FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

دوستانی که بازی کردن بگن کنترل دروازه بان داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سریع
من هم این سوال رو بعلاوه ی personality + داشتم ، والا اون هایی که دارن ولی نمی یان توضیح بدن کمی بی مرام اند>:). یه ملت منتظر بفهمن که بازی چه طوریه.

دقیقا fifa 10 کنسولی انگار پورت شده هیچ ویژگی از 11 کنسولی نداره(من که ندیدم)
کاش xbox ام سالم بود!!!!!
ولی برای pc بازان خیلی خوبه از اون مزخرف قبلی در اومد

یه پورت کامل و بی هیچ Option از کنسول xbox . میشه گفت هدیه ea به pc بازها.
مثل pes هم یه configh خارجی براش گذاشتن تا بازی از بیرون setting بشه.
خداحافظ pes شب بخیر konami

من هم این سوال رو بعلاوه ی personality + داشتم ، والا اون هایی که دارن ولی نمی یان توضیح بدن کمی بی مرام اند>:). یه ملت منتظر بفهمن که بازی چه طوریه.

بازی ویژگی Personality + رو نداره دوست عزیز .

بازی قابلیت کنترل دروازه بان رو نداره

بازی قابلیت انلاین بازی کردن به صورت 10 10vs که در کنسول ها وجود داره رو نداره و بازی به صورت 5 5vs هست .

بازی ترکیبی از fifa 10 و fifa world cup 2010 کنسولی هست که به روز شده و از نسخه کنسولی به مراتب بهتر هست .

به احتمالاتی فردا بازی به دستم می رسه و می تونم بخش انلاینش رو هم با برنامه Gameranger تست کنم .

موفق باشید

خدا كنه تو اصليش بازي سخت شده باشه:-s
چون تو دمو كه من به بارسا 5 تا مي زنم بازي داره برام بي مزه مي شه
اينقدر تك به تك مي شم كه خودم ترجيح مي دم زياد پاس تو عمق ندم

خدا كنه تو اصليش بازي سخت شده باشه:-s
چون تو دمو كه من به بارسا 5 تا مي زنم بازي داره برام بي مزه مي شه
اينقدر تك به تك مي شم كه خودم ترجيح مي دم زياد پاس تو عمق ندم

خوب معلومه روی حالت ساده تنظیم شده بود

باید 5 تا 5 تا بزنی :d:d

خوب معلومه روی حالت ساده تنظیم شده بود

باید 5 تا 5 تا بزنی :d:d
================================
آقا يا شما خوابي يا خيلي خوشمزه اي
اون پچي كه براي فيفا اومد بازي رو world class كرد و زمان بازي رو 6 و امكان انتخاب توپ داشت مثل اينكه هنوز به دست تو نرسيده.............................
من تو حالت World class به بارسا 5 تا مي زنم

================================
آقا يا شما خوابي يا خيلي خوشمزه اي
اون پچي كه براي فيفا اومد بازي رو world class كرد و زمان بازي رو 6 و امكان انتخاب توپ داشت مثل اينكه هنوز به دست تو نرسيده.............................
من تو حالت World class به بارسا 5 تا مي زنم
اون پچ بازي رو profeseinal ميكرد ... بازي اصلي تا دو درجه سخت تر يعني legendary ميره

سر 5تا زدن دعوا می کنید :dکامیپوتر خودشم بکشه بتونه از 100 دست یه دستشو ببره :d
آنلاین بازی کردنش حل باشه بازی تا دوره بعدی تقریبا هیجان داره وگرنه بعد از مدتی فقط برای سرگرمی مورد استفاده قرار میگیره :d

کونامی که دلسرد کردن طرفداران بازیهای فوتبال روی pc رو،فیفا هم اگر بخواد کلک بزنه و خصوصیات قبلا مورد استفادشو قالب pc بازها کنه اونوقت شاید نیاز به یه تحریم اساسی از سوی pc بازها دارن تا حال هر دو شرکت گرفته شه تکلیف pc بازها رو روشن کنند فکر نکنن هر بازی ضعیفی رو درست کنند ملت هول هستند بخرن:d
حالا الان باز یه عده ای میان میگن شما بازیو بدون هیچ سودی برای شرکتها میخری مدعی هم هستی:d
ما حاضریم 20هزار تومان پول بازیو بدیم اما برای pc بازها ارزش قائل بشند و وقت بزارن در کنارش همون قدر که برای امنیت بازیهای کنسول هزینه می کنند ،هزینه کنند.
خودشون لینک دانلودشو به بیرون درز میدن تا بعدا مدعی باشند که مجانی دارین بازی رو برگزار میکنید و نباید ادعایی هم داشته باشید.
یکی نیست بگه این بازیها(چه فیفا چه کونامی رو پی سی)اصلا ارزش پول دادن داره که بخوای کپی رایت رو هم رعایت کنی:d
اساس بازی اصلا عوض نمیشه و بقیه موارد هم پولش از سود کلان بازیهای کنسول و موارد اضافی تامین میشه.

در مورد کنسول هم باید گفت اگر نبودن شرکتهای سونی و مایکروسافت و... وضع به همین منوال بود.

امیدواریم یه شرکتی یه هزینه ای کنه بخش پی سی هر دو شرکتو بخره یه بازی تپل درست کنه که تا سالها اسمش باشه.
:dاحتمالا جوگیر شده بود :d

اعصاب نمیزارن این دو شرکت:d

کنسول بگیریم بهتره مثل اینکه:d

نسل جدیدی از کنسولها کی میاد به بازار؟
ورژن 6 هنوز که هنوزه با اینکه شاید 50درصد ایده ال هم نبود هنوز تو یادهاست اما کونامی اومد مثلا تغییر بده بهترش کنه یا دید وضعیت کنسول داره میریزه بهم 2008 رو داد بیرون نابود کرد

آخرین ویرایش:
بازی ویژگی Personality + رو نداره دوست عزیز .

بازی قابلیت کنترل دروازه بان رو نداره

بازی قابلیت انلاین بازی کردن به صورت 10 10vs که در کنسول ها وجود داره رو نداره و بازی به صورت 5 5vs هست .

بازی ترکیبی از fifa 10 و fifa world cup 2010 کنسولی هست که به روز شده و از نسخه کنسولی به مراتب بهتر هست .

به احتمالاتی فردا بازی به دستم می رسه و می تونم بخش انلاینش رو هم با برنامه Gameranger تست کنم .

موفق باشید
تصحیح می کنم,10vs10 مربوط به فیفا 10 کنسولی بود.فیفا 11 قابلیت 11 vs 11 را داره.
حالا یه سوال دوستان,من کنسولی بازی می کنم ولی پیشرفت pc یش خیلی برام مهمه.الان به نظرتون با اینکه می گید مثل فیفا 10 کنسولی هست,از pes 2011 بهتره؟

تصحیح می کنم,10vs10 مربوط به فیفا 10 کنسولی بود.فیفا 11 قابلیت 11 vs 11 را داره.
حالا یه سوال دوستان,من کنسولی بازی می کنم ولی پیشرفت pc یش خیلی برام مهمه.الان به نظرتون با اینکه می گید مثل فیفا 10 کنسولی هست,از pes 2011 بهتره؟

شک نکن:dميتونی خودت بری تو تاپيک pes ببينی چقدر از مشکلاتش گفتن.خيلی از اونایي که تاحالا حتی يه بار هم فيفا بازی نکردن pes رو ول کردن و اومدن به سمت فيفا:>

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or