FIFA 10 | Xbox360

• Thread starter Thread starter Sweeney
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یعنی manager mode هیچ چیزه جالبی نداره ؟ :cheesygri

برای من نوعی خیر ولی خیلی ها از این مد لذت می برند.
سلام . در مورد التیمیت تیم یه توضیح میدید ؟

خیلی توضیح داره ولی به صورت خلاصه : شما یک تیم رو از پایه در اختیار می گیرید و بازیکنان خود رو قوی می کنید و در مسابقات آنلاین شرکت می کنید. با قرار داد آن ها رو بپردازید و مربی استخدام کنید و ...

چرا تو منیجر مود جدید رشد بازیکنا انقدر کمه
من 1 فصل و نیمه که رفتم فقط 5 تا بازیکنم +1 رشد کردن
البته این رشد منظورم رشد اصلی بازیکناس نه اون رشدی که تو هر بازی ها

چرا تو منیجر مود جدید رشد بازیکنا انقدر کمه
من 1 فصل و نیمه که رفتم فقط 5 تا بازیکنم +1 رشد کردن
البته این رشد منظورم رشد اصلی بازیکناس نه اون رشدی که تو هر بازی ها
تو منو منجر مود برو اینجا : club management -staff upgrades و یه کم پول واسه تیمت خرج کن :biggrin1::biggrin1:

ببین دوست من من نیازی به عکس گزاشتن شما ندارم چون شکی ندارم که این نتیجه غیر ممکن هست اونم توی این زمان بعدم این عکس چیزی به اسم درجه سختی بازی را مشخص نمیکنه منم فردا میام 20 .0 میزارم میگم روی legendry رفتم
ثانیا تنها 3 حالتی که برای این عکس اگر بخواهیم واقعی بگیریم وجود داره
1. شما 8 تا از هونش مصنوعی خوردی (که اشکال نداره )
2.جای دسته را عوض کردی گل به خودی زدی
3.درجه سختی اون نبوده
هیچ گزینه چهاری که نشون بده جناب عالی این بازی را با این تفاسیری که میگی رفته باشی وجود نداره اصلا مگر میشه 8 تا گل بزنی 1 نخوری اونم توی اون حالت سختی اگر شما بازی را توی 10 دقیقه هم رفته باشه متوسط هر 1.5 دقیقه داشتی گل میزدی پس تیم حریف ماس بوده وایساده نگاه میکرده نه خطایی نه کرنلی نه پنالتی نه ضربه آزادی
علت اینکه هم روی این قضیه دارم پا فشاری میکنم این هست که یک سری فن pes میان توی تاپیک های فیفا برای خراب کردن اسم یک بازی این حرف های بی دلیل و مدرک خنده دار رو میزننن در حالی که من اگر بخوام ثابت کنم روی آخرین درجه سختی توی pes همچین کاری کردم خیلی راحت میتونم عکس ازش بزارم

دوست عزیز من بچه نیستم که بخوام خالی ببندم . من از 98 فیفا بازی میکنم ومنظور من از فیفا 8 - فیفا نکست بود. منظور من از 4 دقیقه هم همون تایم 4 دقیقه داخل بازی هست در ضمن من فن فیفا هستم وهیج علاقه ای به pes ندارم بعدش در مورد نتیجه گیریات .
1-:cheesygri میتونیم با هم بازی کنیم البته اگه بن نشده باشم .
2-هیچ وقت این کار کودکانرو و بچه بازی رو نمیکنم . البته شاید شما این کارو میکنی و حال میکنی چون پسرخاله منم 8 سالشه از این کارا زیاد میکنه .بدشم چون وقتی 340 gs بازیو گرفتم نمیام برا یه عکس کاری کنم که دیگه بهم gs نده .
3-به نظرت برا چی بدش عکس گرفتم چون برا خودم جالب بود قصدی هم نداشتم که عکس بزارم . بدش هم چک کردم رو اماتور یا pro نباشه . 2 تا از 8 تا هم پنالتی بود . من هیچ ادعایی ندارم ولی دوستان فکر میکنن که خدای فیفا هستند .

آخرین ویرایش:
دوست عزیز من بچه نیستم که بخوام خالی ببندم . من از 98 فیفا بازی میکنم ومنظور من از فیفا 8 - فیفا نکست بود. منظور من از 4 دقیقه هم همون تایم 4 دقیقه داخل بازی هست در ضمن من فن فیفا هستم وهیج علاقه ای به pes ندارم بعدش در مورد نتیجه گیریات .
1-:cheesygri میتونیم با هم بازی کنیم البته اگه بن نشده باشم .
2-هیچ وقت این کار احمقانه و بچه بازی رو نمیکنم . البته شاید شما این کارو میکنی و حال میکنی چون پسرخاله منم 8 سالشه از این کارا زیاد میکنه .بدشم چون وقتی 340 gs بازیو گرفتم نمیام برا یه عکس کاری کنم که دیگه بهم gs نده .
3-به نظرت برا چی بدش عکس گرفتم چون برا خودم جالب بود قصدی هم نداشتم که عکس بزارم . بدش هم چک کردم رو اماتور یا pro نباشه . 2 تا از 8 تا هم پنالتی بود . من هیچ ادعایی ندارم ولی دوستان فکر میکنن که خدای فیفا هستند .
داداش تو اگه 8 بار توپ رو تا 18 قدم ببری تو 4 مین بازی تموم میشه :cheesygri. legendryyyyyyyyyyy:eek:

ببینید شما در یک صورت می تونید Cpu رو با اقتدار شکست بدید. سیستم و تاکتیک های حرفه ای + شناخت دقیق از ضعف های Cpu ...

انگار دوست عزیز شما cpu رو زیاد جدی گرفتی کافیه قلقه بازی دستت بیاد اون وقت حرفه منو میفهمی . درست اینه که وقتی با یه انسان بازی میکنی حرف تاکتیک و این چیزا رو وسط بیاری.

داداش تو اگه 8 بار توپ رو تا 18 قدم ببری تو 4 مین بازی تموم میشه :cheesygri. legendryyyyyyyyyyy:eek:

یه بار امتحان کن ببین 8 بار بندازی تموم میشه :eek: . بدش من 2 تا شو پنالتی زدم شایدم دیگه نتونم ولی شد .ببخشید من اشتباه کردم اصلا همچین حرفی رو زدم .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or