FIFA 11 | PC

برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
شما یک کنترلر xbox 360 لایسنس شده ویندوز بگیرید و خودتون رو راحت کنید .به دیگر دوستان هم پیشنهاد کردم . تمام دوستانی که قصد لذت بردن از فیفا 11 با کل تکنیک ها و کلا تمامی بازیهای رایانه ای رو که با کیبورد انجامشون مشکل تر هست دارند این کنترلر رو خریداری کنند .

این هم ساپورت رسمی مایکروسافت از این کنترلر :

54262307426983.jpg

وقتی که قصد خرید کردید حتما بگید که ساپورت ویندوز داشته باشه یعنی اینکه از جعبه xbox 360 بر نداره بهتون بده !​

دو مدل هم در بازار هست . یک مدل سیمدار و یک مدل بی سیم​

که من پیشنهاد می کنم مدل سیمدار بگیرید چونکه مدل بیسیم حدود 70 هزارتومان هزینه برمیداره و مقرون به صرفه نیست .​

مدل سیمدار با قیمت 35 هزار تومان الان بهترین کنترلر برای بازیهای رایانه بر روی سیستم عامل ویندوز هست.​

دوستان فریب بعضی از این مغازه دارها رو نخورید ( هر چند گروهی از همین فروشنده ها هم بی اطلاع اند از این موضوع ) . من خودم به چشمای خودم دیدم که دوستانی بودند بی اطلاع از این محصول مایکروسافت به فروشگاه ها واسه خرید یک گیم پد برای PC هاشون مراجعه می کردند و فروشنده ها هم ( که گاه خودشون هم نمی دونستند همیچین کنترلری وجود داره ! ) یک سری مدل های مجهول الهویه رو صرفا به نام بی سیم بهشون پیشنهاد می کردند ( با همین رنج قیمت ! ) .​

در هر صورت اگر قصد خرید گیم پد دارید مقداری بیشتر هزینه کنید و این مدل رو خریداری نمایید​

( زبونم مو در اورد از بس که در فروم ها و در پیغام های خصوصی گفتم :d )​

سوالی بود در خدمتم​
من یه دونه دارم که ماله Xbox 360 و سیم داره و لایسنس ویندوز هم نداره ولی تا حالا که جواب داده!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان یک سوال فنی :
از یکی از دوستان شنیدم که بعد از پایان فصل در Manager Mode اگه عملکردی دلپذیره آقایان نداشته باشی از باشگاه پرتت میکنن بیرون و من از اونجایی که به غیر از منچستر با هیچ تیم دیگه ای عمرا بازی نمیکنم برای همین به شدت نگرانم !
احتمالا این بردار Board Confidence با همین موضوع مرتبطه ، بچه هایی که تجربه دارن خوهشا بگن باید چه خاکی به سرمون بریزیم که مشکلی پیش نیاد ؟ این بردار باید کامل پر شه تا بشه بمونی ؟ کلا توضیح بدید ممنون. :x

بچه ها کسی نمیدونه ؟ :-/

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان یه سوال :
من نسخه 360 را بازی کردم و career mode بازی دارای سه بخش بود . مربی - بازیکن - بازکن مربی .
ولی این حالت را در نسخه پی سی پیدا نکردم . اصلا این حالت تو این نسخه وجود داره ؟

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
دوستان یه سوال :
من نسخه 360 را بازی کردم و career mode بازی دارای سه بخش بود . مربی - بازیکن - بازکن مربی .
ولی این حالت را در نسخه پی سی پیدا نکردم . اصلا این حالت تو این نسخه وجود داره ؟
خیر این حالت توی نسخه pc نیست!! کلا نسخه pc خیلی ناقص تر از xbox هستش

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
با سلام
دوستان لطفا به دو تا سوال من جواب بدید
1.توی منجیر مود بازیهای دوستانه قبل از فصل نمیشه تیمایی که میخوایی باهاشون بازی کنی خودت انتخاب کنی؟
2.چرا جشن های قهرمانی اینجوریه فقط 6 تا بازیکنو نشون میده که خوشحالن آیا خوشحالی جام همینه یا چیز دیگه هم نشون میده؟
سلام دوستان لطفا جواب منو بدید.

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
خیر این حالت توی نسخه pc نیست!! کلا نسخه pc خیلی ناقص تر از xbox هستش
به نظر من نسخه کنسول و pc تفاوت زیادی با هم ندارن مثلا گیم پلی شون مثه همه :dحالا اگه به نظر شما خیلی فرق میکنن لطفا چند نمونه بیان کنید;)

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
به نظر من نسخه کنسول و pc تفاوت زیادی با هم ندارن مثلا گیم پلی شون مثه همه :dحالا اگه به نظر شما خیلی فرق میکنن لطفا چند نمونه بیان کنید;)
گیم پلی فرقی نداره اما مثلا همین امکانی که دوستمون گفت توی نسخه pc حذف شده یا در نسخه xbox شما میتونی در be to pro شما پست دروازبانی هم میتونی انتخاب کنی که در نسخه pc چنین امکانی نیست....

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستان از کجا میگید نسخه pc با کنسول از نظر گیمپلی فرقی نداره؟ من 2 تاشم تست کردم... فقط همین قدر میتونم بگم گیمپلی نسخه pc حالت arcade داره ولی مال کنسول شبیه سازه... اصلا سختی و سنگینی گیمپلی نسخه کنسول قابل مقایسه با pc نیس... تو pc با یه پاس رو عمق تک به تک میشی :D

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
دوستان از کجا میگید نسخه pc با کنسول از نظر گیمپلی فرقی نداره؟ من 2 تاشم تست کردم... فقط همین قدر میتونم بگم گیمپلی نسخه pc حالت arcade داره ولی مال کنسول شبیه سازه... اصلا سختی و سنگینی گیمپلی نسخه کنسول قابل مقایسه با pc نیس... تو pc با یه پاس رو عمق تک به تک میشی :D
منم هردو نسخه رو امتحان کردم ولی همچین چیزی که شما میگید ندیم به نظر هر دو شون از نظر گیم پلی مثه هم هست

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
منم هردو نسخه رو امتحان کردم ولی همچین چیزی که شما میگید ندیم به نظر هر دو شون از نظر گیم پلی مثه هم هست

والا من نسخه ps3 رو زدم... به نظر من این fifa 11 pc از fifa 10 نسخه کنسول هم کیفیتش پایین تره ... حالا زیاد مهم نیس... :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر