FIFA 10 | Xbox360

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
خب همون طور که میدونید شما میتونید تصاویر خودتون رو با استفاده از GameFace شبیه سازی کنید و در بازی بازی به جای صورت کاراکترتون بذارین ، بنابراین میخوام یه توضیحی بدم در مورد نحوه ی ساخت GameFace.
نکته: قبل از هرچیز شما باید اکانت خودتون در سایت EASportsFootball.com رو به Gamertag یا PSN IDــتون link کنید ، بنابراین اگر آفلاین بازی میکنید امکان استفاده از این قابلیت برای شما وجود نداره.
نحوه عضویت در سایت مذکور هم سخت نیست فکر نکنم کسی به مشکل بر بخوره.
(درست یادم نیست ولی فکر کنم اولین باری که بخواین بازی کنید Email و Passـتون رو موقعی که فرم قوانین EA رو امضا میکنید بهتون نشون میده).
لازم به ذکره شما میتونید بعد از ورود به اکانتون یه آواتار هم بسازین ، آواتار همون چیزیه که وقتی شما با یکی تو لایو بازی میکنید کنار گیمرتگ طرف نشون میده.
البته 90% یکبار هم سراغ سایت فوق و اکانتشون نرفتن تاحالا:D

بعد از این شما وارد اکانتتون در سایت مذکور میشید و در همون صفحه ی اول سایت Register For GameFace Beta رو در وسط صفحه میبینید.
بعد از ثبت نام یه پیغام روی صفحه میاد و میگه منتظر باشید تا خبرتون کنیم(اینکه تقاضای شما قبول شده یا نه) ، حداکثر 24یا 48 ساعت بعد یه پیغام جدید میاد براتون(توی inboxهمون سایت) که میگه شما قبول شدید و میتونید GameFaceـتون رو بسازین و شما هم گزینه دوم On EASportsfootball.com رو انتخاب میکنید و وارد سیستم میشید.
یادم نیست در کدوم مرحله ولی در این بین از شما میخواد که Unity Web Player(برای نمایش فایلهای 3d در وب) + GFC Pack رو دانلود کنید که باید قبول کنید. اگر .NET FrameWork 3.5 SP1 رو هم نداشته باشید خودش دانلود میکنه پس اگر GFC رو دانلود کردید و نصبش طول کشید تعجب نکنید تو همون مرحله داره دانلود میکنه. DirecXـتون هم باید آپدیت شده باشه و کارت گرافیکتون از Shader2 پشتیبانی کنه و 2gb هم رم داشته باشید.
بعد از این کارا صفحه ساخت کاراکتر جلتون میاد ؛ 2 انتخاب دارین:
1) تصویر خودتون رو آپلود کنید تا شبیه سازی بشه
2) با استفاده از ابزاری که در سمت راست هست خودتون یه چهره بسازین.

گزینه 1 مده نظره:D شما از سمت راست پایین صفحه گزینه ی " ساخت چهره با عکس" رو انتخاب میکنید یه سری شرایط بهتون میگه که نباید عینک زده باشین و ...(خودتون بخونید دیگه)
- در مرحله بعد عکستون رو آپلود میکنید
-مرحله ی بعد میزان روشنایی و یه سری دیگه از تنظیمات جلوتون قرار میگیره
- مرحله ی بعدش باید اون علامت های جمع سبز رنگ رو در جاهایی که خواسته شده( مثل چشم ، گوش و ...) قرار بدید . این بخش خیلی مهمه الکی ردش نکنید یه وقت!
-مرحله ی بعد رنگ پوست رو انتخاب میکنید.
- و نهایتا در مرحله ی آخر ثبت میکنید تا عکستون شبیه سازی بشه ، بسته به قدرت سیستم در کمتر از 10دقیقه باید ساخته بشه اگر هم Error داد کمکی از دست من بر نمیاد چون برای خودم هم مشکل داره و حتی با ایمیل زدن به مدیر اجرایی این برنامه هم مشکل حل نشد و طرف نتونست کمک کنه!
سیتسم فوق کلا با Apple و سیستم عامل Mac مشکل داره ، قابل توجه Appleـی ها.
بعد از اینکه تصویر رو ساختین میتونید مو ، رنگش و ... رو هم تغییر بدین و نهایتا عکس رو Save کنید و از طریق بازی دانلود کنید برای کاراکترتون. در این مرحله هم کمکی از من ساخته نیست چون به بازی دسترسی ندارم.
فقط میدونم یه اچیومنت هم داره:D
با اجازه از وحید جان چون تنها کسی هستن که چهره ی خودشون رو ساختن من عکسشون رو که در صفحات قبل خودشون گذاشته بودن به عنوان نمونه میذارم:
sb7nrocxkqd54acdb6a5.jpg

و اینم تصویر مایکل جکسن:
2mfmdck.jpg

این GameFace فوق العادس هرگز از دستش ندید!

پ.ن1 : راهنمای فوق هم برای PS3دارهاست و هم برای 360 دارها.
پ.ن2: اگر آفلاین بازی میکنید استفاده از قابلیت فوق شامل حال شما نمیشه:D
پ.ن3: راهنمای بسیار آماتوری شد

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
حالا میشه بیخیال بشید دعوا نکنید؟ هرکی یه نظری داره دیگه قرار نیست همه مثل هم فکر کنن که ، یکی خوشش میاد یکی هم بدش میاد.
ولی خیلی بی انصافیه اگر بگیم بازی هیچ پیشرفتی نداشته و بهش بگیم 9.5 ، درسته انقلاب نشده ولی خوب گیم پلی بازی هم خیلی تغییر کرده. من نسخه ی اصلی رو بازی نکردم ولی چیزی که تو دمو بود هیچ شباهتی به 09 حداقل از نظر گیم پلی نداشت ، بازی خیلی روون تر شده بود ، این سیتسم کنترل جدیدی که گذاشته بودن پاسکاری رو خیلی دقیق تر کرده بود.
در مورد توپ کاملا با نیما موافقم ، خداروشکر یکی پیدا شد تایید کرد توپ سبکه! چون اولین باری که من این موضوع رو مطرح کردم نزدیک بود حکم اعدامم صادر بشه.

احمدرضا من خودم دستم بهت برسه اعدامت می کنم:biggrin1:

واقعا به نکته های خوبی اشاره کردی امیدوارم بقیه دوستان هم یکمی توی بازی چشماشون رو باز کنن و بی انصافی نکنن.

در مورد توپ هم که والا چی بگم .. شاید در آپدیتهای بعدی درست بشه;)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
حالا میشه بیخیال بشید دعوا نکنید؟ هرکی یه نظری داره دیگه قرار نیست همه مثل هم فکر کنن که ، یکی خوشش میاد یکی هم بدش میاد.
ولی خیلی بی انصافیه اگر بگیم بازی هیچ پیشرفتی نداشته و بهش بگیم 9.5 ، درسته انقلاب نشده ولی خوب گیم پلی بازی هم خیلی تغییر کرده. من نسخه ی اصلی رو بازی نکردم ولی چیزی که تو دمو بود هیچ شباهتی به 09 حداقل از نظر گیم پلی نداشت ، بازی خیلی روون تر شده بود ، این سیتسم کنترل جدیدی که گذاشته بودن پاسکاری رو خیلی دقیق تر کرده بود.
در مورد توپ کاملا با نیما موافقم ، خداروشکر یکی پیدا شد تایید کرد توپ سبکه! چون اولین باری که من این موضوع رو مطرح کردم نزدیک بود حکم اعدامم صادر بشه.
در مورد دریبل زدن هم من کلا علاقه ای به این حرکات ندارم درسته خیلیاش در واقعیت رخ میده ولی هیچ کمکی تو بازی نمیکنه ، احتمال از دست دادن توپ اینقدر بالا هست که کسی ریسک نکنه از این حرکات استفاده کنه ولی من از یه چیز این دریبل ها خوشم میاد؛ انجامشون آسون نیست ولی غیرممکن هم نیست بر خلاف چیزی که نیما گفت( این یه تیکه از حرفت رو اصلا قبول نمیکنم) ، اگر قرار بود انجام این حرکات آسون در بیاد اون وقت بازی میشد FIFA Street واصلا نمیفهمیدی توپ رو چجوری ازت رد کردن ، خیلی مسخره میشد به هر حال.
احمد خدایی من فقط قصدم یه ذره انتقاد بود ! حداقل خودت و چند نفر دیگه میدونن من برا FIFA 10 لحظه شماری میکردم !
من میگم گیم پلی خیلی کم پیشرفت داشته ! یعنی اونجوری نیست که تو چشم باشه !
توپ هم که مشکل اساسی فیفا هست ! امیدوارم یه روز مرتفع بشه !
در مورد دریبلینگ من نگفتم غیر ممکنه ! گفتم تو بازی تاثیری نداره ! مثلا تو توی Arena شاید خیلی عالی دریبل بزنی و حرکات فانتزی انجام بدی ولی تو بازی مکانیزم درستی نداره ! یعنی احتمال خراب کردن و لو دادن توپ خیلی زیاده و انجام اون واقعا کار هر کسی نیست ! من نمیگم مثل Fifa Street هلو برو تو گلو باشه ولی باید مکانیزم دریبل تصحیح بشه !
طریقه ی شوت زدن هم شامل انتقادم میشد که تو پست اول یادم رفت ! من یکی کمی باهاش مشکل دارم ! با تمام این حرفها FIFA رو عاشقانه دوست دارم و گفتم که مطمئننا هر روز هم بازی میکنم و اینا فقط یه سری انتقاد معمولی بود !
اگه از اول مثل وحید جان درست برخورد میشد این سوءتفاهم پیش نمیومد !

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
من میگم گیم پلی خیلی کم پیشرفت داشته ! یعنی اونجوری نیست که تو چشم باشه !
توپ هم که مشکل اساسی فیفا هست ! امیدوارم یه روز مرتفع بشه !
منظورت از پیشرفتی که تو چشم باشه چیه؟ میخوای بازیرو بکنن هند بال تا تو چشم بیاد تغییر گیم پلی بازی؟؟ یا مثل PES تخیلی؟
گیم پلی بازی نسبت به FIFA 09 سخت تر و طبیعی تر شده. آدم لذت میبره تو این بازی گل میزنه

در مورد دریبل هم باید بگم که دریبل زدن تو این بازی هنر میخواد. همه ی دریبل های این بازیرو به جز روپایی میشه توی زمین بازی (نه تو Arena ) خیلی قشنگ انجام داد. فقط زمان مناسب و مکان مناسب میخواد که اونو باید بازیکن بسنجه. وقتی دریبل به موقع و درست انجام بشه اصلا احتمال خراب کردن یا لو دادن وجود نداره . شما باید شناخت درستی از بازیکنی که توپ زیر پاشه داشته باشی.
مکانیزم دریبل ها هم خیلی منطقی و طبیعی هستند. مثلا دریبل رونالدینیویی با نحوه ی چرخش آنالوگ سمت راست هماهنگی و هم خونی داره همینطور بقیه دریبل ها.
نکنه PES خوبه که دریبل زدن دروازه بانها از دریبل زدن بازیکنا راحت تره؟

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
از دوستانی که منو میشناسن و pes fan هم هستن خواهش میکنم بی خیال بشن
و تو تاپیکه خوده pes بازی رو نقد کنن، چون من خودم وقتی میبینم بعضی از دوستان میان
و حتی به حق تو تاپیکهPES ازش ایراد میگیرن بهم بر میخوره و ناراحت میشم.
فیفا فنهای عزیز ببینید چقدر بده که بیان تو تاپیکتون از ازیتون بد بگن
حتی با اینکه میدونید خیلی ایرادها درست هست بازم میبینم که جبهه میگیرید
پس شما هم لطفا دیگه این کار رو تو تاپیکه PES نکنید
ایندفه که pes بهتر شده ، من بهتون حق میدم که کمی ناراحت باشید چون خودم
تو این 2 ساله کلی از دسته کونامی حرص خوردم;)

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
از دوستانی که منو میشناسن و pes fan هم هستن خواهش میکنم بی خیال بشن
و تو تاپیکه خوده pes بازی رو نقد کنن، چون من خودم وقتی میبینم بعضی از دوستان میان
و حتی به حق تو تاپیکهPES ازش ایراد میگیرن بهم بر میخوره و ناراحت میشم.
فیفا فنهای عزیز ببینید چقدر بده که بیان تو تاپیکتون از ازیتون بد بگن
حتی با اینکه میدونید خیلی ایرادها درست هست بازم میبینم که جبهه میگیرید
پس شما هم لطفا دیگه این کار رو تو تاپیکه PES نکنید
ایندفه که pes بهتر شده ، من بهتون حق میدم که کمی ناراحت باشید چون خودم
تو این 2 ساله کلی از دسته کونامی حرص خوردم
;)

بابا دمت گرم ... خودت میای میگی فن بازی در نیارید بعد باز خودت شروع می کنی.:biggrin1:

البته اگر آدما حرف حق بزنن کسی ناراحت نمیشه حالا چه Fifa یا PES

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
طریقه ی شوت زدن هم شامل انتقادم میشد که تو پست اول یادم رفت !
اتفاقا منم با شوت های 10 مشکل دارم:D
به امید آپدیت و درست کردن توپ هم نباشید! پارسال شوت ها خوب بود توپ مشکل داشت امسال هردوش مشکل دار شده من دچار افسردگی روحی شدم:D
در مورد دریبل ها هم گفتم حدس من اینه خودشون عمدا سخت در آوردن تا بازی مسخره نشه. حالا مثلا تو فوتبال واقعی چقدر از این اتفاقات میفته؟:D هرزگاهی رونالدو ، مسی و امثالهم حرکات عجیب غریب انجام میدن.
حالا بیخیال این بحث بشید برید GameFaceـاتون رو بسازین:D

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
سلام.

وقتی میخوام با فرندام بازی کنم این ارور را میده this game session is no longer available.

اما وقتی میرم quick match هیچ مشکلی نداره و ارور نمیده!

مشکل کجاست؟:confused:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
سلام.

وقتی میخوام با فرندام بازی کنم این ارور را میده this game session is no longer available.

اما وقتی میرم quick match هیچ مشکلی نداره و ارور نمیده!

مشکل کجاست؟:confused:
NAT ـته یکیتون باز نیست.
بخاطر همین با اون شخص نمیتونید بازی کنید.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
حالا بیخیال این بحث بشید برید GameFaceـاتون رو بسازین:D
من که با بازی حال کردم و کاری به کار حرف های شماها ندارم:biggrin1: احمدرضا تو هم دست رو دلم نزار که خونه:biggrin1: کسی رو نمیشناسی که این کار روی برای ما انجام بده؟:biggrin1:

راستی دوستان عزیز من ورزشگاه رئال رو برای PS3 امروز به صورت کاملا Free دانلود کردم و حالش رو بردم:biggrin1: حجمش هم 12 مگ بود و شماها که می گفتید توی Store نیست ما زیر و روش کردیم من گفتم Store چقدر بزرگه که نتونستید پیدا کنید. من Store رو باز کردم خودش به صورت خودکار رفت رو ورزشگاه و من هم زدم برای dl. همین

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان یکی دیگه هم که من دیروز گرفتم اینه که توی Arena باید 20 تا گل بزنید. من داشتم تمرین میکردم باز شد.

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
سلام
اقا بازی کردم خیلی هم بازی کردم
شاید یه هفته کامل هر روز 5 -6 ساعت بازی میکنم فیف خیلی عالی شده
دفاع خوب
حمله خوب
ولی خوب بعضی نکاتش هست که 09 واقعی تر بود
ولی خوب در هر صورت جدا خوب شده
گیم پلیش عالی شده
موندم دوستان ساکر باز دیگه به کجاش میخوان گیر بدن
گیم پلی خدا
گرافیک محشر
توپ ، عزیزمی از این بهتر؟
چمن وای یعنی من هر وقت گل میزنم به جا گلو نیگاه کنم کفشهای بازیکنها که رفته تو چمنو زوم میکنم و نیگاه میکنم چقدر قشنگ درست کردن
خلاصه همه چیزش عالی شده
تبریک به همه فیفا بازان
اما حالا یه خبر خییییییلی خوشحال کننده به بچها لایو
بله بله همانطور که تو امضام هست
AHMMAZLOOM2001 IS RETURN
البت با گیمرتگ
GALACTICOS
هنوز نه
soon
یعنی به زودی
منتظر باشششید
مخصوصا این دوستان که میگن از الان امادگی خودشون رو بگیرن که وقتی اومدن واس من دلیل نیارن چرا باختیم و چنین شد و چنان شد
دوستان :
احمد رضا - سعید استابلایزر - مهدی 3 آآآآآآی - زنگ تفریح(خودشم میدونه همه هم میدونن)- مهدی داداش ممد که از اسیا تک اینترنت میگیرن دی دی دی - و بقیه دوستان که دوست دارن شکست بالای 6 تا رو تجربه کنند منتظر باشند
همین هفته
همون لایو
همون ساعات شب
میبینمتون
پس تا اون موقع اون ساعت اون پارتی مواظب خودتون باشید دی دی دی

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
يادمون باشه برات يه الاق بكشيم احمد ! فقط آخرش نياي از همينا كه نام بردي 6 تا بخوري ديگه روت نشه بياي اينجا !

ديشب هم بعد از باخت رئال در واقعيت ما در دنياي گيم اين تيم رو پيروز كرديم :biggrin1: تازه كم كم داره دستم راه ميفته !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر