FIFA 11| PS3

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
با LiveSeason هم نمیتونه چنین کاری کنه. من خودم LiveSeason دارم ولی چنین چیزی ندیدم. در واقع LiveSeason فقط قدرت ها رو بالا پایین میکنه و ربطی به ترانسفر ها نداره.

بعد از اینکه LS بخری یه Options اضافه میشه که میتونی برای بازی های Ranked Match و Kick Off این سیستم رو فعال/غیرفعال کنی. البته این Options مربوط به تنظیمات خودت میشه و چه روشن باشه چه خاموش باز هم ممکنه حریفت این سیستم رو داشته باشه. نشونه ی فهمیدنش هم قبل از شروع بازی نگاه کردن به قدرت تیم هاست ! فرضاً این هفته رئال 85-85-80 ِ در حالی که Defualtـش 82-84-84 ِ ( اگر اشتباه نکرده باشم).
خوب پس تو rank چطوری این کار رو کرده؟ تا جایی که یادم میاد هیچ وقت نمیشد این کار رو کرد. البته یک چیزی هم هست من یادمه که تو FIFA 09 یا FIFA 10 بود که بعضی تغییرات با همین live Season هم اجرا شده بود. مثل اومدن رونالدو و یا رفتن زلاتان از بارسا. البته اینا مربوط به فصل تابستون میشد حالا نمیدونم توی زمستون فرق داره یا نه چون من خودم داشتم برای همین مطمئنم که این دو تا تغییر رو دیدم تو تیم ها.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
خوب پس تو rank چطوری این کار رو کرده؟ تا جایی که یادم میاد هیچ وقت نمیشد این کار رو کرد. البته یک چیزی هم هست من یادمه که تو FIFA 09 یا FIFA 10 بود که بعضی تغییرات با همین live Season هم اجرا شده بود. مثل اومدن رونالدو و یا رفتن زلاتان از بارسا. البته اینا مربوط به فصل تابستون میشد حالا نمیدونم توی زمستون فرق داره یا نه چون من خودم داشتم برای همین مطمئنم که این دو تا تغییر رو دیدم تو تیم ها.
اینکه توی Rank چیکار کرده طرف رو من نمیدونم راستش ، ولی اینکه LiveSeason ترنسفـر رو انجام داده رو مطمئنم داری اشتباه میکنی.
یه مورد رو هم یادم رفت بگــم ، در مورد Virtual pro طرف که توی Rank اورده بوده ! من خودم هم قبلاً این اتفاق برام افتاده که طرف بازیکنـش رو آورده تو زمین. کلاً وقـتی سازنده ی بازی EA ِ باید انتظار هرگونه اتفاق غیرقابل پیش بینی رو داشته باشـین :D AEK Athen که همیشه در ذهن طرفداران خواهند ماند :D

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
اگه rank بازی میکردی طرف live season داشته چون در غیر این صورت به هیچ وجه امکان نداره بتونه بازیکن بیاره. الکی که نیست هرکی هر بازیکنی که دوست داشت رو بیاره و بازیکن virtual pro خودش رو هم بیاره. این کارا رو تا جایی که من اطلاع دارم فقط تو بازی های که rank نباشه می تونید انجام بدین وگرنه دستی که نمیشه بازیکن تغییر داد و بعد باهاش rank هم بزنید. اگه اینجوری بود که همه تیم منتخب خودشون رو درست می کردند و باهاش بازی می کردند. البته یادمه یک گزینه ای قبلا تو fifa بود که می تونستید این بخش live رو off کنید و با افرادی که فاقد این برنامه هستند بازی کنید. در کل خیلی به حرف این خارجی ها گوش نکنید بعضی وقت ها چرت می گند:D

داش برهان اتفاقا واسه منم خیلی عجیب بود،بهش گفتم چطوری تورس تو تیم چلسیت بود ؟ گفت باید بری تو قسمت My Fifa گفتم این رو خودت دستی انجام دادی یا آپدیت فیفاس ؟ گفت خودم دستی درستش کردم ولی باید حریف این حالت رو قبول کرده باشه !

حالا من کی قبول کردم که اون بتونه تورس رو بیاره ، خدا میدونه !

معضل (املاشو درست نوشتم !؟ ) زندگی من الان اینه که آدبایور رو بزارم جای بنزما یا نه ! باس روش کار فنی انجام شه تا به تصمیم برسم !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اینکه توی Rank چیکار کرده طرف رو من نمیدونم راستش ، ولی اینکه LiveSeason ترنسفـر رو انجام داده رو مطمئنم داری اشتباه میکنی.
یه مورد رو هم یادم رفت بگــم ، در مورد Virtual pro طرف که توی Rank اورده بوده ! من خودم هم قبلاً این اتفاق برام افتاده که طرف بازیکنـش رو آورده تو زمین. کلاً وقـتی سازنده ی بازی EA ِ باید انتظار هرگونه اتفاق غیرقابل پیش بینی رو داشته باشـین :D AEK Athen که همیشه در ذهن طرفداران خواهند ماند :D
احتمالا تو داری درست میگی چون من هیچ وقت به اندازه تو آنلاین بازی نکردم:D نمیدونم پس او اتفاقاتی که میگم چطوری افتاده!
اون تیم که کلا شاهکار بود:D البته اینم هست که EA همیشه تو یک سری کارها تک بوده و میمونه:D

داش برهان اتفاقا واسه منم خیلی عجیب بود،بهش گفتم چطوری تورس تو تیم چلسیت بود ؟ گفت باید بری تو قسمت My Fifa گفتم این رو خودت دستی انجام دادی یا آپدیت فیفاس ؟ گفت خودم دستی درستش کردم ولی باید حریف این حالت رو قبول کرده باشه !

حالا من کی قبول کردم که اون بتونه تورس رو بیاره ، خدا میدونه !

معضل (املاشو درست نوشتم !؟ ) زندگی من الان اینه که آدبایور رو بزارم جای بنزما یا نه ! باس روش کار فنی انجام شه تا به تصمیم برسم !
نمیدونم. من هم تاحالا همچین چیزی نه دیده بودم و نه شنیده بودم:D

من که بودم آدبایور رو میزاشتم:D کلا از بنزما خوشم نمیاد. البته من که کلا طرف رئال نمیرم و فقط ویا:D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,664
نام
امین
جالبه چون منم قبلا تو 09 و 10 تو تابستون از این اتفاقات دیده بودم.:D این حتما به خود EA برمیگرده والا همه تیم منتخب میساختن میومدن تو بازی.جای تورس یارو میرفت ررنالدو و مسی رو میوورد!

===========

معضل زندگی من هم اینه که پاتزینی رو چجوری جای پاندف بازی بدم!مجبورم اتوئو رو ببرم عقبتر احتمالا!از اونجا که احتمالا اتوئو رو قویترش میکن(اوه چه شود:D) این حرکت هم زیاد به نفعم نیست:d

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
معضل زندگی من هم اینه که پاتزینی رو چجوری جای پاندف بازی بدم!مجبورم اتوئو رو ببرم عقبتر احتمالا!از اونجا که احتمالا اتوئو رو قویترش میکن(اوه چه شود:biggrin1:) این حرکت هم زیاد به نفعم نیست:d
Inter رو این هفته با Live Season نابود کردن ! ماشالله همه قرمز رو به پایین بودن به خاطر باخت جلوی یونتوس .
این Milito رو هم زدن نامردا مصـدوم کردن تو خط حمله به مشکل خوردم من ، راه نمیره اصلاً.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,664
نام
امین
Inter رو این هفته با Live Season نابود کردن ! ماشالله همه قرمز رو به پایین بودن به خاطر باخت جلوی یونتوس .
این Milito رو هم زدن نامردا مصـدوم کردن تو خط حمله به مشکل خوردم من ، راه نمیره اصلاً.
اینتر بر میداری؟:d

امیدوارم شخصیت به خرج بدن و به خاطر گند کاریه بنیتز خیلی اینتر رو ضعیف نکنن.:dمخصوصا که بعد اومدن لئو از 11 بازی 9 تاش رو بردیم!!الان دو سه ساله تو نیم فصل تیمی رو ضعیفتر نکردن ولی فکر کنم اندفه سنت شکنی بکنن چون اصولا با تیمهای ایتالیایی مشکل دارن اینا.:d احتمالا چلسی رو هم ضعیف نمیکنن تا بیشتر برن رو اعصاب ما:D
میلیتو هم باید باهاش راه بیان.الان این همه ساله کاکا یا مصدومه یا تو افته اما اینا همیشه قوی میسازنش.حالا یکبارم بازیکن ما یک نیم فصل شرایط کاکا رو داشته ببینیم باهاش چه میکنن!

احمدرضا این آپدیت که همه Squad ها رو درست می کنه و نقل و انتقالات جدید هم درست می شه , کی قراره بیاد ؟
پسفردا!:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
معمولاً اینــتر و منچستر ، در شرایط خاص چلسی و رئال هم شاید بردارم :D
مرد باش و فقط تیم خودت رو بردار:D

البته من انصافا یک بار با چلسی بازی کردم تیمش فوق العاده قوی هست:D یعنی تو مایه های بارسا باهاش بازی می کردم. اما مثلا با رئال و منچستر هیچ وقت نتونستم خوب بازی کنم با اینکه تیم های قوی و خوبی هستند.

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
مرد باش و فقط تیم خودت رو بردار:D

البته من انصافا یک بار با چلسی بازی کردم تیمش فوق العاده قوی هست:D یعنی تو مایه های بارسا باهاش بازی می کردم. اما مثلا با رئال و منچستر هیچ وقت نتونستم خوب بازی کنم با اینکه تیم های قوی و خوبی هستند.
من تو واقعیت طرفدار بارسلونا هستم،شایدم اگه بگم طرفدار بارسلونا بودم درست تر باشه آخه انقدر تو فیفا رئال برمیدارم که ی ه جورایی دلمم داره میره با رئال ! من که شخصا دلم میخواد از 2 تا ال کلاسیکویی که در عرض 4 روز و در روز های 27 فروردین و 31 فروردین قراره برگزار شه،اقلا یدونشو رئال ببره ! دیگه بارسا بسشه دیگه،چقد بهترین تیم جهان بودن ؟
منم اتفاقا احتمالا آدبایور رو بیارم تو به چند دلیل تاکتیکال !
به نظرتون آپدیت چهارشنبه صبح میاد یا شب ؟ :d
به نظرتون اسپم چهارشنبه صبح میاد یا شب ؟:d

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,540
نام
ایلیا
دوستان به نظرتون من که با میلان بازی میکنم کاسانو رو جای پاتو بزارم یا ربینیو؟؟؟
بعد یه سئوال دیگه فن بومل رو کنار پیرلو بزارم یا نه؟؟؟
سیستمم 3-3-4 هست..

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
کمال تو این آپدیت معجزه ای برای تیم شما اتفاق نمیفته که انقدر شنگولی.:d
من عاشق آپدیت بازی کردن هستم
اصلا یکم تیمم به روز نباشه حال نمیکنم
من پی اس 2 و 1 هم که فوتبال بازی میکردم سعی میکردم خودم آپدیتش کنم
اصلا آپدیت یه حال دیگه ای داره
بعدشم ماتری میترکونه ، مطمئنم کلی گل براتون کنار گذاشته :d
باتشکر