FIFA 11| PS3

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
ا نیما خوب راست گفتم دیگه
آقا دروازبانت رو آوردی جلو ، حالا من توپ رو گرفتم کردم تو گل ، خوب تقصیر توئه که دروازبانت رو آوردی بیرون دیگه ، نه من که گلش کردم

انقدر از این اخلاق بدم میاد که به گل ها ایراد میگیرن که مثلا گلت رو هد بود ، گلت شانسی بود ، گلت رو باگ بود
هر توپی که از خط رد بشه گله ، حالا تو هر جور شده اونو وارد دروازه کن
باتشکر

من به گلت ایراد نگرفتم میگم بازی لگ داره
تو برو از وسط زمین گل بزن
به من چه!

منظور منو نفهمیدی
وقتی پشت دفاع مینداری منم دروازبانو میارم جلو تو نذارم تک به تک شه بعد توپو شوت کنه

این حرف تو وقتی درسته که توپ دست توئه من بیارمش جلو یا الکی بیارمش جلو
نه وقتی من توپو گرفتم میخوام شوت کنم شوت نمیزنه. وایساده منو نگاه میکنه!!

آخرین ویرایش:

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
من به گلت ایراد نگرفتم میگم بازی لگ داره
تو برو از وسط زمین گل بزن
به من چه!

منظور منو نفهمیدی
وقتی پشت دفاع مینداری منم دروازبانو میارم جلو تو نذارم تک به تک شه بعد توپو شوت کنه

این حرف تو وقتی درسته که توپ دست توئه من بیارمش جلو یا الکی بیارمش جلو
نه وقتی من توپو گرفتم میخوام شوت کنم شوت نمیزنه. وایساده منو نگاه میکنه!!

ولی دوست من،من فکر نمیکنم این به لگ برگرده ها ! من فکر کنم اگه همچین اتفاقی افتاده،این به ایراد بازی برمیگرده و باگ های بازی
دوست من این بازی باگ زیاد داره ، ولی وجود باگ به این منظور نیست که شما سرور رو منتقل کنی به ایران و باعث بشی لگ و تاخیر ِ بازی از بین بره و احتمال چنین اتفاقی تقریباً صفره ! اگر این جزء آیتم های سکرتتون نیست خوشحال میشم در موردش توضیح بدی.
اگه دلت خواست من با شما سر 100 هزار تومن شرط میبندم ( آخه بازی TOP SPIN 4 داره میاد پول کم دارم :d ) بعد بهت میگم بیای اینجا خونمون 10 تا مسابقه اکی میکنم رنکی اگه یدونش لگ یا حتی دیلی داشت من علاوه بر اینکه 100 تومن میدم بهت،پی اس 3 مو هم مثل قلم چی وقف عام میکنم ! من حتی یه باگی تو بازی دراوردم که میتونم هوای بازی های رنک رو هم خودم تعیین کنم که مثلا برفی باشه،صاف باشه،بارونی باشه .... آره داداش ! اینجوریاس !

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,664
نام
امین
اتفاقا من بر عکس این کمال بولدوزر با اینکه نتیجه برام مهم نیست ولی رو نوع گل خیلی حساسم!اگر گل عجیب بخورم تا آخر بازی دیگه نمیتونم رو بازیم تمرکز کنم.همه اش یاد گله میفتم اعصابم خورد میشه!:d

مثل همین دیروز و دو تا از بازی هام با نیما!فکر کن کراچ شوت کات دار هوایی بزنه از وسط زمین بره تو کنج دروازه ات.یا بیل از وسط زمین ضربه آزاد بزنه تو دروازه!این چه بازی ایه اینا ساختن؟؟!:|
گل رو لگ هم هم اعصاب خورد کنه.اصلا بازی اگر لگ داشته باشه گل هم نمیشه زد.تک به تک میشی به خاطر دیلی با توپ میری تو دستای دروازه بان!

یک چیز دیگه هم برای من بسی رو اعصابه.نگاه کردن صحنه آهسته گل!!!!حالا اگر سوپر گل بزنن یک چیزی ولی ضربه سر ...ش رفته تو گل نشسته نگاه میکنه.من اگر ببینم یکی همچین اخلاقی داره دیگه باهاش بازی نمیکنم.مثل شاهین تاسوجیان یا همچین کسی که دیروز دو سه بازی باهاش کردم

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
اتفاقا من بر عکس این کمال بولدوزر با اینکه نتیجه برام مهم نیست ولی رو نوع گل خیلی حساسم!اگر گل عجیب بخورم تا آخر بازی دیگه نمیتونم رو بازیم تمرکز کنم.همه اش یاد گله میفتم اعصابم خورد میشه!:d

مثل همین دیروز و دو تا از بازی هام با نیما!فکر کن کراچ شوت کات دار هوایی بزنه از وسط زمین بره تو کنج دروازه ات.یا بیل از وسط زمین ضربه آزاد بزنه تو دروازه!این چه بازی ایه اینا ساختن؟؟!:|
گل رو لگ هم هم اعصاب خورد کنه.اصلا بازی اگر لگ داشته باشه گل هم نمیشه زد.تک به تک میشی به خاطر دیلی با توپ میری تو دستای دروازه بان!

یک چیز دیگه هم برای من بسی رو اعصابه.نگاه کردن صحنه آهسته گل!!!!حالا اگر سوپر گل بزنن یک چیزی ولی ضربه سر ...ش رفته تو گل نشسته نگاه میکنه.من اگر ببینم یکی همچین اخلاقی داره دیگه باهاش بازی نمیکنم.مثل شاهین تاسوجیان یا همچین کسی که دیروز دو سه بازی باهاش کردم

منم از این صحنه آهسته بدم میاد ولی بیشتر از این چیزی که ناراحتم میکنه اینه که یکی که گل میزنه،هی دور زمین بچرخه و خوشحالی کنه ! هرکسی تا حالا با من بازی کرده باشه میدونه که تا گل میزنم سریع سریع به سمت اون میرم تا از این صفحه بعد از گل رد شمو بریم تو بازی

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
این چه حرفیه آخه؟ هر کی گل زده حقشه که replay رو ببینه اگه دلش بخواد! حالا هر مدلی که میخواد باشه!
مثل اینکه تاپیک شلوغ شد، هر کی بازیش خوبه من رو ادد کنه.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,664
نام
امین
منم از این صحنه آهسته بدم میاد ولی بیشتر از این چیزی که ناراحتم میکنه اینه که یکی که گل میزنه،هی دور زمین بچرخه و خوشحالی کنه ! هرکسی تا حالا با من بازی کرده باشه میدونه که تا گل میزنم سریع سریع به سمت اون میرم تا از این صفحه بعد از گل رد شمو بریم تو بازی

دقیقا منم فورا شادی میکنم.حتی گاهی شادی رو هم رد میکنم!ولی بازم این تا یک حدیش خیلی اعصاب خورد کن نیست.مگر اینکه یارو نصف زمین رو بخواد بدوه.این دیگه واقعا مسخره اس.
این چه حرفیه آخه؟ هر کی گل زده حقشه که replay رو ببینه اگه دلش بخواد! حالا هر مدلی که میخواد باشه!
مثل اینکه تاپیک شلوغ شد، هر کی بازیش خوبه من رو ادد کنه.
بازی دو نفره است.اون خوشش میاد به من چه ربطی داره؟اگر کسی خیلی علاقه داره گلهاشو ببینه بعد بازی بره ده بار نگاه کنه.من خوشم نمیاد گل مسخره حریفم رو ببینم .کاریم که از دستم بر میاد اینه که دیگه باهاش بازی نکنم!منم حق دارم حریفم رو انتخاب کنم:d:d
منظورم این نیست کسی اصلا گلهاش رو نبینه!چرا گاهی خودم هم اگر ارزششو داشته باشه میبینم.مثلا دیروز نیما گل ضربه آزادش رو دید.گل کراچ رو هم میدید صدام در نمیومد.اما بعضی ها دیگه رسما رو اعصابن!

میگم نکنه توام جدیدا نگاه میکنی؟قبلا از این اخلاقا نداشتی؟:d

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اگه دلت خواست من با شما سر 100 هزار تومن شرط میبندم ( آخه بازی TOP SPIN 4 داره میاد پول کم دارم :d ) بعد بهت میگم بیای اینجا خونمون 10 تا مسابقه اکی میکنم رنکی اگه یدونش لگ یا حتی دیلی داشت من علاوه بر اینکه 100 تومن میدم بهت،پی اس 3 مو هم مثل قلم چی وقف عام میکنم ! من حتی یه باگی تو بازی دراوردم که میتونم هوای بازی های رنک رو هم خودم تعیین کنم که مثلا برفی باشه،صاف باشه،بارونی باشه .... آره داداش ! اینجوریاس !
خــب شما اگر واقع چــنین کاری کــردی و حرفــات راسته میتونی خیلی راحت موضوع رو بیان کـنی تا بقیه هم تست کنن و به علم شما پی ببرن ! البته این عادت ایرانی هـاست که فک میکنن با مخفی نگه داشتن موضوع به جایی میرسن ، در حالی که اگر ادعای شما راست باشه با یه سرچ راحت توی اینترنت موضوع مشخص میشه.
در غیر این صورت الان مــنم میتونم بگم من باگی پیدا کــردم که نتیجه ی بازی رو قبل از شروعـش تعیین میکنم ، ولی خـب که چی؟
در ضمن این موارد باگ نیست ، اصطلاحاً بهــش میگن Glitch ! :D
میدونه که تا گل میزنم سریع سریع به سمت اون میرم تا از این صفحه بعد از گل رد شمو بریم تو بازی
از شما که این همه باگ و گلیچ توی بازی پیـدا کردی بعیده ندونی که با گرفتن دکمه های " شوت روی پا + شوت بقل پا " میتونی Celebtration رو کلاً رد کنی. دکمه های PS3ـش رو نمیدونم ، ولی توی Xbox میشه LT+RB . معـادل عملیـش رو گفتم تا خودتون ببینید روی دسته ی PS3 میشه چه دکمه هایی.

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
وای عجب تاپیکی شد
هی میگفتم بیام تاپیک رو راه بندازما ولی این شهروز که تو تاپیک بود میخورد تو ذوقم :d

خدایی ایراد گرفتن به گل خیلی زیاد داریم
گل از راه دور میزنی ، میگن باگه ، گل ضربه سر میزنی میگن زشته
گل بغل پا میزنی ، میگن چه مسخره ، دروازبان یه تکون نخورد
همش رو یه ایراد میگیرن
برای همین دیگه مهم نیست چه گلی بزنی ، فقط باید گل بزنی
باتشکر

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
خــب شما اگر واقع چــنین کاری کــردی و حرفــات راسته میتونی خیلی راحت موضوع رو بیان کـنی تا بقیه هم تست کنن و به علم شما پی ببرن ! البته این عادت ایرانی هـاست که فک میکنن با مخفی نگه داشتن موضوع به جایی میرسن ، در حالی که اگر ادعای شما راست باشه با یه سرچ راحت توی اینترنت موضوع مشخص میشه.
در غیر این صورت الان مــنم میتونم بگم من باگی پیدا کــردم که نتیجه ی بازی رو قبل از شروعـش تعیین میکنم ، ولی خـب که چی؟
در ضمن این موارد باگ نیست ، اصطلاحاً بهــش میگن Glitch ! :D

از شما که این همه باگ و گلیچ توی بازی پیـدا کردی بعیده ندونی که با گرفتن دکمه های " شوت روی پا + شوت بقل پا " میتونی Celebtration رو کلاً رد کنی. دکمه های PS3ـش رو نمیدونم ، ولی توی Xbox میشه LT+RB . معـادل عملیـش رو گفتم تا خودتون ببینید روی دسته ی PS3 میشه چه دکمه هایی.
داداش اینی که گفتی رو جدا بلد نبودم ! باس برم تست کنم ! اگه همچین چیزی که شما میگی باشه که عالیه،سریع سریع میریم وسط بازی ! بازم ممنون،ضمنا من هنوز پای شرطم هستما ! ضمنا این باگی که من پیدا کردم عمرا عمرا به ذهن هیچ ابالبشری برسه ! خارجیا که دنبال این باگا نیستن که بخوای بری سرچ کنی ! چون اونا انقد آدما دورو برشون دارن که پینگ های خوب دارن که به این کارا نمیرسن! پس بیخیال سرچ تو اینترنت شو !
ولی حالا جدا داری وسوسم میکنی این باگ عجیب رو توضیح بدم !

وای عجب تاپیکی شد
هی میگفتم بیام تاپیک رو راه بندازما ولی این شهروز که تو تاپیک بود میخورد تو ذوقم :d

خدایی ایراد گرفتن به گل خیلی زیاد داریم
گل از راه دور میزنی ، میگن باگه ، گل ضربه سر میزنی میگن زشته
گل بغل پا میزنی ، میگن چه مسخره ، دروازبان یه تکون نخورد
همش رو یه ایراد میگیرن
برای همین دیگه مهم نیست چه گلی بزنی ، فقط باید گل بزنی
باتشکر
عاشق این با تشکرتم !

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,664
نام
امین
اتفاقا ضربه سر خیلیم باحاله!فقط صحنه آهسته اش دیدن نداره.:D بقل پا هم تو 10 باگ بود امسال خوب شده.با بقل پا گل زدن هم هنره!بیشتر شوتای فوق العاده از راه دور و زاویه فوق بسته و اینا اعصاب خورد کنن.

عاشق این با تشکرتم !
این کمال فکر کنم تاحالا 7-8 هزار پست تو انواع فرومها زده.فقط تو دو تاش من دیدم با تشکر نداشته!:D البته تو واقعیت انقدر تشکر نمیکنه:D

Shahin.

کاربر سایت
Sep 4, 2010
115
نام
شاهین

واقعا ديگه نميودنم چي بگم.........:(
چرا نميتونيم درك كنيم كه فقط و فقط يه گيمه ....... اگه اينقدر نتيجه براتون مهم نباشه با يه گل از وسط زمين يا...... اعصابتون خورد نميشه. يه گيم ارزششو نداره كه اعصاب ادم خورد بشه :|.
در مورد replay گل هم بايد بگم كه حق هر كسيه كه اگه بخواد دوباره گلشو ببينه )x. واقعا براتون متاسفم....

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,664
نام
امین
واقعا ديگه نميودنم چي بگم.........:(
چرا نميتونيم درك كنيم كه فقط و فقط يه گيمه ....... اگه اينقدر نتيجه براتون مهم نباشه با يه گل از وسط زمين يا...... اعصابتون خورد نميشه. يه گيم ارزششو نداره كه اعصاب ادم خورد بشه :|.
در مورد replay گل هم بايد بگم كه حق هر كسيه كه اگه بخواد دوباره گلشو ببينه )x. واقعا براتون متاسفم....

چرا ناراحت میشی حالا؟:dاگر میدونستم این تاپیک رو می خونی اسمت رو نمیووردم.میگفتم یک خارجی!
به قول خودت فقط یک گیمه.چه ارزشی داره آدم برای یک گیم رو مخ حریفش راه بره؟اگر دقت میکردی ،من گل اولم رو سه بار نگاه کردم ولی بعدیا رو ندیدم تا بهت بفهمونم منم بلدم نگاه کنم اما تو بازم کار خودتو میکردی!خواستم تو پی اس ان بهت بگم گفتم ولش کن ناراحت میشه.
کلا این دیدن گل رو خارجی ها تو رنک مچ برای رو اعصاب رفتن انجام میدن.تو 10 از این کارا نمیکرد کسی.امسال مد شده!:|

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
ولی حالا جدا داری وسوسم میکنی این باگ عجیب رو توضیح بدم !
اگــر نکته ای بود که مربـوط به نحوه ی بازی کردن بود و به نوعی یه Skill محسوب میشد حق با شما بود که توضیح ندی ، ولی اینـجور Glitch ها ارزشـش به توضیح دادنش ِ نه اینکه سکرت نگـهش داری.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima

کراچ هیچی ولی اون ضربه ازاد از وسط زمین رو زیر سوال نبر
من رو اونا کلی تمرین دارم:d

Shahin.

کاربر سایت
Sep 4, 2010
115
نام
شاهین
چرا ناراحت میشی حالا؟:dاگر میدونستم این تاپیک رو می خونی اسمت رو نمیووردم.میگفتم یک خارجی!
به قول خودت فقط یک گیمه.چه ارزشی داره آدم برای یک گیم رو مخ حریفش راه بره؟اگر دقت میکردی ،من گل اولم رو سه بار نگاه کردم ولی بعدیا رو ندیدم تا بهت بفهمونم منم بلدم نگاه کنم اما تو بازم کار خودتو میکردی!خواستم تو پی اس ان بهت بگم گفتم ولش کن ناراحت میشه.
کلا این دیدن گل رو خارجی ها تو رنک مچ برای رو اعصاب رفتن انجام میدن.تو 10 از این کارا نمیکرد کسی.امسال مد شده!:|
گل اول خودتم چيز خاصي نبود كه بخواي 3 بار نگاش كني.... در هر صورت منم فك كردم ميخواي جنگ رواني ببندازي ...... (بازي اخر گل مساوي رو كه زدي .. با اتوو دور افتخار ميزدي يادت مياد=)))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر