FIFA 11| PS3

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
یعنی هیچ راهی برای اپدیت از طریق کامپیوتر نیست که بعدش به کنسول انتقال بدیم.
تقصیر ما که adsl نداریم چیه؟

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
من که R1+L1 با هم می زنم میره ....

دوست من،کمکت خیلی به کارم اومد و الان بعد گل زدن درجا میرم صفحه ی بعد،دمت جیلیز ویلیز !

یعنی هیچ راهی برای اپدیت از طریق کامپیوتر نیست که بعدش به کنسول انتقال بدیم.
تقصیر ما که adsl نداریم چیه؟
اصلا کنسول بدون adsl اونم از نوع خوبش = ... !
فکر میکنم هیج راهی نداره ضمنا این آپدیت آخریه که نقل و انتقالات رو درست میکنه فکر کنم به 1 مگابایت هم حجمش نرسه !

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من این آپدیت جدید رو انجام دادم جالب اینجاست بعد از آپدیت قسمت اولتیمیت حذف شده:-/ دوستان راهنمایی کنید باید چیکار کنم

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
Pazzini هم خــوب جواب میده ها ، البته میــلیتو ما رو نیمکت نشین کرده چون من با 2 تا وینگر و 2 تا مهاجم بازی میکنم مجبــور یکی از اینارو بذارم بیرون !
چلــسی هم به مراتب قوی تر شده ؛ چون کسائی که با 2 تا مهاجم بازی میکردن الان تورس رو گذاشتن جای آنلکا که در واقع یه نمونه ی تکمیل تر شده ی آنلکاس و البته خیلی سریع تر میدوئه. 3 مهاجمه ها هم دستشـون خیلی باز تر شده.
آدبایــور هم که مفت نمی ارزه :D

همزمان با شروع فصل جدید هم اتــو یه سوپر گل زد در دربی شهر میلان :D
http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/67963096

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
من این آپدیت جدید رو انجام دادم جالب اینجاست بعد از آپدیت قسمت اولتیمیت حذف شده:-/ دوستان راهنمایی کنید باید چیکار کنم

برادر این چیزی که شما میفرمایی تقریبا محاله ! مثل این میمونه که بگی فلانی رفت بربری خرید یدفعه پرسپولیس گل زد ! ( مثال من چه ربطی داشت !؟ :-& )

راستی بالاخره با زحمت دوستان و به لطف دست و پنجه ی فوتبال بازمون تاپیک فیفا اومد دوباری بالا و جزو تاپیک های داغ !

راستی من کلا دیگه رنک بازی میکنم،اگه ببازم یه 80 90 تایی کم میکنه ازم،اگرم ببرم بازم کم میکنه ولی مثلا 10 تا ! نمیدونم چه مرگشه !:(

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,664
نام
امین
امتیازات رنک بعد آخرین آپدیت بازی فکر کنم اینجوری شدم.گفتم که منم یکبار بهم 3 امتیاز داد!شایدم اینم جز چیتهایی که ملت یاد گرفتن.

فعلا با این نت ایران رنک زدن فایده نداره.دیروز دو تا بازیم 3-0 شد!خیلی اوضاع خرابه

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,664
نام
امین
به به تاپیک مهم شد دوباره!

آقا امروز یک اتفاق جالب تو بازیم با کمال افتاد.وقتی بازی تموم شد اومدیم که دوباره تیمها رو انتخاب کنیم دیدم تیم کمال لوگوی اینتر داره ولی قدرتهاش همون قدرتهای یووه اس.گفتم حتما لوگوش قاطی کرده.بعد زدم دیدم نه لباسش هم لباس اینتره.حالا من می خواستم لباس دوم رو بردارم کمال نمیزاشت.نگو اونور همه چیز طبیعیه!رفتیم تو بازی بعد دیدم لباسش تو بازی هم لباس اینتره.دو تا تیم با یک رنگ تو زمین بودن.نکته جالب این بود که طرف کمال همه چیز درست بود و می خواست ادامه بده!!:d

کمال این تیمت و اینرنت رو عوض کن.با این دو تا تو فیفا به هیچ جا نمیرسی.:d البته با همون تیم داغون خوب دفاع میکردی تو بازی اول.:d
Pazzini هم خــوب جواب میده ها ، البته میــلیتو ما رو نیمکت نشین کرده چون من با 2 تا وینگر و 2 تا مهاجم بازی میکنم مجبــور یکی از اینارو بذارم بیرون !
من تقریبا با همین سیستم بازی میکنم الان.بهت پیشنهاد میکنم اتوئو رو بزاری cf و متمایل به چپ یا راست و دو مهاجمت هم پاتزو و میلیتو باشه.اونطرف دیگه هم من اوایل وزلی رو گذاشتم که جواب نداد.الان مایکون رو کردم پیستون راست و بیشتر از اون سمت با اون نفوذ میکنم.تو ضد حمله هم مهاجم راستم از اونور نفوذ میکنه.
کلا اتوئو تو cf در حد تیم ملی پیشنهاد میشه!تو این یک سال 70% گلهام رو اتوئو تو همون پست زده.:d:d

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
برادر این چیزی که شما میفرمایی تقریبا محاله ! مثل این میمونه که بگی فلانی رفت بربری خرید یدفعه پرسپولیس گل زد ! ( مثال من چه ربطی داشت !؟ :-& )

دروغم چیه خوب نیست دیگه حالا باید چیکار کنم

آخه خیلی عجیبه ! اصلا با عقل من جور در نمیاد ! من فکر کنم شما بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که به امضات رجوع کنی !

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من تقریبا با همین سیستم بازی میکنم الان.بهت پیشنهاد میکنم اتوئو رو بزاری cf و متمایل به چپ یا راست و دو مهاجمت هم پاتزو و میلیتو باشه.اونطرف دیگه هم من اوایل وزلی رو گذاشتم که جواب نداد.الان مایکون رو کردم پیستون راست و بیشتر از اون سمت با اون نفوذ میکنم.تو ضد حمله هم مهاجم راستم از اونور نفوذ میکنه.
کلا اتوئو تو cf در حد تیم ملی پیشنهاد میشه!تو این یک سال 70% گلهام رو اتوئو تو همون پست زده.:d:d
نمیشــه آخه ، من یه بار نشــتم اول سال سیستم مورد نظرم رو طراحی کردم ، Custom Tacticـش رو هم درست کردم ! دیگه الان نمیتونم برم با یه سیستم جدید خودم رو وقــف بدم ! وگرنه میلیتو ، اتوئو و پازینی میتونن ویرانگر باشن در کنار هم ! این پازینی خیلی خوبه فقط یکم رو تک به تک ها گیج میزنه نمیدونم چشــه !

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
آخه خیلی عجیبه ! اصلا با عقل من جور در نمیاد ! من فکر کنم شما بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که به امضات رجوع کنی !

آیا این امکان وجود داره که بصورت دستی دوباره آپدیت کنم شاید برگرده. لینک دانلود آخرین آپدیت میشه لطف کنید

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
اتفاقا حق با ایشونه. منم دیروز آپدیت کردم Squad هارو این مشکل واسم پیش اومد و دیدم وقتی میرم تو Ultimate Team میگه باید دانلودش کنم. منم دانلود کردمش دوباره و نصبش کردم و الانم مشکلی ندارم. دلیلیشم ظاهرا اینه که این Ultimate Team Version 2.0 هستش و یه چیزائی اضافه تر داره. فکر کنم تنها راهش اینه که دوباره دانلودش کنی.

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
چه سکوتی شد دوباره اینجا
امروز به باگ تو بازی با یه یوزر ایرانی دیدم
لولش 43 هستا ولی وقتی که بردمش ریتش 900 بود !!!!
این بازی پر باگه ، راحت میشه تو آنلاینش چیت کرد
اگر بخوایم چیترها رو ریپورت بدیم ، فردا باید تیممون رو دو تا 11 تا با خودمون بازی کنیم :d
باتشکر

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
این کــه خوبه !
یه Glitch هسـت حریف بازیکنــش رو میفرسته توی تیم تو و دیگه تو نابــود میشــی ... !

امروز 2 بازی پشت سر هم که جلــو بودم از EA قطع شدم و 120 تا از پوینـتم کم کرد ، از شانس عالی ما حریف هم 3600 تا پوینت بیشتر نداشت من لــه شدم ! تا اطلاع ثانوی به خاطر وضعیت افتضاح اینترنت من رنک بازی نمیکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر