FIFA 11| PS3

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
دوستان به نظرتون من که با میلان بازی میکنم کاسانو رو جای پاتو بزارم یا ربینیو؟؟؟
این رو من تست کردم . کاسانو رو فقط نیمه دوم بیار . دست به خط حملت نزن . بزار نیمه-ی دوم جای بازیکن خسته -تر بیار
دوستان من تو بحث نبودم شمنده . امشال هم خرید فروش-ها بصورت پولی میزارن ؟ این علی کریمی مهمه فقط :D

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
این رو من تست کردم . کاسانو رو فقط نیمه دوم بیار . دست به خط حملت نزن . بزار نیمه-ی دوم جای بازیکن خسته -تر بیار
دوستان من تو بحث نبودم شمنده . امشال هم خرید فروش-ها بصورت پولی میزارن ؟ این علی کریمی مهمه فقط :D

این قسمتی که گفتی خرید و فروش ها رو بصورت پولی میزارن یعنی چی ؟

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
دوستان به نظرتون من که با میلان بازی میکنم کاسانو رو جای پاتو بزارم یا ربینیو؟؟؟
بعد یه سئوال دیگه فن بومل رو کنار پیرلو بزارم یا نه؟؟؟
سیستمم 3-3-4 هست..
عزیزم اینا کانلا شخصیه و هرکس بر اساس فکر و تاکتیک خودش و اینکه تو اون پست از اون کسی که بازی میگیره چی میخواد،از اون بازی میگیره،میدونم این مقایسه از پایه ایراد داره(چون من PES رو به اون صورت فکری نمیدونم)ولی همیشه تو PES 2009 ،تیری هانری رو بهش بازی میدادم اگرچه خیلیا اعتقاد داشتن که بازیکن کندیه و ... ولی تو پستی که من میخواستم و کاری که من میخواستم رو عالی انجام میداد،اینم بدون که N مدل سیستم 4-3-3 داریم !

من عاشق آپدیت بازی کردن هستم
اصلا یکم تیمم به روز نباشه حال نمیکنم
من پی اس 2 و 1 هم که فوتبال بازی میکردم سعی میکردم خودم آپدیتش کنم
اصلا آپدیت یه حال دیگه ای داره
بعدشم ماتری میترکونه ، مطمئنم کلی گل براتون کنار گذاشته :d
باتشکر
منم آپدیت رو دوست دارم ولی دی حدی که فقط ترانسفر ها درست شه ، ولی این داستان Live Season که امروز فلان بازیکن خوبه ولی چون تو واقعیت این تیم از یکی باخته،حالا این بازیکن ضعیف میشه،بد نیستا ولی من که نمیتونم هر 3 ثانیه یه ترکیب جدید بچینم،این ترکیبی که الا ن بازی میکنم ،شاید دروغ نباشه اگه بگم نزدیک 1 ماه روش فکر کردم ! فقط اینکه آیا آدبایور رو بزارم جای بنزما یا نه،فکر کنم یه 1 هفته ای مخمو درگیر کنه !
نه شایان جان،من سال پیش رو نمیدونم چون از فیفا 11 س که به جمع فیفا بازا اومدم و قبلا PES میزدم ولی امشال(!) رایگانه و ایشالا 4شنبه میاد.راستی اون روز که به صورت اتفاقی و با هم فیفا رو خریدیم،شوقت جوری بود که فکر کردم اقلا روزی یه 3 4 ساعتی میای و بازی میکنی(م) ولی خیلی کم بازی میکنی،من که اونروز که این بازی رو خریدم،همون 4شنبه ی کذایی،نفهمیدم از اونجا تا خونه رو چطوری اومدم ! فقط گاز میدادم که برسم !

این قسمتی که گفتی خرید و فروش ها رو بصورت پولی میزارن یعنی چی ؟

منظورشون همین ترانسفر و نقل و انتقالاته

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
بحث تاکتیک شد!برام جالبه که بعضیا مثل این نیما چجوری تو هر بازی با یک ترکیب جدید میان تو زمین؟من خودم 1 ساله دارم دقیقا با همین سیستم بازی میکنم.اصلا روز اولی که 11 رو گرفتم فورا همون سیستم 10 رو توش ساختم!قبل اونهم تو 09 و 08 و اوایل 10 4-4-2 لوزی بازی میکردم .
برای همینه الان موندم چجوری پاتزینی رو بازی بدم!:d

دوستان من تو بحث نبودم شمنده . امشال هم خرید فروش-ها بصورت پولی میزارن ؟ این علی کریمی مهمه فقط :biggrin1:
همیشه مفتی بوده.شاید رو 360 گلد ملد بخواد ولی اینجا که همیشه مفت بوده.

اصلا یکم تیمم به روز نباشه حال نمیکنم
آره بابا منم خودم همینجوریم.الان پاتزو و رانو رو آووردم تو اینتر ولی بازیشون نمیدم که نگن تقلب میکنه!

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
فیفا 11 من که خیلی باحال شده ! هرچی میبرم به جای امتیاز دادن،یه 7 8 تایی کم میکنه ! واسه همین خاموش کردم کنسول رو ! شاید علتش اینه که امروز یه 10 ساعتی یکسره کنسول روشن بودو یکسره تو فیفا 11 بودم !

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
بحث تاکتیک شد!برام جالبه که بعضیا مثل این نیما چجوری تو هر بازی با یک ترکیب جدید میان تو زمین؟من خودم 1 ساله دارم دقیقا با همین سیستم بازی میکنم.اصلا روز اولی که 11 رو گرفتم فورا همون سیستم 10 رو توش ساختم!قبل اونهم تو 09 و 08 و اوایل 10 4-4-2 لوزی بازی میکردم .
برای همینه الان موندم چجوری پاتزینی رو بازی بدم!:d

همیشه مفتی بوده.شاید رو 360 گلد ملد بخواد ولی اینجا که همیشه مفت بوده.

آره بابا منم خودم همینجوریم.الان پاتزو و رانو رو آووردم تو اینتر ولی بازیشون نمیدم که نگن تقلب میکنه!
من تجربه بازی با پاتزینی رو دارم
وقتی که شایعه اومدنش به یووه شده توی کریر خریدمش
پاتزینی سرعت خوبی نداره ( 80 ) ولی قدرت بدنی خوبی داره
البته اگر من میلیتو و اتوئو رو داشته باشم هیچوقت بهش بازی نمیدم مگر اینکه این دو تا خسته بشن

یکی دیگه از دلایلی که منتظر آپدیت هستم اینه که ماتری رو از بازیکن اسگلی که الان هست به بازیکنی که تو واقعیت هست تبدیل کنند
ماتری الان یکی از بهترین مهاجم های ایتالیاست
باتشکر

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
خوب از اونجا که پاندف قراره بترکه من باید یک مهاجم دیگه رو به جاش تو 4-3-3 م بازی بدم.4-4-2 هم دیگه به دردم نمی خوره.نمیدونم موندم چیکار کنم.این آپدیت هم بد بختی ایه برای خودش.

البته پاتزینی اگر اشتباه نکنم poacher ه و تو محوطه جریمه خوب گل میزنه.تموم کنندگیش هم بالاس.باید یجوری کنار میلیتو و اتوئو تو محوطه جاش بدم!:d

نمیشد این موراتی تو ژانویه فابرگاس و مسی رو میخرید؟:))خیلی به درد من می خوردن.:))

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
خوب از اونجا که پاندف قراره بترکه من باید یک مهاجم دیگه رو به جاش تو 4-3-3 م بازی بدم.4-4-2 هم دیگه به دردم نمی خوره.نمیدونم موندم چیکار کنم.این آپدیت هم بد بختی ایه برای خودش.

البته پاتزینی اگر اشتباه نکنم poacher ه و تو محوطه جریمه خوب گل میزنه.تموم کنندگیش هم بالاس.باید یجوری کنار میلیتو و اتوئو تو محوطه جاش بدم!:d

نمیشد این موراتی تو ژانویه فابرگاس و مسی رو میخرید؟:))خیلی به درد من می خوردن.:))
من تو ترکــیب ـم جایی برای پاتزینی ندارم فعلاً ، البته بستگی داره Overall ـش چند باشه ! بازیکنــی که نتونه بدوئه به درد من نمیخوره ! فعلاً اتوو و میلیــتو مصـدوم پاسخ گوی نیازهای ما هستن !
راستی پاندف رو هم نذار بیرون ، روی کرنر ها خیلی خوب گل میزنه ! همیشه لحظات حساس لوسیو و پاندف روی کرنر ها به کمک من میان :D

امیدوارم یه دستی به سر و روی تیم ما ( منچستر ) بکـشن تا بتونم دوباره با تیم مورد علاقم بازی کنم ، من تا لول 30 همه ی بازیـام رو با منچستر کردم چون راحت میشد با بازی تاخیری کنترل کرد روند بازی رو . ولی از اونجا به بعد به خاطر سرعت فوق العاده پایین بربا و کم آوردن نانی جلوی بازیکنایی مثل اشلی کول ( باز هم به خاطر سرعت ) مجبور شدم تیمم رو عوض کنم.
تنها خوبیش اینه که منچستر و اینتر از نظر هیکـل بازیکن ها توی دفاع خیلی شبیه به هم هستن و من زیاد دچار مشکل نشدم توی دفاع.
مشکل من فقط Finishing بود که توی منچستر رونی فقط میتونه این کار رو خوب انجام بده ، ولی اگر یکی از وینگرها مثل نانی یا والنسیا نفوذ کنن خیلی سخت میشه باهاشون تک به تک رو گل زد !
منچستر یه مزیت فوق العاده عالی نسبت به تمام تیم های این بازی داره ، اونم نیمکت فوق العادشه که برای مرکز زمین انتخاب های بسیاری داری ! ارزشش ـم هم دقیقه ی 105 به بعد مشخص میشه که من همیشه با 3 تا تعویض در مرکز زمین کنترل بازی رو میگرفتم دستم و میبردم.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
مجبورم پاندف رو بکشم بیرون.نیم فصل اول کلا یه گل زده فکر کنم.احتمالا میاد زیر 80.پاتزو الان 82 ه.ممکنه بهتر هم بشه.
پاندف رو کرنر؟واسه من اکثرا جلو نمیره.همون لوسیو بیشتر گل میزنه.من خط حمله ام با دیفالتش فرق داره.اتوئو رو میزارم cf (رو ضد حمله ها خیلی به کارم میاد) و پاندف lw و نزدیک محوطه.

اتفاقا چند وقته برای من سواله که این فیفا رو چه حساب بازیکنها رو برای کرنرها جلو و عقب میبره!مثلا گاهی میبینی وزلی اسنایدر اومده با کراچ یارگیری کرده.یعنی چی آخه؟؟:D یا گاهی که دفاعی بازی میکنم و دو نفر برای کرنر میرن جلو میبینی اسنایدر و اتوئو رفتن برای سر زنی!!!!!واقعا خاک تو سرشون با این کرنرهاشون.

منچستر هم تیم خوبیه.دفاعش که مثل اینتر خرکیه!:dهافبک خوبی هم داره.رونیش هم تو خط حمله خیلی قویه.من پسر عمه ام منچستر بر میداره و یک وقتایی واقعا تیمش اذیتم میکنه.(دقیقا با سیستم من هم بازی میکنه)

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اتفاقا چند وقته برای من سواله که این فیفا رو چه حساب بازیکنها رو برای کرنرها جلو و عقب میبره!مثلا گاهی میبینی وزلی اسنایدر اومده با کراچ یارگیری کرده.یعنی چی آخه؟؟:biggrin1: یا گاهی که دفاعی بازی میکنم و دو نفر برای کرنر میرن جلو میبینی اسنایدر و اتوئو رفتن برای سر زنی!!!!!واقعا خاک تو سرشون با این کرنرهاشون.
کــرنر که خوبه باو ، مشکــلی پیش نمیاد !
من نمیدونم چجوری ِ که همیشه با یه Formation و Custom Tactic بازی میکنم ؛ ولی تو بعضی بازی ها یهــو موقع حمله ی حریف میبینم هیچکس تو دفاع ـم نیست :))

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
حالا من وسطِ بحث های شما، یه باگِ مامانی که تو بازی دیدم رو بگم، ببینم کسِ دیگه ای هم این باگ رو تجربه کرده یا نه: :D
تو حالتِ Career Mode که چیدنِ ترکیب و تعویض ها دستِ بازیکن نیست، توی یه بازی سه تا تعویض انجام شده بود. بعد دقیقه ی 80 و خرده ای دروازه بانم (کاسیاس) اخراج شد! بعد به جا اینکه یه بازیکن بره بیرون دروازه بانِ ذخیره بیاد داخل، کاسیاس تو دروازه وایساده بود، رونالدو هم رفته بود رو خطِ دروازه عینِ چوب وایساده بود تکون نمیخورد!!! :)) مُردم از خنده واقعاً! :D
راستی اینی که گفتم رو نسخه ی 360 اتفاق افتاد نه PS3!
ویرایش: خودمم گیج شدم! :D دیگه تعویضی نبوده که یه بازیکن بره بیرون! :D باید یه بازیکن لباسِ دروازه بان میپوشیده میرفته تو گل! :D Right?!

آخرین ویرایش:

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
بابا من بدبخت اومروز با یه لول 75 ی بازی کردم،یارو هامبورگ رو برداشت،بعد رفتیم تو بازی یه دفعه دیدم سرعت بازی نرمال نیست و FAST هستش ! جالب اینجاس که من اونو واسه بازی دعوت کرده بودم و سرعت رو هم رو حالت نرمال گذلشته بودم ! بعد دیدم 3 4 تا بازیکنش موهاشون شبیه محسن تاجیکه و قداشون اندازه ون در سار و سرعتشون بیشتر از کریستیانو رونالدو ! درجا اومدم بیرونو هرچی از دهنم در اومد نثارش کردم !
تو کل این همه فیفا بازی که تو این سایت باهاشون آشنا شدم و باهاشون بازی کردم،کلا به نظرم ( اگه از دستم ناراحت نشین)فقط 2 نفر بازیشون نظرمو جلب کرد و احساس کردم که منطقی و با کلاس بازی میکنن،یکیشون kingofsoccer1990 که البته اولا خیلی عالی بود و الان از بس جی تی 5 بازی کزده تمرین نداره،نوب شده
یکیم foozoolsanj که این آقا هم تمریناتش خیلی کمه ولی بازیش زیاد افت نمیکنه و من فقط به این 2 تا اعتقاد دارم و بقیه رو تو سطح متوسط میبینم

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
بابا من بدبخت اومروز با یه لول 75 ی بازی کردم،یارو هامبورگ رو برداشت،بعد رفتیم تو بازی یه دفعه دیدم سرعت بازی نرمال نیست و FAST هستش ! جالب اینجاس که من اونو واسه بازی دعوت کرده بودم و سرعت رو هم رو حالت نرمال گذلشته بودم ! بعد دیدم 3 4 تا بازیکنش موهاشون شبیه محسن تاجیکه و قداشون اندازه ون در سار و سرعتشون بیشتر از کریستیانو رونالدو ! درجا اومدم بیرونو هرچی از دهنم در اومد نثارش کردم !
تو کل این همه فیفا بازی که تو این سایت باهاشون آشنا شدم و باهاشون بازی کردم،کلا به نظرم ( اگه از دستم ناراحت نشین)فقط 2 نفر بازیشون نظرمو جلب کرد و احساس کردم که منطقی و با کلاس بازی میکنن،یکیشون kingofsoccer1990 که البته اولا خیلی عالی بود و الان از بس جی تی 5 بازی کزده تمرین نداره،نوب شده
یکیم foozoolsanj که این آقا هم تمریناتش خیلی کمه ولی بازیش زیاد افت نمیکنه و من فقط به این 2 تا اعتقاد دارم و بقیه رو تو سطح متوسط میبینم

تو رنک اینجوری شد؟:-o این اجنبیا خیلی عقده ای ان نکنه اینم مثل mw2 به قهقرا رفته:d

دکی چاکرتم:d ما هم به تو اعتقاد داریم:d
امروز با هم زدیم خیلی حال داد :d
وقت اضافه ی دوم دفا هام نا نداشتن مثل کرم حرکت میکردن :)) خیلی باهال بود
راستی گفتی 4دست بعد چرا exit کردی؟:d

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
دیگه نمیدونستم کجا بپرسم
میخوام انلاین بزنم فیفا اون کد رو وارد میکنم بازی قبول نمیکنه چون ریجن بازی 3 هستش منم یه اکانت ساختم ریجن 3 با هنگ کنگ ساختم ولی باز همونه بد رو قاب رو دیدم نوشته only in korea حالا من نمیتونم اکانت کره بسازم داستان ما چیه؟:(
کسی میتونه یه اکانت کره بسازه؟:(

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
تو رنک اینجوری شد؟:-o این اجنبیا خیلی عقده ای ان نکنه اینم مثل mw2 به قهقرا رفته:d

دکی چاکرتم:d ما هم به تو اعتقاد داریم:d
امروز با هم زدیم خیلی حال داد :d
وقت اضافه ی دوم دفا هام نا نداشتن مثل کرم حرکت میکردن :)) خیلی باهال بود
راستی گفتی 4دست بعد چرا exit کردی؟:d

البته اگه به ساعا پستم دقت کنی میبینی که این پست رو یه 2 ساعتی قبل اینکه امروز بازی کنیم داده بودم،اصلا هم اهل تعارف و اینا نیستم و انصافا تنها بازیکن ایرانی ای هستی که بازیت یه سبک داره اونم از نوع قابل احترامش،من بعد از اینکه 2 دست زدیم،بهت پی ام دادم که حالا بزار من INV بدم که یه دفعه دیدم خداحافظی کردیو رفتی !وفتی میگم 4 دست مطمئن باش پای حرفم هستم دل انگیز !

دیگه نمیدونستم کجا بپرسم
میخوام انلاین بزنم فیفا اون کد رو وارد میکنم بازی قبول نمیکنه چون ریجن بازی 3 هستش منم یه اکانت ساختم ریجن 3 با هنگ کنگ ساختم ولی باز همونه بد رو قاب رو دیدم نوشته only in korea حالا من نمیتونم اکانت کره بسازم داستان ما چیه؟:(
کسی میتونه یه اکانت کره بسازه؟:(

دوست من شاید ریجن کنسولت ریجن 3 نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر