FIFA 11| PS3

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
خلاصه خواستم بگم که بازی میکنیم ولی واسه عشق و حالش نه برد و باخت

واقعآ با اين حرف شما موافقم.ديشب من با آقا شهروز سه دست بازي كرديم،2 دست مساوي شد (البته يه دست رو تو پنالتي ايشون برد) و يه دست من بردم.اينقدر فحش و بدوبيراه به زمين و زمان داد كه من خجالت كشيدم.اول بازي چهارم هم هنگ كرد بازي من،پيغام دادم هنگ كرده و چون ديروقت بود رفتم خوابيدم. امروز پيغام داده كه تو الكي گفتي هنگ كرده. آقاي محترم من براي هيچ چيز تو زندگيم دروغ نميگم چه برسه براي يه Game!
در ضمن رتبه بندي ليگ آخر مشخصه و همه دوستان ميدونند كي اول شده (با اختلاف!) ولي من مثل بعضي ها نيستم كه هي بيام كري بخونم و دوستان تازه كار رو تحقير كنم.

• Like
Reactions: Quantic Dream

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
ببــخشید ولی چــــرا ؟ :D

یکی از دوستان صفحه قبل نوشته بود قکر کنم نظرشون درست باشه من همون و مینویسم

علتش فکر میکنم بخاطر اینه که از اطلاعات روی سرور استفاده نمیکنه و فقط صفحه بازی رو لود میکنه

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
آنرنک برای منم لگ کمتر داره.نمیدونم قضیه اش چیه!

تقلب و این حرفها رو هم جان من بیخیال شین.واسه لیگ مهمه ولی برای بازی دوستانه آخه کی میره تقلب کنه؟من که با اونایی که بازی میکنم اعتماد دارم

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
نمیشه از طریق کامپیوتر نقل و انتقالات جدید را دونلود کرد و از طریق فلش نصبش کرد؟؟

نه ، امکان نداره

دوست من،مطمئن نیستم ولی فکر میکنم که امکانش باشه،البته اگه ایشون مطمئنن که نمیشه،حرف ایشون وارده :)

نمیخوام وارد بحثتون بشم ، به من هم ربطی نداره
ولی به نظر من آن رنک مساویه با تقلب ، تو هر بازیکنی که ساخته باشی ، حتی بازیکن ویتورال پروت هم میتونه تو بازی دخالت داشته باشه و بازی کنه ، این یعنی تقلب
ولی توی رنک حتی ترکیبت هم باید از اول بچینی ، آدم با لگ و اطمینان بازی کنه بهتر از اینه که بدون لگ و با شک بازی کنه

شهروز خیلی وقته با هم بازی نکردیم ، چرا دیگه بازی نمیکنی؟ بازیت خیلی خوبه ولی فکر میکنم بتونم از پست بر بیام

راستی یه نکته ای که زیاد دیدم میخواستم اینجا هم بگم
یه سری کارها هست که شما بلدید و خیلی هم تو فیفا جواب میده ، طرف مقابل دوست داره اون کار رو یاد بگیره ، بعد به شما پیغام میده که میشه بگی چطوریه ، اکثرا که جواب نمیدن !!!!! اونهایی هم که جواب میدن سعی میکنن بپیچوون
واقعا چرا ؟
یکبار من از یکی روش رنک اینوایت کردن رو پرسیدم ، پیچوند !!!!

یه سوال دیگه هم داشتم
من با خارجی هم که رنک میزنم ، بعضی ها میتونن بازیکنهایی که ساختن رو وارد رنک مچ کنن ، چطوریه ؟ این تو لول های بالا خیلی زیاده

آره شهروز جان بازی بدون رنک لگ نداره
علتش فکر میکنه بخاطر اینه که از اطلاعات روی سرور استفاده نمیکنه و فقط صفحه بازی رو لود میکنه
باتشکر

در مورد اینکه بدون رنک لگش کمتره،من اصلا موافق نیستم،من با باگ های عجیب و غریبی که تو فیفا کشف کردم میتونم کاری کنم که رنک بازی کنی و انگار که داری با یه ایرانی بازی میکنی !
اما در مورد یاد ندادن،خوب دوست من این طبیعیه ! آدم که نباید مار بزاره تو آستین خودش ! یه مثال بی ربط اگه بخوام بزنم اینه که مثلا آرسن ونگر از گواردیولا بپرسه،ببخشید امشب از چه طریقی میخواین به ما گل بزنین !؟ طرف جواب میده !؟

ضمنا بچه ها بهتره به جای کلمه ی لگ،از کلمه ی DELAY استفاده کنیم،چون اینی که ما منظورمون هست،لگ نیست

شهروز جان مگه میدون جنگه؟چرا انقدر شاخ و شونه میکشی؟:|

شخصا جز اون افرادیم که نتیجه و رنک اصلا برام مهم نیست.تا وقتی نیما بود رنکم 10-12 بالاتر نرفته بود چون اکثرا با اون بازی میکردم.رنک و غیر رنک هم اصلا برای من فرقی نداره.
خلاصه خواستم بگم که بازی میکنیم ولی واسه عشق و حالش نه برد و باخت.

دوست من،میدون جنگ نیست ولی قبول کن وقتی یه رغیب داری که تمام هدفش برده ( اونم از نوع سالم و جوانمردانش) به خود شما هم یه حال دیگه ای میده و یه هیجان خاصی داره،تا اینکه با یکی بازی کنیو 10 تا بهش یزنیو طرف همینطوری بخنده بگه بیا بازم گل بزن و اینا !
ما همه با هم دوستیم،من همهتونو انصافا دوست دارم و اگه حرفی زدم که به کسی برخورده همینجا ازش معذرت خواهی میکنم،ولی همیشه تو هر گیمی که بازی میکنم ( از جمله Call Of Duty : Modern Warfare و League Of Legends ) اصلا سبک بازیم اینه که جدی بازی کنم و دوست دارم که همیشه ببرم ولی این معنیش جنگ با طرف نیست :)

واقعآ با اين حرف شما موافقم.ديشب من با آقا شهروز سه دست بازي كرديم،2 دست مساوي شد (البته يه دست رو تو پنالتي ايشون برد) و يه دست من بردم.اينقدر فحش و بدوبيراه به زمين و زمان داد كه من خجالت كشيدم.اول بازي چهارم هم هنگ كرد بازي من،پيغام دادم هنگ كرده و چون ديروقت بود رفتم خوابيدم. امروز پيغام داده كه تو الكي گفتي هنگ كرده. آقاي محترم من براي هيچ چيز تو زندگيم دروغ نميگم چه برسه براي يه Game!
در ضمن رتبه بندي ليگ آخر مشخصه و همه دوستان ميدونند كي اول شده (با اختلاف!) ولي من مثل بعضي ها نيستم كه هي بيام كري بخونم و دوستان تازه كار رو تحقير كنم.

دوست من اولا که من هیچ بد و بیراهی به شما نگفتم چون نه حق همچین کاری رو دارم و نه اینکه شخصیتم به من اجازه میده که به کسی به احترامی کنم،شما دوست منی،و یا لااقل یک انسانی و حرمت شما برای من یک ضرورته، من فقط یه حرف بد زدم و گفتم قبول کن بردت .... بود،ولی به شما حرف بدی نزدم،بابت حرفمم دلیل دارم،یکیش اینه که من دروازبانتو دریبل کردم دارم میزنم تو گل،دروازبانت زد رونالدوی منو از وسط به 2 قسمت مساوی تقسیم کرد ! و از یه موقعیت مسلم گل جلوگیری کرد و داور فقط خطا گرفت و کارتو اینا هیچی ! زرد هم نداد در صورتی که 100درصد قرمز بود ! من با شما کاری ندارم،این ایراد بازیه که کلا تو این مواقع عمرا قرمز نیمده ! خوب آدم دیوونه میشه دیگه ! اگه دروغ میگم بگو ، یکی داگش اینه که بازیکن من شوت میزنه توپ رو دروازبانت برمیگردونه بعد تو برگشت بازیکن من ضربه ی دوم رو عوض اینکه دوباری بکوبه چیپ میزنه و دروازبان هم قشنگ با آرامش بلند میشه و توپ رو میگیره ! اینم باز ایراد بازیه و نه ایراد از شما ! یعنی میخواستم با سر برم داخل مانیتور ! بعد تو دست بعد،قبول کن هیچ عقل سالمی نمیتونست حرفت رو باور کنه چرا که دقیقه ی4 اینا بود که توپ اومد دست تو و شما استاپ زدی و بعد نوشت : Connection Lost و آدم فکر میکنه که خودت بازی رو قطع کردی ! آخه من تا حالا دستگاهم هنگ نکرده ! بعدشم اگه هنگ کرده نهایتش یه ری استارته ، ولی شما دیگه رفتی ! حداقلش این بود که بگی : من خوابم میاد،فردا میام میزنیم ! :) به هر حال بازم اگه چیزی گفتم ناراحت شدی من معذرت میخوام:)

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
میگم تو آپدیت نقل و انتقالات کریمی اومده شالکه؟ :D

داش صدرا یه کلیک کنی بری صفحه قبلی (صفحات قبلی هم نه ! ) در موردش به تفضیل گفتم ! این آپدیت دیروز مال اولتیمیت تیمه و نقل و انتقال ها ایشالا 23 فوریه !
راستی من دیروز رفتم سایت چمپیونز لیگ ، اسم علی کریمی تو شالکه هست و عکس نداره بیچاره !
خب حالا همه پرسپولیسیا باهم :
داش علی کریمی،جادوی آسیایی
666 سال زنده باشی الهی !

راستی میگم بالاخره تلاش جواب داد و قسمت تاپیک فیفا یه مقدار اومد بالا و بچه ها بیشتر میان و اینا ! شایدم به خاطر اینه که جی تی 5 یه مقدار بحث در موردش کمتر شده !

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
جناب dr shahrooz ,وقتی میگم "اگه real نبود نصف فیفا بازا فیفا نمیزدن" دلیل نمیشه که با شما بودم که اینطور جواب میدی... اتفاقا به قول خودت کاش بازی فوتبالی بیاد که باگ توش کم باشه و real time باشه و ..
مشکل اینجاست که سانتر های بازی مشکل داره و طرف میره تیمی فضایی مثل real ورمیداره (هیچی بازی بار ش نیست ) با ronaldo انگشتشو به r2 قفل میکنه میره گوشه زمین فرت و فرت سانتر میکنه یه مشت جک و جونور باگ دار:d میریزن head بزنن ... بعد طرف فک میکنه خیلی شاخه...
-----
منکه به شخصه هر وقت زدم ranked match
90 درصد real برداشتن.... کلا این مساله خیلی رو اعصاب بود خواستم بگم خالی شم :d به هر حال سر وتهش فقط game ه...
شما هم قهر نکن از friend list پاکم نکن :d
خواستی add ام کن بزنیم .... ;)*

آخرین ویرایش:

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
اولا جناب dr shahrooz ,وقتی میگم "اگه real نبود نصف فیفا بازا فیفا نمیزدن" دلیل نمیشه که با شما بودم که اینطور جواب میدی... اتفاقا به قول خودت کاش بازی فوتبالی بیاد که باگ توش کم باشه و real time باشه و ..
مشکل اینجاست که سانتر های بازی مشکل داره و طرف میره تیمی فضایی مثل real ورمیداره (هیچی بازی بار ش نیست ) با ronaldo انگشتشو به r2 قفل میکنه میره گوشه زمین فرت و فرت سانتر میکنه یه مشت جک و جونور باگ دار:d میریزن head بزنن ... بعد طرف فک میکنه خیلی شاخه...
-----
90 درصد real برداشتن.... کلا این مساله خیلی رو اعصاب بود خواستم بگم خالی شم :d به هر حال سر وتهش فقط game ه...
ضعیفی که هادی :d

anathema&sin

کاربر سایت
Jan 11, 2008
117
نام
آیدین
سلام به همگي
من ي چند وقتي هست ديگه نميتونم آن لاين بازي كنم يعني بعد از اينكه بازي لود ميشه و درست قبل از اينكه بازي شروع بشه اين ارور رو ميده و از بازي خارج ميشه
connection has been lost.this match has ended

درست بود هان يهو نميدونم چش شده.....!!!
يادمه قبلا هم ي بار اينجوري شده بود ولي يادم نيست چي شد درست شد فكر ميكم dns رو عوض كردم

ممنون ميشم اگه از دوستان كسي راهنماييم كنه

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
اولا جناب dr shahrooz ,وقتی میگم "اگه real نبود نصف فیفا بازا فیفا نمیزدن" دلیل نمیشه که با شما بودم که اینطور جواب میدی... اتفاقا به قول خودت کاش بازی فوتبالی بیاد که باگ توش کم باشه و real time باشه و ..
-----
یه چیز دیگه هم بگم
من واقعا از بازی هادی لذت میبرم
خیلی خوب بازی میکنه ، خیلی اسکیل مووی میره و واقعا هر حرکتش یه درسه
منم هر وقت ازش سوالی کردم خیلی راحت جواب داده

شهروز جان در مورد مثالت بگم که کاملا متفاوته
مثلا من از شما میپرسم تو سر توپ چطوریه ؟ چرا شما باید بپیچونی ؟
یا مثلا همون که گفتم ، پرسیدم رنک چطوری اینوایت کنم

بهرحال یه سری چیزها هست که شما بلدی من بلد نیستم و بلعکس
باید به هم یاد بدیم تا پیشرفت کنیم ، اگر قرار باشه با فهمیدن مثلا تو سر توپ ، شما دیگه نتونی منو ببری
مشکل از فوتبالتونه و به قول معروف واثه فوطبالط مطاثفم :d
باتشکر

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من با باگ های عجیب و غریبی که تو فیفا کشف کردم میتونم کاری کنم که رنک بازی کنی و انگار که داری با یه ایرانی بازی میکنی !
دوست من این بازی باگ زیاد داره ، ولی وجود باگ به این منظور نیست که شما سرور رو منتقل کنی به ایران و باعث بشی لگ و تاخیر ِ بازی از بین بره و احتمال چنین اتفاقی تقریباً صفره ! اگر این جزء آیتم های سکرتتون نیست خوشحال میشم در موردش توضیح بدی.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
ببخشید دوست من،من یه سوال از شما داشتم،اگه من با شما رنک بازی کنم،بازی لگی میشه اونوقت اگه بدون رنک بازی کنم،لگ میپره میره خونشون !؟

شما که کلا هر طوری بهتون پست بدن دنباله تمسخر بقیه هستین تو psn هم واضحه.
اره, رنک میپره میره خونشون!

حالا خوبه من همین بازی اخریه که با Sostenitore کردم (اسمش هم یادم رفته)
گلش هم رو لگ بود
دروازبان اوردم بیرون شوت بزنه
شوت زدم .همین طوری وایساده منو نگاه میکنه
اونم توپو گرفته زده تو گل

بعد بازی میگه میخواستی بیرون نیاری!
جوابت منطقی بود واقعا!!
کلا انقدر تو بازی لگ و delay داشت من از 90 دقیقه شاید 20 دقیقشو بازی کردم.
حال ادم گرفته میشه.

اخرش هم میان میگین ما خیلی دوستانه بازی میکنیم برد و باخت اهمیت نداره بعد میگن همه تقلب میکنن.
ما رنک اینوایت میدیم.=))

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
شما که کلا هر طوری بهتون پست بدن دنباله تمسخر بقیه هستین تو psn هم واضحه.
اره, رنک میپره میره خونشون!

حالا خوبه من همین بازی اخریه که با Sostenitore کردم (اسمش هم یادم رفته)
گلش هم رو لگ بود
دروازبان اوردم بیرون شوت بزنه
شوت زدم .همین طوری وایساده منو نگاه میکنه
اونم توپو گرفته زده تو گل

بعد بازی میگه میخواستی بیرون نیاری!
جوابت منطقی بود واقعا!!
کلا انقدر تو بازی لگ و delay داشت من از 90 دقیقه شاید 20 دقیقشو بازی کردم.
حال ادم گرفته میشه.

اخرش هم میان میگین ما خیلی دوستانه بازی میکنیم برد و باخت اهمیت نداره بعد میگن همه تقلب میکنن.
ما رنک اینوایت میدیم.=))
ا نیما خوب راست گفتم دیگه
آقا دروازبانت رو آوردی جلو ، حالا من توپ رو گرفتم کردم تو گل ، خوب تقصیر توئه که دروازبانت رو آوردی بیرون دیگه ، نه من که گلش کردم

انقدر از این اخلاق بدم میاد که به گل ها ایراد میگیرن که مثلا گلت رو هد بود ، گلت شانسی بود ، گلت رو باگ بود
هر توپی که از خط رد بشه گله ، حالا تو هر جور شده اونو وارد دروازه کن
باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر