FIFA 11| PS3

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81
دیشب سایت EA زد که آپدیت امروز میاد و بصورت Squads هستش .
transfer ها انحام شده و یک سری ادیت هم روی Messi, Casilla, Cristiano Ronaldo, David Villa and Drogba انجام دادن !
من توی کامنتای این خبر که خوندم خارجی ها بیشترشون زدن ساعت 5pm میاد.
حالا این 5PM روی چی سته من نمیدونم ! ولی احتمالن باید uk باشه

طریقه آپدیت هم معمولاً همه بلدن ولی میزنم باز

* Load up FIFA 11
* Navigate to My FIFA 11
* Edit Teams
* Squads
* Download updates

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
عین اتفاقی که برای شهـرور افتاده بود برای من هم افتاد ! با این تفاوت که حریف من بارسلونا رو ادیت کرده بود ! خیر سرش رنک 151 ـم هم بود و داشت این کار رو میکرد.
نکته ی جالب اینجاست که بعد از دقیقه ی 5 ـم بازیکنای ادیت شدش نمایان شدن و قبل اون بازی عـادی بود ، بخاطر همین امکان خارج شدن هم نداشتم و باختـتم !
مطمئناً این باگ جدیده و باید منتظر یه آپدیت موند چون بازی رو به گند میکشه.

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
عین اتفاقی که برای شهـرور افتاده بود برای من هم افتاد ! با این تفاوت که حریف من بارسلونا رو ادیت کرده بود ! خیر سرش رنک 151 ـم هم بود و داشت این کار رو میکرد.
نکته ی جالب اینجاست که بعد از دقیقه ی 5 ـم بازیکنای ادیت شدش نمایان شدن و قبل اون بازی عـادی بود ، بخاطر همین امکان خارج شدن هم نداشتم و باختـتم !
مطمئناً این باگ جدیده و باید منتظر یه آپدیت موند چون بازی رو به گند میکشه.
باز که این خوبه
برای من دو بار این اتفاق افتاد
یکبار طرف بارسلونا شد و بازیکن های گذشته بارسا رو درست کرده بود
لوئیز انریکه ، روماریو !!!!
اصلا کف کرده بودم ، جالبه من دقیقه 3 زدم بیرون بازنده حساب شدم !!!

یکبار دیگه هم طرف تیم ملی سوئد برداشته بود همه بازیکن هاش پلیر بودن ، از پلیر 1 داشت تا 11 !!!!
اولش هم توی دفاعش کلی توپ رو نگه داشت که زمان بره و من نتونم استارت بزنم !!!!

واقعا اینهایی که اینطوری چیت میکنن از چیه بازی لذت میبرن ؟

امروز با هادی چند دستی بازی کردیم ، واقعا بازی با هادی خیلی بهم حال میده ، قشنگ بازی میکنه
ولی واقعا نسبت به دفعه قبلی که با هم بازی کرده بودیم افت کرده بود ، قبلا خیلی با اقتدار باهام بازی میکرد ولی امروز بازی متعادلی بود
باتشکر

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
حالا این 5PM روی چی سته من نمیدونم ! ولی احتمالن باید uk باشه
آپدیت های Live Season معمولاً 11-12 شب ِ ، 4 شنبه شب ها میاد ! فک کنم تایمــشون UK نیست.

Sostenitore@:
خــودش به جهـنم هر کاری میخواد بکــنه ، مردک روند پیروزی های من رو خراب کرد و Point ـم رو نابود !

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
دوستان اپدیت اومد .... چی شده این چلسی :d !!!!!!!!!!!!

آره آپدیت ها اومد،آدبایور،اون چیزی که نظر منو هیئت مدیره رو باید جلب کنه نیست و بعید میدونم فیکس بهش بازی بدم ! البته باس ببینیم تو تمرینات چیکار میکنه و خودشو میتونه خوب نشون بده یا نه !
رتستی بچه ها اگه کسی بلده که تو پی ای 3 چطوری میشه وقتی گل میزنی درجا بزنی بره ؟ من بدم میاد بعد گل خوشحالی منم به چند دلیل :
1.میره رو وخ حریف و روحیش خراب میشه و اینطوری بردن به درد نمیخوره
2.به نظر من البته ( بازم معذرت از همه ) خوشحالی کردن برای گل کار نوباس،به نظر من کسی که بعد گل تو زمین قر میده یعنی انقد گل نزده و انقد گل ندیده که الان فکر میکنه چه خبره،اون دوستایی که مثل من قدیما PES باز بودن یادشونه که تا کسی گل میزد(حداقل خودم اینطوری بودم)پشت سر هم استارت رو میزدم تا بریم وسط زمین
خلاصه اگه کسی بلده منو راهنمایی کنه،من چون بلد نیستم مستقسم میرم بیرون از زمین تا سریع تموم شه

آخرین ویرایش:

adashk2008

کاربر سایت
Nov 14, 2010
130
آره آپدیت ها اومد،آدبایور،اون چیزی که نظر منو هیئت مدیره رو باید جلب کنه نیست و بعید میدونم فیکس بهش بازی بدم ! البته باس ببینیم تو تمرینات چیکار میکنه و خودشو میتونه خوب نشون بده یا نه !
رتستی بچه ها اگه کسی بلده که تو پی ای 3 چطوری میشه وقتی گل میزنی درجا بزنی بره ؟ من بدم میاد بعد گل خوشحالی منم به چند دلیل :
1.میره رو وخ حریف و روحیش خراب میشه و اینطوری بردن به درد نمیخوره
2.به نظر من البته ( بازم معذرت از همه ) خوشحالی کردن برای گل کار نوباس،به نظر من کسی که بعد گل تو زمین قر میده یعنی انقد گل نزده و انقد گل ندیده که الان فکر میکنه چه خبره،اون دوستایی که مثل من قدیما PES باز بودن یادشونه که تا کسی گل میزد(حداقل خودم اینطوری بودم)پشت سر هم استارت رو میزدم تا بریم وسط زمین
خلاصه اگه کسی بلده منو راهنمایی کنه،من چون بلد نیستم مستقسم میرم بیرون از زمین تا سریع تموم شه
من که R1+L1 با هم می زنم میره ....

anathema&sin

کاربر سایت
Jan 11, 2008
117
نام
آیدین
سلام به همگي
من ي چند وقتي هست ديگه نميتونم آن لاين بازي كنم يعني بعد از اينكه بازي لود ميشه و درست قبل از اينكه بازي شروع بشه اين ارور رو ميده و از بازي خارج ميشه
connection has been lost.this match has ended

درست بود هان يهو نميدونم چش شده.....!!!
يادمه قبلا هم ي بار اينجوري شده بود ولي يادم نيست چي شد درست شد فكر ميكم dns رو عوض كردم

ممنون ميشم اگه از دوستان كسي راهنماييم كنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر