پد های Generic با این روش کار نمی کنن! من رفتم تو Regedit هم دستکاری که گفته بودن کردم. رفتم اون Emulator رو هم دانلود کردم. انگار نه انگار. کرش می کنه. وقتی کار نمی کنه بیام بگم می کنه؟ خوبی شما؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347

---------- نوشته در 04:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:51 PM ارسال شده بود ----------

:(( :((

---------- نوشته در 04:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:52 PM ارسال شده بود ----------

تو دمو نمیشه

---------- نوشته در 04:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:53 PM ارسال شده بود ----------

عجب جوکی! مگه به فن بودن نبودنه! با نسخه ی PC فیفا 11 فرق کرده، با کنسول اونقدری فرق نکرده.

اتفاقا من نسخه ی کنسولی 11 دارم جوک فعلا شمایی که نمی تونی تفاوتش رو بفهمی

شبه یا روز؟

من زیاد فرقی ندیدم بیشتر از نزدیک بهتر شدن داخل بازی تقریبا همونه

دوستان اون اندک لگ هایی که FIFA 11 تو Se7en داشت ، تو این نسخه برطرف شده ؟

کوچک ترین لگی ندیدم کاملا روان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر